Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

اودینزه 0 - 4 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
95 replies to this topic

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 posts
3-0 یوونتوس..... مارچیزیو

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
گلللللللللللللللللللللللللل پرنس کوچولو گل زد! بصیر تو که کارت الجزیره داری بگو چه خبره؟! :13: :13:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
اینتر 0 1 پالرمو

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,576 posts
وای می گم یوونتوس خوب شده زنده باد یووه یووه یووه یووه :bighug:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,769 posts
تاره داره خوشم میاد از یووه! :دی: البته امیدوارم 3-3 نشه! :palmface:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

گلللللللللللللللللللللللللل
پرنس کوچولو گل زد!
بصیر تو که کارت الجزیره داری بگو چه خبره؟! :13: :13:

من فعلا کارت الجزیره رو باید بذارم تو پرینتر hp فریم به فریم چاپ کنم :lol:

سر کارم محسن :دی:

لایو میبینم یکم ، کمی هم از لایو اسکور

مشترکا :دی:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts
اوف
یا خدا
دارم درست می بینم
خدایا شکرت
من تازه رسیدم
بچه ها تبریک، تبریک
یک نیمه 3 گل

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,576 posts
اوه اوه من میرم امیدوارم برمی گردم 6 تا زده باشیم همینش هم خیلی خوبه ولی ما مستحق اون 6 تا هستیم فعلا...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
این الجزیره اینقدر قطع شد که من نفهمیدم چی دارم نگاه می کنم! درسته که یوونتوس منظم تر و کنترلی تر بازی می کرد اما اودینزه هم فقط اشتباه می کرد!توی پاس های ۲-۳ متری هم مشکل داشتن. بزرگ ترین تغییر یووه نسبت به بازی های قبل این بود که به خوبی می تونست توپ رو در اختیار بگیره و سرعت بازی رو به هر نحوی که می خواد کنترل بکنه.روی ضد حملات خیلی سریع به دروازه اودینزه می رسیدن اما در مواقع دیگه خیلی با حوصله و با پاس های کوتاه بازی رو اداره کردن (که همچنان اشتباهات توی این بخش زیاده) کم اثر ترین بازیکن های یووه په په و موتا و تا حدی گریگرا بودن.مدافعین کناری (به جز ۱۰-۱۵ دقیقه اول که چند بار گریگرا جلو اومد) زیاد توی حملات شرکت نداشتن و شاید همین باعث شد پاس های پشت مدافعین و سریع اودینزه به جایی نرسه. اگر نیمه دوم هم به همین ترتیب دنبال بشه پیروزی خیلی ساده ای در انتظار یوونتوسه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
خوب نیمه اول بازی خوبی کردیم، درواقع بازی تهاجمی یووه فرقی نکرده بود ولی از موقعیت ها استفاده کردیم. کراسیچ و الکس دونفری خیلی اودینزه رو اذیت کردند. گل اول که باز هم سانتر الکس بود و ضربه ی سر بونوچی، گل هایی که اخیرا زیاد زدیم به این شکل. گل دوم و سوم هم حرکت الکس، پاس به کنار برای کراسیچ، و پاس های کوتاه کراسیچ به کوا و گل پشت پا و تماشایی که زد، و گل سوم هم سانتر بلند کراسیچ برای مارکیزی و ضربه ی والی روی پا مارکیزیو که گل سوم رو به قشنگی زد. از موقعیت های خوب دیگه یووه هم سانتر الکس و ضربه ی سر بونوچی بود که خورد به تیر دروازه، و همچنین 2 شوت کراسیچ که یکیش رو دروازه بان غافلگیر شد و به زحمت تن به کرنر داد. عوضش په په یکم توی جریان بازی کمتر فعالیت داشت ولی الکس، کراسیچ و کوا خیلی خوب بودند. خط دفاعی نسبتا بد نیست. ولی اشتباهات خاص خودشوم هنوز داره. دقیقه 12 بود گریگرا اومد آفسایدگیری کنه اینقدر ضایع عمل کرد و بعد هم سرجاش ایستاد (دقیقا یه قدم اومد جلو و ایستاد !!) و سانچز اودینزه رو تک به تک کرد که کیلینی با قدم های سریع اومد سانچز رو زیر گرفت !! :دی: ولی کلا منظم تر از بازی های قبل دفاع کردند. هرچند بخش زیادیش حرکت های فردی کیلینی و بونوچی بود که هردو خیلی با اعتماد به نفس بازی می کردند. مثلا بونوچی یه جا با اینکه نفر آخر بود بازیکن اودنیزه رو دریبل سرپا زد. درضمن ملو یه جا بدون اینکه تماسی با بازیکن اودینزه داشته باشه با تمارض اون بازیکن کارت گرفت، سر این قضیه خیلی عصبانی شد بود. از قیافه اش معلوم بود آماده ی انتقام گیریه ! :دی: حتی مارکیزیو رفت دست انداخت تو گردنش و هی باهاش حرف می زد تا آرومش کنه :دی:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
من مغازه هستم و بازی رو نمیبینم کوفتتون بشه :دی: ولی دارم حال میکنم ای ول انتر هم ببازه عالی میشه راستی کسی لینک اینترنتی بازی رو نداره ای ول به مارکیزیو بونوچی و کوالی حالا شرح گلا رو هم بنویسید

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 posts
http://atdhe.net
با این سایت می تونی ببینی......

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
گل بونوچی و مارکیزیو رو دیدم یکی بیاد بگه کوالیارلا چطوری گل زد بازی رو اصلا نتونستم ببینم ، انقدر سرعت نت داغونه تیکه تیکه میبینم ویرایش : گل بونوچی دقیقا عین گل های کیه لینی در بازی با لچ بود ، یعنی الکس روی ضربه آزاد کشید رو دروازه و توی شلوغی بونوچی توپ رو کرد تو گل گل مارکیزیو هم که روی یه ضد حمله شکل گرفت ، کراسیچ یه سانتر عالی رو دروازه کردکه توپ رو پای مارکیزیو نشست و اونم با یه شوت خوب توپو کرد تو گل باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

گل بونوچی و مارکیزیو رو دیدم
یکی بیاد بگه کوالیارلا چطوری گل زد
بازی رو اصلا نتونستم ببینم ، انقدر سرعت نت داغونه تیکه تیکه میبینم
باتشکر

توضیح دادم دیگه.

کراسیچ از سمت راست حرکت کرد، رفت به سمت محوطه، یه پاس زمینی داد، کوالیارلا هم با پشت پا توپ رو گذاشت توی گل ! :دی:

گل سوم هم قشنگ بود، کراسیچ سانتر کرد، مارکیزی توپ رو توی همون هوا کوبید توی دروازه، هردو گل خیلی قشنگ بودند.

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 posts
کسی لینک اینترنتی دیگه ای نداره این سایت بالایی یهو قاط زد دیگه باز نمیشه!!

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts
اینم از چهارمی

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
حضرت یاکوئینتا چهارمی رو وارد دروازه نمودن !! یوونتوس بارسلونا ، همینه همینه ;D :Facepalm:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
اوف ! بر عکس چند فصل گذشته بازی هامون چقدر پر گل میشه ! من همیشه نتایج یووه رو با اختلاف زیاد پیش بینی میکردم ! حالا اینبار 2-0 گفتم و یووه 4تا 4تا میزنه

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 posts
اینه یوونتوسی که هواداراش میخواستن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
فقط امیدوارم کلین شیت کنن گل نخوردن از گل زدن در شرایط فعلی یووه خیلی مهم تره باتشکر

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users