پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بونوسی not بونوچی

0n_11064270_1058514607526569_66187726607
56kb
  • Bianconero Amore, Juventus FC, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

Default_Size_16_1x1.gif

لئورنادرو بونوچی اعتقاد دارد ایتالیا نتوانست کار بازی را تمام کند و به دنیله ده روسی اطمینان داد :
  • ما از اول مصمم بودیم و نگرش ما را مشاهده کردید.ما توانستیم به خوبی بازی را در دست بگیریم ، اما هنوز فاقد قدرت تمام کنندگی کافی هستیم تا تا کار اینطور بازی ها را تمام کنیم.
  • با این حال این هفته ما ۶ امتیاز حیاتی برای صعود به یورو ۲۰۱۶ را کسب کردیم.

مارکو وراتی بدون آندره آ پیرلو عملکرد بهتری در خط میانی داشت ...

• مارکو در پاریس سن-ژرمن در کنار قهرمانان بزرگی بازی می کند. بنابراین به فشار خو گرفته است.
  • بازیکنان جوان اگر در شرایطمناسب برای عرضه ی استعدادشان قرار بگیرند ، عملکرد خیلی خوبی خواهند داشت.آنها باید از فوتبالشان لذت ببرند و نباید احساس فشار بیش از حدی داشته باشند.همیشه باید به یاد داشته باشیم که این ورزش یک سرگرمی برای بازیکنان و هواداران است.
  • مالت فقط روی دفاع تمرکز می کرد ، اما بلغارستان حداقل تلاش کرد که فوتبال خوبی را به نمایش بگذارد.ما در بستن فضاها خوب عمل کردیم و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم ، اما فقط روی پنالتی توانستیم گل بزنیم.
  • وقتی در سوفیا بازی می کردیم ، همین رویکرد را داشتیم.ما می دانستیم آنها مهاجمان مستعدی دارند و به خوبی آن ها را کنترل کردیم.

ده روسی پنالتی را به ثمر رساند ، اما به خاطر واکنش به خطا اخراج شد و این اولین باری نیست که کنترل خشمش را از دست می دهد.

• متاسفانه دنیلیه این چنین است ، اما ما او را دوست داریم ، چه در اوقات خوب و چه بد.او بازیکن فوق العاده ای اسن ، یک انسان دوست داشتنی و ما همیشه به یک نفر با ثبات و استحکام او نیاز داریم.

جیجی بوفون ۲ واکنش حیاتی نشان داد در اندک موقعیت هایی که بلغارستان داشت ..

• این ۱۵۰ ـُمین بازی ملی او برای ایتالیا بود.جیجی یک قهرمان فوق العاده است و امیدواریم که بتوانیم روی او در اینده ای که پیش بینی می کنیم حساب کنیم ، ۱۵۰ بازی دیگر؟ شاید دیگه خیلی زیاد باشه :1:

79496558032754003852.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

همه اینقدر درگیر مساوی تلخ دیشبن که کسی حواسش نبود ، از اول کاپیتان بود و با اومدن کیه لینی هم کاپیتان موند ...

خودم گفته دوس نداشته اینجوری بشه اولین کاپیتانی دیشبش :

e8qr66t210e1ib1dwsha_thumb.png

• Juventus FC, mory, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

یکی از دلایلی که بازیو 2-1 پیش بینی کرده بودم... خوشحالم که خلافشو بهم ثابت کرد...

19 پاس بلند ترید مارکی داد که 13 تاش دقیق بود + دقت پاس 95 % ... فوق العاده...

wf5a_cqlgqiww8aqou2t_thumb.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

در اینستا :

خوشحالترین فرد توی عکس این جلوییست، همونی که شمارۀ 19 پوشیده...

چون هیچ پیروزی بهتری وجود نداره که برا آدم همچین لحظه ای سرشار از شادی مطلق خلق کنه و  پسربچه ای که کل زندگیش جلوی روش قرارداره هم جزئی ازش باشه

حالا امیدوارم با این توپ خوشحالت کرده باشم و بتونی باهاش تموم رویاهات رو دنبال کنی...

7iel_bo.jpg

q907_b2.jpg

• Bianconero Amore, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بونوچی بعد از بازی با عنتر و در استانه ی بازی با مونشن گلادباخ :

• ما یوونتوسیم و محکوم به پیروزی! این باید در مغز همه باشد! چه کارکنان تیم و چه بازیکنان. ما یوونتوسیم و نمی توانیم -بدون در نظر گرفتن سوپرکاپ-فصل را بدون فتح جام به پایان ببریم.
  • ما باید پیش رویمان را نگاه کنیم و به بازی ها واکنش مناسب نشان دهیم.
  • [بازی] دیشب محرک ما بود ، ما می دانیم که یوونتوس منفور است و این مسئله اتفاقی نیست ، علتش پیروزی های ماست.
  • با این حال پیروزی همیشه خوب است.

• کاری که باید انجام دهیم این است که به همه یاداوری کنیم که وقتی این پیراهن را می پوشید باید تا پایان بجنگید.
  • ایا به اسکودتو فکر می کنیم ؟ نه الان وقتش نیست ، ما ۱۴ ـُم هستیم و فقط باید روی پیروزی تمرکز کنیم.
  • ما نمی توانیم بابت امتیازاتی که تا الان از دست داده ایم کاری کنیم ، اما باید با اعتماد به نفس امیدوار بمانیم.
  • هدفمان این است که فاصله را با صدر جدول کم کنیم و در لیگ قهرمانان پیشروی کنیم. هنوز چیزی کم داریم ، اما دیگر هیچ بهانه ای نداریم ، [بهانه] متعلق به بازنده هاست.
  • هنوز تا پایان لیگ راه طولانی در پیش است ، هنوز برای بازگشت زمان داریم ، تا وقتی که به زمین برویم و بدانیم که پیروزی تنها نتیجه ی ممکن برای یوونتوس است.
  • من قرادادم را تمدید کردم زیرا به این پروژه اعتقاد داشتم ، می دانستم که در تیمی فوق العاده هستم که می خواهد پیروز شود.حالا ما باید با افتخار بازی کنیم و به بهترین شکل ممکن بازی کنیم.
  • در لیگ ما بعد از شروع بدمان اضطراب بیشتری داریم. ما در اروپا به مصاف تیم هایی می رویم که با سری بالا [بدون دفاع مطلق] بازی می کنند و این به ما اجازه می دهد که کیفیتمان را نشان دهیم ، همان طور که در مقابل منچستر سیتی و سویا این کار را کردیم.
  • پیروزی در بازی چهارشنبه قدم بسیار مهمی خواهد بود ، اما در لیگ قهرمانان هر اتفاقی ممکن است بیفتد ، بروسیا بعد از شروعی سخت از نو شروع به نتیجه گیری کرده است و بازی سختی خواهد بود.
  • آنها تلاش می کنند از اشتباهاتمان حداکثر استفاده را ببرند و ما باید سازماندهی خوبی در دفاع داشته باشیم  ، چون شانس گلزنی خواهیم داشت.

• juve's fan, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بونوچی یه پست به سبک پست های سجاد تو فروم داده امروز :‌

ig72nm99869jta95kywb_thumb.jpg

زیرش نوشته : از فردا تو فقط یک خاطره خواهی بود #تب #۳۹درجه #تبدار :fp: :1:

• juve's fan, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دی سیلوستری :‌

"دوست دارم که میل ، تمرکز و تعهدی که مدافعان یوونتوس در هر بازی می گذارند کش بروم! ساده نیست که هر ۳ روز ثابت کنید که ۱۰۰٪ روی توپ تمرکز دارید.پیرلو الگوی من است ، مثل بوفون ، کیه لینی و بارتزالی. آنها مرجعی برای بازیکنان جوان هستند ، آنها همیشه کلمات مثبتی به کار می برند و اولین نفری هست که شروع به تمرین می کنند.پس برای هر بازیکن جوانی ، نگاه به بازی آنها باعث می شود که راحت تر خوب عمل کنند."

---> نامی از تو نبرده تو مصاحبه اش پسر ، البته درسته که آنفولانزا داشتی و تو تمرین نبودی ، اما فرم خوبتو زود پیدا کن ، همونی که پارسال نان-استاپ داشتی.برگرد پسر ... :135555:

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در مورد کشته شدگان هیسل :‌

"[۳۹] تنها یک عدد نیست ، اینها فرشتگانی هستند که لایق احترامند ، در تراژدی ، فارغ از اعتقاد و رنگمان باید متحد بمانیم."

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
داره برمیگرده به عصر جاهلیت و بشدت تلاش می‌کنه لقب بونوسوتی رو برگرده به سر زبونا ایجنتش مصاحبه کرده [ رایولا ] ، گفته : لئوناردو 5 مشتری از 5 لیگ اروپا داره و لیورپول حاضره 450 میلیون براش پول بده، مینو رایولا همچنان اضافه کرد لئوناردو دلش برای گذشته تنگ شده و از هواداران کوروا سود خواسته بازهم با اسم نوستالژیک بونوسوتی صداش کنن "

در همین موضوع آنتونیو دیپاتزیو اینپاچه لیدره افراطی و دراگی ها گفته شنبه به احترام بونو ، قراره تو دقیقه 19 فریاد های یکدسته " ای بونوسوتی قهرمان امشبو اینجا بمان " تو ضلع جنوبی ورزشگاه طنین انداز بشه

درود به غیرت آریاییتون
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کیلینی در کل مدافع بهتری هست نسبت به بونوچی؛ ولی هم پارسال که بونوچی عالی بود و یکی از بهترین مدافعین اروپا، از کیلینی بهتر بود و هم امسال که سوتی میده باز از کیلینی بهتر بوده به نظرم.:1:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
گند رو زد دیشب
  • Bianconero Amore, mory, Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تو هم ک شدی مثل بک تو یووه :fp: من میگم الگری تو میگی کونته ؟

کیلینی هم مزخرف بازی میکنه امسال، بونوچی بدتر ازون.. جفتشون ی بازی بشنین رو نیمکت روگانی جوان و بارزالی خدای مدافعین نسل جدید باهم فیکس باشن بهتر ازین پت و مت هستن.. کلا یکی از دلایلی که همون پارسالم کیلینی و بونوچی رو یکی از بهترین مدافع های تاریخ ایتالیا نمیدونستم بخاطر همین سینوسی بودنشون بود.. امسال تمامی موانع دست به دست هم دادن تا به همون جا بریم...
  • Bianconero Amore, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تو هم ک شدی مثل بک تو یووه :fp: من میگم الگری تو میگی کونته ؟

کیلینی هم مزخرف بازی میکنه امسال، بونوچی بدتر ازون.. جفتشون ی بازی بشنین رو نیمکت روگانی جوان و بارزالی خدای مدافعین نسل جدید باهم فیکس باشن بهتر ازین پت و مت هستن.. کلا یکی از دلایلی که همون پارسالم کیلینی و بونوچی رو یکی از بهترین مدافع های تاریخ ایتالیا نمیدونستم بخاطر همین سینوسی بودنشون بود.. امسال تمامی موانع دست به دست هم دادن تا به همون جا بریم...

مگه با تو بودم؟ با تو باشم نقل قول میگیرم ازت یا اسم می برم :1:

حرفم کلی بود وگرنه با اینکه امسال بد بوده موافقم، مخصوصا بازی آخرش.

منتهی بونوچی چون سابقه ای در سوتی داره، کلا بد بازی کردنش بیشتر به چشم میاد؛ در حالی که برای یووه بیش از یک مدافع وسط هست. تفکر بدی به نظرم شکل گرفته که کیلینی خوب است ولی اشتباه هم می کند. بونوچی سوتی است ولی بعضی اوقات از دستش در می رود و خوب بازی می کند :1: من ضد این تفکر هستم.

پارسال اصلا در حدی که باید ازش تقدیر نشد. (اگرم شده نصفش این بوده که بازیکن متعصبیه! که همچین حرفی در فصل پیش وقتی بیاد بالاتر از کیفیتش اصلا تقدیر نیست.) و برعکس امسال، بیش از اینکه لایقش باشه کوبیده شده. کلا تو هر تیمی ازینا هست. 3 نفر بد بازی می کنن ولی یه نفرشون بیشتر میره زیر ذره بین :1:

بک تو یووه و کنته اینام خودتی :nish: اینو با شخص شخیص خودت بودم مشخصا :nish:

ویرایش: کیلینی در اوجش هم تو کاندیدای بهترین مدافعین تاریخ ایتالیا نیس. :1: چه برسه به فصل پیش. بونوچی که دیگه هیچی :1:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
من بخشی از افت امسالش رو به خاطر برچسب غیر قابل فروش داشتنش میدونم، فکر کرده کیه مثلا :nish: یه بخشیش هم برمیگرده به روحیه تیمی، پارسال تیم برا اثبات کردن خودش خیلی خیلی انگیزه داشت، امسال دقیقا برعکسه. هممون هم میدونیم که بونوچی کلن اخلاقش اینطوریه که بازیش خیلی به روحیه وابستست.

واقعا دلم میسوزه که چطوری بونوچی پارسال دوباره بونوسوتی شد :22:

نمیتونید بگید تعصبی هم نظر میدی آواتارمه :nish:
  • Bianconero Amore, mory, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

در این که تو این مدت بهترین مدافعمون بوده و تقریبا نوسانی نداشته شکی نیست ولی گاها انگار مخش رد میده...

من هنوز هم نمیتونم اون توپی که لو داد رو هضم کنم...قشنگ از دو قدمی خیلی ریلکس نگاه کرد تو چش یارو

و پاس داد به بلژیکی ها و اونام نامردی نکردن و...

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

لئوناردو بونوچی که همیشه جز بهترین های یوونتوس است امروز با سایت "توتویووه" مصاحبه ای داشت و از شرایط تیمش در رقابت های امسال و اهداف بانوی پیر و بازیکنانش گفت :

" مطمئناً تا دو هفته قبل ، آن یوونتوس واقعی نبود. اما حالا با هم برای بازگرداندن امتیازات و کم کردن فاصله تا فرصتی که تا تعطیلات کریسمس مانده بازگشته ایم "

" و نگاه ِ بازی به بازی. یوونتوس بازگشته و تکرار می کنم که تفاوت ما نسبت به ابتدای فصل اتحاد و از خودگذشتگی مان در همه بازی ها است "

" این به ما می گوید که اعتماد به نفس و اطمینان نشات گرفته از هر کدام از ما است که تصمیم به فداکاری در دفاع از تیم و کمک به هم تیمی هایمان داریم "

" زمانی که تیم تحت فشار است این فقط مربوط به دفاع نمی شود ، بلکه در مورد کمک مهاجمین و هافبک ها به دفاع هم است و اینکه تلاش کنند و سانتیمتری هم عقب نکشند "

گل کوادرادو در دربی در آخرین لحظات ...

" این یک گل مهم بود چراکه به ما یادآوری کرد که در بازی باید تا آخرین لحظه جنگید .. "

" بخصوص در این لیگ که هنوز همه چیز ممکن است (رقابت برای قهرمانی ادامه دارد) "

" در هر بازی که انجام می دهیم این امکان وجود دارد که نتیجه جبران شود و یا متحمل شکستی شویم که اصلا روی کاغذ فکرش را هم نمی کردیم ! "

" بنابراین پیروزی مقابل تورینو به ما قدرت و نیروی اضافی برای شروع دوباره ، تجدید قوا و نگاه به هدفی که تا فاصله کوتاه تا سال نو در نظر داریم و همچنین پیشروی در لیگ قهرمانان داد "

دیبالا می تواند از توز هم بهتر باشد ؟

" پائولو جوان است و قطعا استعداد و کیفیت زیادی دارد. او باید به آرامی رشد و پیشرفت کند "

" من مطمئن هستم که او در این یوونتوس به یک جز اصلی تبدیل خواهد شد و از اینجا تا انتهای فصل بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود "

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بونی در مصاحبه با توتواسپورت :

• خانواده؟  اصلی ترین بخش زندگی من است.من دوست داشتم که بخش بیشتری از زندگی ام را با بچه هایم سپری کنم اما تشکیل خانواده زیباترین چیزی است که وجود دارد.من یوونتوسی به دنیا امدم و این خود بیانگر همه چیز است.تیم سیاست جوانگرایی صحیح را از بعضی جنبه ها در پیش گرفته اما با این حال ما چند تن از [بازیکنانی] که مایه اعتمادمان در سالهای اخیر بودند را از دست دادیم.گروهی بسیار قدرتمند که داخل و خارج از زمین برای ما اطمینان را به ارمغان می اوردند.وقتی شما ان همه تغییر می کنید ، خطراتش را هم می پذیرید.

• رابطه ام با الگری؟ من با او رابطه ی صمیمانه ای دارم ، بسیار بی پرده و توام با احترام متقابل.فکر می کنم الگری فرد بسیار باهوشی است و راه درمان یووه را می داند.ولی در فوتبال وقتی می برید ستایش می شوید و وقتی می بازید قربانی می گردید.اما با تلاش وقتی همه چیز را ۱۰۰٪ درست انجام دهید ، نتیجه هم به دنبالش خواهد آمد.و این برای ما کاملا صدق می کند.تنها چیزی که به حساب می آید برنده شدن است و ارزش الگری در هوش اوست.
  • نقطه ضعف او؟ تنها یک نقطه ضعف دارد ، گاهی لازم است که سخت گیرتر باشد. (اصل جمله اش این بود که تو سیاست چماق هویج ، بیشتر از چماق استفاده کنید  :24:  ،  ظاهرا دلش کمربندای دون‌ آنتونیو رو می خواد  :2laugh: )

• رابطه ام با کونته؟ روشش داشت برای ما تفهمیم می شد ، زیرا او حتی یک سانتی متر را هم در تمرین رها نمی کند.شاید علت این که خوب عمل کردیم این بود که از یک دوره ی زمانی سیاه برای این پیراهن می آمدیم  و خدا او را برای ما فرستاد.ما واقعا همه سرباز بودیم ، چون واقعا می فهمیدیم که چه احساسی داریم و تلاش زیادی می کردیم و این حس خوبی به ما می داد.و او این را در زمین نشان داده ، به خصوص در تیم ملی ایتالیا.و او بهترین انتخاب برای حال حاضر تیم ملی ایتالیاست.

پ.ن :‌دهنت سرویس بونو ، چقدر خندیدم :2laugh:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

وقتی بد بازی می کنه همه می ریزن اینجا ، اما وقتی خوب بازی می کنه هیشکی نمیاد بگه؟ :45:

تو تاپیک بازی گفتم ، بعد از بازی با سیتی که عالی بود ، این بزی هم دوباره عالی بود ، البته تو درخشش مانژو گم شد بازی خوبش ، به قول کمال باید بونوچی رو با بازیکن های همپست دیگه اش ، تو دفاع های سه نفره ی دیگه مقایسه کنی تا بفهمی خوبه! چقدر استایل پاس بلند دادن هاش رو دوست دارم!

9yvklf8nwf27p8ukbdzr_thumb.png ---> خیلی صحنه ی خنده داری بود ، عالی جناب فارست گامپ داشتن بونوچ رو شدید می شستن بونوچ هم همچین داشت حساب می برد ، در اخر به عنوان حسن ختام ، لیخت محکم زد پس کله ی بونو :2laugh:

cl0cf6g9t5j6d5bsq6ae_thumb.png --> خون روی دستاش :happy crying:

استایل اعتراض به داور : j1tqbiczwiq12i98ozi7_thumb.png ki3chq77gobstx8iosr9_thumb.png

پ.ن : با همین فرمون برو جلو پسر .. حیف که اون پاس ترد مارکت بازی با سویا رو که دیبالا انداخت رو کفش موراتا تو باختمون گم شد ... حیف ... :2:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
زنده باد بونوچی . انقدر برا یووه زحمت کشیده که با دوتا سوتی از یاد من یکی نمیره . همین بونوچی رو رئالیا رو سرشون حلوا حلوا میکردن بجا راموس بخرنش . نرفت .
امروز فوق العاده بد بود . اما فوق العاده عالی هست در کل .
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, Senmorta و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی