پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بونوچی بازی با رم کم اشتباه تر از گذشته بود و بازی خوبی رو به نمایش گذاشت.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بونوچی بازیکن خوبیه میشه داره خودشو به عنوان یه مدافع کلسیک واسه یووه نشون میده اعتماد به نفس بالا مسلط وکم اشتباه واقعا یکی از بهترین خریادی این فصل بودش وبا توجه به سنش میتونه تا چند سال با کیلینی تیم رو بیمه کنه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

بونوچی بازیکن خوبیه میشه داره خودشو به عنوان یه مدافع کلسیک واسه یووه نشون میده اعتماد به نفس بالا مسلط وکم اشتباه
واقعا یکی از بهترین خریادی این فصل بودش وبا توجه به سنش میتونه تا چند سال با کیلینی تیم رو بیمه کنه

موافقم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در یک کلمه: با شعور بازی با پاش خیلی قویه،خیلی.هوش سرشاری داره که خیلی ازش استفاده میکنه در طول بازی و قشنگ دست مهاجمین حریف رو میخونه. پاس های جالبی هم میده و واقعا به نظر من قدرت رهبریش در دفاع به مراتب بالاتر از کیه لینی هست. امشب هم تو صحنه هایی که یووه یه مقدار بازی رو دست میگرفت،چند متری عقب تر از کیه لینی وایمیساد و یه جورایی حالت سوئیپر داشت. در کل حداقل تا 7-8 سال دیگه،قلب دفاع یووه و آتزوری تضمین شده هست با حضور بونوچی و جورجو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

پاس های جالبی هم میده و واقعا به نظر من قدرت رهبریش در دفاع به مراتب بالاتر از کیه لینی هست.

اتفاقا منم میخواستم همین رو بگم؛
وقتی که دارم بازی های یووه رو میبنیم بعضی موقع ها اصلا کیه لینی رو فراموش میکنم ! بونوچی یک تنه دفاع رو جمع میکنه و به اوضاع سر و سامون میده؛

بخصوص یکی دو بازی که کیه لینی نبود، به نظر من شاهکار بونوچی بود و در طول بازی مدام با بقیه مدافع ها حرف میزد و سعی داشت نظم دفاعی تیم رو نگه داره؛
بازیکن خیلی خوبی نشون داده. خیلی فراتر از اون چیزی بوده که من تصورش رو میکردم ...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
هم بهمن هم امیر درست میگن من هم انتظار همچین نمایش خوبی رو از بونوچی تا اینجای فصل نداشتم واقعا اون 15 میلیون ارزشش رو داشت باید بگم دفاع تیم ملی ایتالیا و یووه تا چندین سال تضمین هستش یووه هر مدافع ایتالیایی دیگه رو میگرفت اینقدر جواب نمیداد حتی رانوکیا یا ... خیلی خوب سر میزنه و خوب پا به توپ میشه و پاس میده و مثل گذشته راحت دریبل نمیشه و قبل از اینکه توپ به مهاجم برسه خوب توپ هارو قطع میکنه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

: گفتگوی کوتاه بونوچی با " کوریره " :

" دیدار یکشنبه نقطه ی شروع ما برای رسیدن به میلان صدرنشین خواهد یود ، اختلاف ما تنها 6 امتیاز است و برد در برابر لاتزیو تیم صدرنشین را تحت فشار قرار خواهد داد ، اگر میلان قدرتمند باشد باید بدانید که ما نیز یوونتوس بزرگ هستیم ، لاتزیو تیم بزرگی است و بازیکنان مهمی در اختیار دارد که توانایی جنگیدن تا آخرین لحظات را دارند "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مصاحبه : در حقیقت ، امسال سال بدی نبود ، از بودن جزوه یه سری بازیکن ناشناخته تا رسیدن به تیم ملی ایتالیا و یوونتوس ، از این بابت خیلی خوشحالم. من قبلا خیلی از هم تیمی هامو میشناختم ، از همه شون ممنونم ، خیلی برام راحت تر بود خو گرفتن تو تیم . بعد از اینا ، ما هم همدیگه رو بهتر شناختیم روز به روز ، و فکر کنم اینو میشه از نتایجمون فهمید هدفم واسه سال بعد ؟ من میخوام بازم پیشرفت کنم و هرچیزی که ممکنه رو ببرم ، نباید از هوادارا غافل شیم ، اما تمام تلاشمون رو میکنیم که بیشترین موفقیت هارو کسب کنیم . جنگیدن برای تمام بازی ها

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اینجا برید به بونوچی رای بدید که شاید توی تیم منتخب ۲۰۱۰ جا بگیره...

http://en.uefa.com/c...year/index.html

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اینجا برید به بونوچی رای بدید که شاید توی تیم منتخب ۲۰۱۰ جا بگیره...

http://en.uefa.com/c...year/index.html

من که رای دادم !

تازه کاپیتان هم کردمش :1:

این تیم منه :

[img width=480 height=251]http://www.picestoon.com/out.php/i133117_ddd.JPG[/img]

http://www.picestoon...i133117_ddd.JPG

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا خود بونوچی هم باورش میشه ؟ به قول خودش سال گذشته از بین باری و ترستینا داشت تیم انتخاب میکرد حالا دفاع ثابت یوونتوس و ایتالیا شده واقعا پیشرفتش فوق العاده بوده باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
زانوى بونوچى در تمرينات امروز پيچ خورد ، الان هم تست پزشكى انجام ميگيره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدا کنه چیزی نباشه دفاع یووه بدون بونوچی یه چیزیش کمه باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خب مصدومیت بونوچی هم جدی نیست!در مورد مدتش چیزی ننوشته فقط گفته که چند روز استراحت نیاز داره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

بونوچی فوق العاده بود ! نیمه اول و در همون دقیقه های اولش چند تا توپ گیری و قطع توپ بی نظیر داشت؛ در ادامه بازی هم واقعا عالی کار کرد؛
واقعا دیگه تبدیل شده به رهبر خط دفاعی؛ خیلی عالی کار می کنه؛
این بازی آزمون بزرگی براش بود و خوشحالم که تونست با موفقیت بیرون بیاد.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
یه چیزی درباره ی این داد زدن هاش: من فکر نمی کردم بونوچی حتی سر ملو و بوفون هم داد بزنه، اما زد :1: چقدر هم داد میزد مخصوصا به ملو. یه جا رسما به بوفون میگفت از دروازه بیا بیرون توپ رو جمع کن :1: تعصب فوق العاده ی بونوچی و کیلینی خیلی رویایی و زیباست.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بدون شک دیشب یکی بهترین بازی های فصل شو رو انجام داد کاملا مسلط و بدون نقص باتزینی مرده بود واسه یه توپ ای ول بونوچی یه صحنه بود که بازاگلی دربل خورد و این اود با یه سر توپ ر به جی جی داد خیلی باحال بود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی عین جت داره پیشرفت میکنه بازیکنی که تا همین فصل پیش یه بازیکن کاملا معمولی توی باری بود ، حالا شده دفاع تیم ملی ایتالیا باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اینم بونوچی و پاتزینی و یاکوئینتا و مارکیزیو توی شوی لباس های دی اند جی :1:

http://img4up.com/up...57034116647.jpg

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
تو نیمه اول خیلی ضعیف بود چند تا اشتباه بد و بچه گانه که نباید یه بازیکن در این سطح انجام بده و توپ نگه داشتن های عجیب و غریب و زیر توپ زدن های علی اصغری :1: کلا امروز در نبود کیلینی خوب نبود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی