پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلوش کراسیچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
917 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
میلوس بازیکن دوس داشتنی شاید الن خیلی پشیمان باشد از ایکنه به جای یووه به انگلیس و مثلا ارسنال نرفت واقعا مفت تموم شد این بازیکن حالا باز امیدوارم بره یه تیمی که بازیش به اون سیستم بخوره البته مشکل از مربیان هستش که بازیکنی رو که به ترکیبشون نمیخروه میگیرن ولی فکر کنم باز اگه بره تیم مثل ارسنال موفق بشه

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
تو بازی رئال و اتلتیکو مادرید رونالدو توی یک ضدحمله 96 متر رو در عرض 10 ثانیه بدون توپ دوید و اخر سر هم توپ رو زد تیرک. با این حرکت کل فیسبوق و همه ی خبر ها دارن درباره سرعت رونالدو حرف میزنن.

در حالی که کراسیچ مسافت تقریبا 80 متری رو توی 7 ثانیه اون هم با توپ دوییده تو بازی با کیوو اخر سر هم توپش خورد به تیرک رو رفت بیرون

با این عکس دهنه همه ی دهنبین ها رو ببندید.
[img width=480 height=310]http://www.shiaupload.ir/images/64543516393774367890.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

دلمون برات تنگ شده :rose:
[img width=480 height=320]http://vet.hostpo.net/img/70dbb6024b5e.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فنرباغچه چون صعود کرده بود تیم دومش رو بازی داده بود کراسیچ هم عضو این تیم هست بازی تو المان هست داره عالی بازی می کنه از دید من سمت چپ بازی می کنه چه دریب هایی می زنه :2qcmh45: 3-0 عقبا ویرایش:از اتاق فرمان خبر دادند بازی تو ترکیه بوده :lol:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

الان این عکس رو با عکس که بالا گذاشتم مقایسه کنید
خدایی این یک نفر هست؟وجدانا فرق دارند
دارم به یک نظریه جدید در مورد کراسیچ دست پیدا می کنم به زودی می گمش هرکی هم دوست داشت مسخره کنه
تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

قرعه کشی لیگ اروپا انجام شد
فنرباغچه باته بوریسوف

-----------
در بازی حساس فنرباغچه با گالاتسرای در حالی که 2-1 باخته بودن به بازی امد و بازی هم همون 2-1 تمام شد

پریشب هم بازی داشتن 2-0 بردن کراسیچ هم بازی کرد
من عاشق دریب هاشم :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

در دومین باز که فیکس بازی کرد 3-1 باختن :fp:
تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

این عکس فوق العادست (یادش بخیر) :rose:
[img width=480 height=270]http://www.ajansspor.com/resimv3/krasic_melo_161212.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

خوب یک پست تقدیم به میلوس دوستان

اولش 2 تا عکس از دریبل های میلوس (خیلی زیادن حال ندارم اپلود کنم)
تصویر
تصویر

اینم شادی بعد از گل میلوس
[img width=480 height=466]http://www.img4up.com/up2/58909468400187942323.jpg[/img]

اینم شوخی کویت با میلوس
تصویر

این عکس با خانم بچه ها
تصویر

اینم لینک گل میلوس
http://en.vidivodo.c...-gol-hq/1013293

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مدیران گرامی اگه می شه یکی لطف کنه بگه کراسیچ چرا جز بازیکنان مهم این بخش نیست؟
مگر بزرگ بودن به زمان بودن در باشگاه هست؟2 سال کم هست؟
امدن میلوش به یووه و رد کردن پیشنهاد سیتی و نشون دادن علاقه اش به یووه اونو مهم نمی کنه؟
محبوبیت فوق العادش تو ایتالیا نشون دهنده بزرگی اش هست

تعداد پست هایی که این تاپیک خورد نشون می ده این تاپیک چقدر مهم هست
الان چرا امائوری و منیگیر یا گریگرا هست اما کراسیچ نیست؟

این عکس رو که می بینم داغون می شم چه شبی بود :fp:
تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
وای که چقدر اون شب لذت بردم :sad1: چه استارتی دقیقه 94 زد. ای کاش کونته بیشتر روش وقت میزاشت ، شاید یه پیستون راست خوب ازش در میومد :sad1: ولی خوراکه فیفا بودا :1: مینداختی باهاش میرفتی ، سانترشم که خوب بود :گل:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دیشب 60 دقیقه برای فنرباغچه بازی کرد یک پاس گل هم داد کلا یا فیکس بازی می کنه یا بازی نمی کنه :fp:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فنرباغچه دیشب با تساوی 1-1 که در برابر لاتزیو گرفت راهی مرحله بعد شد کراسیچ دیشب از دقیقه 83 وارد زمین شد :rose:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
سرمربی فنرباغچه رسما اعلام کرد نیازی به کراسیچ نداره و باشگاه اون رو در لیست فروش قرار می ده :np: respect

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
تو این 12-13 سالی که فوتبال رو دنبال می کنم به جرئت میتونم بگم میلوس عجیب ترین موردیه که دیدم! مشخص نشد یهو چه بلایی سر این بچه اومد که فوتبالش از این رو به اون رو شد! :np: خیلی عجیبه یه بازیکن از اون سطح بالا به یه بازیکن زیر سطح معمولی تبدیل بشه.. واقعا حیف شد کراسیچ دوست داشتنی! چیزی که مشخصه دلایل افتش نباید به زمین چمن مرتبط باشه

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
گفته میشه باشگاه تورینو به جذب کراسیچ علاقه داره و حتی حاضره تا مبلغ 8 میلیون یورو هم براش بپردازه ! فکر میکنم کراسیچ انقدر یوونتوسی باشه که به تورینو جواب منفی بده ولی با رفتاری که ما باهاش کردیم اگه به تورینو هم بره هیچ ایرادی بهش وارد نیست . مطمئناً تو تورینو با توجه به سیستم تهاجمی ونتورا میتونه دوباره به دوران اوجش برگرده به علاوه اینکه قطعاً تو تورینو مثل یه " ستاره " باهاش برخورد میشه و این همون چیزیه که کراسیچ از نظر روحی بهش نیاز داره . به هر حال بازگشتش به ایتالیا میتونه جالب باشه اما دوست ندارم مجبور بشم تورینو رو دوست داشته باشم ! :sad1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ایجنت کراسیچ ، والدو بروزان ، در مصاحبه اش گفته که اسم باشگاهی را نمی برم اما احتمال بازگشت او به سری آ وجود دارد . :1:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
- یک منبع نزدیک به فوتبال ایتالیا گزارش میده که جنوا به شدت به دنبال کراسیچ هست و حاضره برای خریدش 7 میلیون یورو هم خرج کنه . دلم نمیخواد میلوس جلوی یووه بازی کنه :sigh:

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
خود میلوش به تازگی گفته که در آستانه ی امضای قرارداد با بلونیا هستش...

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
به صورت قرضی به تیم باستیای فرانسه منتقل شده و این فصل رو به امید حضور در جام جهانی در لیگ فرانسه سپری میکنه . امیدوارم موفق باشه :rose:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی