پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

برشا 1-1 یوونتوس (هفته یازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال

ترکیب احتمالی هم شاید این باشه

استوراری

گروسو - بونوچی - کیه لینی - په په

مارکیزیو سیسوکو اکو حسن

دل پیرو - کوالاریلا

مجتبی ترکیبت رو گل بگیر.
په په رو بگذاره دفاع راست و حسن رو بگذاره هافبک که فاتحه مان خوانده است!
صد در صد موتا بازی می کنه و په په می ره در خط هافبک.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من فکر کنم مارکیزیو وسط بازی کنه بهتره . خیلی خوب توپ میگیره . راستی ملو خوب نشد؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تقریبا برعکس بازی با چزنا تو ترکیب اصلی مشکل زیادی نداریم فقط تو نیمکت کمی مشکل داریم

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
در بين نيمكت نشينان فقط ياكي رو داريم كه مي شه به عنوان يك تعويض خوب ازش نام برد. البته حسن هم اگر روي فرم باشه و بتونه حركات سرعتي خودش رو انجام بده كه فوق العاده است. لنتزافامه هم بدك نيست. ولي فكر نكنم حالا حالا ها شاهد بازي خوب اي جوون باشيم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قضاوت ديدار بر عهده damato هست :سوت:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

قضاوت ديدار بر عهده damato هست :سوت:

باز بدون توضیح ؟ :waiting:

لیست مصدوم های دو تیم خیلی خنده داره ، من موندم چرا ما این همه مصدوم میدیم ولی تیمی مثل برشا فقط دو تا مصدوم داره ؟ :گیج:

مصدوم های یوونتوس : بوفون ، منینگر ، ترائوره ، لگروتالیه ، رینائودو ، دچلیه ، گری گرا ، ملو ، کراسیچ ، مارتینز ، آمائوری

مصدوم های برشا : سرنی ، مارکو

یعنی بدنساز ها و زمین تمرین یوونتوس بدتر از تیمی مثل برشاست ؟
واقعا علت چیه ؟
باتشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مصدومیت اکثر بازیکن ها در این فصل در جریان بازی به وجود اومده.الان که صحنه های منجر به مصدومیت رو مرور می کنم می بینم اگر هر بازیکن دیگه ای هم بود مصدوم می شد!مثل زانو به زانو شدن ده چلیه یا شکستگی پای مارتینز یا ضربه خشنی که به پای کراسیچ زده شد ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

مصدومیت اکثر بازیکن ها در این فصل در جریان بازی به وجود اومده.الان که صحنه های منجر به مصدومیت رو مرور می کنم می بینم اگر هر بازیکن دیگه ای هم بود مصدوم می شد!مثل زانو به زانو شدن ده چلیه یا شکستگی پای مارتینز یا ضربه خشنی که به پای کراسیچ زده شد ...

اتفاقا منم همين رو در جواب كمال تو پارسفوتبال گفتم .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

منینگر ، کیه لینی ، ترائوره و رینائودو چی ؟
کی تو بازی مصدوم شدن ؟

ضمنا این همه خطا روی مسی میشه ، چرا اون مصدوم نمیشه ؟
خوب چرا یکبار بدنسازهای تیم رو عوض نمیکنند تا شاید مشکل حل بشه
باتشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مشکل کلینی که اصلا جدی نبود و احتمال خیلی زیاد به همین بازی هم می رسه. فیزیک بدنی بازیکن ها متفاوت هست و احتمال مصدوم شدنشون هم چه تحت فشار تمرینات و چه در مصاف های رو در رو در بازی فرق داره.بازی قبل هم بار ها روی کوالیارلا و الکس خطا شد,یکی دو بار کوالیارلا رو طوری زدن که من گفتم حتما مصدوم شده اما نود دقیقه بازی کرد و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد. به هر حال به نظر من روند مصدومیت بازیکنان یووه در این فصل ناامید کننده بوده اما دلیلش بدنسازی ضعیف یا زمین تمرین بد نیست.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اطلاعات مربوط به داور بازی :

[img width=480 height=334]http://www.irupload.ir/images/5yqee7tokjqwdhqc6u19.jpg[/img]

امسال 5 بازی رو قضاوت کرده و 16 کارت زرد داشته با 1 قرمز

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال

ترکیب احتمالی هم شاید این باشه

استوراری

گروسو - بونوچی - کیه لینی - په په

مارکیزیو سیسوکو اکو حسن

دل پیرو - کوالاریلا

پست به این مهمی رو بسپاریم به حسن........
حالت خوبه.........
تو این بازی به احتمال زیاد موتا دفاع راست می زنه..........
و په په هم هافبک راست.........
با این بازی های خوبی که سیسوکو و اکو می کنند..........
بهتر همون کلودیو بمونه تو چپ..........
به نفع تیمه........

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

اطلاعات مربوط به داور بازی :

[img width=480 height=334]http://www.irupload.ir/images/5yqee7tokjqwdhqc6u19.jpg[/img]

امسال 5 بازی رو قضاوت کرده و 16 کارت زرد داشته با 1 قرمز

حساب کردم میانگین هر بازی 4.5 کارت زرد داده
آمار بدی نیست
امیدوارم امشب برشا رو له کنیم
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زبینا قبل از بازی گفته : -شاید دلیل اینکه طرفدارای یووه هیچوقت من رو دوست نداشتند این بود که همیشه مصدوم بودم. ولی بازم نمی تونم متوجه بشم چرا همیشه از من متنفر بودند. درحالی که من همیشه همه ی تلاشم رو می کردم. - وقتی به سری بی رفتیم، ما همگی از لحاظ روحی ضربه ی بدی خوردیم. چون اون تیم خیلی خوبی بود، واقعا بهتر از بقیه بودیم. - در اون زمان من می تونستم به رئال و میلان برم. آنجلوتی خودش شخصا از من خواست به میلان برم ولی من توی یووه موندم. - من موندم و دوست داشتم با یووه به روزهای خوب برگردیم و دوباره روی روند پیروزی و قهرمانی بیفتیم. - چرا الان از یووه رفتم ؟ چون از من و دیگران خواستند از یووه بریم. من هم دست آنیلی رو فشردم و براش آرزوی موفقیت کردم. - همه ی این مسائل به کنار، از هوادارای یووه انتظار دارم حداقل به خاطر سال هایی که در یووه بودم کمی بهم احترام بزارند.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مگه بهش فحش دادن جدیدا ؟؟!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

مگه بهش فحش دادن جدیدا ؟؟!!

اون پس گردنی به یاد موندنی که خورد ، هنوز جاش مونده :دی:
باتشکر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
درسته که به یووه وفادار بود، ولی باید این رو هم در نظر بگیریم که در برخی مواع از یک بازیکن آماتور هم بدتر بازی می کرد. در بازی امشب هم به احتمال زیاد هول می کنه و چند تا از اون سوتی هایش رو به نحو احسن اجرا می کنه تا کار یووه رو آسون تر کنه. اون موقع فکر کنم هوادارها بیشتر دوستش داشته باشند! :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

زبینا شانس اورد که اولین بازیش مقابل یووه، تو تورین نیست !
وگرنه تک تک اجداد پدری و مادریش جلوی چشمم می رقصیدن :دی:
من همیشه زبینا رو آدم خوش شانسی میدونستم، این بار هم نشون داد هنوز رگه های خوش شانسی رو داره :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اینم ترکیب دو تیم!

JUVENTUS (4-4-2): Storari; Motta, Bonucci, Chiellini, Grosso; Pepe, Aquilani, Sissoko, Marchisio; Del Piero, Quagliarella.

BRESCIA (4-3-2-1): Arcari; Berardi, Zebina, Martinez, Daprelà; Cordova, Baiocco, Hetemaj; Diamanti, Eder; Caracciolo.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب بازی زیاد خوبی نبود و یووه در فاز تهاجمی تاحدودی کم اثر بود. هردوتیم چشم به ضدحملات داشتند که اونا موفق تر بودن در خلق موقعیت و شاید با وجود برتری مالکیت اونا موقعیت های بهتری داشتند که اوجش شوتی بود که به تیر دروازه خورد. البته یووه هم تک و توک موقعیت های خوبی داشت که بهترینش ضربه سر کوالیارلا بود که دروازه بان برشا خیلی خوب گرفتش. هردو تیم رو ضدحملات آسیب پذیر نشون می دند ! توی یووه بازیکن هایی هستند که خوب بازی می کنند و بازیکن های هستند که متوسط بازی می کنند. مثلا سیسوکو بد نیست ولی خوب هم نیست. آکویلانی با توجه به قابلیت هایی که داره می تونه بهتر ازین باشه و یکمی ساکت بوده امشب هرچند 2-3 بار اقدام به شوت زنی کرد. دلپیرو کم پیدا بوده. مارکیزیو و کوالیارلا نسبتا خوب بازی کردند. سبک دروازه بانی استوراری یه جور نامطمئنیه ! نمی دونم چرا حس اطمینان به آدم نمیده. دو سه شوت از راه دور بود خیلی شیرجه های کوتاه میرفت ! یعنی مثلا شوت داره میره کنج بالای دروازه و شیرجه استوراری همونجا روی زمینه ! :دی سنگین نشون میده بعضی وقت ها اما خوب اشتباهی نداشته تاحالا.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی