پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلوش کراسیچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
917 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

دلنری :

" کراسیچ بازیکن خوبیه ؛ اون به زمان و حضور مستمر در ترکیب نیاز داشت ؛ ب اینکه نگران آينده ی کراسیچ هستم اما مطمئنم که در تیم جدیدش موفق خواهد شد ؛ امیدوارم که در ترکیه شرایط خوبی داشته باشه و به موفقیت برسه ؛ من مطمئنم که کراسیچ در تیم جدیدش بازیکن سرنوشت سازی خواهد بود "

==============

( برای من مهم نیست که کراسیچ نتونست انتظارات کونته رو برآورده کنه یا اینکه کونته به اون اعتقاد نداشت ؛ برای من تعصب کراسیچ مهم بود در روزهایی که بازیکنان در زمین قدم می زدن میلوس با تعصب تمام تلاشش رو می کرد تا یوونتوس شکست نخوره ؛ میلوس در روزهایی که همه ی بازیکنان پیشنهاد ماروتا رو رد می کردن ؛ میلیون ها یورو که عرب ها به اون پیشنهاد داده بودن رو به عشق یووه نپذیرفت )

" خداحافظ میلوس ؛ موفق باشی با تعصب "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
هیچوقت گل دقیقه 94 ات به لاتزیو رو فراموش نمیکنم ، مرد دوست داشتنی

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

هیچوقت گل دقیقه 94 ات به لاتزیو رو فراموش نمیکنم ، مرد دوست داشتنی

اینو فک کنم خودت تو فیسبوک کامنت گذاشته بودی :1:

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
یکی به من بگه دلیل مسابقات پیش فصل و تدارکاتی چیه؟ احتمالا احساس میکنم بررسی پیشرفت و چگونگی بازیکنا یکی از دلایلش باشه؟ یا اینکه ببینن بازیکن به درد تیم میخوره یا نه؟! یه بازیکن توی دو بازی پیش فصل عالی بازی میکنه و تیم رو برمیگردونه! ولی میفروشنش چقدر مدیریت با کفایتی داریم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کراسیچ از مدت ها قبل برای فروشش تصمیم گرفته بودن باورم نمیشه تا این حد میلوس متعصب بوده باشه واقعا از فروشش متاسفم بازی دادن به کراسیچ در بازی های دوستانه صرفا برای فروش این مهره با قیمت بالاتر بوده و بس هرچند کراسیچ سعی کرد از این فرصت بهترین استفاده رو بکنه ولی...

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

کراسیچ از مدت ها قبل برای فروشش تصمیم گرفته بودن

باورم نمیشه تا این حد میلوس متعصب بوده باشه

واقعا از فروشش متاسفم

بازی دادن به کراسیچ در بازی های دوستانه صرفا برای فروش این مهره با قیمت بالاتر بوده و بس

هرچند کراسیچ سعی کرد از این فرصت بهترین استفاده رو بکنه ولی...

استعدادی که یووه خرابش کرد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کراسیچ خوب بود ، مخصوصا اون نیم فصل اول که بعد از مدتها طعم داشتن فوق ستاره رو به همه ی ما چشوند امیدوارم هر اتفاقی میوفته ، فنرباغچه سکو پرتابی باشه براش تا دوباره به سطح اول اروپا برگرده

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پیام خداحافظی میلوش برای هواداران یوونتوس : - انتقال من [ به فنرباغچه ] تکمیل شده ، درود به تمام هوادارن یوونتوس که کنار من ایستادند ، اونا همیشه در قلب من میمونن. - هتریکم در برابر کالیاری ، گل دقایق پایانیم در برابر لاتزیو و تمام شعار هاتون برای من رو هرگز فراموش نمیکنم ... - مهم نیست که چه اتقاقی افتاد ، یوونتوس در قلب من میمونه ، این رویای کودکی من بود ، من دارم یوونتوس رو ترک میکنم ، نه به خاطر مشکل با هم تیمی هام ... و یا با مدیریت باشگاه ، من دارم یووه رو ترک میکنم چون مربی آنتونیو کونته نیاز های دیگه ای داشت و سایر بازیکنان رو به من ترجیح میداد ، اکنون من در تیم جدیدم هستم و خوشحالم. - با انتخاب خودم ... ، هوادارن یوونتوس باهاتون خداحافظی میکنم ، چون من بار دیگه به تورین میام تا بهتون سلام کنم و از این فرصت استفاده کنم تا همکارای سابقم در یووه ، لئوتاردو بونوچی ، سیمونه په په و آقای کونته رو تشویق کنم من مطمئنم که اراده بدترین ها رو تبدیل به بهترین ها میکنه. - من همیشه طرفدار یوونتوس خواهم بود ، خداحافظ ، فورتزا یوونتوس ، خداحاظ هوادارای یوونتوس ! :sad53:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اعصابم خراب شد اههههههههه تو اولین بازی که فیکس بازی کرد(4 امین بازی )دقیقه 13 مصدوم شد و تعویش کردن :fp: فعلا فنرباغچه 1-0 عقبه در مجموع 3-1 باخته

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

اعصابم خراب شد
اههههههههه
تو اولین بازی که فیکس بازی کرد(4 امین بازی )دقیقه 13 مصدوم شد و تعویش کردن :fp:
فعلا فنرباغچه 1-0 عقبه در مجموع 3-1 باخته

از همون روز اول هم بدشانس بود :sad1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
بخاطر آسیب دیدگی در بازی دیشب حداقل 4 هفته قادر به بازی کردن نخواهد بود .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دیشب فنرباغچه بازی رو 2-0 برده بود اما دقیقه های 85 و 94 2 گل خورد و 2-2 شد کراسیچ هم که مصدومه :fp:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
ممد کراسیچ یه تنه داره این تاپیک رو زنده نگه می داره. :laughing:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امشب بازی موشنگلاتباخ با فنرباغچه هست نمی دونم مصدمیت کراسیچ رفع شد یا نه (بازی قبل هم نبود) بازی رو idman می زاره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یادم رفته بود بگم یک شنبه فنرباغچه با بشیکتاش بازی کرد که 3-0 این تیم رو شکست داد میلوس هم به عنوان بازیکن تعویضی به بازی امد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امشب 22 دقیقه مقابل تیم لیماسول در لیگ اروپا بازی کرد و فنرباغچه هم 1-0 پیروز شد.   کاری ندارم که یه سری از بچه ها معتقد بودن بی استعداده و این صحبت ها (که البته من مخالفم با این حرف) ولی انصافا و وجدانا بازیکنی نبود که در ترکیه بخواد بازی کنه!هرچند که لیگ ترکیه به شدت هم پیشرفت کرده باشه. دیگه حداقلش باید در لیگ فرانسه بازی میکرد.ولی خب ... بماند. هنوز هتتریک رویاییش مقابل کالیاری در المپیک تورین از یادم نرفته :rose: آخرین هتتریک یه بازیکن یووه در سری آ بود

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

نمی دونم چرا احساس می کنم کراسیچ هر بازی یا هر روز یک شکلی هست :2qcmh45:
[img width=480 height=240]http://nrm.128pro.net/images/d770c496aa3d.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امشب 3-1 باختن کراسیچ هم فیکس بود مربی بی شعورشون دقیقه 60 اوردش بیرون (من از دقیقه 55 بازی رو دیدم :102: )

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
امروز تولد " کراسیچ " بازیکن سابق یوونتوس است. @};- ( 1 نوامبر 1984 )

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ممد عزیز تولدت مبارک :1: ایشالا موفق باشی :rose: :lol:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی