پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

برشا 1-1 یوونتوس (هفته یازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم چرا بازی سمپدوریا و پارما امشب برگزار نبود؟؟؟ رسما بدبحت شدیم،ناپولی دقیقه 90 گل زد....

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
^^^^^نه بابا یه امتیاز بالاتریم !

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
1 - 1 تمام شد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ای بابا ناپولی دقیقه 90 زد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
جدول خیلی فشرده تر از قبل شد... حیف،واقعا حیف که نتونستیم ببریم. لاتزیو هم روند نزولیش رو شروع کرده!

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اه؛ اعصابم خورد شد؛ دیگه نباید از این امتیاز ها از دست بدیم. مگه برشا چی بود? بعدا حسرت همین امتیازات رو می خوریم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من انتظار بازی خیلی با انگیزه تر و سریع تری رو از یوونتوس داشتم اما فشردگی بازی برشا و شاید تا حدی خستگی بازیکن ها اجازه همچین بازی ای رو نداد. دل پیرو نمایش چندان خوبی نداشت اما ارتباط بین خط حمله و هافبک رو خیلی خوب به وجود میاورد.با بیرون رفتنش تقریبا هر بار یوونتوس سعی کرد از مرکز دفاع حمله بکنه توپ با پاس های اشتباه لو رفت! برشا هم جدای از مسائل فنی واقعا در حد تیم های محلات بود!بار ها بازیکن هاشون خودشون رو بی مورد زمین زدن تا خطا بگیرن,فرقی هم نداشت توپ کجای زمین باشه. دیامانتی و کاراچیولو به اندازه کل تاریخ فوتبال بحرین تمارض کردن!دیگه یکی از حرکات دیامانتی اینقدر ضایع بود که بلند شد از کلینی معذرت خواهی کرد. برشا از نظر فنی توانایی تقابل با یوونتوس رو نداشت اما هرجوری بود این تساوی رو گرفت.البته یوونتوس هم مجموعا عالی نبود اما اگر بازی توی الیمپیکو بود شاید یه برد پر گل برای یووه رقم می خورد.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اه........... میتونستیم از انتر بیفتیم جلوهاااا ... به به اینم از ناپولی :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ديامانتي يك ميليون بار ديگه امتحان كنه نميتونه همچين سوپر گلي بزني :دی: دلنري فكش افتاد :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
موتا هم که 3 کارت شد :Facepalm:... ای بابا اگه میبردیم راحت انتر و واسه کل فصل میزاشتیم پشت سر... اما نشد :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حیف شد چقدر سریع پیروزی رو از دست دادیم ! کلا در عرض 5 دقیقه چند بار با روحیات آدم بازی شد ! اول کوالیارلا اون توپ فوق العاده رو زد به تیر، بعد بلافاصله توپ بعدی رو گل کرد، و باز بلافاصله توپ بعدی رو خوردیم ! کوالیارلا یه توپ هم ثانیه آخر می تونست گل کنه اگر اون گل میشد چه میشد ! میشد این بازی رو برد، میشد هم باخت. شاید 1-1 عادلانه بود. ولی خیلی حیف بود، شب بود که امتیاز گرفتن لازم بود. در مورد بازیکن ها، من فقط بگم یعنی بازیکن نابودتر از این موتا ندیدم. نیمه دوم میشه گفت براحتی 30 ثانیه از بازی عقب بود کلا ! درضمن یه کارت زرد احمقانه هم گرفت و بازی با رم رو از دست داد. مدافع راست دیگه هم فکر نکنم داشته باشیم، داریم ؟ سیسوکو هم که من کم کم دارم به این نتیجه می رسم مشکل بینایی داره. مثلا آکویلانی چند قدمیشه، یه بازیکن برشا هم چند متر اونورتر، هیچکس هم اطرافش نیست. یکم نگاه می کنه، توپ رو میده به بازیکن برشا !! بعضی وقت ها بد گیج می زنه. امشب الکس هم اصلا خوب نبود. په په اونقدر موثر بازی نکرد، حتی آکویلانی هم می تونست بهتر ازینا بازی کنه هرچند نمیشه گفت بد بود. مارکیزیو خوب بود هرچند بیشتر تو کارای دفاعی شرکت می کرد. گروسو زیاد نفوذ نمی کرد ولی همون نفوذ هایی که کرد هم خیلی خوب بودند. یه پاس گل داد. سانتر آخر بازی و اون سانتر نیمه اول که کوا نزد هم فکر کنم خودش فرستاد. کوالیارلا خوب بود. تعویضی ها هم هیچکدوم کار خاصی نکردند.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
کل بودجه برشا پوله استوک الکس ام نمیشه.. این بازیا نباید این طوری شه.. آخه تا کی!!!!؟؟ مثله بازی با بولونیا بود البته یه کوچولو بهتر...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اوه اوه گفتی دیامانتی ! اگر اون حرکت کراسیچ محرومیت داشت، برای این حرکت باید هم دیامانتی محروم بشه، هم یکی بزنن تو گوشش ! آخه بگو تو که بلد نیستی دایو کنی چرا خودتو ضایع می کنی ؟ یه بار دیگه هم به همین دایو ضایعی کرد. رودرو با موتا یه شیرجه عجیبی رفت بدون اینکه تماسی باهاش داشته باشه. هتماج و کاراچیلو هم چپ و راست خودشونو می نداختند.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اخه دلنري يچاره دستش بسته ست ، هيچكي رو نداشت كه تعويض كنه ، نيمكتش خيلي زاقارت بود بدبخت . تيم خوبي داريم ولي يه سري بازيكن ها واقعا گيج ميزنن و رو اعصابن ، مثلا په په ! دور خودش ميچرخه سر توپ ميزنه پا عوض ميكنه اصلا خودش هم نميدونه داره چيكار ميكنه ، بعضي موقع ها خودش رو هم دريبل ميكنه ! :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
الان جدول این شد: 1 آث ميلان 23 2 لاتزيو 22 3 ناپولي 21 4 اينترميلان 20 5 يوونتوس 19 6 آاس رم 18 بازی شنبه خیلی حساس شد......

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
توی تیم خیلی ها خیلی خیلی معمولی بازی می کنن سیسوکو موتا په په .. هیچ خلاقیتی توی این بازیکنها نیست واقعا وقتی سیسوکو و په په رو می بینیم قدر ملو و کراسیچ رو می دونیم
در واقع توی بازی اصلا یووه توان این رو نداشت که فشار بیاره در ضمن من معتقدم باید آکویلانی جلوتر بازی کنه خیلی به دفاع چسبیده بود در حالی که باید یه بازی ساز باشه

من هنوز معتقد به ستاره گرایی هستم الات همین اینتر رو نگاه کنید اگر الان اتوو رو نداشتن الان وسط های جدول هم نبودم همین بازی امشب هم پاس گل داد توی میلان هم تقریبا ایبرا و پاتو دارن جور یه سری بازیکن های معمولی رو میکشن

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
خدا نکنه یروز حسرت این امتیازا رو بخوریم............... حالا اگه فردا سمپدوریا پارما رو بزنه میرسه یه قدمیه ما .. خیلی فشرده شد!! ثانیه آخر اگه کوا میزد!!!!!! تموم بود......

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
پپه گیجه؟ می خوای ۴ تا بازی لانزافامه وایسه ببین گیج چی میشه... گیج یوونتوس موتا هست... چندین بازی سایه زدنش باعث ایجاد موقعیت گل شد واسه برشیا.. دل نری هم تعویض دلپیرو رو فکر کنم برای نگه داشتن انرژیش واسه بعد نگه داشت.. وگرنه تعویض بخواد هم نمی تونه بکنه... مشکل یوونتوس مثلا وسط زمین بود که یار تعویضی نداشت اصلا.. دفاع کنار هم نمیشه تعویض کرد. چون یار تعویضی نداریم.. هافبک کناری ها هم که پپه با چشم بند توی زمین باشه مفید تر از لانزافامه ست... در کل بد نبود.. یوونتوس زیر دست بود ولی نباخت... ۳ تا موقعیت خفن داشت یوونتوس که یکی هد کوالیارلا بود. یکی تیرکش و یکی هم گل... در عوض چندین بار شوت خفن زدن برشیا.. چندین بار گروسو و موتا عقب موندن و موقعیت درست شد.. و بد تر از همه سیسوکو.. اون شوت های خوفناکی که می زدن اکثرا باعث بانیش سیسوکو بود که اینقدر فضا زیاد بوده که می زدن اینطوری... ولی زوج دفاع یوونتوس وسط فوق العاده ست... رو دست زوج تورام مونترو بلند میشن به زودی کیه لینی و بونوچی....

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
خیلی ی ی ی ی حیف شد،فرصت خیلی خوبی برای کاهش امتیاز با صدر جدول بود ،می بردیم 2 امتیازی میلان بودیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

پپه گیجه؟ می خوای ۴ تا بازی لانزافامه وایسه ببین گیج چی میشه...

من مگه په په رو با لانزافامه قياس كردم ؟؟ :دی: ميگم په په گيج ميزنه ، دروغ كه نميگم ، با خودش درگيري داره ، يعني ميخواد يه كاري بكنه ها ولي يييهو ياتاقان ميزنه :دی: مخصوصا وقتي ميخواد يه نفر رو از پيش رو برداره .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی