پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خروجی های یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
809 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فرانسه تموم شد؟

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

فرانسه تموم شد؟

دیشب تموم شد .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

مهلت ترانسفر چند کشور اروپایی همچنان باقی مونده و کشورهایی مثله روسیه ، ترکیه و ... هنوز مهلت ترانسفر رو دارن ، بنابراین میشه امیدوار به رفتن آمائوری و په په و حتی زیگلر و یاکوئینتا باشیم !

یعنی اینکه بحث مغاوضه برونو آلوزر و بنوچی میتونه هنوز باقی باشه ؟ یعنی اگر اونها چنین پیشنهادی بدن و یوونتوس موافقت بکنه این معاوضه انجام میشه ؟! یا فقط اونا میتونند بازیکن بخرند و فقط بحث خرید هست نه معاوضه !!!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
سپهر مهلت ترانسفر توی ایتالیا تموم شده ، چه جوری الوز رو بگیریم ؟! :1: چه حالا معاوضه ، چه خرید .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
آها یعنی اینکه ما نمیتونیم خرید کنیم ولی اگر یک تیم روسیه ای بازیکن مارو خواست ما میتونیم بهش بفروشیم ؟ باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
آره کمال ، یووه 100 % خریدی دیگه نداره ، چون طبق قانون نمیتونه داشته باشه ، فیفا به یه سری از کشورها این اجازه و مجوز رو داده تا مهلت ترانسفر متفاوتی با لیگ های معتبر اتحادیه خودشون داشته باشن ، الان ، لیگ جزیره ، بوندس لیگا ، سری آ ، لیگ 1 فرانسه و اکثر لیگ های معتبر اروپایی مهلت ترانسفر خودشون رو تموم کردن ، ترکیه و چند لیگ اروپایی به دلایل خاص خودشون مثل تفاوت های زمانی و ..... هنوز مهلت ترانسفر رو دارن ! په په ، آمائوری ، یاکوئینتا ، زیگلر بازیکنانی هستند که از این لیگ ها پیشنهاداتی رو داشتند و رد کردند ، ولی میتونند باز هم مشتری داشته باشن ! =-=-=-=-=-=-=-=-= ویرایش : الان روسیه رو چک کردم ، مهلت ترانسفر اون ها هم تموم شد !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
زیگلر کاملا به فنرباغچه نزدیک شده و خیلی حضورش در ترکیه قوت گرفته و گفته میشه امروز توافقات بین یوونتوس و فنرباغچه در شهر زوریخ سوئیس ،کامل شده و زیگلر با یه قرارداد قرضی یک میلیون یورویی به ترکیه منتقل میشه .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

زیگلر کاملا به فنرباغچه نزدیک شده و خیلی حضورش در ترکیه قوت گرفته و گفته میشه امروز توافقات بین یوونتوس و فنرباغچه در شهر زوریخ سوئیس ،کامل شده و زیگلر با یه قرارداد قرضی یک میلیون یورویی به ترکیه منتقل میشه .

مطمئنی اگه این خبر صحت داشته باشه خیلی عالیه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مهدی کجاش عالیه؟؟؟ اگر قرار نباشه بازیکنی به جاش بیاد همون بهتر که بمونه با یوونتوس

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اخ كه چه راحت باستوس يا كولاروف رو از دست داديم . حالا اگه دچليه مصدوم بشه معلوم نيست چه بايد كرد

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
فنر باغچه هم تایید کرده خبر به خدمت گرفتن قرضی زیگلر رو و باید رفتنی دونستش ، تا 2 شنبه 5 سپتامبر ، ترکیه پنجره نقل و انتقالاش همچنان بازه !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

مهدی کجاش عالیه؟؟؟ اگر قرار نباشه بازیکنی به جاش بیاد همون بهتر که بمونه با یوونتوس

به نظر من اولا که کنته نظر مثبتی نسبت بهش نداره دوم اینکه میشه از پپه هم تو سمت چپ استفاده کرد به علاوه گروسو هم هست حالا من نمیدونم بازیکنهای دیگه مثل استیگاریبیا هم میتونن تو این پست بازی کنن یا نه به هر حال فکر نکنم فروش او زیاد به تیم ضربه بزنه هر چند من کلا از دفاع چپمون رضایت ندارم وحتی معتقدم که دچلیه هم فقط به عنوان ذخیره دفاع چپ میتونه در نظر گرفته بشه
اگه ماروتا یک دفاع چپ کار درست ویک دفاع مرکزی قوی میگرفت واقعا عالی میشد وفکر کنم تو نیم فصل باید این کار رو بکنه

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
تحلیلگر و گرازشگر ارشد اسکای ، دی مارتزیو ، اعلام کرده ، بعد از قطعی شدن حضور زیگلر در فنرباغچه ، ماروتا در حال تدارک حضور تونی و آمائوری در ترکیه است و قصد داره این 2 نفر رو قبل از نقل و انتقالات زانویه بفروشه و حتی توافقات اولیه با ترابازون سپور برای واگذاری آمائوری به این تیم انجام شده !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نميدونم چرا ته دلم دوست ندارم توني بره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
یعنی تصمیم گرفتن یاکوئینتا نگه دارن ولی تونی رو بفروشن ؟ باتشکر

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال

یعنی تصمیم گرفتن یاکوئینتا نگه دارن ولی تونی رو بفروشن ؟
باتشکر

به نظرم این 2 بازیكن زیاد باهم تفاوت ندارند
مخصوصا الآن كه مهاجمان بهتری در اختیار داریم
به نظرم تعصب ياكی بیشتره و دوست دارم كه تونی از یووه جدا بشه+آمائوری

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
تونی خیلی بهتر از بدنش برای موقعیت سازی استفاده میکنه یاکوئینتا فقط بی هدف میدوئه باتشکر

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال

تونی خیلی بهتر از بدنش برای موقعیت سازی استفاده میکنه
یاکوئینتا فقط بی هدف میدوئه
باتشکر

آخرین بازی كه از یاكی دیدم خیلی تلاش میكرد و حتی مدافعان حریف رو تحت فشار می ذاشت تا توپ گیری كنه
یکبار هم موفق شد توی محوطه جریمه حریف توپ گیری كنه و پاس گل بده؛
اما تونی فقط منتظر 1سانت خوب هست تا با ضربه سر كاری از پیش ببره+اینكه سعی داره با قدرت بدنی فضا را از حریف بگیره تا برای هم تیمی هایش موقعیت فراهم كنه كه گاهی موفق بوده و گاهی هم خیر
مرسی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یکی از مشکلات یکی اینه که راحت گرفتار افساید میشه یاکی معمولا خطا تو بازیش هست ولی تونی از بازیکن حریف خطا می گیره کلا حضور تونی در زمانی که تیم عقبه و در فاز جمله بهتر از یاگینتا است.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
حالا این دو تا زیاد با هم فرق ندارن جفتشون هم باید رو نیمکت بشینن ولی فکر کنم تونی سنو سالش بیشتره وسالهای اخر بازیش باشه بدن بره بهتره هر چند من از هیچ کدومشون زیاد خوشم نمیاد ولی فکر کنم یاکی دونده تر وموثرتر باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی