Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

اودینزه 0 - 4 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
95 replies to this topic

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
واقعا از این برد شکه شدم عالی بود عالی انشاالله این بردها ادامه داشته باشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
چند نکته در مورد بازی - کراسیچ تو سه بازی که تو سری آ کرده ، چهار پاس گل داده ، آمار فوق العاده است ، امیدورام درخشش کراسیج مثل دیه گو که اونم اوایل فصل درخشید نباشه و بتونه خودشو حفظ کنه - مارکیزیو داره گلزنی میکنه ، این یعنی اینکه آکوئیلانی حالا حالاها باید خواب ترکیب اصلی رو ببینه ، به نظر من با توجه به اینکه آکوئیلانی تو لیگ اروپا بازی نمیکنه بهتره وقتی وسط هفته تو لیگ اروپا بازی داریم ، اول هفته به آکوئیلانی میدون بده - الکس واقعا یه لیدره ، وقتی تو زمینه به تیم نظم میده ، مخصوصا امروز که بیخیال خودخواهی شده بود باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
واقعا برد شیرینی بود ! امیدوارم همیشه تداوم داشته باشه یه بنده خدایی تو گل گفته : thank god de ceglie got injuried :lol: :lol:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

از نکات جالب بازی گل زنی په په، کوالیارلا و یاکوینتا بود که سابقه ی بازی برای اودینزه رو داشتند.

دوست عزیز :دی: په په کی در این بازی گلزنی کرد؟ (هرچی من هیچی نمیگم برو بکس هم هیچی نمیگن :دی:)

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 posts
خوشنودیــــم این بازی ده چلیه نبود بهتر بود؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
دفاع گل نخورده باشه ... الکس فوق العاده باشه ... خریدها 2 گل بزنند ... یاکوئینتا هم دیگه گل بزنه (وا عجبا ) 4 گل از یووه ببینیم !!! یعنی واقعا بالاخره ما 1 هفته پس از عمری یوونتوس همیشگی رو دیدیم ... خیلی خوشحال شدم نتیجه رو دیدم !!! فکر می کنم تداوم داشته باشه !!!!!!! ************** ولی خداییش 3 بازی 10 گل زده ! چه کرده این دل نری با روحیه تهاجی !البته بماند که 3 4 تاش رو مدافعین زدند ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
خیلی خوش حالم که یوونتوس 4 تا زده و مهمتر از اون گل نخورده. در کل من همونطور که از قبل گفتم این یوونتوس میشه بهش اعتقاد داشت

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
به به... بعد مدتها رنگ شادی رو دیدم. عجب بازی کردن اینا. گل نخوردن هم که دیگه نور علی نور کرد بزای رو... فکر کنم تو رختکن یووه موجی از شادی و امید بوده بعد بازی ... امیدوارم با این روحیه فصل رو ادامه بدن و کی یکی رقبا رو بترکونیم. واقعا باید گفت الکس قلب تپنده یووست. کراسیچ هم بسیار خوب و قابل قبول تو تیم جا افتاده... به امید خدا این نتایج ادامه پیدا کنه... راستش رو بخواین خیلی ذوق زده شدم، هیجان کاذب دارم :blissysmile: :guntootsmiley:

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 posts
متاسفانه نتونستم بازیو ببینم ولی از اینکه بالاخره بعد از دوتا مساوی 3-3 تونستم با 4 گل بازیو ببریم خوشحالم و به همه طرفدارای گل یووه تبریک میگم. یووه در قلب مایی

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 posts

فکر کنم تو رختکن یووه موجی از شادی و امید بوده بعد بازی ...

موجی مگه میتونه بیاد تو رختکن؟؟؟؟

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 posts

موجی مگه میتونه بیاد تو رختکن؟؟؟؟

دوست عزیز موجی=یک موج

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,657 posts
  • LocationTurkey
تبریک میگم !!
هنوز باورم نمیشه چهار تا زدیمو هیچی نخوردیم !!!
بازی رو ندیدم ولی میگن بازیه خوبی بوده !!
به هر حال امیدوارم بهتر از این شیم :rainbow:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
امیدوارم شرایطمون مثل میلان نشه که بعد از برد 4-0 جلو لچه ، افتاد تو بحران باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
نمرات من به بازیکنان یووه در این دیدار استوراری 6 - موتا 6.5 - بونوچی 7 - کیه لینی 6.5 - گریگرا 6 - کراسیچ 7.5 - ملو 7 - مارکیزیو 7.5 - په په 7 - دل پیرو 6.5 - کوالیارلا 7 -

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

نگاهی به امار و ارقام

در ده دیدار دو تیم 4 پیروزی، یک تساوی و 5 شکست در کنار 15 گل زده و 13 گل خورده به نام یووه ثبت شود.

اما دو تیم در مجموع 49 بار به مصاف یکدیگر رفتند که در این میان سهم سیاه و سفیدهای شهر تورینو 28 برتری، 12 تساوی، 9 شکست، 102 گل زده و 50 گل خورده است

در میان بازیکنان بونیپرتی با 6 بازی در صدر بیشترین تعداد بازی در این مصاف قرار دارد و الکس با 5 بازی در رده بعدی ایستاده، بورل نیز با 5 گل زده صدرنشین جدول گلزنان مصاف یووه و پالرموست و الکس دل پیرو پس از بونیپرتی که 4 گل زده با 3 گل در رده سوم ایستاده است.

حسین ؟ الان این آمار بازی یووه پالرموست ؟
خوب چرا تو تاپیک اودنیزه گذاشتی ؟ :دی:
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
اینقدر عقده ای شدیم و تو حسرت برد موندیم که حالا با 4 تا گل همه چیز رو قاطی می کنیم :دی:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users