پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو استوراری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
290 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ولی خوشم میاد خودش هم فهمید دیگه حریف بوفون نمیشه :1:

اول فصل که ادعا میکرد بوفون بعد از مصدومیتش هم باید روی نیمکت بشینه
:1:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب...ما به عنوان طرفدار یووه اصلا بدمون نمیاد بوفون 2 تا ذخیره قدرتمند داشته باشه و در بند اینکه این دو دروازه بان ممکنه علی رقم همه شایستگی ها ماه ها و ماه ها روی نیمکت حرام بشوند نداریم ، مهم اینه که گلر اصلی ما ذخیره های خوبی برای روز های نبودن داشته باشه تا اگر مصدوم یا محرم شد یووه به مشکل نخوره . ما از دریچه منافع خودمان - یووه - به این قضیه نگاه میکنیم و استواری هم طبعا از دریچه منافع خودش . اینکه استواری بخواد با بازگشت بوفون از یووه بره کاملا طبیعیه ، استواری همون اول هم با آگاهی از جراحی و نقاهت طولانی بوفون راهی یووه شد ، به یووه آمد تا بازی بکنه و خیلی خوب میدونه به عنوان یک دروازه بان سی و چند ساله که که در سن بالا به بهترین روزهای حرفه ایش رسیده زمانی برای تلف کردن روی نیمکت این تیم و آن تیم نداره و اولویت برایش در همه حال، بازی کردنه . به خاطر گلری خوبش در این ماه ها ازش متشکرم و امیدوارم به تیم خوبی نقل مکان بکنه .....وقتشه ما هم یک دروازه بان جوان را بگذاریم روی نیمکت ....

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

از تورینو خبر می رسه که مسئولان یوونتوس درصدد هستند با توجه به عملکرد مثبت و قابل قبول مارکو استوراری، قراردادی تا ماه ژوئن 2013 با این دروازه بان منعقد کنند.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در ادامه خبر قبلی مبنی بر اعلام آمادگی آقای ماروتا! به انعقاد قراردادی با سنگربان شماره دوم یووه در این فصل تا دو سال دیگر، مدیر برنامه های مارکو استوراری به تمایل این دروازه بان 34 ساله به ترک یووه در پایان فصل خبر داد و به این ترتیب اولین دورخیز و تیر آقای مدیر یووه برای فصل آینده به نظر می رسد به بن بست رسیده باشد.

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال

در ادامه خبر قبلی مبنی بر اعلام آمادگی آقای ماروتا! به انعقاد قراردادی با سنگربان شماره دوم یووه در این فصل تا دو سال دیگر، مدیر برنامه های مارکو استوراری به تمایل این دروازه بان 34 ساله به ترک یووه در پایان فصل خبر داد و به این ترتیب اولین دورخیز و تیر آقای مدیر یووه برای فصل آینده به نظر می رسد به بن بست رسیده باشد.

حيف شد.ذخيره ى خوبي بود

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بدون شک ستاره زمین بود 3 واکنش وحشتناک مقابل توپای رمی ها واقعا خوب کار کرد ولی حیف نمیدونم چرا باید تو 33 سالگی مطرح بشه این بازیکن عالی کار کرد و حق بازی جام حذفی رو کردش

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ستوراری بعد از بازی دیشب مصاحبه کرده و گفته : امیدوارم مربی تیم کور نباشه!فقط یک آدم نابینا می تونه بازی دیشب من و کاری که انجام دادم رو نبینه و امیدوارم مربی ما از این دست نباشه! وقتی که ازش در مورد انتقال به رم پرسیده شده گفته نمی تونم انکار کنم که طرفدار رم هستم اما حقیقت اینه که من در یوونتوس راحتم و می خوام که اینجا بهم فضا داده بشه. دل نری هم در پاسخ به این حرف ها گفته : من کور نیستم اما ستوراری باید در نظر داشته باشه که قهرمانی به اسم بوفون در مقابلش حضور داره.من از مارکو به خاظر عملکرد دیشبش تشکر می کنم و امیدوارم در یوونتوس بمونه,حتی اگر بهش بازی نرسه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فقط امیدوارم درخشش دیروز ستوراری ماروتا رو به فکر فروش بوفون نندازه اگر ماروتا بوفون رو بفروشه خونش حلاله باتشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يخواييم كلاً در نظر بگيريم به اون صورت غيبت جي جي رو احساس نكرديم ! چه منينگر و چه ستوراري جاي خالي جي جي رو تا حد زيادي پر كردن خيلي خوبه كه تو يك تيم يك دروازه بان تاپ وجود داشته باشه ! اون دو تاي بقيه هرچي تو چنته دارن رو ، رو ميكنن ! مگه آبياتي نبود ؟! به يووه كه اومد به ستاره تبديل شد ! كلاً ايول به يووه كه دروازه باناش اوكي هستن ! ;D

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مديران يووه قصد دارن قرارداد ستورارى رو تا 2014 تمديد كنن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
استوراری گفته شاید اگر کسی که جایگاه من در تیم رو ازم گرفت هرکسی جز بوفون بود خیلی شکایت می کردم و خیلی مشکل ساز می شدم. ولی بوفون فرق داره، اون یه بازیکن عادی نیست، یه دروازه بان فوق العادست. و حقیقت اینه که وظیفه من هم از اول همین بود، این که جای خالی بوفون رو پر کنم و از همون اول می دونستم آخرش باید روی نیمکت برم، پس حق گله ندارم. بعد از بازی قبل من کمی به خاطر عملکرد خودم و نقشم در اون پیروزی هیجان زده بودم و چیزهایی گفتم که شاید نباید می گفتم چون برداشت های بدی ازش می شد. بلافاصله بعد از اون مسئله به دیدن دل نری رفتن و براش توضیح دادم اصلا قصد نداشتم به کسی بی احترامی کنم و قبول دارم حرفم رو در شرایط مناسبی نزدم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینطور که مشخصه میخواد بمونه باتشکر

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با کسر چند بازی که بوفون به ترکیب اصلی یووه برگشته، باید استوراری رو مسئول اصلی دروازه یوونتوس در این فصل بدونیم. دروازه بانی که 23 بار در این فصل برای یووه به میدان رفته و جز چند بازی اشاره شده و البته چند بازی یووه در یورو لیگ که منینگر وظیفه محافظت از دروازه رو داشت، به نوعی سنگربان شماره یک یووه در این فصل بوده.

همین اول بگم قبول دارم گل های خورده یک تیم محصول ضعف های خط دفاعی، دروازه بان و حتی در گاهی از اوقات سایر خطوط هست اما نقش مهم و نهایی دروازه بان رو هم در این پست نباید فراموش کرد.

از 20 تیم حاضر در رقایت های این فصل سری A، یووه از حیث بیشترین گل خورده در رده نهم قرار می گیره و این طبق هیچ معیاری یک آمار خوب محسوب نمی شه. تیر پیکان تقصیر (به حق یا بی انصافانه!) در وهله اول به سوی همین استوراری هست.

کارنامه استوراری در طول بازی هایی که در این فصل برای یووه انجام داده مملو است از رفلکس های مناسبی که گاه و بیگاه باعث نجات دروازه یووه شدن. شاید با اینکه دو مدافع اصلی یووه که از قضا مورد علاقه طرفداران یووه هم هستند و در تیم ملی ایتالیا هم جزو اصلی ارکان خط ذفاعی محسوب می شن در کنار مدافعان کناری تقریبا متغیر این فصل یووه بدون شک اصلی ترین مقصران در وهله بعدی هستند.

به عبارتی دیگر شاید نبود استوراری می توانست رتبه نهمی که یووه آن را کسب کرده و در بالا به آن اشاره شد، بدتر کند اما وقتی در مجموع به عملکرد این دروازه بان کهنه کار ایتالیایی نگاه می کنیم متوجه می شویم در کنار فواید پرشماری و بازی های قابل قبولی که او برای یووه انجام داده اما خوب هم گل خورده. بدون گشتن دنبال مقصر در این با در نظر گرفتن این نکته بهتر می تونیم تصمیم بگیریم که استوراری می تونه یک جانشین مثبت برای دروازه بانی فوق ستاره مثل بوفون باشه یا در نهایت یک دروازه بان دوم مطمئن برای وی.

من که با دیدن استوراری به صورت کاملا ناخودآگاه به یاد دروازه بان سالهای نه چندان دور باشگاه پرسپولی، ساشا ایلیچ می افتم، هر چند قیاس مع الفارق است. ما طرفداران یووه هم اگر بخواهیم کمی واقع بین تر در مورد این دروازه بان موضع گیری کنیم نباید بازی هایی، نظیر بازی یووه - جنوا رو که هر چند با پیروزی یووه همراه شد را فراموش کنیم. بازی که استورای در آن به راحتی 2 گل دریافت می کند. یکی از خودی و دیگری از حریف!

:kahvecy0:

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
در اینکه دروازه بان خوبیه هیچ شکی نیست ولی به نظر من نباید اون رو به جیجی ترجیح داد. همین جوریش هم چیزی از یووه قهرمان سالهای پیش نمونده و اگه هنوز اسمی از یووه به گوش میرسه به خاطر حضور امثال دلپیرو و همین بوفونه. به نظر من اگه به عنوان ذخیره نمیخواد بمونه (که حق هم داره)بهتره که اون رو بفروشن و دوباره مث قدیم بوفون و منینگر رو داشته باشیم. تازه اینجوری دیگه به منینگر هم ظلم نمیشه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
مدیر برنامه های استوراری مصاحبه کرده و گفته که استوراری با وجود پیشنهاد از رم ، لاتزیو و جنوا در یوونتوس میمونه !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دیوونه اس!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

هیچ کس بدش نمیاد که تیمش 2 تا دروازه بان خوب و قابل اعتماد داشته باشه، استوراری در حال حاضر در اوج فوتبالش هست و واقعا حیفه که نیمکت نشین یووه باشه،
من ترجیح میدم که بره به تیم های دیگه ای، تیم هایی مثل رم، لاتزیو، جنوا، اودینزه و ... خواهانش هستند و میتونه خودش رو نشون بده.
ولی امیدوارم حالا که تصمیم به موندن گرفته بعد از یک نیم فصل ساز جدایی نزنه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بعید میدونم بمونه الان خیلی تیم ها دروازبانشونو فروختن و نیاز به دروازبان دارن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
لازیو هم موسلرا رو فروخت ، فکر کنم بخوانش ! بعید نیست اتلتیکو هم نیاز به گلر داره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نیم فصل اول و در غیاب ستاره یووه، استوراری تازه از میلان به یووه اومده اونقده خوب دروازه بانی کرد که حتی بعد از برگشتن بوفون عده ای پیدا بشن و بگن بهتر بوفون بیشتر استراحت کنه تا به طور کامل آماده بشه و با بودن مارکو استوراری یووه از ناحیه دروازه خیلی آسیب نبینه. اما عده ای هم بودن که می گفتن استواری هرچند در طول بازی عکس العمل ها و رفلکس های مناسبی رو می کنه اما به همون اندازه هم زیبا و به نقدار قابل توجه گل می خوره!

در هر حال، حتی با وجود افت بوفون هم استوراری می تونه با توجه به بضاعت فعلی یووه به ذخیره خوب باشه. در این جمله که گفتم بین طرفداران یووه کمترین مناقشه ای نیست اما داخل باشگاه اما انگار خبرهای دیگه ای هست.

توتواسپورت تو شماره دیروزش خبر داده مسئولان باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه تمایل خیلی زیادی دارن که این دروازه بان 34 ساله ایتالیایی رو به پاریس بیارن تا فصل بعد دروازه بان اصلی این باشگاه باشه. استوراری هم مثل خیلی از گلرهای دیگه بازی کردن و فیکس بودن رو طبیعتا برای خودش بیشتر وسوسه انگیز می دونه تا روی نیمکت نشستن. توتو اسپورت در ادامه خبرش نوشته که، این باشگاه معروف فرانسوی حتی اعلام کرده که حاضره3 میلیون برای استوراری هزینه کنه.

بعد از شایعات زیاد مبنی بر احتمال رفتن استوراری در اوایل تابستون به نظر می رسید با توجه به مصاحبه های اخیر این دروازه بان، پذیرفته که فصل بعد به عنوان ذخیره بوفون در یووه بمونه. حالا باید دید که پیشنهاد پاریسن ژرمن و حتی چند تیم دیگه که اغلب در ایتالیا هستن می تونه در لحظه آخر تصمیمی به جز ماندن در یووه داشته باشه یا نه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی