پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سنگینی حمایت موجی و برنامه روشن تولیه دل نری خیلی روحیم رو بهتر کرده !!! ضمن اینکه خوندم که دل نری دیسیبرینه خاصی داره و نظم و انضباط براش مهمه !!! از همه مهم تر اینکه کاسانو رو رام کرده ... ***** همه این ها دلیلی شدند که نظرم به سمت دل نری به سمت مثبت گرایش پیدا کنه !!!!!!! البته در اینکه از زاک سرتره شکی نیست ! ولی مهم ترین کاری که باید انجام بده ، برگرداندن روحیه یوونتوس واقعی و برد طلبی به بازیکنان است ...

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

این هم برنامه ی دلنری :

تغییر کمپ تمرینی یوونتوس و ترک وینوو

با این کار برنامه اش خیلی حال کردم واقعا شاید توی روحیه و حال و هوای بازیکنان تاثیر بسزایی رو بذاره !! من با این برنامه اش خیلی اعتقاد آوردم چون از یه دلیلی : خوب بذارید یه مثال بزنم اگه کسایی بدنسازی کار کرده باشن منظورم رو بهتر درک میکنن توی بدنسازی بعد از چند ما و یا مدتی برنامه ای تمرینی رو باید عوضش کرد چون دیگه عضلات بدن به اون حرکات تکراری عادت کردن و رشد نمیکنن و تعویض برنامه یه شوکی میشه برای عضلات تا رشدشون رو ادامه بدن من هم به این دلیل میگم که با این برنامه ای دل نری بسیار موافقم واسه همین !!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

این هم برنامه ی دلنری :

تغییر کمپ تمرینی یوونتوس و ترک وینوو ، در ترانسفر دلنری چهار گزینه را در اولویت قرارداده است : پاتزینی در خط حمله لیشنشتاینر و کولارف برای دو جناح بعنوان بهمراه پالمبو برای جانشینی احتمالی ملوچهار خرید ابتدایی و عدم فروش بوفون ، کیه لینی ، دلپیرو ، جیووینکو ، سیسوکو نیز در برنامه های ابتدایی دلنری جای دارد ... البته پیش بینی می شود که یوونتوس تنها برای خرید این چهار مهره 20 میلیون یورو هزینه کند .

سلام
والا اول فصل قبل هم فرارا کلی برنامه برای جلوگیری از مصدومیت چیده بود ، حتی بدنسازی تیم ملی انگلیس که معمولا با کاپلو کار میکنه رو هم به یووه آورد ولی دردی از یووه دوا نکرد ، امیدوارم تغییر زمین تمرینی کار رو درست کنه

دوم اینکه خرید این چهار مهره زیر 40 50 میلیون خرج بر نمیداره ، مگر اینکه آمائوری با پاتزینی معاوضه بشه ، برای دو تا دفاع کنار هم گری گرا و اینا رو به تیم ها بندازیم برای پالومبو هم فکر نمیکنم مهره ای باشه که بیشتر از 10 میلیون بی ارزه

ولی من واقعا دوست دارم فصل بعد کریشیتو دفاع چپ ما باشه ، اصلا دوست ندارم با خارجی ها تیم رو پر کنه
باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دلنری فردا وارد تورین میشه .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
انتقال قطعي شد ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دیگه دلنری رو باید یوونتوسی دونست ========================= میگم این نظر سنجی عجب کر خنده ای شده ، نزدیک 40 نفر شرکت کردن هیچکی به موفقیت دلنری رای نداده :lol: براش ارزوی موفقیت کردن :دی:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
راي من اميد زيادي ندارم ... دليلش : وضعيت دل نري تقريبا مشابه " فيروز كريمي " ... مربي سابق استقلال //...يعني من اينجور فكر ميكنم... توي تيماي كوچيك كه ازشون انتظاري نيست خوبه ... و توي تيماي بزرگ نميتونه موفق باشه ... تيماي بزرگ شرايط خاص خودشو داره ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
برنامه ای که گفته بد نیست.. الان هیچکس که دیگه توی فکر قهرمانی نیست.. ولی با این برنامه ریزی میشه ساختار تیم رو از این اشفتگی در اورد یه مقدار ... این برنامه دل نری هست.. حالا اگه این چیزایی که میخواد رو باشگاه بهش بده بعد باید انتظار داشت که نتیجه خوب بگیره ولی اگه این چیزایی که میخواد مهیا نشه کسی نباید انتظار داشته باشه اتفاق خاصی بیافته.. ترک وینوو هم خیلی کار مثبتی هست.. اینطور که من می دونم کاپلوهم با این کمپ تمرینی مخالف بود.. در ضمن مربی جدیدمون به نظرم شبیه وودی الن فیس لیفت شده ست از نظر قیافه..

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ولی این مهمه که تو چه کمپی برن ، واقعا باعث تعجب کمپی که هی می گفتن مجهز ترین اینجوری بشه! عروس تعریفی ... به نظر منم باید به خواسته یه همچین مربی باید عمل کرد که حداقل انتظار برآورده کنه. اتفاقا یه همچین تیمایی مثل سمپ می تونن سوپر مارکت باشن ، فکر کنم یه زمانی از آتالانتا بوبو و پیپو رو همزمان گرفتیم یا از موناکو آنری و ترزگل رو . در مورد چهرشم بیشتر شبیه ستاره فیلما و کارتونای پلنگ صورتی " کاراگاه کوروزو " می مونه! :lol:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بچه ها باید تا حدودی به دلنری امیدوار بود! الان یاد فصل پیش افتادم که رانیری رم رو توی اون رتبه ی افتضاح تحویل گرفت!هیچکی حتی امیدوارترین هوادارن رم هم انتظار رسیدن این تیم به صدر جدول رو هم نداشتن و رفتن به اروپا هم واسشون تقریبا رویا بود و چه بسا اگه رانیری فاکتور ترسو بودن رو نداشت این تیم قهرمان هم میشد! رانیری هم تا قبل از اینکه با رم همچین کاری کنه شاید ارزشش از دلنری هم پیش ما پایینتر بود! پس اگه تیم از حاشیه به دور باشه و مصدومیت های سنگین هم سراغ تیم نیاد میتونیم به یووه فصل بعد امیدوار باشیم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با اعلام رسمی باشگاه، دلنری مربی یوونتوس شد و با تیم به اردوی آمریکا خواهد رفت. قرارداد دل نری دوساله است.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اگه اشتباه نکنم گفته شده فردا به تورین میاد و از پنجشنبه کار خودش رو اغاز میکنه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همه چیز نهایی شده، جیجی دل نری از تاریخ یک جون سال 2010 تا پایان 30 ژوئن سال 2012 بر روی نیمکت سیاه و سفیدپوشان یووه خواهد نشست. فردا ماروتا و دل نری در کنفرانس خبری شرکت خواهند کرد، نشست خبری ای که در محل وینوو برگزار خواهد شد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چقدر تحویلش گرفتن میگه کمپ وینو رو نمی خوام کنفرانسشم توی وینو برگزار کردن ;D فقط امیدوارم رفتار قبلی رو تکرار نکنه مخصوصا ً اون سالی که با آبروریزی از پورتو اخراجش کردن خیلی مربی نیست که جایی دوام بیاره به خاطر اخلاق خاصش ولی امیدوارم جو حاکم بر یوونتوس مثل بازیکنا روی اینم تاثیر بزاره و کارش رو انجام بده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بخشی از حرف های دل نری : احساس غرور می کنم، یک قرارداد بسیار مهم در دوران مربی گری ام، یک مبارزه دیگر که پیروز شدم. به شناخت فضا و روحیه یووه نیاز دارم اما می دانم که ذهنیت یووه همیشه پیروز شدن است زیرا این خواسته را یوونتوس همواره در حیاتش نشان داده. با این روحیه و ایده بار دیگر نمایش های زیبایی را ارائه خواهیم کرد، یک بازی زیبا، هماهنگ و مثبت. ایده من این است و هویت یوونتوس نیز چنین بوده و هست و خواهد بود. باید ذهنیت پیروزی و غلبه بر رقبا را بار دیگر در یووه زنده کنیم، باید تمرین و تمرین کنیم و روح بزرگ یوونتوس را نشان دهیم. تمرین و تلاش زمانی نتیجه می دهد که تیفوسی ها نیز در کنار ما باشند. این یک مبارزه بسیار بزرگ و مهم در زندگی من است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
انتقادات واسه زماني بود كه دلنري مربي يووه نشده بود ...
اما از اين لحظه به بعد مربي يووه شده و مورد حمايت من ...!
انتظارات من از دلنري درفصل اول حضورش در باشگاه معتبريوونتوس تورين
" با عنايت به وضعيت يووه و توانايي هاي دلنري و مديران يووه "
راهيابي به ليگ قهرمانان فصل اينده
حضور در چهار تيم نهايي ليگ اروپا
اگر هم امكاناتش بود ... قهرماني جام حذفي ايتاليا ....
نباختن به اينتر و ميلان در بازيهاي رو در رو
فقط همين

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دقیقا خواسته هایی که هوادارن پالرمو و جنوا و امثال این تیما از تیم خودشون دارن...

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
منم با هم نام عزیزم موافقم ، ما هوادار یوونتوسی نه پالرمو تو بدترین شرایط باید برگردیم به شرایط قبلی ، باید مدعی قهرمانی باشیم. تیم ما خیلیم نیاز به خرج نداره کافیه نیمکتو در حد تیم داخل زمین تقویت کنن ، چی از رم کمتر داریم ؟! مربی که قبول می کنه بیاد یووه باید فقط به فکر بهترین نتایج باشه تحت هر عنوانی همینجورم ازش انتظار می ره ، به اندازه کافی تحمل کردیم ، حالا که یه پرئژه شکست خورده دلیل نمیشه پروژه بعدی به همون اندازه طولانی باشه ، باید از داشته ها به بهترین نحو استفاده بشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نگرانیم از کارایی دل نری نیست. دل نری حتی احتمال داره مربی خوبی باشه. ولی مشکل جای دیگه است. ستاره های یووه الان بعد از سالها سختی کشیدن خسته و پرتوقع شدند و حق هم دارند. مشکل اصلی اینجاست که کسی باید مربی بشه که با اولین افت همه تقصیرها سرش خراب نشه. الان برای کنترل وضعیت یووه مربی خوب کافی نیست، متاسفانه برخلاف فلسفه همیشگی فوتبال صرفا یه "نام بزرگ" لازمه. کسی که نشه به سرعت کاسه کوزه تیم رو سرش خراب کرد. کسی که بازیکن ها با اولین افت "باورشون به مربی" رو از دست ندند. اگر فرض بگیریم، یه نامی در حد لیپی مربی یووه باشه. اگر تیم در مقطعی افت کنه، کسی نمیاد بگه تقصیر لیپیه چون توانایی لیپی برای هم مشخصه، همه میگند تقصیر از بازیکن هاست، بازیکن ها تلاش بیشتر می کنند و سعی می کنند بهتر بشند. ولی وقتی تو ذهن بازیکن رفت که تقصیر مربیه و مربی در حد تیم نیست دیگه نمیشه جمعش کرد. همون اتفاقی که با رانیری افتاد (همیشه گفتم رانیری مربی خوبی بود، ولی توانایی مدیریت باشگاهی به بزرگی یووه رو نداشت) اتفاقی که برای فرارا و زاک افتاد. هیچکدوم ازینا مربی های "بدی" نبودند. ولی مربی یووه در این شرایط به خصوص و پیچیده، باید نامش از رختکن تیم بزرگتر باشه. چیزی که من رو می ترسونه اینه ! اگر اون زمان لیپی تونست بدون تجربه مربیگری یه تیم بزرگ بیاد موفق بشه، شرایط باشگاه فرق می کرد. تیم مثل الان 3-4 سال سخت رو تحمل نکرده بود و بازیکن های بزرگ تیم مثل الان تحملشون تمام نشده بود. امیدوارم مدیران باشگاه قدرت "مدیریت" تیم در اون لحظات رو داشته باشند.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

منم با هم نام عزیزم موافقم ، ما هوادار یوونتوسی نه پالرمو تو بدترین شرایط باید برگردیم به شرایط قبلی ، باید مدعی قهرمانی باشیم.
تیم ما خیلیم نیاز به خرج نداره کافیه نیمکتو در حد تیم داخل زمین تقویت کنن ، چی از رم کمتر داریم ؟! مربی که قبول می کنه بیاد یووه باید فقط به فکر بهترین نتایج باشه تحت هر عنوانی همینجورم ازش انتظار می ره ، به اندازه کافی تحمل کردیم ، حالا که یه پرئژه شکست خورده دلیل نمیشه پروژه بعدی به همون اندازه طولانی باشه ، باید از داشته ها به بهترین نحو استفاده بشه!

تحليل خوبيه ...
ولي بنظر من ، تا يووه به ارامش و ثبات برسه زمان ميبره ...

...

327 هم نكته خوبي رو اشاره كرده ... اميدوارم اله به دلنري كمك كنه ... و شرايط تيم رو بهبود ببخشه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی