پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو استوراری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
290 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
با حرفی که تو یکی از آخرین مصاحبه هاش زد نشون داد که واقعا دلش با تیمه و معنیه واقعیه تیم رو میدونه . میشه به عنوان یه یوونتوسی متعصب ازش اسم برد . امیدوارم امسال با یووه به اون چیزی که میخوای برسی . :confeti:تولدت مبارک مارکو :confeti:

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
دیشب چه کتکی ازاین ابراهیموویچ خورد!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بچه ها کسی این تصویر رو داره بزاره من اینو دیدم داشتن میانجی گری میکردن اصلشو ندیدم خدا کنه ایبرا بازم جریمه شه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
تنها بازیکنی از یوونتوس که من موفق شدم مدت زیادی باهاش صحبت کنم و حتی باهاش چایی هم بخورم همین استوراری بود ! اینقدر اخلاق خوب و شایسته ای داشت که من رو شرمنده کرده بود ! یه چیزی هم بگم بخندید ! بر اساس قانونی که کونته برای بازیکنان گذاشته بود همه باید ساعت 10:30 توی اتاقاشون بودند و استراحت می کردند اما استواری به دلیل اینکه زنش بچه دار شده بود می تونست تو فضای بیرونی هنل باشه و با خانومش تلفنی حرف بزنه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من هم استواراری رو به خاطر رفتار فوق حرفیه ای که تا حالا داشته خیلی دوست دارم و هر وقت هم بزای کرده نهایت تلاشش رو خرج کرده ------------------ کلا نظم کونته منو کشته

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

حاجی یادتونه اون موقع که تو لچه بود همه ش لباسای جیغ میپوشید؟؟؟صورتی و بنفش و ...کلا تیریپش اون موقع خیلی تابلو بود :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم تا اخر دوران حرفه ایش تو یووه بمونه به نظرم بهترین جانشین ایتالیایی رو نیمکت یووه با توجه به تجربه و سنی که داره همین استوراری هستش دقیقا مثل کاستلادزی و املیا در تیم های شهر میلان

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
این استوراری رو امشب باید محکم ببندن به صندلی :1:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
استوراری رو که می بینم یاد بازیگر نقش حضرت عیسی تو فیلم Passion of Christ می افتم, با اینکه می دونم خیلی هم شبیه نیست.

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
3تا عقاب داریم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا یوونتوس رو بازیکن ها خیلی تاثیر میزاره استوراری فصل پیش تازه که اومده بود ، چقدر مصاحبه های بی مورد میکرد ولی این فصل سرشو انداخت پایین و با یه روحیه بالا تمرین کرد تو جام حذفی هم که بردمون فینال واقعا اخلاقش عالیه باتشکر

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
تو مصاحبه آخرش ازش راجع به اینکه واسه فینال کوپا آماده اس یا نه سوال پرسیدن , جواب داده : - قطعا آماده ام , من همیشه جوری تمرین میکنم که انگار قراره توی هر مسابقه بازی کنم !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ قطعا بوفون بازی میکنه بازی با آتالانتا هم حسابی استراحت کرد که فینال بازی کنه yes1

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3450 ارسال
با اینکه عاشق بوفونم اما حق استوراریه که بازی کنه

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

^^^^
قطعا بوفون بازی میکنه

کمال فک نکنم به این صورتی که میگی قطعی باشه البته !

این کاملا درسته که حضور بوفون قطعا باعث کمک کردن به یووه میشه اما قضیه اینجائه که خداوکیلی در حق استوراری نامردی میشه اینطوری :np:

من اتفاقا چند روز پیش داشتم به این قضیه فک میکردم , آخه داستان اینه که کونته از اول فصل هر بازی میگفت که تو کوپا از استوراری استفاده میشه , با این مصاحبه ای هم که استوراری کرده قشنگ یاد آوری کرده که بگه آماده اس !

حالا کونته چه تصمیمی میگیره فک کنم هنوز معلوم نیس ....

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم فکر میکنم در بازی فینال استوراری فیکس باشه چون در اکثر بازی های کوپا فیکس بوده ولی اینکه کونته به منینگر در بازی با اتالانتا که اخرین بازی منینگر در یووه بود بازی نداد و بوفون رو هم به بازی نگرفت ممکنه باعث بشه بوفون در فینال کوپا فیکس باشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه کونته به استوراری اعتماد داره و کل بازی های کوپا تو بازی بوده باید فینال هم بهش اعتماد بشه . اگه هم اعتماد نداشت از اول نباید بهش بازی میداد . حالا اومده بازی با آتالانتا بهش بازی داده که فینال بهش بازی نرسه؟! به نظرم در حقش ظلم کرده . فینال جام حذفی کجا بازی تشریفاتی کجا .

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
ببخشید که اینو بهت میگم مارکوی عزیز... تیم خیلی خیلی بد بازی کرد، ترکیب خیلی خیلی بد بود و... با این حال، فک میکنم که به حماقت تو باختیم مرد بزرگ...

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
خداییش نگاه کنیم حماقت اون نبود . حماقت اصلی رو بونوچی :fp: کرد که توپ رو ول کرد تا برسه به استوراری . بونوچی میتونست راحت با یک ضربه سر توپ رو بده به استوراری یا حتی توپ رو بزنه بیرون ولی ول کرد تا استوراری به مشکل بر بخوره . ولی باز فدای سرت .....

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
اشتباه اول رو اون کسی کرد که با کاوانی یارگیری کرده بود (فک کنم مارکیزیو) و اجازه داد با یه ضربه از پشت سر توپ برسه به لاوتزی، اشتباه دوم از بونوچی بود، ولی خداییش اگه استواری هم توپ و پای حریف رو رد میکرد احتمال گل شدن توپ زیاد نبود. ئاقعا لزومی نداشت اون حرکت رو بکنه. اگه یکی مثه بوفون توی گل بود فک نمیکنم این اتفاق می افتاد. البته همون جوری که بچه ها گفتن واقعا حقش بود توی این بازی بازی کنه. و... آره دیگه... فدای سرش!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی