پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

jk06tzt3e7z3jjvf39o9_thumb.png

Leonardo Bonucci - Juventus - 2015/2016 Overall 

Download | 84Mb | 11Min

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

60 میلیون پیشنهاد برای یک مدافع که گرون ترینش لوییز بود با 50 تا نشون میده چقدر تمرین و خواستن میتونه یه مدافع رو خیلی خوب کنه ....همین قیمت نشون دهنده اینه که بهترین دفاع دنیاس البته ضعف هایی هم داره لئو . 

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دهنت سرویس بونوچی :2laugh:  راضیم ازت :24:

اولین بازی برای یووه تو اروپا،در حقیقت تو لیگ اروپا !

10142289351261264300.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

- فقط 2 بازیکن [بغیر از دروازه بانها] پاسهای بلند صحیح بیشتری از بونوچی [852] در 4 فصل اخیر سری آ دادن!!!

- در بین مدافعین، فقط ا.مورتی پاسهای صحیح بیشتری از بونوچی [5295] در 3 فصل اخیر سری آ داده...

+ انتقادات ازش حتی تا ژانویۀ 2016 هم ادامه داشت! ولی خب از زمان کنته به بعد، پیشرفتش بلحاظ فنی [لیدر] و انسانی/اخلاقی عجیب و غریب بوده و هنوزم فقط 29 سالشه...

الان باورش سخته، ولی وقتی رانوکیا-بونوچ تو باری بودن، اکثراً میگفتن رانوکیا > بونوچی و کُندی رانوکیا [وقتی میخواست بچرخه، آدم یاد فیل میوفتاد!] و بازی با پای معمولیش بچشم نمیومد...

پاراتیچی اما باور عمیقی بهش داشت حتی بعد از اون فصل دل نری. اونموقع پاراتیچی خیلی حالت زیرزمینی/مرموزانه داشت. بنابراین تعجب نمیکنم اگه خیلیا نخونده باشن مصاحبه شو در 2011 :

بونوچی رو بفروشم؟! و کجا مدافع کامل تری پیدا کنم؟! زمان درستی حرفمو اثبات میکنه...

مطمئناً پاراتیچی و همۀ اونایی که 6/+6 سال بهش باور داشتن و پاش وایستادن، الان حس غیرقابل توصیفی دارن...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

- بوجبای 23 ساله $$$ رو به باشگاه ترجیح داد و بونوچی 29 ساله باشگاه رو به $$$... حقوق 2x ، بازی در جذابترین لیگ جهان و زیر نظر گوآردیولایی که اونو یکی از محبوبترین بازیکنای تموم دورانش دونسته!

دقت داشته باشید که این یکی از آخرین و شاید هم آخرین پیشنهادها/پیشنهاد بزرگی بود که میتونست در طول دوران بازیگریش دریافت کنه... حالا بگذریم ازینکه بجز استثناهایی مثه مالدینی و نستا، مدافعین ایتالیایی معمولاً از بعدِ 30 سالگی به اوج میرسن...

موندن بونوچی به اندازۀ هر خرید بزرگی ارزشمنده...

+ دیروز تو تمرین، زاتزا شیلنگ آب رو به طرف چند تا بازیکن گرفت و درحالیکه لمینا سریع خودش رو کنار کشید تا خیس نشه، عکس العمل بونوچی اما جالب بود :

blzy_11.jpg  v9uu_22.jpg  6fjd_33.jpg

./ واکنش اکانت رسمی یووه به این اتفاق...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

I was born Juventino...i

bsx8jxjmouv1v2rsheak.jpg

من یوونتوسی متولد شدم! درسته یه زمانی تو اینتر بودم، به مدت اون 2 سال غمناک در تاریخ یووه (2005-2007) ولی بعضی وقتا باید دلبستگیتو کنار بذاری. بعدش اونقدر خوش شانس بودم که یووه منو خرید و عنان احساسات بیانکونریمو آزاد کردم [میخنده]...

نمیدونم چی بگم.. این دقیقاً همون حرفیه که جــنــتــیــله زد [و بغض کرد و صداش بشدت میلرزید (قبلشم اشک) و بعدشم کلی مکث کرد و دیگه هم نتونست به حرف زدن ادامه بده]... و تو تاپیکش گذاشتم. جالبه که تو همون مصاحبه از بونوچی تعریف کرد!

+ بونوچی اونقدر متعصبه که وقتی مصدوم/محرومه، نمیره تو VIP و تو کوروا و کنار تیفوسیا بازیو میبینه!

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

ممنون از فراز بابت پست قشنگ بالا :53:  :53:  

در ادامه حرف های فراز بگم که هر مدافع دیگه ای بود اون پیشنهاد دستمزد وسوسه انگیز سیتی (یا پیشنهاد چلسی) رو قبول می کرد و از تیم می رفت.

یادمه یکی از بچه های خودمون حرف قشنگی میزد با این مضمون: می گفت از اینکه ستاره ای ساز جدایی میزنه و از تیم میره غم نخورید. خوشحال باشید که افرادی همچون بوفون، مارکیزیو، بونوچی و ... رو داریم که تا مدت ها میتونیم باهاشون حال کنیم و با عشقشون زندگی کنیم.

:53:  :53:  :53:

+ فراز اون لینک ویدیو جنتیله رو هم دوباره بذار بی زحمت  :53:

• Orphée, mory, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

- با اینکه بناتیا امروز عالی بود، ولی بشدت جای خالی پاسای قطری و راه اندازی حملاتش حس میشد چون پیانیچ هم نبود + کوه آرامشه این بازیکن! و به تیم تزریقش میکنه...

- امروز بخاطر پسرش متئو غایب بود..

lyi02cgw19xhmjr547lh_thumb.jpg  pz2dsplh42177f160frw_thumb.jpg  0wxf0rxi01brsblgkvzy_thumb.jpg

./ تازه بعضی اهالی ناپل وقتی همین پسرش چند روز پیش عمل جراعی اضطراری کرد، جشن گرفته بودن!!!

./ بنر هوادارای یووه برای بونوچ و پسرش در بازی امروز؛ " نزدیک به خونواده. بونوچی. فورتزا متئو! "

./ این رو هم ببینید! گل کوچیک دیبالا با لورنتزو (پسر بونوچ) و داویده (پسر مارکیزیو)! لورنتزو یه پاس کلک آمیز میده به داویده در سطح جام جهانی 94! :دی

+ فراز اون لینک ویدیو جنتیله رو هم دوباره بذار بی زحمت  :53:

خواهش :53: + این هم کلیپ! (یادش بخیر واسه نسیبه آپش کرده بودم اون موقع!)...

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

بونوچی به خاطر بیماری پسرش جلوی فرانسه و همینطور بازی آخرمون غایب بود . برای بازی با اسرائیل هم به نظر میومد که نمیرسه ولی طبق آخرین اخبار توی لیست بازیکنا هست و برای بازی در دسترس خواهد بود :worship:

پ.ن : ده روسی مصدوم شده

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

- دیروز گاتزتا اینو نوشته بود : ناجی ملی ایتالیا برمیگرده!

بگفتۀ منابع متعدد، این نشون دهندۀ موفقیت آمیز بودن عمل دوم پسرش متئوـه که از بیماری پاتولوژیک (بافتی/سلولی/مولکولی مثه آرتروز/سرطان/ناراحتی قلبی) رنج میبره..

./ در بازی پرپریروز! ایتالیا 1-3 فرانچا هم هوادارای ایتالیا با این بنر به استادیوم اومده بودن : فورتزا متئو کوچولو..

- توتو هم امروز نوشته بونوچ و دیبالا قرارداد جدید امضا میکنن و برای بونوچی، قراردادی آنتی گوآردیولایی آماده شده! البته نه اینکه بند جدایی خاص و... داشته باشه، منظورش اینه که با قرارداد جدید، باشگاه های خواهانش پیشته میشن! :دی

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

i#BentornatoLeo

pfnzmf2luj73hift5ixo.jpg

دیروز در ایزرائله 1-3 ایتالیا.. امروزم از گاتزتا 6.5 گرفت، سومین بازیکن برتر تیم با وجود غیبت چند روزه ش..

شاید بگین فیلمه و.. ولی بنظرم فیلمشم قشنگه! ملی گرایی همیشه زیباست و بخصوص وقتی داریم در مورد کشور/ملتی کهن با تاریخ چند هزار ساله حرف میزنیم...

• MaMpIeRo, alexdelpiero, AliReZaZa و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

بقول مارتین لوتر کینگ : من رویایی دارم!

بنظرم اینجا بهترین تاپیک واس ابرازشه! اکثر ماها حالا دیگه گوآردیولا رو بخاطر اینکه بونوچی رو یکی از محبوبترین بازیکنای تموم دورانش دونسته میشناسیم و البته سعی در گرفتنش از یووه در تابستون 2016! اما علاقه ش به بونوچ ریشه داره و چیزی که خیلیامون نمیدونیم اینه که از بچگی دیوانه وار عاشق یووه و بخصوص بُتش پلاتینی بوده!! (پوسترش رو دیوار اتاق خوابش نصب بوده!) بخشی از کتابش :

shk7dmhhv63cvhqpc47g.jpg

اونقدر شیفتۀ بیانکونری بود که یه مقاله/ستون کامل در مورد یووه تو El Pais (پرتیراژترین روزنامۀ اسپانیا!) در 1994 (وقتی 23 ساله بود!!) نوشت! اینجا خیلی قبلتر از انتشار کتابش به عشقش در قبال یووه و امثال تاکونی و شیره آ و به طور خاص پلاتینی، اعتراف میکنه!

آلگری همیشه نمیتونه مربی یووه باشه، این سومین فصلشه و پپ 1-2 ساله که داره با یووه در ملاعام لاس (واژۀ بهتری یافت نشد! :دی) میزنه! تا حالا ندیدم از هیچ حریفش در گذشته مثه یووه تعریف کرده باشه! بعد 120 سال و اینا، دوس دارم مربی بعدیمون باشه (قبلاً گفته بودم بین دشام و مونتلا مرددم ولی خب اون مال وقتی بود که اینارو در مورد پپ نمیدونستم!) میتونه بُعد جدیدی به یووۀ فعلی اضافه کنه و ما رو برگردونه به دورانی که تو اروپا به بازی مسلط بودیم و عقب نمینشستیم، دورانی که باعث اتفاق افتادن اون چیزی که میخواستیم میشدیم، نه اینکه وقتی چیزی اتفاق افتاد، بیایم نسبت بهش عکس العمل نشون بدیم! دورانی که توش شیره آ توسط +80 هزار نفر در نیوکمپ، ایستاده تشویق میشد و بارساییها بعد از شکست دادن یووه و صعود، اشک میریختن!

خوبیش اینه که با ایتالیا و فوتبالش از دوران حضورش در برشا از نزدیک آشنا شده و بنابراین اتمسفر حاکم بر ایتالیا رو کاملاً میشناسه.. مسئله در حال حاضر فقط حقوقشه، فیکس سالی 18 م از سیتی میگیره و قراردادای تبلیغاتی هم که میبنده بنظرم اونو بالاتر از لیپی، در جایگاه پردرآمدترین مربی جهان قرار میده! چیزی که بنظرم باعث میشه در پیوستن به یووه، پول واسش اولویت اصلی نباشه، این کرمش در تست کردن خودش تو لولای مختلفه! و خب هر وصالی هزینه داره و پپ باید این ایثار رو بخرج بده که بنظر من میده، اگه یووه بخوادش! اونوقته که باید منتظر مدافع شدن مانژو، رجیستا شدن بونوچ و وینگر شدن پیانیچ باشیم! biggrinsmiley.gif در پایان هم بگم که آلگری رو خیلی قبول دارم و برای اثبات درستی مقبولیتش نزد من [:دی]، این آمار استثنایی خودش و پپ رو میذارم :

jmhuxl18mgfnp75bj6cd.jpg

- درواقع آلگری در زمینۀ بیشترین جامهای کسب شده در این دهه، دومه!! (در 5 لیگ معتبر اروپایی)

- کمتری پول خرج شده/جامهای کسب شده = بیشترین جامهای کسب شده با کمترین پول :

1) پپ = 39.21 م
2) انریکه = 62.3 م
3) آلگری = 74.4 م
4) سیمئونه = 78.56 م

=> به نظرم گوآردیولا بهترین اتفاقیه که بعد از تشویق ایستادۀ دل پیرو در 2011، برای شهر منچستر افتاده! biggrinsmiley.gif

• mory, Delle Alpi, Atomic Ant و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

عمو بونوچ و 200 امین بازی در پیراهن بیانکونری :8: 

200 بازی ، 13 گل ، 4 پاس گل ، 5 اسکودتو ، 3 سوپر کاپ ایتالیا ، 2 کوپا ایتالیا

2rlv_14156184_1158564254183017_463694076

38kb

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^البته فقط در سری آ

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

- "رهبر" بونوچی برمیگرده. بازیکنا رهبر بدنیا نمیان، رهبر میشن. کنته لئو رو تغییر داد. [لیبرو]

- سفیر بازی کامپیوتری فیفا 17 هم هست! با ریتینگ 87 (+4 نسبت به فیفا 16!) 33 اُمین بازیکن/7 اُمین CB برتر بازیه و دومین مدافع برتر یووه بعد از کیه لینی (88). همچنین چهره ش هم تا حدودی بهتر شده. گفته :

فقط یووه رو برمیدارم و با 3-5-2 و BBC در دفاع. یبار بخاطر اینکه با دیبالا در دقیقۀ 95 فینال ل.ق یه پنالتی رو از دست دادم، دسته رو شکوندم! :1: کلی با جورجو کل کل داریم! خیلی کم تیم ملیو برمیدارم و همه ش یووه vs. یووه میذارم چون با پسرم بازی میکنم و برای اون تیمی جز یووه وجود نداره! و معمولاً میذارم ببره [میخنده]...

چند وقتی هست که شرکت EA رسماً شریک یوونتوس شده و چهرۀ بازیکنای یووه با حضور خودشون در استودیوی بازی کپچر و حتی JStadium هم آپدیت شد. شاهد قوی ترین یووۀ 10 سال اخیر فیفا هستیم...

- وسط این حرفا بغض کرد و بعد چند ثانیه مکث ادامه داد : متئو؟ (1 + 2) چیزی که من تو دو ماه اخیر تجربه کردم، نیروی زیادی بهم داده. از متئو، لورنتزو و همسرم مارتینا تشکر میکنم. دوران سختی بود و ما جنگیدیم...

+ چند روز پیش هم این رو گذاشت و نوشت : در شب تاریک، همیشه نوری میدرخشه...

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کنته دست به دامان شاگرد قدیمی.

پیشنهاد 60 میلیون پوندی ( 68 میلیون یورو ! ) کنته برای بونیه.

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اینم از ما نمیکشه بیرون 😤😤
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

واقعاً محشره این بشر 

هر چند  به پای مونترو نمیرسه از نظر من! 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

بونو ### طلایی

:nish:

امید تیم مایی 

amh7_cpua_img-20161123-wa0008_thumb.jpg

کاری ندارم بازی خوب بود یا بد یا در حد قهرمان هستیم یا نیستیم ..

فقط همین کافی بود ..

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

دکتر رو اون پشت  :2laugh:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است