پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا-نیوزیلند (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
71 پاسخ برای این موضوع

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
آره دوستان راست میگن درسته که آفساید بود ولی مارکتی هم بی تقصیر نبود خیلی راحت میتونست بگیره !! ای بوفن کجایی که یادت بخیر ... در ضمن کاناوارو روی این صحنه اشتباهی نداشت برعکس حتی تله آفساید رو بخوبی اجرا کرد که کمک داور *** ندید اگه آفاسید رو پر میکرد اونوقت حرف شما درست بود ! درسته که بعد از نگرفتن آفساید اشتباه کرد ولی اینجور موقع ها هم باید دروازبان وارد عمل بشه که ... انگار مارکتی داشت مگس میپروند :Facepalm: به هر حال دیگه هر چی شده گذشته حالا باید به فکر اسلواکی باشن که اینو دیگه رد خور نداره باید ببریمشون و اگه نیوزلند هم مقابل پاراگوئه شکست بخوره هم که خیلی خوب میشه که به نظرم همینطورم میشه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

من آرزوم اینه که بازی آخر رو پاراگوئه ببره و ما هم مساوی کنیم و با 3 مساوی بریم مرحله بعد !
بهترین نوع صعود میتونه باشه !
فقط برمیگرده به همت بازیکنان پاراگوئه :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
و در این صورت هلند آبکش مون میکنه ;D

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ایتالیا نشون داد تو نیمه ی دوم که مربیش لیاقت مرحله بعد رو نداره تعویض های من دراوردی لیپی تیم رو کوبید زمین نیمه اول ایتالیا خودش تیم نیوزیلند رو ولی نیمه دوم تعویض های لیپی نابود کرد ایتالیا رو

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بازیکنای ایتالیا کاملا گیج به نظر میرسیدن حقم داشتن زیاد تغییر تاکتیک داده لیپی تو این دو بازی.تو همین بازی دو بار سیستم عوض شد و یکی دو تا از بازیکنای ایتالیا توپست قبلیشون هنوز جا نیفتاده بودن که مجبور شدن جاشونو عوض کنن کاملا معلوم بود نیوزلند از بازی پاراگوئه الگو برداری کرده بود کاملا از سیستم پاراگوئه استفاده کرد یعنی توپ رو داد دست ایتالیا و کاملا فضا هارو کم کرد و پوشش داد دقیقا با سیستم خود ایتالیا تو سالای نه چندان دور جلوی خودش بازی کرد چون میدونست مهاجمای ایتالیا خلاق نیستند و پیرلو بازیساز ایتالیا مصدومه امروز تعویض های لیپی هم جالب نبود په په داشت خوب بازی میکرد اما اینو از ته دلم میگم کانا و کامو و جیلاردینو واقعا افتضاح بازی کردن کامو تقریبا 80 درصد توپارو لو داد کانا هم انواع دریبلارو خورد جیلاردینو که اصلا من به شخصه تو بازی ندیدمش البته مشکل همه این مسایل بر میگرده به نبود پیرلو بازی ساز اصلیه تیم کامو سعی میکرد بیاد وسط بازی کنه و کار پیرلو رو انجام بده واسه همینم توپای زیادی رو لو داد جیلاردینو هم واسه تغذیه نشدنش تو جریان بازی نبود کریسشیتو که اصلا به درده دفاع چپ نمیخوره کاملا معمولی بازی میکنه مارکیزیو تو پستی که بهش دادن نمیتونه خوب بازی کنه کاش لیپی یه مهاجم خلاق و تکنیکی مثل توتی یا دل پیرو رو دعوت میکرد به نظر من لیپی میتونه زامبروتا رو ببره سمت چپ و ماجو رو بیاره سمت راست اینطوری از دو طرف میتونیم فشار بیاریم اینطوری زامبروتا هم بیشتر میتونه استراحت کنه تو این بازی زامبروتا کیلینی و ده روسی و مونتولیوو خوب بودن.کلا ایتالیا ناامید کننده بود.ببخشید طولانی شد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من فکر میکنم ضعف اصلیه ایتالیا اینه که اکثر بازیکنایی که دعوت شدن توی تیم باشگاهیشون فصل خوبیرو سپری نکردن همین یووه که اسکلت ایتالیا رو تشکیل میده بدترین فصلش رو تو این دهه سپری کرد

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از نظر من نتیجه قبل بازی هم مشخص بود . بازیکنایی که الان تو زمینن رو با بازیکنای سال 2006 مقایسه کنید . بعضی از بازیکنا خیلی جوونن و اصلا در حد تیم ملی نیستن . لیپی یکم لجبازه و کاملا مشخصه میخواد حرف خودشو فقط بزنه . حتی اگه اشتباه باشه . دل پیرو رو دعوت نکرد در حالی که الکس میتونست خیلی بهتر از این بازیکنا بازی کنه . به هر حال اگه ایتالیا از جام جهانی کنار بره باید سرمربی این تیم رو مقصر دونست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یپی : - باز هم بد شروع کردیم و در ادامه بهتر شدیم. باز هم اولین توپی که به دروازمون نزدیک شد توی گل رفت. - من فکر نمی کنم ایتالیا بد بازی می کرد از لحاظ فنی، فکر می کنم ما فقط یک انسجام و قاطعیت رو کم داشتیم. - امروز توی بازی تیزی و شادابی لازم بعضی بازیکن ها کم بود و ما با وجود برتری مالکیت موقعیتی خلق نمی کردیم. - ازونجایی که سانتر کردن در مقابل مدافعان 2 متری اون ها کار عاقلانه ای نبود، من کامورانزی و دی ناتاله رو به زمین آوردم و ازشون خواستم دفاع نیوزلند رو بهم بریزند و برای بازیکن ها فضا ایجاد کنند. - درعوض تیم به درهای بسته می خورد و همچنان به سانتر کردن ادامه می داد. درحالی که این روش بردن نیوزلند نبود، سانتر کردن برای این تیم مثل هدیه دادن توپ بهشون بود. - من په په رو عوض کردم چون چیزی متفاوت ازون چه که ازش خواسته بودم انجام می داد و سردرگم بود. البته این یه جریمه نبود، من فقط تصمیم گرفتن بازیکنی با خصوصیات متفاوت توی بازی وارد کنم. - مسئله اینه که تیم آگاهه که چقدر بهتر ازین می تونه بازی کنه، ما هیچکدوم نمی خوایم به این زودی به خونه بریم پس آستین ها رو بالا خواهیم زد و این روند رو تغییر خواهیم داد. - ولی به من اعتماد کنید، این بهترین تیمی بود که می شد برای این جام آورد، مطمئن باشید با بازیکن های دیگه هم نتیجه این بازی همین می شد. -(لیپی در جواب خبرنگاری که گفته نیوزلند ده روسی رو به دایو کردن متهم کرده گفته: ) چیزی که من دیدم یه پنالتی مسلم بود. و چیزی که من دیدم گل آفساید نیوزلند بود. همینطور بازیکن هایی که چپ و راست با آرنج توی صورت بازیکن های ما می زدند. زامبروتا گفته نمی فهمم چرا روی تک فرصت های حریف گل می خوریم. امروز هم یه توپ مرده اومد و به عنوان تنها موقعیت حریف وارد دروازه شد. ما باید با تمرکز بیشتری بازی کنیم. یاکوینتا گفته اونا تو بازی هوایی خیلی بهتر از ما بودند و تقریبا تمام ضربات سر رو زدند. و البته خیلی حیف شد که توپ مونتولیوو گل نشد. کریشیتو گفته نباید اینقدر بازی هوایی انجام می دادم و باید توپ رو روی زمین نگاه می داشتیم. ولی مهاجم ها موفق نمی شدند فضای خالی پیدا کنند و قفل دفاع رو بشکنند در نتیجه ما هم مجبور می شدیم سانتر کنیم. ده روسی گفته درسته ما در وضعیت زشتی هستیم، ولی همین مسئله به ما دیکته می کنه که چقدر نیازمند پیروزی هستیم و ما تلاشمون رو چند برابر می کنیم. ما در بازی آخر برای شکست دادن اسلواکی میریم، و هرچند الان وقت فکر کردن به اون نیست، ولی ما از رویارویی با هلند هم نمی ترسیم و من فکر می کنم بازی قشنگی هم خواهد بود. کانا گفته خیلی تصادفی گل می خوریم، امروز هم یه توپ منحرف شده جلوی پای من افتاد که نتونستم به موقع واکنش نشون بدم و البته فکر می کنم بازیکن هم توی آفساید بود. تو جام جهانی شما با حریف هایی که از لحاظ فیزیکی بسیار قوی هستند روبرو می شوید که وقتی تصمیم می گیرند فضاها رو ببندند و دفاع مطلق کنند شکست دادنشون خیلی سخت میشه. برای بار دوم ما با تمام وجود تلاش کردیم ولی این بار هم موفق نشدیم. مونتولیوو گفته مشکل گل زنی از مهاجم ها نیست، شاید هافبک ها هم باید بیشتر به مهاجم ها کمک کنند و بیشتر در حملات مشارکت داشته باشند. بهرحال ما جلوی اسلواکی میریم تا پیروز بشیوم و تا می تونیم گل بزنیم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که هنوز تو شوکم نمیخاستم تا فردا نظر بدم اینقد عصبانیم نمیتونم فردا تو مغازه جواب مردم رو چی بدم واقعا افتضاح بودیم از 94 تا حالا که ایتالی رو دنبال میکنم اینقر بی برنامه نبوده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میبینم که مارچلو لیپی در دومین بازی خود بار دیگر ناکام شد. خب هیچکس از این ایتالیا با کاپیتانی کاناوارو 37 ساله انتظار خوب بازی کردن نداره. لیپی در انتخاب نفرات افتضاح عمل کرد و باید این شرایط را هم تحمل کنه. یعنی نبود پیرلو اینقدر به ایتالیا ضربه میزنه! کاسانو اگه بود خوب میتونست بازی سازی بکنه! ولی چرا نیومد. چرا کاناوارو 37 ساله به لگروتالیه و حتی لئوناردو بونوچی تریجح داده میشه؟؟؟ - چرا ایتالیا پس از 4 سال هنوز نسلش عوض نشده!!!! چرا لیپی نخواست نسل جدید ایتالیا را به جام جهانی 2010 ببره. من دوست دارم ایتالیا اگر میخواد همینطور کار کنه نیاد بالا ، چون اگر با نیوزیلند اینجور بازی میکنه اگر به یک تیمی مثل حتی سوئیس بخوره معلوم نیست چه جوری تحقیر خواهد شد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
عکس های دومین دیدار ایتالیا در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر