پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا-نیوزیلند (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
71 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ایتالیا به سادگی می تونه بازی رو حتی با اختلاف ببره اما برای این اتفاق باید چند تغییر صورت بگیره. جیلاردینو باید از زمین خارج بشه چون ایتالیا عملا داره ده نفره بازی می کنه!اضافه شدن دی ناتاله خیلی می تونه به سرعت دادن به بازی کمک کنه.نیوزیلندی ها اصلا بازیکنان سریعی نیستن و حالا که یاکوئینتا نوک خط حمله بازی می کنه حضور بازیکنی که بتونه براش موقعیت گل خلق کنه خیلی می تونه مفید باشه. مونتولیوو هم فوق العاده کند بازی می کنه و برای دادن یه پاس حداقل ۳-۴ ثانیه فکر می کنه و آخر هم پاس می ده به بازیکن کناریش! من فکر کنم اگر مارکیزیو جای مونتولیوو بازی کنه و دی ناتاله به بازی بیاد ایتالیا می تونه به سادگی پیروز بشه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ایتالیا حداقل باید 3 تا می زد که نزد متاسفانه امیدوارم پارش کنه این نیوزیلند رو دوار هم اخر ی ش....ی بود حتما مهاجمشون اخراج باید می شد گلشون هم که دیگه افتضاح افساید بود تعویض ها : مارکیزیوو -- کانا برن بیرون و جیلا بره بیرون نه گمشه بیرون بهتره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من دارم بازی رو از رادیو میشنوم طرف یه بازیکن هایی میگه تو عمرم نشنیدم !! چیه لینی , مارچیسیو , دی روسی , کریسکیتو زامبوروتا !

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
دقیقه 80 و هنوز مساویه.... من حالم خوب نیس!!! به خدا این نیوزیلنده !! برزیل نیست..... :cry2:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

دقیقه 80 و هنوز مساویه.... من حالم خوب نیس!!! به خدا این نیوزیلنده !! برزیل نیست..... :cry2:

اگه نبازیم خوبه :دی:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ایتالیا الکس ، توتی و پیرلو رو کم داره !!! واقعا پیرلو جاش خالیه !!!!! نیمه دوم تیم بهتر شد !!! من نمی دونم لیپی چرا 1 دقیقه به جیلاردینو بازی می ده

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
باورم نمیشه باورم نمیشه تموم شد! آخه این چه وضعیه؟! من حرفی ندارم...............

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

این مشکل گلزنی داره بدجوری اذیت میکنه تیم رو،
یاکوئینتا واقعا عالی بود ولی تنهایی نمیتونست موفق باشه،
کامورانزی و دی ناتاله بدون شک از بدترین ها بودند، اصلا باورم نمیشه که اینقدر ضعیف بازی کردن این دوتا !
دروسی کم فروغ بود در نیمه دوم،
اما هنوز به تیم ناامید نیستم، ما حتی با مساوی در بازی آخر هم میتونیم صعود کنیم اگه نیوزلند از پاراگوئه ببازه !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تو این 10 دقیقه ای که من دیدم , چیزی جز کامورانزی دیده نشد :Facepalm:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
هه هه!

به این تیم فقط باید خندید!

کی فکرش رو میکرد به نیوزلند تیمی که نصف بازیکن هاش کارمند بانک هستن امتیاز بدیم!

واقعا لیپی باید دلیل دعوت نکردن الکس و کاسانو رو بگه!

واقعا چرا؟ چرا جیلا که سودش از یک تیکه چوب خشک کمتره باید بره جام جهانی؟

از کامو خیلی بیشتر انتظار داشتم و خیلی بهش امیدوارم بودم ولی...

کانا افتضاح بود!

دفاع تیم خیلی مشکل داره واقعا مقابل تیم های قدرتمندتر به مشکل میخوریم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تیم بکش زیرش شده بود ! هرکس توپ رو می گرفت مقل تیم استقلال پرسپولیس می کشید زیره توپ !!!! کاناوارو خوب شد از یووه رفت !!!! یعنی واقعا فاجعست این بشر!!! ده روسی واقعا چرا شد بهترین بازیکن زمین

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ایتالیا چقدر ناامید کنندست! باور کنید خیلی از بازیکنان نیوزیلند حداقل استانداردهای حضور توی جام جهانی رو هم نداشتند.بردن این تیم برای مدافع عنوان قهرمانی باید اینقدر دور از دسترس باشه؟ ایتالیا توپ رو در اختیار داشت,به هیچ وجه هم با پرسینگ مواجه نشد و همه بازیکنان خط میانی کاملا سر فرصت تصمیم می گرفتن اما باز تعداد پاس های اشتباه خیلی زیاد بود.کاناوارو و کامورانزی واقعا فاجعه بودن!اگر کسی از پیشینه کاناوارو خبر نداشت و طی همین بازی می شنوید این بازیکن الاهلی امارات هست ذره ای تعجب نمی کرد. ۴-۳-۳ بازی کردن ایتالیا هم هیچ کمکی نکرد.یعنی بعد از به بازی اومدن پاتزینی هم اصرار به سانتر از کناره ها توسط زامبروتا و کریشیتو و دی ناتاله بود و جالب این بود که هدف اول این سانتر ها هم یاکوئینتا بودن.ایتالیا این ۹۰ دقیقه رو کاملا ده نفره بازی کرد. من واقعا فکر نمی کنم بازی کردن پیرلو بتونه وضعیت تیم رو چندان تغییر بده.مشکلات ایتالیا یکی و دو تا نیست که با حضور یه بازیساز حل بشه.شاید اگر پیرلو بازی کنه موقعیت ها بیشتر بشه و درصد حملات موفق بالا بره اما من واقعا امیدی به موفقیت ایتالیا توی این جام ندارم البته اگر موفقیت رو قرار گرفتن توی حداقل چهار تیم پایانی بدونیم!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظرم لیپی یک استباه تو تعویض ها داشت اونم آوردن کامو به جای په په بود نمیگم نباید کامو رو می آورد ولی باید دقیقه ای 65 70 اینکار رو میکرد ! نیوزلند هم انصافا خوب دفاع کرد هر چند که ما همون ایتالیا نیستیم ! راستی بچه ها به نظرتون گل نیوزلند آفساید نبود !؟

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
ساعت 4 وسوسه شده بودم برم خونه واسه دیدن بازی.....به هر ضرب و زوری بود خودمو تو شرکت نگه داشتم و نشستم دائی جان ناپلئون دیدن پای کامپیوتر...فقط و فقط به این انگیزه که نرم خونه بازی ایتالی رو ببینم .....و از نتیجه اینطور بر میاد که کار بدی هم نکردم ! با جدیت باید گفت سرگروهی مالید........حالا میمونه اینکه دوم بشیم یا احیانا اونم نه ( مگه ما چیمون از فرانسه کمتره ؟ ) و مرحله بعد هم هلند و بعدشم بازگشت غیور مردان آتزوری به خونه...... خوشحالم از همون اول هم خیلی دلمون را به این تیم خوش نکرده بودیم . فوتبال ایتالیا حماسیه! یا با تراژدی حذف میشه یا با حماسه قهرمان .....و البته این دوره قویا آمدیم برای حذف............

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اره اشتباه بزرگی بود بیرون کشیدن په په کاناوارو هم که نا امیدانه بازی می کنه پیرلو هم نمی تونه این مشکلات ایتالیا رو حل کنه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
[img width=480 height=270]http://www.kimag.es/share/3831164.jpg[/img]

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

[img width=480 height=270]http://www.kimag.es/share/3831164.jpg[/img]

ایول حسن دیدین گفتم !! داور ****

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به نظر تیم خیلی سردرگم بود و ایده مشخصی برای بازی نداشت ! من احساس می کردم بازیکن ها تو ذهنشون خسته شده بودن از ور رفت با تاکتیک ها و کشش بیشتر ازین رو نداشتند. دو بازی کردیم، در مجموع 4 نیمه با سه تاکتیک بازی کردیم ( 4-2-3-1 بعد 4-4-2 و نهایتا 4-3-3 ) یه جورایی بازیکن ها به نظر می رسید بازیکن ها از دنبال کردن تغییر تاکتیک تیم خسته شده بودند ! در مجموع، بار دیگه عدم کارآمدی خط حمله ایتالیا خیلی به چشم میاد. مسئله فقط استفاده از موقعیت نیست (مثل توپ هایی که یاکوینتا درست نمی گرفت)، مشکل عدم بازی خونی و جای گیری در مکان مناسب در زمان مناسب هم هست. مهاجم های ما از همه نظر ضعف دارند. دی ناتاله بدبخت 10 دقیقه اومد مهاجم ایستاد، دوباره رفت سمت چپ با اومدن پاتزینی. و کلا ایتالیا مالک بازی میشه، ولی استفاده از مالکیتش نمی بره. از لحاظ انفرادی متوسط بودیم،نه اونقدر بد و نه خیلی خوب. کاناوارو رو نمیشه خوب دونست، حتی یه جاهایی "خوشگل" جا می موند ! اکثر بازیکن ها مثل بازی قبل بودند، کریشیتو هم به نظر حدش همین یه بازیکن صرفا خوب و نه موثره. مونتولیوو هم به همون شکل پاس اشتباه فراوان داشت. کامورانزی کمی بهتر از بازی قبل بود و البته هنوزم کامورانزی نبود. جیلا همون بازیکن غایب (!) بازی قبل بود. بقیه خوب بودند، کیلینی و زامبروتا به نظرم خوب بودند. پاتزینی و دی ناتاله هم کمکی به بازی نکردند. در مورد مارکتی، من گل رو درست ندیدم، ولی اون چیزی که من دیدم فقط دلم می خواست به مارکتی بگم، درسته این توپ، توپ ضایعه ایه، ولی دیگه مرغ نیست که برای گرفتنش بشه دو دستی پرید روش ! هرچند مثل اینکه گل کلا آفساید بوده.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اگه خیلی از این واضح تر هم افساید می شد بازیکنی در حد کاناوارو نباید مغلوب می شد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
گل افساید اصلا بهونه خوبی برای این نیتجه افتضاح نیست لیپی از بیشتر بازیکن ها در پست های غیر تخصصیشون استفاده می کنه نبردن کاسانو هم برا من یکی اصلا قابل فهم نیست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی