Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

اودینزه 0 - 4 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
95 replies to this topic

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts

تصویر

اودینزه - یوونتوس
استادیوم فریولی اودینه
یکشنبه ۲۸ شهریور (۱۹ سپتامبر) ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

نتایج هفته دوم :

یوونتوس ۳-۳ سمپدوریا
اینتر میلان ۲-۱ اودینزه

برنامه هفته چهارم :

یوونتوس - پالرمو
بولونا - اودینزه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام اودنیزه تنها تیم بدون امتیاز هست ، یعنی تنها تیمیه که جفت بازی اولش رو باخته ولی خوب اودنیزه بازیکن هایی داره که راحت میتونن از ضعف ما ( دفاع کنار ) استفاده کنند فکر کنم سانچز تو این بازی با استفاده از سرعتش هر کاری دلش بخواد میتونه تو این دفاع یووه بکنه دی ناتاله هم که سرعتیه ، فکر کنم تو این بازی بد دفاعمون اذیت بشن باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازی اودینزه - جنوا رو دیدم کمیشو , همچنین بازیشون با اینتر ! احساس میکنم نمیتونن زیاد دردسر ساز بشن ! دی ناتاله هم فوق العاده نیست ! ضعف سایر مهاجم های ایتالیایی باعث شده سری تو سرها در بیاره و بزرگ جلوه کنه ! آرطو میکنم خط دفاع شرایط بهتر نسبت به بتزی قبل داشته باشه , بابت سایر خطوط با توجه به بازگشت یاکوینتا و احتمالا آکو (که هیچی معلوم نیست چطوره وضعیتش) فکر میکنم با کمی هوشیاری میتونیم راحت از اودینزه 3 امتیاز رو بگیریم (که اگه نگیریم همین اول فصل اوضاعمون خط خطی میشه) در کل دی ناتاله مالی نیست که ازش بترسیم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
اودينه اكثر مواقع برا يووه شاخ شده و نميشه به خاطر اينكه 2 تا بازي باخته بگيم كه كار سختي نداريم و ... بايد يادمون باشه كه اودينه تو ليگ 11 بازي بود كه نبرده بود ولي مارو تو فرويولي شكست داد !!

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 posts
اودينزه تيمه خوبي كه يووه بتونه ازش امتياز بگيره تا به بالاي جدول نزديك تر شه......... راستي...... بازي بعدي يووه با پوزان لهستانه......... پس چرا اول اين پوست رو داديد.......... بازي يوونتوس-پوزان پنجشنبه ساعت 21:30 به اميد پيروزي يووه در تمامي بازي ها.......... ميگم از اين بازي شروع كنيد مسابقه پيش بيني بزاريد........

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,232 posts
  • LocationDeutschland

الان دو فصل هست که اودینزه تو خونه خودش ما رو برده
فصل پیش که 3-0 برد و دو فصل پیش هم 2-1،
به طور کلی اودینزه همیشه جلوی ما شاخ بازی در اورده :دی:
این بازی هم اودینزه باستا، کودا، فرونتی و دنیس رو نداره؛

ترکیبی که برای اودینزه پیش بینی شده :
22 S. Handanovic
17 M. Benatia
2 C. Zapata
11 M. Domizzi
66 G. Pinzi
88 G. Inler
20 K. Asamoah
26 G. Pasquale
7 A. Sanchez
83 A. Floro Flores
10 A. Di Natale

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,657 posts
  • LocationTurkey
بهمن جون با اجازت بازم به اودینزه میبازیم !!
با این خط هافبک ضعیف بعید میدونم بتونیم جلوی اودینزه حرفی برا گفتن داشته باشیم !!!
اینتر با این همه مهره به زور دو تا زده بهش :خشمگین:
شک دارم بتونیم ببریم !!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
ببخشید یه سوال این تیم نیاز به تغییرات داره یا نه با همین نفرات میتونیم نتیجه بگیریم و فقط نیاز به زمان داریم ؟؟؟؟؟؟ زمانی که همیشه تو لیگ بهش نیاز داریم و بعد از عقب افتادن از رقبا

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

ببخشید یه سوال

این تیم نیاز به تغییرات داره یا نه با همین نفرات میتونیم نتیجه بگیریم و فقط نیاز به زمان داریم ؟؟؟؟؟؟

زمانی که همیشه تو لیگ بهش نیاز داریم و بعد از عقب افتادن از رقبا

خب معلومه وقتی کل تیم متحول میشه تو یکی دو هفته ، حداقل حداقل 2-3 ماه طول میکشه تا بازیکنای تازه وارد یه شناخت تقریبا خوب از سبک و نوع بازی همدیگه پیدا کنن !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
کلا تیمهای دیگه بازی با یوونتوس براشون با بقیه بازیها متفاوته، اون بازی رو که تو مسابقات قبلیشون داشتن با این مسابقه ای که با یوونتوس دارن خیلی فرق میکنه، مطمئنا جور دیگه ای بازی میکنن و حتما دردسرساز خواهند بود برای یوونتوس. اما این به اون معنا نیست که میتونن ما رو شکست بدن، بر عکس این ما هستیم که باید اونا رو شکست بدیم... بازی فرداشب با پوزنان تا حدودی شرایط جدیدتر تیم رو نشون میده اونوقت بهتر میشه بازی با اودینزه رو پیش بینی کرد

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 posts
من که میگم شاید یووه بتونه این بازی رو ببره. البته شاید...

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 posts
امیدوارم دیگه تو این بازی خط دفاع تیم بهتر بازی کنه و زحمات حمله رو از بین نبره. به امید پیروزی

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 posts
دی ناتاله محروم شده ونمیتونه جلوی یووه بازی کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
ترکیب دفاعیمون که توی این دیدار به احتمال زیاد همینه گریگرا - کیه لینی - بونوچی - موتو دوباره شاهد یه ترکیب جدید از خط دفاعی هستیم !!! اودینزه هم به سه مهاجم شاخ بازی می کنه ! گل که می خوریم توی این بازی از امیدوار بیشتر از 3 تا نباشه :دی:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
به احتمال زياد 3 بر 3 ميشه :دي: يووه امسال دوس داره سريع بازي كنه و اودينه با اين سبك بازي مشكل داره اميدوارم كه اولين بردمون رو ببينيم بايد از لباس دوم هم استفاده كرد انشالا كه خوش يمنه من بازم ميزنم برد يووه 2 بر 1

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
خرين بردمون تو فريولي برمي گرده به سه فصل پيش كه 2-1 برديم و ابتدا 1-0 عقب افتاديم بعد با 2 گل كامو برديم. تو اين 2 ساله تو وضع بد و خوب اودينزه تو فريولي باختيم.الان هم اودينزه با 2 باخت اوضاع مناسبي نداره ولي بعيد نيست كه ما رو ببره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

خرين بردمون تو فريولي برمي گرده به سه فصل پيش كه 2-1 برديم و ابتدا 1-0 عقب افتاديم بعد با 2 گل كامو برديم.

در اون بازی که بردیم یکی کامو زد گل دوم و برتری یوونتوس را هم وینچنزو یاکوئینتا به ثمر رساند. گل کامو روی کرنری بود که الکس فرستاد و مائورو با سر توپ را راهی دروازه کرد وینچنزو هم با یک بقل پا ساده توپ را وارد دروازه کرد.

این برد در نیم فصل دوم فصل 08-2007 به ثمر رسید و اگه اشتباه نکرده باشم این اولین بازی سیسوکو با پیراهن یوونتوس بود که دقایق آخر بازی رانیری آوردش تو بازی.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
با این وضع دفاع کردن تیم احتمال اینکه تو این بازی هم زیاد گل بخوریم هست. فاصله کم بین بازیها دیگه کار رو بدتر میکنه. دی ناتاله نباشه یکی دیگه میاد وسط خط دفاع توپ رو میکنه تو گل. ما این روزها از هر بازیکنی ممکنه گل بخوریم فرقی نمیکنه بزرگ باشه یا کوچیک.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

دی ناتاله نباشه یکی دیگه میاد وسط خط دفاع توپ رو میکنه تو گل. ما این روزها از هر بازیکنی ممکنه گل بخوریم فرقی نمیکنه بزرگ باشه یا کوچیک.

به همین فکر می کردم، وقتی رودنوس (!) جلوی یووه هتریک می کنه، بود یا نبود دی ناتاله چقدر اهمیت داره ؟ :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
من همش تو کف اینم که سی سال بعد این میاد به نوه هاش میگه من جلوی یوونتوس هت تریک کردم!! اونا هم فکر میکنن بابا بزرگ کی بوده!!! :lol:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users