پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

برشا 1-1 یوونتوس (هفته یازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
فعلا با این بازیکنا( موتا) گرفتن مساوی خیلی ام دور از ذهن نبود...... نگران میلان نباشین بحراناشون به توان 2 بحران فصل قبل ماس... فقط خوش حالم ملو واسه این بازی استراحت کرد.. و کوا که اکثر اوقات یه پا منجیه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تو رو خدا یکی بره فوتبال یاد این په په و موتا بده ! واقعا هر چی بگم معمولی بازم کم گفتم ! فوق العاده بی بخار و بدون اثر ! به خدا شاید حسن جای هر کدوم از اینا بازی می کرد بهتر بود ! برشا هیچی نبود ! حتی کمتر از حد وسط ولی ما اینقدر ضعیف و بدون برنامه کار کردیم که در مجموع 90 دقیقه 3-4 تا موقعیت گل داشتیم !!!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اما اگه تحرک بین آکوا و مومو بود به خدا می ترکوندیم اما نمیدونم امشب چرا یکم کند شده بودن احتمالا از خستگی و فشردگی بازیاست... ولی وقتی خودمون و با این همه مصدوم با تیمای سطح اول اروپا مقایسه می کنم.. واقعا بالاتریم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

به خدا شاید حسن جای هر کدوم از اینا بازی می کرد بهتر بود !

من به قراردادم با تيم هوليخانيات احترام ميزارم :سوت:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
موتا قبول فاجعس... اما په په بگیر نگیر داره و گرنه فوتبال حالیشه..... فقط اگه بفهمه چیکار میکنه ما هم میفهمیم :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
گروسو.... حسن.. واسه چپ و راست یووه خوبن.... همون بهتر موتا بازی روم از دست داد ......شنبه با حسن بهتر بازی میکنیم...... :wagfinger1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اصلا از نتیجه راضی نیستم. با این شرایط که رم داره و داره اماده میشه بعید میدونم یوونتوس رم رو بتونه ببره. با هیچکس رو نداریم تیم بدون بازیکنه. ما چیمون از منچستر سیتی کمتره که یه تیم داره تو نیکمت. مطمئنا یه چیز کم دارم اونم پوله که مالکان ما به جای خرج کردن برای تیم میرن عیاشی :دی: میکنن

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
هیچ چیز بد تر از اون نیست که بعد از بیشتر از 12 ساعت بیای تو فروم و ببینی یووه بازی دیشبش رو چیکار کرده و نتیجه 1-1- رو ببینی.
با وجود همه مصدومیت ها اونقده مطمئن بودم میبریم که در روزی که سرم شلوغ بود، سراغی از بازی یووه نگیرم.
به هر حال هرچی بود گذشت. دیگه هممون می دونیم، مصدومیت های بازیکنای اصلیمون این حال و روز رو برامون به ارمغان میاره.
من با نظر کمال مثل همیشه موافقم. باید یک بازبینی به وضعیت مربیان بدنشاز و تمرین دهنده های باشگاه بندازه دوباره مدیریت یووه.
در شبی که بیشتر از هر روزی در طی این فصل می تونستیم به صدر بریم و بعد از مدت ها یووه مون را در بالاهای جدول ببینیم ناکام موندیم.
حالا باید چشمانی نگران، در انتظار نبرد با قرمزپوشان پایتخت و ژنرال توتی باشیم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خیلی حیف شد . رسیده بودیم به 2 امتیازی صدر ها . من که همون بازی با سامپدوریا که موتا کلا راست رو کرده بود اتوبان گفتم این در ادامه دهن مارو سرویس میکنه . بیچاره دلنری هم کسی رو نداره بزاره . چه کار کنه بدبخت . همه مصدومن . ولی باور کنین حسن صالی بهتر از موتاست ولی حالا اشکال نداره . نا امید نشین . اگه بازی بعدی هرجوری هست بتونیم رم رو ببریم دوباره برمیگردیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
هر کسی که بازی رو دیده باشه میفهمه که با این فوتبالی که برشا بازی کرد، کلا گل زدن فقط با شانس و اقبال ممکن بود و البته با میشد از ضربات کرنر و ضربه ایستگاهی هم اضافه کرد؛
وگرنه برشایی ها اینقدر فشرده و لایه لایه دفاع میکردند که کلا کوالیارلا اعصابش خورد شده بود و یا الکس اصلا نتونست بازی خوب انجام بده؛

من شک ندارم، اگه با همین وضعیت، فصل پیش با برشا بازی می کردیم، می باختیم؛
اما این تیم با تمام وجودش با آخرین دقیقه جنگید، اما موفق نشد که پیروز بشه؛
من از بازی راضی هستم؛ چون همون قدر که شانس پیروزی داشتیم؛ 2 برابرش احتمال باختمون هم بود؛

اصلا هم اتفاق خاصی نیوفتاده که مثلا از صدر چدول عقب افتاده باشیم، 4 امتیاز اختلاف داریم که میشه جبران کرد.
هر چند، تا نیم فصل، تمامی بازی هامون در بدترین شرایط و با بدترین حریف ها برگزار میشه ...

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
تنها نکته ی جالب و باور نکردنی این بازی این بود که یووه مصدوم نداد..... حالا تمام اخبار ایتالیا رو دنبال میکنیم اگه بازیکن برشا محروم شد!!!...... حالا می بینیم .. خداییش اسمه حرکاته دیامانتی و کاراچیولو رو چی میشه گذاشت؟؟ حالا که گذشت. سودیم به نفع ما نداره اما خیلی نا مردی می کردن..... لیگ ایتالیا چی داره میشه؟؟؟ :Facepalm:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تیم داره کم کم درست میشه اصلا بازی اول با باری رو با این بازی مقایسه بکنید میبینید که یوونتوس چقدر پیشرفت کرده ولی واقعا دیشب برشا دفاع چند لایه ماله یک ثانیش بود واقعا برای موتا متاسفم ، اصلا همه آمال و آرزوهامونو به باد داد فکر میکردیم یه دفاع راست خوب به ایتالیا معرفی میکنیم ولی باید قبول کنیم اصلا استعداد نداره امیدوارم نیم فصل یه فکری به حال دفاع کنارهامون بشه گروسو هم واقعا ناراحت کننده بود ، هیچوقت نمیشه باور کرد اون دفاع چپ جام جهانی 2006 بعد از گذشت تنها 4 سال به این روز افتاده باتشکر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بابا شما که میگفتین برشا یه تیمه ضعیفه !!!! من خودم گفته بودم تیمه خیلی خطرناکیه پیش بینی خودم هم مساوی بود اما گفتم چون 2 تا برد خوب داشتیم 2 بر 1 ببریم این تساوی اصلا قابل قبول نیست به این برد خیلی نیاز داشتیم متاسفانه پرید و میلان هم برد

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
دقیقا.... برد این بازی میتونست ما رو رسما از انتر و تیمای چرت صدر نشین جدا کنه..... واقعا باید واسه تیم برشا و دایوینگاشون تاسف خورد.... این همه دایوی که شد.. احتمالا دیامانتی رو کله فصل محروم کنه... اما خدا کنه مومو این آخرین بازیه سردش باشه!!!! خدا رو شکر که ملو واسه بازی شنبه هست.. اما توی این مصدوم بازار از هیچی بهتره

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

واقعا برای موتا متاسفم ، اصلا همه آمال و آرزوهامونو به باد داد
فکر میکردیم یه دفاع راست خوب به ایتالیا معرفی میکنیم ولی باید قبول کنیم اصلا استعداد نداره
امیدوارم نیم فصل یه فکری به حال دفاع کنارهامون بشه

بخش اعظم ناراحتی من به خاطر همینه....
موتا در رم اوج گرفته بود و تا پیش از رانیری خیلی خیلی خوب بازی میکرد...هنوزم نمایش درخشانش مقابل آرسنال را به خاطر دارم....همیشه هم در زیر 21 ساله ها مطمئن و محکم بود ....با سرعت عالی....استارت های عالی....ارسال های با کیفیت.....بیشتر از همه مدافعان کناری نسل جدید ایتالیا بهش اعتقاد داشتم و وقتی به یووه آمد چندان از بابت از دست دادن کاسرس تاسف نخوردم....اما الان.........

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی دیشبش من رو یاد یه چیزی انداخت این موتا، بچه دبستانی ها رو دیدید چطوری فوتبال بازی می کنند ؟ یکی می زنه زیر توپ اونا هم به سمت توپ می دون ؟ بعد توپ میره اونور، اونا هم اونوری می دون ؟ کل بازی کردنشون در حال دویدن در جهت توپ هستند. دیشب، خصوصا نیمه دوم دقیقا این حالت خلاصه ی بازی موتا بود ! همش در حال دویدن به سمت توپ بود و هیچوقت هم به توپ و بازیکن صاحب توپ نمی رسید! :دی:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
چه می شه کرد؟ بیشتر از این نباید از این بشر انتظار داشت. دیشب هافبک ها کمی در خلق موقعیت مشکل داشتند. عجب دفاع سگی ای داشت این برشا! ولی خیلی از دست خط دفاعی ناراحت شدم. واقعا زشته که یه تیم دو دقیقه بعد از زدن گل، گل بخوره. فکر کنم جو گرفته بوددشان! :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
خدایی طرف شوت زد...... البته صدای کیلینی هم در اومد :دی: البته خودش تو مسیر توپ بود اگه 1cm بلندتر بود 1-0 برده بودیم.. :bighug:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی