پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو استوراری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
290 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

با کمال موافقم اصلا از دروازش خارج نمیشه و نمیاد بیرون و شاید کمی ترس داره

هر ضربه ای که به سمت دروازه زده میشد من فکر میکردم الان گل میشه ولی وقتی بوفون تو دروازه هست این حس بهم دست نمیده.

من که موافق نیستم . اتفاقا تو بازی با میلان خیلی قشنگ و به موقع میومد بیرون و توپایی که از دفاع رد میشد رو مثل یک دفاع اخر جمع میکرد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به نظر من الان بهترین دروازبان سری ا هست . شاید اینکه یووه بوفون رو بفروشه و با پولش 3 , 4 تا بازیکن خوب و یه دست بخره زیاد هم بد نباشه . بازیکنایی مثل کولاروف . همسیک . کیائر . کاسانو . ژکو . سیلوا

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

به نظر من الان بهترین دروازبان سری ا هست . شاید اینکه یووه بوفون رو بفروشه و با پولش 3 , 4 تا بازیکن خوب و یه دست بخره زیاد هم بد نباشه . بازیکنایی مثل کولاروف . همسیک . کیائر . کاسانو . ژکو . سیلوا

بوفون رو با اون عظمتش بفروشن؟ :laugh3:
تازه اگه بوفون رو بفروشن دروازه بان خوب از کجا بیارن ؟ استوراری که دروازه بان مطمئنی نیست . :cuckoo:
بعدش هم
اگه یووه بخواد سه چهارتا از این بازیکنها رو بخره بیشتر از 100 میلیون باید خرج کنه ، به نظرت بوفون رو چند میخرن؟ :cuckoo:
تازه اگه یه تیم 10 تا ستاره داشته باشه ولی دروازه بانش خوب نباشه فایده نداره چون هر چی تلاش کنن و گل بزنن از اون ور گل میخورن :دی:
:چشمک:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

بوفون رو با اون عظمتش بفروشن؟ :laugh3:
تازه اگه بوفون رو بفروشن دروازه بان خوب از کجا بیارن ؟ استوراری که دروازه بان مطمئنی نیست . :cuckoo:
بعدش هم
اگه یووه بخواد سه چهارتا از این بازیکنها رو بخره بیشتر از 100 میلیون باید خرج کنه ، به نظرت بوفون رو چند میخرن؟ :cuckoo:
تازه اگه یه تیم 10 تا ستاره داشته باشه ولی دروازه بانش خوب نباشه فایده نداره چون هر چی تلاش کنن و گل بزنن از اون ور گل میخورن :دی:
:چشمک:

ببین استوراری دروازه بان خوبیه . گلایی که میخوره مفت نیست . توپاییه که دیگه واقعا نمیشه گرفتش . به نظر من که الان تو سری ا از همه بهتره
بعدشم اگه درست یادم باشه فکر کنم سیتی پارسال پیشنهاد خیلی خوبی داده بود

ازه اگه یه تیم 10 تا ستاره داشته باشه ولی دروازه بانش خوب نباشه فایده نداره چون هر چی تلاش کنن و گل بزنن از اون ور گل میخورن

در ضمن مشکل یووه الان تو دروازه که نیست . بیشتر در دفاع های کنار هست و یک هافبک طراح

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
استوراری خوب بازی میکنه ها ولی توی شیرجه ها انگار به زور دستش رو به توپ میرسونه یعنی اگر توپ دو سانتر بالاتر باشه صاف میره تو گل به نظر خیلی سنگین میاد باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بازی امروز واقعا عالی بود نمیدونم چرا هر دروازبانی رو که یووه میگیره خوب کار میکنه ابیاتی هم تو یووه خیلی خوب بود ولی زمانی که از یووه رفت افتضاح شد الانم تو میلان کم کم داره خوب میشه به هر حال وجود دروازبان های افسانه ای در تاریخ یووه هم رو این مسئله بی تاثیر نبوده

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
البته هر دروازه بانی در یووه خوب نبوده ها! ون در سار را که یادتون می آید? واقعا می شه گفت سیاه ترین دوران ورزشی ون در سار در یووه بود! البته این رو قبول دارم که بیشتر دروازه بان هایی که به یووه می آیند عملکرد خوبی دارند؛ این هم به این دلیله که نمی خواهند جلوی دروازه بان های افسانه ای بانوی پیر کم بیارند و حداکثر تلاششون رو برای اثبات خودشون و قرار گرفتن در ترکیب می کنند! استوراری و منینگر هم برایشان همین حکایت صدق می کنه؛ استوراری که خیلی باحال بود؛ نیومده می خواست بوفون رو نیمکت نشین کنه؛ هرچند خودش هم می دونست که بولوف زده؛ ولی همین حرفش نشان از روحیه ی بالا و حس جنگندگی اش می داد!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی مصاحبه ی هفته ی گذشته ی خودش باز هم گفته بود خوشحال می شه بوفون زودتر برگرده به تمرینات و اماده مسابقه بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

توی مصاحبه ی هفته ی گذشته ی خودش باز هم گفته بود خوشحال می شه بوفون زودتر برگرده به تمرینات و اماده مسابقه بشه

ولی این چیزی که من می بینم همچین چیزی نگفته ! :دی:

صحبت های استوراری :

- برای من غیرممکنه که توی ترکیب اصلی نباشم.
- وقتی مدیران یووه من رو به یووه آوردند با افکار و برنامه های من آشنا بودند.
- من در این سن نمی تونم روی نیمکت بنشینم و باید بازی کنم.
- اگر بوفون برگرده، من خیلی راحت و بدون مشکل وضعیتم رو می سنجم و اگر لازم باشه از یووه میرم هرچند که خیلی دوست دارم در این تیم بمونم.
- من می خوام بازی کنم، اگر فرصت این کار به من در یووه داده بشه می مونم، اگر نه فکر دیگری می کنم.
- چون من به دنبال بازی در تیم ملی هم هستم، فکر می کنم ویویانو، سرجیو و میرانته همگی در 4-5 سال آینده دروازه بان های خوبی باشند، ولی درحال حاضر تجربه کافی ندارند. تاریخ هم میگه دروازه بان هایی که در یووه، میلان یا اینتر بازی می کنند حتما عملکرد خوبی داشتند و نهایتا به تیم ملی می رسند.
- چون اونها تجربیاتی کسب می کنند که اهمیت و سنگینی لباس های خاصی رو درک می کنند.

در نهایت هم تاکید کرده فکر می کنه مستحق بازی در تیم ملی هست و برای اینکه زحمت هاش از بین نره در صورتی که بوفون برگرده مجبوره یووه رو ترک کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مارکو ستوراری ، دروازه بان موفق یوونتوس در فصل جاری گفتگویی با روزنامه ی گاتزتا انجام داده است :

آیا شما از نمایش خود در فصل جاری غافلگیر شده اید ؟

" من تنها به اندازه ی توانی که دارم این نمایش را ارائه می دهم ، چرا که پس از 30 سالگی و در چند فصل اخیر شروع به پیشرفت کردم بویژه اینکه من برای تیم های بزرگی همچون میلان ، سمپدوریا و یوونتوس به میدان رفتم "

دلیل تغییر مستمر باشگاه از سوی شما چه بود ؟

" بدلیل نیمکت نشینی و عدم حضور در میدان ، چرا که من همواره خواستار حضور در میدان بودم و علاوه بر این من تنها در ژانویه 5 بار باشگاه خود را تغییر داده ام "

در تورین ، آیا توانستید خود را بازیابید ؟

" امیدوارم که اینگونه باشد با توجه به اینکه در فوتبال نمی توانید چیزی را تضمین کنید ، اما من در زمان مناسبی به یوونتوس پیوستم چرا که با توجه وجود این پروژه ها جو آرام و باشکوهی حکم فرماست "

نخستین بار که به تیم ملی دعوت شدید ؟

" در سال 2005 بوفون دچار مصدومیت شدیدی شد ، من پس از بازی پالرمو و رم به تیم ملی دعوت شدم ، اردوی آتزوری در سیسیل برپا بود و من به آنها خبر دادم که پس از حضور در دیدار در برابر لچه به آنها ملحق خواهم شد اما پس از آن سنشیانو سنگربان لچه بجای من به تیم ملی دعوت شد ، در آن زمان من احساس کردم که این آخرین باری خواهد بود که به تیم ملی دعوت می شوم "

آیا اکنون بنظر نمی رسد که ستوراری می تواند یک سنگربان ملی پوش باشد ؟

" بنظرمن قضاوت در این مورد غیرممکن خواهد بود چرا که تاریخ نشان می دهد که همواره سنگربانان تیم های یوونتوس ، اینتر و میلان توانائی حضور در تیم ملی را داشته اند ، علاوه بر این من اکنون 33 سال سن دارم ، البته از لحاظ سنی من مشکلی ندارم چرا که دروازه بانان وظایف خاص خود را دارند ، در حال حاضر میرانته ، سریگو و ویویانو در عرض چند سال از برترین های جهان خواهند شد با توجه به اینکه تجربه ی اندکی دارند "

آیا بین شما و پراندلی اختلاف وجود دارد ؟

" خیر ، در واقع هنگامی که به فلورانس منتقل شدم همواره احساس می کردم که برای من ارزش قائل می شود ، اما فری همواره در حال درخشش بود و من تنها یک بازی در لیگ و دو بازی در کوپا انجام دادم "

آیا با بوفون گفتگویی داشتید ؟

" خیر ، من ترجیح می دهم تا به لحظات حساس احترام بگذارم تا زمان آماده سازی و امیدوارم که بوفون همانند گذشته به آمادگی و سطح بالای همیشگی خود بازگردد "

پس از بازگشت بوفون در دیدارها حضور نخواهید داشت تا ماه " می " آینده ؟

" هنگامیکه مدیران یوونتوس من را از سمپدوریا به تورین منتقل کردند به خوبی با طرز فکر من آشنا بودند ، بویژه اینکه من در سن 33 سالگی همواره باید در زمین حضور داشته باشم و نباید بطور مستمر بر روی نیمکت قرار بگیرم ، در یوونتوس امکان چنین کاری وجود دارد و به همین دلیل ابتدا به بررسی وضعیت موجود خواهم پرداخت اما تکرار می کنم که من خواستار ماندن در یوونتوس هستم "

در فصل گذشته در دیدار بین سمپدوریا و رم ، شما نمایش فوق العاده ای داشتید و باعث شدید تا رم قهرمانی در لیگ را کسب نکند ؟

" در آن شب من در بهترین شرایط قرار داشتم ، تمام تمرکز من متوجه ارائه ی یک نمایش خوب بود با توجه به اینکه ما با رم و یوونتوس رقابت داشتیم ، همه این نکته را می دانستند که ما باید در آن شب قهرمان باشیم و این تنها با مالکیت توپ برآورده نمی شد "

آیا در رختکن در مورد اسکودتو صحبت می کنید ؟

" خیر ، ما به پیشرفت با یک روش خاص و گام به گام نیازمندیم و در صورتیکه بتوانیم تا فصل بهار به حضور در رده های بالای جدول ادامه دهیم ، خواهیم توانست که از اسکودتو صحبت کنیم "

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
میگم مارکوی عزیز میخوای بوفون رو بفروشیم به سمپدوریا و تو دروازبان اصلی بشی؟این هنوز نفهمیده بوفون یعنی چی؟یوونتوس یعنی چی؟ در40سال اخیر نشده دروازبان اول یووه در این سطح باشه.یه دست بوفون به تمام وجودت میرزه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی جو گرفتتش قبول دارم خیلی خوب بازی کرده ولی به نظر من درخشش بیشتر از آبیاتی که نبوده آبیاتی وقتی تو یووه بود ، یه اشتباه هم ازش به یاد ندارم پس خدا رو شکر نیم فصل راهی تیم دیگه ای میشه :1: باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بالاخره باید یه رقیب خوب واسه بوفون پیدا بشه تا بوفون هم کمی تلاش خودش رو بیشتر کنه و زودتر به روز های اوجش برگرده من از این شرایط استقبال میکنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

گازتا نوشته که استوراری به زودی به فیورنتینا میره !
نوشته که ماروتا منتظره ببینه بوفون شرایطش چطوری هست و اگه زود آماده حضور در میدان میشه تو همین ژانویه استوراری رو به تیم دیگه ای واگذار میکنه.
حتی پیش بینی هم کرده که بازی با پارما آخرین بازی استوراری برای یوونتوس خواهد بود !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره دیگه چون هر دو تا دروازه بان فیورنتینا مصدوم هستند و ستوراری هم بازیکنی نیست که بخواد یک نیم فصل ذخیره باشه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
احتمالا سر این لطفی که یووه میکنه جیلا رو از فیو بگیریم :1: واقعا استوراری این فصل خوب کار کرد ولی بوفون یه چیز دیگه است استوراری هر چقدر هم خوب باشه یه بازیکن درجه دو فوتبال اروپاست و نوسان تو اینجور بازیکن ها بیداد میکنه باتشکر

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
استوراری نذاشت ما نبود جی جی رو حس کنیم بهش کم لطفی نکنید

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اتفاقا من نبود بوفون رو در چند جا خیلی خوب حس کردم؛ یکی بازی با سمپدوریا که 3 بر 3 شد؛ یکی بازی با کیه وو که واقعا مسخره گل خورد و دیگری هم بازی با پالرمو؛ حتی بازی با کالیاری که 4 به 2 بردیم؛ ولی گل هایی که استوراری می خورد؛ بوفون نمی خورد؛ کلا من هم با واگذاری قرضی او به فیورنتینا موافقم و اگر ماروتا زرنگ باشه؛ با قیمت خوبی می تونه او را به فیو واگذار کنه؛ اگر اشتباه نکنم استوراری 3 سال با یووه قرارداد داره!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
کار فوق العاده ای نکرده استوراری !
مگه آبیاتی و منینگر در نبود بوفون ما رو عذاب دادند ؟

ضمن اینکه به نظر من شرایطی که برای منینگر پیش اومده بود خیلی سخت تر استوراری بوده، اون موقع دفاع یووه مثل الان استحکام نداشت.
و با موندن استوراری شدیدا در حق منینگر ظلم میشه !

البته دوست هم ندارم بره فیو، ولی قطعا باید از تیم جدا بشه چون خودش هم دوست نداره نیمکت نشین باشه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
دلیل حذف یووه تو اروپا استوراری بود ولی بردهای رو هم مدیونش هستیم مثلا بازی میلان یکیش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی