پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
من که اصلا از این مربی خوشم نمیاد . باید قبول کنیم که در حد یوونتوس نیست . کاملا جدی میگم . :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری مصاحبه ای کرده این نکات مهم مصاحبه اش : - این که گفته میشه من فقط به 4-4-2 علاقه دارم درست نیست. اتفاقا من 4-3-3 رو هم خیلی دوست دارم. - یه مربی باید همیشه با داشته ها و کیفیت بازیکن هاش نگاه کنه و ترکیب بچینه، تا بتونه حداکثر استفاده از پتانسیل تیم رو ببره. - من در رم با خط حمله مثلثی بازی می کردم، در جنوا با trequartista بازی می کردم و در برگامو با تک مهاجم و یک مهاجم دوم پشت سرش. - من با 4 مدافع بازی خواهم کرد مطمئنا، ولی تیم رو بر اساس بازی حریف و داشته هام خواهم چید. - به طور مثلا اینتر با یک 4-2-3-1 خیلی خوب بازی کرد که در ضدحملات سرعت بالایی داره و موفقیت خوبی باهاش کسب کردند. می تونه مثالی برای بقیه باشه. - ما کاملا به پیشرفت نیاز داریم، ولی به بنیان و اساس جدیدی نیاز نداریم. تیمی مثل یوونتوس با این همه بازیکن بین المللی و بزرگ نیاز به انقلاب نداره، ما فقط نیاز داریم خودمون رو دوباره کشف کنیم. - برای یوونتوس بودن ما باید وارد هرجامی که می شویم باید مدعی قهرمانی باشیم. یعنی در لیگ اروپا، کوپا ایتالیا و البته اسکودتو.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

دل نری مصاحبه ای کرده این نکات مهم مصاحبه اش :

- این که گفته میشه من فقط به 4-4-2 علاقه دارم درست نیست. اتفاقا من 4-3-3 رو هم خیلی دوست دارم.
- یه مربی باید همیشه با داشته ها و کیفیت بازیکن هاش نگاه کنه و ترکیب بچینه، تا بتونه حداکثر استفاده از پتانسیل تیم رو ببره.
- من در رم با خط حمله مثلثی بازی می کردم، در جنوا با trequartista بازی می کردم و در برگامو با تک مهاجم و یک مهاجم دوم پشت سرش.
- من با 4 مدافع بازی خواهم کرد مطمئنا، ولی تیم رو بر اساس بازی حریف و داشته هام خواهم چید.
- به طور مثلا اینتر با یک 4-2-3-1 خیلی خوب بازی کرد که در ضدحملات سرعت بالایی داره و موفقیت خوبی باهاش کسب کردند. می تونه مثالی برای بقیه باشه.
- ما کاملا به پیشرفت نیاز داریم، ولی به بنیان و اساس جدیدی نیاز نداریم. تیمی مثل یوونتوس با این همه بازیکن بین المللی و بزرگ نیاز به انقلاب نداره، ما فقط نیاز داریم خودمون رو دوباره کشف کنیم.
- برای یوونتوس بودن ما باید وارد هرجامی که می شویم باید مدعی قهرمانی باشیم. یعنی در لیگ اروپا، کوپا ایتالیا و البته اسکودتو.

این جمله اخریش خیلی با حال بود
نمیدونم چه حسیه ولی فکر میکنم با دلنری موفق میشیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تا اینجا مصاحبه هایی که کرده خیلی خوب صحبت کرده و در صحبت هاش امید و شکوفایی دیده میشه و واقعا امیدوار کننده است. ولی ای کاش واقعا اینجوری که میگه باشه.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
همه مربی ها وقتی تازه به یه باشگاه جدید میرن از این حرفای الکی میزنن . چه فایده !! کیه که عمل کنه :treaten:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من تو این شرایط دل نری بهترین انتخاب بود چون یووه به لیگ قهرمانان نرفته و طبیعیه که نتونه مربی و بازیکن بزرگی رو جذب کنه.من فقط دشام رو شایسته تر میدونستم و خوشحالم که بنیتز مربی یووه نشد روی کاغذ شاید از دلنری موفق تر بوده ولی من دلنری رو برای یووه شایسته تر میدونم چون بنیتز اصلا از جنس ایتالیا نیست و اینکه بیشتر خریداشم ناموفق بوده.بنیتز فقط تو اینتر میتونه موفق باشه اونم چون اینتر بیشتر بازیکناش خارجین

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

چیزی که مشخصه مدیرا با دل نری فقط دنبال سهمیه هستند.تا فصل بعد یه مربی بزرگ بیارن. البته اگه بتونند کسی رو راضی کنند بیان!!

کاملا درسته دوست عزیز مربی درجه 1 تیمی با شرایطه درجه 1 میخواد و دلنری همیشه مربی تیمهای درجه 2 بوده مطمئن باش یووه اگر سال بعد سهمیه اروپا رو بگیره بهترین مربی های دنیا رو میتونه جذب کنه واسه همینم هست که با دلنری 2 ساله بستن.دل نری با تیمایی که تو این شرایط هستن خوب کار میکنه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنری در پاسخ به صحبت های اخیر ملو که گفته در شکست های یوونتوس مقصر نیست و در این تیم جای ثابتی خواهد داشت گفته : کسی حق نداره در تیم جنجال ایجاد کنه و کسی که جو تیم رو به هم بزنه به شدت مجازات میشه و جریمه ی مالی خواهد شد .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
حاج آقا دلنری همراه با خانوم محترمونش در جشن عروسی آنتونیو کاسانو.

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه دل نری : - امیدوارم یوونتوس من یوونتوس زیبا باشه، چه در زمین، چه خارج از زمین. - تیم من ناقصه ؟ ترنسفر مارکت تا 2 ماه دیگه هم باز خواهد بود. - فوتبال فقط از ستاره تشکیل نشده، بلکه از بازیکن های جوانی و با استعداد هم تشکیل شده. در حال حاضر به خاطر جام جهانی و به خاطر شرایط ما روی تیم جوانان و ستاره های جوان متمرکزیم چون باید برای 29 جولای آماده باشیم. - من فکر می کنم توی خط حمله تیم ما ضعف نداره، ما دلپیرو، ترزگه، یاکوینتا، آمائوری و حتی دیگو رو داریم. - در خط هافبک هم ما خط هافبک سرسختی داریم. من فکر می کنم در خط حمله و هافبک وضعیت نگران کننده ای وجود نداره و هم از نظر کیفیت، هم از نظر تعداد ما می تونیم با آرامش به این دو قسمت فکر کنیم. - ولی ضعف ما در کناره ها و در خط دفاع. برای همین ماروتا فعلا روی این دو بخش داره کار می کنه. - هدف ما قدرت بخشیدن به بخش ایتالیایی تیم، توجه به بازیکنان جوانانمون و بازیکنسازی، و البته به سرعت پیروز شدنه که بین همه ی این ها تعادلی ایجاد خواهیم کرد. - ما می خوایم هم میانگین سنی تیم رو پایین بیاریم و هم میانگین حقوق تیم. خصوصا به دلیل اینکه در لیگ قهرمانان نیستیم باید خرج های باشگاه در فصل پیش رو کمتر بشه. - الان هیچ تیمی نمی تونه قول خرید ستاره بده چون به خاطر جام جهانی وضعیت نقل و انتقال خیلی راکده. نمی دونم ستاره ای به یوونتوس بیاد یا نه. باید صبر کنید. - امیدوارم در مورد خریدها پیشداوری نکنید، صبر کنید و تیم رو در زمین بازی ببینید.

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

کلاً واسه یووه دلنری خیلی بهتر از امسال بنیتزه !!!

بر چه اساسی اینو میگید ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تمرینات سختگیرانه دلنری آغاز شده ! دلنری مشهور به اینکه مربی سختگیر و کارزیماتیکیه. اصلا وقتی به پورتو رفت قبل از شروع فصل به دلیل اعتراض بازیکن ها کنار گذاشته شد !! تمرینات 4 ساعته دل نری در یووه هم توجه رسانه ها رو جلب کرده. این 4 ساعت تمرین تاکتیکی به غیر از زمانی که برای تمرین کارهای فردی و کار با توپ برای بازیکن ها گذاشته. بعد از تمرینات هم یه سخنرانی خیلی طولانی داشته با بازیکن ها در مورد فلسفه ی فوتبالش و تاکتیک هاش. آخرش هم بازیکن ها دو دسته شدند و بینشون مسابقه انجام شده.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تمرینات سختگیرانه دلنری آغاز شده ! دلنری مشهور به اینکه مربی سختگیر و کارزیماتیکیه. اصلا وقتی به پورتو رفت قبل از شروع فصل به دلیل اعتراض بازیکن ها کنار گذاشته شد !!

تمرینات 4 ساعته دل نری در یووه هم توجه رسانه ها رو جلب کرده. این 4 ساعت تمرین تاکتیکی به غیر از زمانی که برای تمرین کارهای فردی و کار با توپ برای بازیکن ها گذاشته. بعد از تمرینات هم یه سخنرانی خیلی طولانی داشته با بازیکن ها در مورد فلسفه ی فوتبالش و تاکتیک هاش. آخرش هم بازیکن ها دو دسته شدند و بینشون مسابقه انجام شده.

خدا رحم کنه!!

یوونتوس فصل قبلی اونطوری بود روزی 3 مصدوم داشت ولی العا!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از این نوع کارها خوشم میاد. دیسیپلین اونم از نوع دلنری. اینکارش من و یاد دون فابیو کاپلو انداخت.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

تمرینات سختگیرانه دلنری آغاز شده ! دلنری مشهور به اینکه مربی سختگیر و کارزیماتیکیه. اصلا وقتی به پورتو رفت قبل از شروع فصل به دلیل اعتراض بازیکن ها کنار گذاشته شد !!

تمرینات 4 ساعته دل نری در یووه هم توجه رسانه ها رو جلب کرده. این 4 ساعت تمرین تاکتیکی به غیر از زمانی که برای تمرین کارهای فردی و کار با توپ برای بازیکن ها گذاشته. بعد از تمرینات هم یه سخنرانی خیلی طولانی داشته با بازیکن ها در مورد فلسفه ی فوتبالش و تاکتیک هاش. آخرش هم بازیکن ها دو دسته شدند و بینشون مسابقه انجام شده.

4ساعت واسه تمرین خیلی زیاده !!!!

اینجور کارا هم میتونه خیلی موثر باشه هم اینکه خیلی مضر !!! بستگی به بازیکنا و کادر فنی داره !! اگه این سختگیریا بین بازیکنا اختلاف بندازه دیگه جم کردن تیم خیلی سخته !!! اینجور کارایی رو اگه کسی مثا کاپلو انجام بده چون مربی بزرگیه هیچکی به خودش اجازه ی اعتراض نمیده و در نتیجه خیلی خوبه ولی دلنری ..... نمیدونم !! بستگی به شخصیت خودشم داره باید ببینیم بازیکنا چقدر قبولش دارن !!! هرچی هست خدا کنه به نفع تیم تموم بشه !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لوئیجی دلنری به دلیل فوت یکی از اقوامشون،کمپ پینزولو را ترک کرد.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
دلنری : الکس و دیگو نمیتونن با هم توی یووه بازی کنن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دلنری : الکس و دیگو نمیتونن با هم توی یووه بازی کنن .

صبحت های کامل دل نری :

- در خط حمله ما 5 بازیکن داریم، که دوتاشون بازی خواهند کرد و 3 تا روی نیمکت خواهند بود، ترزگه تلاش فوق العاده ای داره می کنه و از نظر من اون گل زدن رو توی DNA خودش داره، ترزگه حتما مهره ی مهمی برای پروژه من خواهد بود.
-از بین الکس و دیگو هم یکی بازی خواهد کرد، اگر الکس آماده باشه قطعا بازی می کنه. ولی بازی دادن هردوی اون ها همزمان کمی سخته.
- من با دو هافبک مرکزی بازی می کنم که یکی ازونا مارکیزیو خواهد بود.
- یوونتوس باید در همه ی نقش ها و پست ها پیشرفت کنه، همه بازیکن ها باید بهبود پیدا کنه شرایطشون وگرنه ما فرقی با فصل قبل نخواهیم داشت.
- فردا من انتظارات بیشتری از تیم نسبت به بازی اول دارم، فکر می کنم تیم پیشرفت نسبی خوبی داشته باشه.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
از یکم جولای سال 2001 تا زمان اشغال پست سرمربیگری یوونتوس آقای دل نری رکورد زیر رو درکارنامه مربیگریش به ثبت رسونده :
189بازی
75برد
55مساوی
59باخت

این آمار مربوط به سرمربیگری او در تیم های چون کیه وو، رم و سامپدوریا است.

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
لوئیجی دل نری سمت : سرمربی تاریخ تولد : 23 اگوست 1950 محل تولد : اکویلیا در منطقه اکویلیا اودینه متولد شد و در همین شهر و تیم فوتبال این شهر دوران بازیگری و حضور در محیط فوتبال را اغاز کرد. با پیراهن فوجا و سمپدوریا درخشیدن در دنیای توپ گرد را ادامه داد و در تاریخ 7 اکتبر سال 1973 نخستین بازی اش در سری ا را در حالی که حریفش یوونتوس؛ تیمی که همیشه طرفدارش به شمار می رود، بود تجربه کرد. اما تجربه مربیگری را از سال 1986 همراه گوریتزیا در حالی که چهار سال از اویزان کردن کفش هایش می گذشت شروع کرد. پس از ایستادن در رده سوم سری سی دو، در فصل 92 – 91 همراه راونا موفقیت قابل چشمگیری را به دست اورد و این تیم راهی سری سی یک شد. برای دو سال در تیم نوورا بود و زمانی که نوچرینا در سری سی یک بازی می کرد توانست این تیم را به مقام سوم برساند تا راهی بازی پلی اف شود. از سال 96 الی 99 در ترمانا موفقیت های بزرگی کسب کرد، اوردن این تیم از سری سی دو به سری ب بسیار ارزنده بود و از سال 2000 دوران جدیدی از مربیگری او همراه کیه وو اغاز شد. سال نخست را در سری ب گذراند اما پس از ایستادن این تیم در رده سوم همراه کیه وو به سری ا امد و تیمی به نام کیه وو را به همگان معرفی کرد و شایستگی های خود را به خوبی به اثبات رساند. مدتی به پورتو رفت اما خیلی زود ارتباطش با این تیم قطع و برای هدایت 24 روزه تیم رم راهی پایتخت شد. در ادامه مدتی نیز همراه پالرمو به فعالیت پرداخت و بار دیگر به کیه وو بازگشت. در فصل 2007 زمانی که مسولین اتالانتا وی را انتخاب کردند راهی این تیم شد اما موفقیت چندانی را به دست نیاورد. در فصل 2010 – 2009 به سمپدوریا پیوست و موفقیت های دوران حضورش در کیه وو را بار دیگر تکرار کرد و رده چهارم را با 67 امتیاز از ان این تیم کرد و سمپدوریا به لیگ قهرمانان فرستاد تا خود به تیم یووه بپیوندد و بر روی نیمکت هدایت سیاه و سفیدهای ایتالیا بنشیند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی