پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

ستاره های یووه الان بعد از سالها سختی کشیدن خسته و پرتوقع شدند و حق هم دارند. مشکل اصلی اینجاست که کسی باید مربی بشه که با اولین افت همه تقصیرها سرش خراب نشه. الان برای کنترل وضعیت یووه مربی خوب کافی نیست، متاسفانه برخلاف فلسفه همیشگی فوتبال صرفا یه "نام بزرگ" لازمه. کسی که نشه به سرعت کاسه کوزه تیم رو سرش خراب کرد. کسی که بازیکن ها با اولین افت "باورشون به مربی" رو از دست ندند. اگر فرض بگیریم، یه نامی در حد لیپی مربی یووه باشه. اگر تیم در مقطعی افت کنه، کسی نمیاد بگه تقصیر لیپیه چون توانایی لیپی برای هم مشخصه، همه میگند تقصیر از بازیکن هاست، بازیکن ها تلاش بیشتر می کنند و سعی می کنند بهتر بشند. ولی وقتی تو ذهن بازیکن رفت که تقصیر مربیه و مربی در حد تیم نیست دیگه نمیشه جمعش کرد. همون اتفاقی که با رانیری افتاد (همیشه گفتم رانیری مربی خوبی بود، ولی توانایی مدیریت باشگاهی به بزرگی یووه رو نداشت) اتفاقی که برای فرارا و زاک افتاد. هیچکدوم ازینا مربی های "بدی" نبودند. ولی مربی یووه در این شرایط به خصوص و پیچیده، باید نامش از رختکن تیم بزرگتر باشه.

دقیقا الان نقش ماروتا یا مورتا !! خیلی حساسه باید فشار رو تا جا ممکن از روی دل نری برداره

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من به یووه با دل نری امیدوارم. اگه ما مشکل مصدومیت نداشته باشیم مطمئن باشید جزو مدعیای قهرمانی خواهیم بود.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که توی نظرسنجی گفتم بسیار امیدوارم چون من به حرفهای موجی اعتقاد دارم و او هم گفته که یووه با انیلی و دلنری میتونه موفق بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری گفته: من مربی یک تیم "برنده" شدم. اولین کاری که باید کنم در این یوونتوس اینه روحیه برنده بودن و شخصیت برنده بودنش رو بهش برگردونم. اولین وظیفه من کار روی ذهنیت و روحیه تیمه تا بشه رویای بازگشت یوونتوس گذشته رو حقیقت ببخشه. درضمن من خوندم که زاکرونی با یووه به تور آمریکا میره !! البته خوب 1 هفته دیگه از قرارداد زاک مونده، ولی حالا نمی شد پولشو بگیره و این یه هفته رو نیاد تا دلنری یه تورنمنت تمرینی زودهنگام هم داشته باشه قبل از رفتن بازیکن ها به تعطیلات ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دل نری گفته: من مربی یک تیم "برنده" شدم. اولین کاری که باید کنم در این یوونتوس اینه روحیه برنده بودن و شخصیت برنده بودنش رو بهش برگردونم. اولین وظیفه من کار روی ذهنیت و روحیه تیمه تا بشه رویای بازگشت یوونتوس گذشته رو حقیقت ببخشه.

درضمن من خوندم که زاکرونی با یووه به تور آمریکا میره !! البته خوب 1 هفته دیگه از قرارداد زاک مونده، ولی حالا نمی شد پولشو بگیره و این یه هفته رو نیاد تا دلنری یه تورنمنت تمرینی زودهنگام هم داشته باشه قبل از رفتن بازیکن ها به تعطیلات ؟

همین دقیقا میخواستم من هم همین سوال را بکنم. حالا زاکرونی میره آمریکا یا دلنری. قطعا نمیشه که دو تاشون برن!!!!

ولی من فکر کنم زاکرونی میمونه تا قرار داش تمام بشه بعد جدا میشه و به آمریکا نمیره؟

یکی باید یک توضیحکی بده؟

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من یه توضیحی بدم در مورد اینکه دوستان دلنری رو ضعیف می دونن. باید بدونید که دلنری مربی تیمی بود که تو المپیکوی رم، قهرمانی رو از دست روما جلو او همه طرفدار درآورد. و البته به Champions League رفت. پس نمی شهاون رو مربی ضعیفی دونست. من که بهش امیدوارم، مخصوصا با اومدن ماروتا و آنیلی.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
به امید خدا امسال تیمه دلنری واسه قهرمانی میجنگه شک نداشته باشید .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من یه توضیحی بدم در مورد اینکه دوستان دلنری رو ضعیف می دونن.

باید بدونید که دلنری مربی تیمی بود که تو المپیکوی رم، قهرمانی رو از دست روما جلو او همه طرفدار درآورد.
و البته به Champions League رفت.
پس نمی شهاون رو مربی ضعیفی دونست.

رم 90 دقیقه داشت حمله میکرد و از بدشانسی محضش بود که فقط یک گل زده بود!

سمپ هم تو اون بازی فقط دوتا سانتر کرد اونم به یک شکل که پاتزینی گل کرد اون توپارو!

برد سمپ تو اون بازی فقط به خاطر خوش شانسی و تا حدودی پاتزینی بود!

در ضمن رم هم قهرمانی رو به خودشون و ترسو بودن رانیری باختن نه چیز دیگه ای!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
یووه کسی رو میخواست که بتونه فراز و نشیب های این تیم رو کمتر کنه ... اما با توجه به آماری که رضا فکر می کنم توی همین تاپیک گذاشته بود توی همین سمپدوریای موفق می بینیم تیم دلنری یکی دو ماهی رنگ برد رو نمیبینه این آدمی نیست که حتی انتظار توی کورس قرار دادن یووه رو ازش داشته باشیم مگر چی بشه و مثل امسال تیمهای مطرح تر سری آ بسیار ضعیف نشون بدهند . من که امیدی بهش ندارم یعنی اون کمبودهایی رو که یووه توی کوچینگ خودش داشت رو فکر نمی کنم بتونه توی دلنری پیدا کنه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نمیدونم سرنوشت یووه با دل نری چی میشه. در شرایطی دل نری انتخاب شد که من انتظار شنیدن یه نام بزرگتر رو داشتم و وقتی فهمیدم لوییجی سرمربی تیم شده یه خورده جا خوردم. نمیخوام بگم بهش امیدی ندارم یا برعکس خیلی امیدوارم اما ترجیح میدادم یه نام بزرگتر بالای سر تیم باشه چون این شرایط با شرایط قبلی تفاوت داره ما فصل بعد تو لیگ قهرمانان نیستیم و این شانس ما رو در جذب بازیکن بزرگ کمتر از بقیه تیم ها میکنه و همینطور وضع افتضاح روحی و روانی تیم که نیاز اساسی به ترمیمی و بازسازی داره.در این شرایط یه نام بزرگتر و یه مربی مشهورتر و باجذبه تر خیلی بهتر میتونه اوضاع رو جمع و جور کنه بنا به همون دلایلی که رضا قبلا گفته بود.

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال
ایول اینجا هم که تریپ ناامیدیه!
سپهر می خواستی چهارتا این حرفای منو از اون فورم نقل قول کنی تا بچه ها به دلنری خوشبین تر بشن! :دی:
من میگم فعلا همون نظمو دیسیپلینی که داره برای این تیم غنیمته.
از تو سبیلاش داد می زنه! :دی:
همه اتفاقی ممکنه مبیافته ولی امیدوارم عملکردش تو مایه های Chievo Miracle ش باشه چون در بعد یووه اگه اونطوری کار کنه صد در صد موفقیم.
ولی خب تو رم که بود....

یووه کسی رو میخواست که بتونه فراز و نشیب های این تیم رو کمتر کنه ...
اما با توجه به آماری که رضا فکر می کنم توی همین تاپیک گذاشته بود توی همین سمپدوریای موفق می بینیم تیم دلنری یکی دو ماهی رنگ برد رو نمیبینه این آدمی نیست که حتی انتظار توی کورس قرار دادن یووه رو ازش داشته باشیم مگر چی بشه و مثل امسال تیمهای مطرح تر سری آ بسیار ضعیف نشون بدهند .
من که امیدی بهش ندارم یعنی اون کمبودهایی رو که یووه توی کوچینگ خودش داشت رو فکر نمی کنم بتونه توی دلنری پیدا کنه

خب راستش قیاس آماریش موقعی که تو سمپدوریا بوده زیاد درست نیست.
ممکنه ثبات نداشتنش تو رم زیر سوال بره ولی سمپدوریا با توجه به اینکه از نظر بازیکن خب در حد پالرمو هم نبود خب طبیعیه که شکست هایی هم داشته.
تازه اون فصلی که تو رم بودم یه فصل عجیب برای رم بود که تا جایی که یادمه فولر و کونتی هم اون فصل مربی رم شدند!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اين بشر نيومده بود يووه كه اومد! هر سال يك مربي از تيم هاي درجه پايين تر (البته اگه خودمون رو نامبر وان بدونيم!!) به تورين ميان!تازه اگه پيشرفت كنيم هر فصل دوتا دوتا خواهيم اورد چه كلكسيوني جمع كنيم ما! ولي خداييش هم مربي هاي درجه 1 بايد مغز خر خورده باشن كه به يووه بيان.مربي خوب تيمي رو ميخواد كه تو اروپا بازي كنه از اينور هم هرچي عتيقه است ميان و ميرن! خلاصه اينكه خدا ميدونه اين چرخه حيات!! يووه تا كي ميخواد بچرخه!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره واقعا ً سال عجیبی بود واسه رم سال 2004 رم 4 تا مربی به خودش دید کاپلو ، پراندلی ، فولر و دل نری در ادامه و سال 2005 کونتی هم تست شد و آخر سر اسپالتی تونست ماندگار بشه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
چیزی که مشخصه مدیرا با دل نری فقط دنبال سهمیه هستند.تا فصل بعد یه مربی بزرگ بیارن. البته اگه بتونند کسی رو راضی کنند بیان!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خوبیش اینه که قراردادی که با دلنری بستن دو ساله است! اون بلان که واقعا از لحاظ فهم فوتبالی در سطح پایینی بود رفته بود 4 ساله با رانیری بسته بود هیچ وقت یادم نمیره وقتی مدت قرارداد رو فهمیدم :دی: :Facepalm: با اینکه گفتن این حرفا بیهوده است و ربطی به این تاپیک نداره ولی واقعا حیف دشام و پیگرینی که مطمئنم به راحتی میشد با اونا قرارداد بست! هنوز زوده واسه قضاوت در موردش فقط امیدوارم ثبات و نظم بالایی داشته باشه و ترس از شرایط نداشته باشه و با مشکل مصدومیت مواجه نشه! فاکتور هایی که رانیری و چیروی عزیز و زاک نداشتن و یا واسشون فراهم نکردن...

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اره همین قدر که شجاع باشه خوبه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
من که خیلی به دلنری امیدوارم / و فکر میکنم که راحت بتونه با یووه کار کنه / و اگه یووه بتونه بازیکناشو حفظ کنه و یکی دوتا بازیکن دیگم اضافه کنه مطمئنن فصل بعد میتونه فصل موفقی هم واسه یووه و هم دلنری باشه !! کلاً واسه یووه دلنری خیلی بهتر از امسال بنیتزه !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری با روزنامه لاستمپا (روزنامه خانواده آنیلی) مصاحبه کرده : - همونطور که هفته پیش گفتم، مشکل یوونتوس با انقلاب کردن حل نمیشه، مشکل یوونتوس با سازماندهی حل میشه. - هدف یوونتوس در فصل آینده بازگشت به اعتبارش خواهد بود. یعنی درهرجامی که وارد شد، برای قهرمانی می جنگد. - امیدوارم این چیزی باشد که هوادارها می خواهند، چون اون ها در مورد مربی شدن من، انتظار نام بزرگتری را داشتند. - این انتخاب برای من لحظه ی بزرگیست. یک پیروزی برای هرچه انجام دادم است. و در عین حال، نقطه ی آغاز موقعیتی که هیچوقت نداشته ام. برای من آزمایشگ بزرگیست. - وقتی اون ها من رو انتخاب کردند می دونستند که سیستم مورد علاقه من 4-4-2 ئه، ولی به این معنی نیست که من غیرقابل تغییر ام. من فقط می دونم که با دفاع 4 نفره بازی می کنم. بقیه اش با توجه به شرایط مشخص خواهد شد. - (در مورد بوفون) بوفون فصل سختی رو پشت سر گذاشته و حرف هایی که در آخر فصل زده از روی ناراحتی بوده، من مطمئنم او هنوز می خواهد از دروازه ی یوونتوسی که عاشقش است دفاع کند. - بازم هم تکرار می کنم، مهم ترین هدف یووه بدست اوردن اعتبارش است و باور با اینکه می توانیم این کار رو انجام بدیم. این وظیفه ای که در قبال هوادارها و خانواده داریم. باید یوونتوس بودن رو معنی کنیم.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
با این توضیحاتی که رضا از دل نری گذاشته من که امیدی به قهرمانی تو فصل بعد ندارم.ایشلا که یه فرجی بشه و دل نری اولین قهرمانی خودشو با یووه بگیره.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

دل نری با روزنامه لاستمپا (روزنامه خانواده آنیلی) مصاحبه کرده :

- همونطور که هفته پیش گفتم، مشکل یوونتوس با انقلاب کردن حل نمیشه، مشکل یوونتوس با سازماندهی حل میشه.
- هدف یوونتوس در فصل آینده بازگشت به اعتبارش خواهد بود. یعنی درهرجامی که وارد شد، برای قهرمانی می جنگد.
- امیدوارم این چیزی باشد که هوادارها می خواهند، چون اون ها در مورد مربی شدن من، انتظار نام بزرگتری را داشتند.
- این انتخاب برای من لحظه ی بزرگیست. یک پیروزی برای هرچه انجام دادم است. و در عین حال، نقطه ی آغاز موقعیتی که هیچوقت نداشته ام. برای من آزمایشگ بزرگیست.
- وقتی اون ها من رو انتخاب کردند می دونستند که سیستم مورد علاقه من 4-4-2 ئه، ولی به این معنی نیست که من غیرقابل تغییر ام. من فقط می دونم که با دفاع 4 نفره بازی می کنم. بقیه اش با توجه به شرایط مشخص خواهد شد.
- (در مورد بوفون) بوفون فصل سختی رو پشت سر گذاشته و حرف هایی که در آخر فصل زده از روی ناراحتی بوده، من مطمئنم او هنوز می خواهد از دروازه ی یوونتوسی که عاشقش است دفاع کند.
- بازم هم تکرار می کنم، مهم ترین هدف یووه بدست اوردن اعتبارش است و باور با اینکه می توانیم این کار رو انجام بدیم. این وظیفه ای که در قبال هوادارها و خانواده داریم. باید یوونتوس بودن رو معنی کنیم.

به این میگن مربی درست و حسابی الکی قول قهرمانی نمیده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی