پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا-نیوزیلند (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
71 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
Az nazare man zowje Iaqui-Di Natale movaffaghtar va khalaghtar khahand bood! Zemne inle bazgashte Pirlo mitooone oza ro kheili behtar kone...yani omidvaram!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون برای روحیه دادن به هم تیمی هاش گفته نمی دونم کی آماده بشم، ولی شما تلاش کنید من هم خودمو برای فینال می رسونم :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
به نظر میرسه لیپی برای دیدار مقابل نیوزلند این خط هافبک رو انتخاب میکنه : مارکیزیو - دروسی - مونتولیوو - په په
در خط حمله هم یاکوئینتا و دی ناتاله هستند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

تصویر
دروسی در مصاحبه ای شرکت داشته و به طور خلاصه به مسائل زیر اشاره کرده :

- منتظر اضافه شدن پیرلو به تیم هستم، پیرلو خیلی به تیم میتونه کمک کنه و ایتالیا پر قدرت تر خواهد شد.
- قبول ندارم که جلوی پاراگوئه ضعیف بودیم، در نیمه اول ناهماهنگ ظاهر شدیم و این باعث شد که بازی رو از دست بدیم ولی در نیمه دوم برتر بودیم و به گل رسیدیم.
- نمیدونم که با برگشتن پیرلو بازم 4-4-2 بازی میکنیم یا نه، ولی مطمئنا یا من در کنار او خواهم بود یا مونتولیوو.
- به مارادونا علاقه دارم و براش احترام قائلم و تا الان هم تیمش خوب کار کرده، فراموش نکنیم که میلیتو هنوز به صورت جدی بازی نکرده، گلزن بزرگیه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خدا کنه مجبور بشیه از کوالیارلا استفاده کنه من بی صبرانه منتظر حضورشم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

ترکیب ایتالیا :

مارکتی
کریشیتو - کیه لینی - کاناوارو - زامبروتا
مارکیزیو - مونتولیوو - دروسی - په په
یاکوئینتا - جیلاردینو

و خیلی امیدوارم که در طول بازی پالمبو و کوالیارلا به بازی بیان، شدیدا به این دو بازیکن اعتقاد دارم و میتونن از ستاره های تیم باشن و در شرایط سخت به کمک تیم بیان

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
به من بگین که دیگه نیوزیلند رو میبرن!! :samvetesmiley: حتی اگه بوفون نباشه! دیگه نیوزیلند که نمیتونه ازشون امتیاز بگیره؟؟!! ها؟؟ :cry2: اگه پیرلو بود که نیوزیلند له میشد! ولی ترکیب خط دفاع محشره! همون اسمشونم تن حریف رو میلرزونه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا داریم میشیم مثل ایران که واسه بردن مالزی خوشحالی میکردن ما هم داریم واسه زدن زلاند نو اینجوری میکنم اگه کمتر از سه تا بزنه که خیلی بد میشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

جام جهانیه ! تیمی نمیاد که کیسه گل بشه و بره و بعد بگه افتخار بود که از فلان تیم گل خوردیم و جلوش بازی کردیم !

ضمن اینکه نیوزلند در بازی اول اصلا تیم ضعیفی نبود به نظر من،
یک بار هم قبلا گفتم، نیوزلند تیم قدرتی هست و ایتالیا حتی بهترین تیمش هم جلوی چنین تیم هایی مشکل داشته،

ایتالیای 2006 که قهرمان جهان شد دیدید مقابل استرالیا اصلا نتونست فوتبال خوبی رو انجام بده و اگه هوش لیپی نبود و البته زرنگی گروسو چه بسا استرالیا به همین راحتی ها حذف نمیشد،

و مشکل بعدی تیم هم روی سانترهاست که دقیقا یکی از اساسی ترین تاکتیک های نیورلند برای به گل رسیدن هم هست !

من که بازی سختی پیش بینی میکنم مگر اینکه ایتالیا تو همون نیمه اول بتونه خودش رو ثابت کنه وگرنه کار در نیمه دوم سخت تر میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکتی گفته برای بازی آماده است و نمی ترسه، گفته من و بوفون خصوصیات متفاوتی داریم، شاید من کمی قدرت بدنی بهتری داشته باشم و در نتیجه بتونم انفجاری تر واکنش نشون بدم، ولی بهرحال بوفون شماره 1 دنیاست و کامل ترین دروازه بانیه که من دیدم. دروازه بان نیوزلند گفته که خیلی متاسف شده که بوفون نیست! گفت خیلی خوشحال بودم که جلوی بوفون بازی می کنم و بهترین دروازه بان دنیا روبروی من خواهد بود، ولی متاسفانه اون بازی نمی کنه و من این شانس رو از دست می دم. همچنین گفته : اینطور دروازه بان ها همیشه الگو هستند، من همیشه به حرکات و واکنش ها و رفتار دروازه بان ها توجه می کنم تا ازشون چیز یاد بگیرم. در مورد بوفون چیزی که متفاوته اینه که وقتی درون دروازه قرار میگیره، مثل یه رهبر با صلابت می مونه، اعتماد به نفسی که بوفون از درون دروازه به تیمش انتقال میده و روحیه که به تیم میده، کمتر دروازه بانی می تونه از پسش بر بیاد. ترکیب رسمی رو من هنوز ندیدم، ولی بعضی ها نوشتند په په چپ بازی می کنه و کامورانزی به راست میره. باید دید تا آخرین لحظات چی میشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بعید میدونم کمتر از 3-4 تا بخوریم ! آخه مارکتی با این مقایسه ش با بوفون نشون داد یه چیز خورده و حسابی مسته ! و از یه گلر خمار نمیشه انتظار بازی درست و حسابی داشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

ترکیبی که تا الان اعلام شده این بوده که کامورانزی جای مارکیزیو بازی میکنه و از دی ناتاله هم خبری نیست.
لیپی همچنان به جیلاردینو اعتماد داره،
خط حمله رو جیلاردینو و یاکوئینتا تشکیل میدن.

خط هافبک هم دروسی - مونتولیوو - په په و کامورانزی.
البته هنوز ترکیب نهایی مشخص نیست
ولی به نظر میرسه همین باشه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

ترکیبی که تا الان اعلام شده این بوده که کامورانزی جای مارکیزیو بازی میکنه و از دی ناتاله هم خبری نیست.
لیپی همچنان به جیلاردینو اعتماد داره،
خط حمله رو جیلاردینو و یاکوئینتا تشکیل میدن.

خط هافبک هم دروسی - مونتولیوو - په په و کامورانزی.
البته هنوز ترکیب نهایی مشخص نیست
ولی به نظر میرسه همین باشه.

به جای کامورانزی مارکیزیو بازی می کنه

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
خیلی عجیب نیست که الان ایتالیا این بازی رو ببازه . پتانسیله باختو داره :Facepalm:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

بازی همون جوری که پیش بینی میکردم شد،
ولی حواسم نبود تو پیش بینیم کاناوارو رو هم لحاظ کنم !

بازی دست ایتالیا بود و بدون شک مستحق زدن گل دوم هم بودیم.
به نیمه دوم خیلی امیدوارم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
قضیه ی این باندهای سیاه چیه که بستن دور بازوشون؟

این بازی هم ایتالیا از داوری ضربه خورد!

باید نیمه ی دوم دی ناتاله به جای جیلا بیاد توی زمین و کامو هم به جای مونتولیوو یا مارکیزیو به زمین بیاد!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

قضیه ی این باندهای سیاه چیه که بستن دور بازوشون؟

این بازی هم ایتالیا از داوری ضربه خورد!

باید نیمه ی دوم دی ناتاله به جای جیلا بیاد توی زمین و کامو هم به جای مونتولیوو یا مارکیزیو به زمین بیاد!

نیمه دوم کاناوارو هم باید بره بیرون و کسی لازم نیست جاش بیاد !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نیمه اول رو از دقیقه 14 دیدم و دقت دیدنم بالا نبود ! خیلی به صورت انفرادی نمی تونم نظر بدم. فقط اینکه ایتالیا باید با همون فشار قبل از رسیدن به گل بازی کنه ! به خاطر اینکه ایتالیا برش و کیفیت نهایی بالایی نداره، پس باید تعداد حملات رو بالا ببره تا شانس گل زدنش بیشتر بشه. حضور دی ناتاله خیلی واجبه توی این دفاع پیچیده، همینطور کامورانزی هم می تونه به بازی کمک کنه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نیمه اول بازم یه گل بد که البته افساید بود خوردیم با یه پنالتی گل زدیم ولی نمیتونیم موقعیت ایجاد کنیم جای الکس و توتی خالیه باندای سیاه هم که فردوسی پور گفت یکی از قدیمیای ایتالیا به اسم روزتی فوت کرده

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
نیمه دوم باید بونوکی بیاد جای کریشیتو و کیه لینی بره دفاع چپ بازی کنه هم بهتر سانتر می شکه هم بهتر نفوذ میکنه مارکیزیو همچنان بی اثر بازی می کنه ولی از نظر دوندگی بهترین آمار رو تو بازیکن های ایتالیا داشته مونتولیوو و ده روسی از بازی قبل بهتر بازی کردند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی