پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با توجه به مصدمیت کیه لینی در بازی قبلی یووه، بونوچی رکورد جورحو رو ازش گرفت و با 2526 دقیقه بازی برای یوونتوس تا پایان هفته سی و یکم سری A به عنوان بازیکنی که بیشترین زمان حضور در زمین را در این فصل برای یووه داشته، قرار گرفته. اختلاف کیه لینی تا قبل از بازی با جنوا با بونوچی تنها 6 دقیقه هست!
رکورد بعدی که البته مشترکا به همراه مارکو موتا در اختیار لئوناردو بونوچی هست، بالاترین رکورد دار گرفتن کارت در باشگاه در این فصل هست که با 6 کارت زرد و یک قرمز از آن او و موتا هست!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بونوچی از خریدهای خوبمون در این فصل بود حتی به نظر من از رانوکیا هم موفق تر عمل کرده امیدوارم فصل دیگه با اومدن یه مربی خوب ، باعث پیشرفت هر چه بیشتر بونوچی بشه باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امروز تولد بونوچی ئه ! تولدت مبارک لئو.

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
تولدش مبارك

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بونوچی تو دفاع عالیه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
امشب مراسم ازدواج لئوناردو بونوچى و مارتينا در روستاى بونكنويتو چياتى برگزار ميشه ، بونوچى از مديران و بازيكنان يوونتوس براى حضور در اين جشن دعوت كرده .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا تو روستا ؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اگه تو روستا باشه احتمالا تو باغه اونوقت باس مواظب باشن روستایی ها مث خمینی شهر از دیوار نپرن و تج...ز نکنن به مهمونا :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

چرا تو روستا ؟

کمال یه جوری میگی روستا انگار میخوان برن تو روستا های سیستان و بلوچستان ازدواج کنن :1: ایتالیا و به خصوص سیسیل زیبا ترین روستاهای اروپا و شاید جهان رو داره .
اونجا برعکس ایرانه که مردم از روستاها میان تو شهر :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کمال یه جوری میگی روستا انگار میخوان برن تو روستا های سیستان و بلوچستان ازدواج کنن :1: ایتالیا و به خصوص سیسیل زیبا ترین روستاهای اروپا و شاید جهان رو داره .
اونجا برعکس ایرانه که مردم از روستاها میان تو شهر :1:

کمی آف تاپیک میشه ولی :

هرچند درسته، ولی توی ایتالیا توسکانی زیباترین روستاها و طبیعت رو داره فکر می کنم. روستاهای توسکانی توی تمام اروپا شهرت دارن و حتی خیلی از فیلم سازا می رند توی توسکانی و طبیعت بکر اونجا فیلم می سازند و خیلی از ثروتمندا هم توی مناطق آروم و بکرش ویلا می گیرند. من خودم فیلم زیاد دیدم که توی این منطقه باشه و یکی از جاهایی که خیلی دلم می خواد برم زندگی کنم همین جای ایتالیاست :1: اگر همینطوری بدون فکر بخوام مثال بزنم تارکوفسکی و برتولوچی یادم میاد که رفتن توی توسکان و طبیعتش فیلم ساختن.

سیسیل یکمی بومی تره، یعنی هرچند خیلی کمتر از گذشته ولی حتی امروز هم هنوز سیسیل یه جو و فرهنگ داره که خیلی از مردم ایتالیا سعی می کنند ازش دوری کنند :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
پیشنهاد 7 میلیونی زنیت ! پس از قطعی شدن حضور لوگانو در یووه، زنیت علاقه مندی خودش رو به بونوچی اعلام کرد ! اخبار حاکی از اونه که ماروتا فقط در ازای 15 میلیون یورو راضی به این انتقال میشه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ماروتا پیشنهاد رسمی زنیت رو برای به خدمت گرفتن بونوچی رد کرد و اعلام کرد قصد فروش این بازیکن رو نداریم و در تیم باقی خواهد موند!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
16 ميليون هم ميخواستنش ! حيف شد نفروختن كلي سود ميكرديم ! لئو هم نشون داد از اون سري بازيكناي بي استعداد نسل جديد ايتالياست كه از فقر شديد بازيكن خوب ، ازشون به عنوان استعداد ياد ميشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من واقعا از نمره ی 20 بهش زیر 15 می دم ! نمی دونم چرا اما کیفیت بازیش برای من قابل قبول نیست والا هیچ موقع نتوسنتم روش به عنوان یه مدافع تمام عیار حساب کنم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اما من خیلی قبولش دارم حتی بیشتر از کیلینی. در کل با کیلینی حال نمیکنم :1:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
ولی من درباره این بایکن با رئیس جان و خواهرجان موافق نیستم . بونوچی یک استعداد ناب و قابل مقایسه با برترین مدافعان تاریخی ایتالیا نیست .... ولی مدافع خوش استیل و خوش تکنیک و خوشفکریه که اگر شانس آورده بود و جای ایتالیا در مثلا فرانسه یا آلمان متولد شده بود احتمالا الان جز بازیکنانی بود که ما دوست داشتیم برای تکمیل خط دفاعیمون خریداری بشه . نقصان عملکرد بازیکنان ما در این دو فصل اخیر به خیلی عوامل برمیگرده و فقط بخشی از اون را میشه مستقیما به ضعف های خودشون ارتباط داد . ما که به بازیکنان مسن تر به مراتب بی استعداد تر بدون جای رشد فرصت های مکرر دادیم ، حیف نیست حالا بیاییم بعد از یک فصل پر تنش این بازیکن حد اقل دارای استعداد و پتانسیل را رد کنیم بره ؟ میدانی بصیر... ما با گفتن اینکه بازیکنان نسل جدید ایتالیا بی استعدادند داریم خودمون را گول میزنیم . هنوز بازی تیم های زیر 21 ساله های ایتالیا و آلمان در چند سال پیش را یادمه . جووینکو و اوزیل....اونزمان در فروم فارسی بایرن مونیخ بازی جووینکو را ستودند . الان سبا کجاست و اوزیل کجا ؟ بخشی از اینکه ایتالیا در این چند ساله نتوانسته بازیکن طراز اولی " تربیت بکنه " ناشی از فرصت ندادن به همین استعدادهاست وگرنه بازیکنان ایتالیایی بی استعداد تر از المانی ها یا انگلیسی ها و... نیستند . اگر دیر به چشم می ایند و اگر میدان نمیبینند تا پخته شوند ، اگر در بیست و ان سالگی در میادین بزرگ سوتی های مبتدیانه میدهند و...مشکل از تفکر تعیین کننده خط مشی باشگاههاست که در نهایت محافظه کاری داره نسل های جدید تر را پرپر میکنه .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
خیلی راه دوری نمیرم بازی دوستانه ایتالیا و آلمان بود فکر کنم کنار رانوکیا بازی کرد توپ ازش رد نمی شد ، تسلط بونوچی رو الان هیچ کدوم از دفاع های ایتالیا ندارن ، اگه یوونتوس بهش بیشتر بها بده واقعا نستای جدیده و از کیلینی هم بهتره ، حداقل هوش خیلی بالایی داره ! مطمئنم تو طول فصل اگر لوگانو جذب بشه و کیلینی هم یازی سازیش تو دفاع رو درست نکنه قطعا کونته به بونوچی بیشتر بازی میده ، البته همین شانس رو بارتزالی هم داره ! از یه چیز دیگه هم خیلی خوشم میاد اخیرا اینکه یوونتوس با اینکه مدافع های خوبی داره بازم داره مدافع باکیفیت جمع می کنه ! چیزی که به نظرم از مهمترین عوامل موفقیت اینتر تو سالای اخیر بود و تو بدترین شرایط مصدومیت بازم تو این نقطه ضعف نداشتن !

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
به نظر من فروشه بنووچی (که ظاهرا فعلا ازش منصرف شدن) یه اشتباه فاهشه!!
باید بهش فرصت داد.مطمعنم که تا 3سال دیگه واقعا پیشرفت میکنه
ضمنا واسه اثبات گفته هام لازمه که انتقال جرارد پیکه از منچستر به بارسا رو یاد دوستان بندازم و اینکه فکر کنم الان اسم پیکه که به گوش فرگوسن میرسه دو دستی میزنه تو سر خودش :1: !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21215 ارسال
شایعه شده در صورتی که الکس یا لوگانو به یووه بیان، بونوچی با قراردادی قرضی به زنیت میره،
زنیت از اول تابستون خیلی جدی بونوچی رو میخواد، البته پیشنهاد زنیت برای خرید بونوچی هست نه قرارداد قرضی.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیدونم چرا انقدر ما انتظار داریم بازیکن های جوونمون سریع بترکونن بونوچی تازه 24 سالشه و کلی جا برای پیشرفت داره فلچر روز اولی که اومد منچستر فرقی با چوب لباسی نداشت ولی الان هافبک ثابت منچستر شده باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی