پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلوش کراسیچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
917 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کراسیچ کلا وینگر/هافبک تهاجمیه و از سنین پایین بازیکن ثابت زسکا بوده و فصلی 5-6 گل هم می زنه. توی 150 بازی برای زسکا به عنوان هافبک، 26 گل هم زده. 2 بار قهرمان لیگ روسیه شده و 4 بار قهرمان جام حذفی. آمار دقیقی از پاس گل هاش نتونستم پیدا کنم. بازیکن ثابت تیم ملی صربستانه و 35 بازی ملی هم داشته.

اما در مورد خصوصیاتش، بازیکن سرعتیه که فرارهای معروفی داره، دوندگی و انرژی زیادی توی بازی می زاره و از لحاظ تحرک در بازی اون رو با پاول ندود مقایسه می کنند. با وجود قد بلند خیلی تکنیک بالایی داره و بازیکن پا به توپیه. توی بازیش خلاقیت نسبتا خوبی داره و قد نسبتا بلندی هم داری (1 متر و 85 )

این کلیپ رو تا این سایته باز میشه و ف*لیتر نشده ببینید از کراسیچ، به شکل عجیبی از دور شبیه ندوده !!
http://www.youtube-n...feature=related

رویترز، آسوشیتد پرس، گاتزتا، آنسا، و خیلی خبرگذاری های دیگه این انتقال رو قطعی اعلام کردند.
  • tecra از این پست تشکر کرده است

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خب شکر خدا بلاخره از حالت جون به لبی خارج شدیم :دی: امیدوارم خوش بدرخشه ! مثل ندود
  • tecra از این پست تشکر کرده است

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اول باید بگم خیلی خوشحالم که بالاخرا کراسیچ به تیم پیوست ! من فقط بازی کراسیچ رو در جام جهانی در مقابل آلمان دیدم ، تو اون بازی فوق العاده بود و کلی بازیش به دلم نشست حسن دیگه هم اینه که علاقه ی خاصی به یوو داره و این یک خصوصیت فوق العادست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس آخرش این اومد یوونتوس. خدا رو شکر لااقل کراسیچ رو گرفتن برای خط هافبک. اگه کراسیچ نمی اومد واقعا فاجعه بود دیگه. خدا کنه بازیش هم مثل ندود باشه مثل قیافش. خیلی خوش استیل و خوش قیافست. از اون بازیکناییه که اگه بدرخشه خیلی محبوب میشه.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
امروز بعد از مدت ها یک خبر رضایت بخش در مورد یووه دیدم...:دی: از یوونتوسی شدنش خیلی خوشحالم ، امیدوارم خیلی زود با تیم هماهنگ شه و بتونه توانایی هاش رو نشون بده.. . حالا قابلیت بازی در هر دو جناح رو داره؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خواستم بگم که کراسیچ با اینکه زسکا امشب بازی داره، ولی توی لیست لیگ اروپای زسکا نیست که مشکلی برای بازیش در یووه پیش نیاد که دیدم مسعود هم این پست رو داد :

" با توجه به توافقى كه بين دو باشگاه زسكا و يوونتوس بدست آمد ، تا چند روز آينده كراسيچ به ايتاليا خواهد رفت ، اين انتقال براى وى يك پيشرفت بزرگ محسوب ميشود ، ما براى وى آرزوى موفقيت ميكنيم ، كراسيچ روزهاى خوب و گل هاى زيباى بهمراه ما بثمر رساند "

وب سايت رسمى باشگاه زسكا موسكو

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خوب از یوونتوسی شدن این بازیکن خیلی خوشحالم!خصوصیات فنیش رو نمیدونم اما علاقه ای که به یووه داره باعث میشه از همین الان دوستش داشته باشم!

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
تنها خريدي بود كه امسال خيلي منو دلگرم كرد... من قلبا براش آرزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم بتونه جاي بزرگان رو به خوبي پر كنه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
این پست هم فقط و تنها فقط به خاطر گل روی کراسیچ امیدوارم موفق شه و بتونه یکی مثل 327 کبیر شه واسه بانوی پیر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من از این انتقال خیلی خوشحالم،خیلی منتظر کراسیچ بودم،خیلی دوست داشتم بیاد یوونتوس و حتی به ژکو هم ترجیحش میدادم. من براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم یک پاول ندود جدید برامون باشه هم از لحاظ بازی و هم از لحاظ تعصب. "میلوس کراسیچ به یوونتوس خوش آمدی"

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تبریک می گم بالاخره یک بازیکن به یوونتوس اومد این فصل که سرش به تنش بیرزه !!!!!!!! امیدوارم بتونه در یوونتوس بدرخشه !!! و همچنین بتونه جایگزین مناسب و توپی برای کامورانسی باشه

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان امیدوارم میلوس کراسیچ ستاره جدید یووه باشه و بدرخشه.

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
بهترین خرید این فصل بالاخره یک بازیکن که لیاقت پوشیدن پیراهن یووه رو داره اومد (به جز موتا و بونوچی) یه نفس راحتی کشیدیم فکر کنم یا شماره کامو یا شماره حسن رو بپوشه

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
منم خیلی خوشحالم که اومد 15 میلیون هم از نظرم قیمت مناسبیه! فقط من موندم چرا سایت یووه خبر رسمی رو نمیزنه اما سایت زسکا زده

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
من توو همون جام جهانی توو چهرش می دیدم که بیانکونری می شه چه عجب یه خرید تاپ انجام دادن امیدوارم که با بودنش توو زمین بتون جای خالی خیلی از بازی کن های بزرگی که توو این 2فصل رفتن رو بگیره و هر چه سریع تر شماره 11 رو (در صورت شایستگی) از تن بعضی ها در بیاره و به تنش بشینه Tank's

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
شاید از کراسیچ سمت چپ استفاده بشه ندود درست با هر دوپا شوت میزد اما بیشتر شوتهاش با پای راستش بود که چپ بازی میکرد کراسیچ هم راست پاست شاید چپ بازی کنه. کلا خرید خوبیه با 15 million

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
الان کلیپی که رضا گذاشته بود رو دیدم! از خیلی جهات به قول رضا آدم رو یاد ندود می ندازه بازی در کناره ها و نفوذ و سانتر و گاهی وقتا هم متمایل به وسط ! یه چیزی که واسم جالب یود ، اینه که خیلی یه پا دو پا می کنه توپ رو با یه پاش و مستقیم جلو نمی بره ، از هردوتا پاش استفاده می کنه یه جورایی که واسه طرف مقابلش گیج کننده س ! بیشتر شوتهاش با پای راستشه اما با پای چپ هم شوت می زنه کلا اون جور که دیده می شه ، مثل پاول قابلیت استفاده از 2 پا رو داره اون شوتش از وسط زمین به دروازه هم خیلی نوستالژیک بود ، آدم یاد ندود میفته :cry2: امیدوارم واقعا همینجوری باشه حس خوبی بهم دست داد از اومدنش به یووه :rainbow: فعلا

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک چیزی بگم :دی: ماروتا اون اوایل با زسکا کلی مذاکره کرد که کراسیچ را با 12 میلیون یورو بخره ولی سران زسکا گفتند 15 میلیون یورو،چون اون موقع فنرباغچه چنین پیشنهادی به زسکا داده بود ولی ماروتا قبول نکرد و بیخیال کراسیچ شد. بعد،بعد از این همه کشمکش آخرش کراسیچ با هموم مبلغ دلخواه سران زسکا یعنی 15 میلیون یورو به یوونتوس پیوست. این وسط ماروتا میخواست چی و ثابت کنه من نفهمیدم :دی:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فکر نکنم 17 رو بتونه بپوشه چون دیوید هست فعلا من هم بهش خوش امدید میگم بهش میاد موفق بشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

منم خیلی خوشحالم که اومد 15 میلیون هم از نظرم قیمت مناسبیه!

فقط من موندم چرا سایت یووه خبر رسمی رو نمیزنه اما سایت زسکا زده

اونجا ایران نیست که با بازیکن قرارداد ببندن بعد هپاتیتی در بیاد که
اول تست پزشکی میگیرن ، اگر مشکلی نداشته باشه رسمیش میکنن

خیلی دوست دارم شماره 7 یووه رو بپوشه
واقعا من دلم پوسید که این شماره 7 تن یه بازیکن خوبمون بره
از زمانی که یادمه تن پسوتو بود ، بعد که پسوتو خداحافظی کرد گفتیم خوب خدا رو شکر ایندفعه یه بازیکن شاخ میپوشه که دیدیم نه بابا حمیدزیچ پوشید ، امیدوارم کراسیچ بپوشه
باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی