پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال

من همیشه منتقد بونوچی بودم ولی ...

اون توپی که بونوچی توی نیمه اول از روی سر هیگوواین دزدید رو باید فیلمش رو بزارن جای  قبله  روزی پنج نوبت تمام مدافعان دنیا به سمتش نماز بخونن .

دمت گرم

• Bianconero Amore, فرهاد, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

تــــو دیگه مصدوم نشو عشق من !

بدخواهات باید اشک بریزن .

فریادهات مثل ی مربی آخرایه بازی فوق العاده بود !!!

زود برگرد !  هفته ی دیگه نه  . ما همیشه بهت احتیاج داریم . :53:

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

چه حالی داد تو دو صحنه تا آخر فصل باید بدخواه ها حسرت اون توپ ربایی از رویه سر هیگواین رو بخورن 

بعدشم بوفن هنرنمایی کرد .

خدا کنه مصدومیت نداشته باشه بونوچی خیلی حیاتیه ولی با توجه به اینکه بازی رو ادامه داد به بازی بعدی میرسه 

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

از اون سیوش بگذرم که ۳ امتیاز رو برامون خرید  ،  بالا پایین پریدناش سر گل زازا نشون داد که حتی با درد هم برای یووه جونش رو می ده  :6:  افتخار می کنم که ۳ سال و نیم پیش به خاطر دادگاه هاش و بگیر و ببندش ، ۶ واحم رو حذف کردم ، اینتر تاابد باید حسرتتو بخوره ، تا روزی که تو بازی های بزرگ اینجوری واسمون امتیاز می خری ، هر قدری که می خوای جلوی امپولی و چزنا و چه می دونم کارپی سوتی بدی ، فدای سرت  :8:  :1:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

بی شک یکی از بهترین بازیکنان در برابر اینتر و حتی میشه گفت موثرترین بازیکن بود

ld4h_2337893_w1_thumb.jpg

119e_2337894_w1_thumb.jpg

qma_2337895_w1_thumb.jpg

پ.ن : دماغ سرخش خیلی بامزش کرده  :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

لئوناردو بونوچی 

اینتر کنار رفت؟

ما می خواستیم که که برنده شویم بدون توجه به اینکه با اینتر یا تیم های دیگر بازی می کنیم، دو تساوی دیگر برای ما زیاد شده بود و می خواستیم که با کسب یک پیروزی پیامی بدهیم.

فصلی قوق العاده؟

ما باید ادامه بدهیم، این پیروزی ها و تساوی ها زمانی معنا و مفهوم پیدا می کنند که ما به هدفمان دست پیدا کنیم. حالا باید به بازی چهارشنبه (کوپا ایتالیا با اینتر) نگاه کنیم زیرا آن ها برای جبران امروز می آیند. ما باید قدرتمندتر از آن ها شروع کنیم.

ناپولی؟

ما بازی های خودمان را انجام می دهیم.

گلی که زدی؟

من دیدم که توپ نزدیکم است و سعی کردم که محکم ضربه بزنم و خوش شانس بودم که هندانوویچ آن را دفع نکرد. من باید بازی با توپ و بدون توپم را بهتر کنم و این هدف من است.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

کار را که تمام کرد ؟!

آن که تمام کرد !!

قــاتـــل انتر :2laugh:

• alexdelpiero, El rey leon, Senmorta و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

:thank: مــــــــــرسی کاپـــــــــــیتان  :thank: 

:worship:  :worship:  :worship:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4165 ارسال

اسمشو میذارم بونوگل...

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

بونوچی

این بازی چقدر سخت بود؟

این بدترین بازی بود که از زمان آمدنم در این 6 سال انجام دادیم، بازی توسط خود ما پیچیده و سخت شد. در ضربات پنالتی خوب کار کردیم اگرچه این ضربات شانسی است.

چرا در این 3 روز این همه بازیتان عوض شد؟

ما روش و رویکرد غلطی رو در پیش گرفتیم، آن ها چیزی برای از دست دادن نداشتند و جلو آمدند و ما هم با طرز بازیمان به آن ها کمک کردیم.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

بازی فینال کوپا رو از دست داد 

:newspaperguytear:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

وای به حال تیمی که کاپیتانش تو باشی  :1:

• alexdelpiero, Huceyn, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس در مصاحبه با شبکه یوونتوس در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد .

این یک دیدار فوق العاده و درخشان خواهد بود. می دانیم که بایرن قدرتمند است اما نقاط ضعفی هم دارند که ما سعی می کنیم به آن ها ضربه بزنیم. پس از اینکه در نیم فصل اول به ساسولو باختیم همه چیز برای ما، مجموعه و تیم و در سَرمان (ذهن) تغییر کرد.

بونوچی ادامه داد:

آن تیم برای قهرمان شدن خیلی بد بود اما ما مسئولیت شروع ضعیفمان را به عهده گرفتیم. مشکل سیستم نبود بلکه ما فهمیدیم که باید بیشتر از این تلاش کنیم. ما همه این ها را رو به روی هم و به هم گفتیم و با هم متحد شدیم و پس از آن لحظه یوونتوس بزرگ بازگشت.

مدافع 28 ساله و ملی پوش یوونتوس در ادامه گفت:

شما اغلب می بینید که مهاجمین ما توپ را از روی خط محوطه جریمه ی ما میگیرند و این نشان می دهد که در یوونتوس همگی مایل و حاضر برای دفاع کردن هستند.

هم تیمی بوفون در یووه و آتزوری در مورد اینکه کاپیتان یوونتوس تنها 4 دقیقه برای رکوردشکنی فاصله دارد گفت:

هدف ما همین است و امیدواریم که در بازی یک شنبه مقابل تورینو شاهد آن باشیم. این باعث افتخار ما است و تایید (ثابت) می کند که جیجی بوفون دروازه بان شماره یک تاریخِ فوتبال است.

دنیله روگانی؟

او باید آرام باشد چراکه توانایی و پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیکن ثابت و اصلی در خط دفاعی را در آیندا دارد. او پس از بازی با اینتر در کوپا ایتالیا کمی مورد انتقاد قرار گرفت، اما حقیقت این بود که همه ی تیم در انجام بازی خوب اشتباه کردند و بد بودند. ما خوشحال بودیم که بازی به ضربات پنالتی رفت و برنده شدیم.

ادامه کار در کوپا؟

حالا ما باید به رُم برویم و کوپا ایتالیا را فتح کنیم، کوپا امسال رقابتی تر بود و این باعث شد که ما مجبور شویم بهترین عملکردمان را ارائه بدهیم.

رقابت اسکودتو؟

تیم هایی که در تعقیب ما هستند فوتبال فوق العاده ای بازی می کنند، به طور ویژه ناپولی و فیورنتینا. رُم نیز از زمانی که با اسپالتی قرارداد امضا کرده در حال بازگشت است و اعتماد به نفس بیشتری دارند.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

لئوناردو داووینچی یووه باز هم تاریخ بیافرین

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
" کنته به پیشرفت من کمک زیادی کرد،  تنها به یوونتوس فکر می کنم."

06670429167747432567_thumb.jpg
[ حجم تصویر: 54 کیلوبایت]

به نظر می رسد آنتونیو کنته فصل آینده بر روی نیمکت چلسی بنشیند. بر این اساس خبرها از علاقه ی کنته برای کار با بعضی از شاگردان قدیمی اش از جمله لئوناردو بونوچی حکایت دارند.

با این حال بونوچی در مصاحبه ی امروز خود اصرار دارد که به دنبال کنته به چلسی نخواهد رفت و تنها به یوونتوس فکر می کند.

بونوچی در مصاحبه با خبرنگاران در کنفرانس خبری پیش از بازی آتزوری با آلمان گفت:

"اگر بخواهم همراه او به جایی بروم برای صرف یک قهوه خواهد بود. نمی دانم رییس (کنته) چه کاری انجام خواهد داد، اما من قراردادم را تا سال 2020 با یوونتوس تمدید کرده ام و صادقانه بگویم که تنها به بیانکونری فکر می کنم."

در ادامه بونوچی از تأثیر کنته بر روی پیشرفت فوتبالی خود صحبت کرد:

" کنته مربی است که از زمانی که سرمربی یوونتوس شد من را مجبور کرد تا تلاش کرده و پیشرفت کنم. در روزهای اول کاری مشکلاتی با همدیگر داشتیم، به خاطر اینکه من پس از مراسم نامزدی و ماه عسل به تورین برگشته بودم در بهترین فرم خود قرار نداشتم. ، حالا می خواهم با تیم بمانم، او چیزهای زیادی از نظر تکنیکی به من آموزش داد، اگر امروز من یکی از بهترین های اروپا هستم بخش بزرگی از آن به خاطر رییس (کنته) است."

بازی فردا بونوچی همراه با آتزوری دوباره به ورزشگاه آلیانز آرنا بازخواهد گشت، جایی که یوونتوس در این ماه حذف دراماتیکی از لیگ قهرمانان داشت. بونوچی در این مورد گفت:

"بازگشت به آلیانز حس بدی به من می دهد، اما من فکر می کنم سیلی که 15 روز پیش به صورتمان زده شد حتی بیش تر به ما کمک خواهد کرد. چرا که می دانیم ما برای رسیدن به برترین باشگاه های اروپایی تنها باید قدم آخر را برداریم."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

مصدومیت 3 روزه :1:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بیشترین طرفداری رو ازش کردم تا حالا ولی اگه جای مربی بودم بعد از این حرکتش جلو فیــو تا آخر فصل واسه تنبیه میذاشتمش روو نیمکت !!!

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دلیل اصلی که بونوچی این اشتباهو می کنه اینه که یه هافبک توپ نگه دارنده نداریم تو تیم، تا به خدیرا و لمینا پاس میدن اینا هم توپ رو به سرعت از خودشون رد می کنن، طبیعی که فشار رو دفاع بیش از حد نرمال میشه و لو دادن توپ بالاخره اتفاق میوفته

• MaMpIeRo, eⁿzº, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

ولش کنید این بنده خدا رو :1:
این فصل فکر کنم اشتباهاتش به اندازه انگشتای یه دست هم نرسیده .
تو سخت ترین پست داره بازی میکنه انتظار دارین که یه اشتباه هم نکنه ؟؟ این بازی هم سوای اشتباهش نمره قابل قبولی میگیره . 
دوست میدارمت بونوچ :8:

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

w2mt_ashampoo_snap_2016.04.25_02h51m29s_

43 kb

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی