پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

یه سری زدم به کتاب آنچلوتی و کنجکاو بودم ببینم چیا در مورد دورانش تو یووه و بخصوص موجی گفته... :

همه به موجی احترام میذاشتن و بهمین خاطر شاید بشه گفت در وافع بعضی وقتا ازش میترسیدن! نقطۀ قوتش و بعدها علت سقوطش، روابط عمویش بود: هیچوقت نمیتونست بگه نه!

+ جدیدا هم گفته : برمیگردم یووه؟ بعد اتمام دادگاه هام، بهش فکر میکنم...

هر چند میدونم موضع الکان رو درینباره! ولی Moggi Ft. Marotta یچیزی تو مایه های رضا شاه + امیرکبیره devil.gif :1:

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

730osp2mucadbn2dxlma.jpg

-یوونتوس مسیر سختی رو توی اروپا طی نکرده و الان توی نیمه نهاییه ، بازی بعدی چطور خواهد بود ؟
نمیفهمم ، موناکو تیم خیلی خوبی بود باید به آنها احترام بذاریم یوونتوس شایسته اینی که درش حضور داره هست ، بازی های لیگ قهرمانان قابل پیشبینی نیست اما یوونتوس توانایی شکست تیم های مشهوره تبلیغاتی [!!!!] رو هم داره
ما باید نتیجه گرا باشیم تو این موقعیت

پ ن : گهربار حرف میزنه این آدم

-صحبت هایی راجبه رفتن توز هست ، کسی رو برای جایگزینی مناسب میدونی؟

توز جایگزینی نداره ،کسی رو نمیشناسم !
اما توز اینقدر حرفه ای هست که تا پایان قراردادش تو یوونتوس بمونه و احترام بذاره به باشگاه بهرحال مشکل یوونتوس حل نشده و نمیدونم چطوری میخواد براش جایگزینی تعیین کنه 2016

-فوتبال ایتالیا ، سطحش پیشرفت کرده که هم رده لیگ های برتر بشه ؟

فکر میکنم حقیقت چیز دیگه ای هست ، فوتبال ما نسبت به قبل پیشرفت داشته توی رقابت های اروپایی اما ما همچنان توی لیگ اختلاف +15 داریم با تیم دوم این نشون میده نتایج اروپایی کسب شده در یک سال اخیر خیلی قابل استناد نیست
هنوز توی لیگ همه بازیکن های ملیت های مختلف رو به استعداد های ایتالیایی ترجیح میدن، آتزوری باید قویتر بشه تا لیگ قوی بشه یا بهتره بگم لیگ باید قویتر بشه تا آتزوری رشد کنه

- یه سوال شخصی! اگه اندرا انیلی دوباره تو رو فرا بخونه به یووه برمیگردی؟!
من الان تمام تمرکزم روی دادگاه اروپایی استراسبورگه برای پرونده کالچوپولی، من و تیم قانونیم خیلی امیدواریم راجبه نتیجه اما بعدش هرچیزی ممکنه اتفاق بیفته بعد اتمام دادگاه باید ببینم چی پیش میاد
  • juve's fan, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

دلم واسه حاجی تنگ شده... همیشه البته "خیلی" تنگ میشه ولی ماروتای لاکردار واسه آدم حواس نمیذاره... ولی مگه میشه هیچوقت فراموشت کرد رئیس؟!

- اینجا گفتم قبلا، تو بازی رفت با رئال، در ورزشگاه حضور داشت و کلیم تشویق شد و سلفی گرفت با هوادارا... فرداشم اینو گذاشت توییترش! اینم الان گذاشته آواتارش، هم در مورد خودشه و هم یووه :baghal:  :

کسیکه بناحق فرستاده میشه جهنم و دوباره به پا میخیزه، از هیچکس و هیچ چیز نمیترسه!

در راستای این #33 هم ماروتا چند روز پیش گفته بود : اسکودتوهای ما 33 تان، در حقمون بی عدالتی شده، وکلامون در حال کار روی روشن کردن حقیقت هستن.. [موجی : کالچوپولی = تفنگی بی گلوله...]

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

در مورد کاوانی : یووه مدتی هست که داره باهاش حرف میزنه ولی همه چی بستگی به موندن/رفتن ایبرا داره، اگه زُلی بره، کاوانی میمونه.. [قبلا هم تو توییتر گفته بود که کاوانی میاد یووه + در مورد دیبالا هم که درست درومد حرفش!]

در مورد دیبالا : خرید خوبیه و فوق العاده با استعداد!  تو یووه خوب کار خواهد کرد...

در مورد فیو-ناپولی-یووه : چطور میتونیم از احیای فوتبال ایتالیا حرف بزنیم وقتی 9/11 ناپولی جلو Dnipro غیرایتالیایی بودن و تازه اون دو تا هم تعویضی یا فیورنتینا که هر 11 نفر فیکسش جلو سویا، غیرایتالیایی...

رویکرد بعضی از باشگاه های ایتالیایی باعث شکست فوتبال ایتالیا شده.. همه شون باید از یووه الگو بگیرن که هنوز ستونهاش ایتالیایین.. یووه بعد از فتح جام جهانی، در خفا زجر کشید ولی حالا برگشته!

بوفون سوپراستار این روزای یووه ست، خرید شما از پارما : مثلش بازم هست، کیه لینی و مارکیزیو رو هم اضافه کنید...

در مورد آلگری : با مدیریت تیمی که سالها بود تو ایتالیا و اروپا موفق میشد، لایق کردیت زیادیه ولی همچنین کنته بخاطر زحماتش طی سالیان اخیر. اول هیچکس آلگریو باور نداشت ولی من همون موقع گفتم مربی بزرگیه.. *

در مورد بارسا : یووه توانشو داره، در تک بازی خیلی اتفاقات ممکنه بیوفته، یووه تو بعضی پستا حتی با کیفیت تره.. بازی برنابئو خیلی برای تاریخ یووه مهم بود...

آیا شباهتی بین اون یوونتوسِ لیپی که آژاکسو تو رم برد و این یکی، وجود داره؟ فراموشش کنید، اون تیم تنها با وارد شدن به زمین حریفو شوکه میکرد! ولی الان ته ذهنمون این احتمالو میدیم که ممکنه به بارسا ببازیم...

* موجی به همراه لیپی، از حامیان پرو پا قرص و همیشگی آلگری بوده، حتی وقتی تو میلان به مشکل خورده بود...

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من به برلین میروم، چرا ک یوونتوس بخش مهمی از زندگی من است

d57f4ba7c61832916f47f45951744d85-53362-c

من به برلین میروم، چرا ک یوونتوس بخش مهمی از زندگی من است
همونطور که یک بازی از دورتموند و موناکو رو از ورزشگاه تماشا کردم
من با بازیکنان حتی صحبت کردم و بهشون نصیحت هایی انجام دادم !
نبود کیلینی تاسف باره اما بازی ادامه داره و همین باعث انگیزش بقیه میشه تا بیشتر تلاش کنند
حالا ازون سالها 12 سال میگذره و ما دوباره فینال هستیم
اگر تو 30 دقیقه اول بازی کل نزنیم کار سخت میشه و بازی گره میخوره
فکر میکنم دقایق اول به گل نیاز مبرم داریم و الگری ابتدای بازی رو تهاجمی شروع می‌کنه اما باید مراقب باشه چرا که گل دریافت کردن در ابتدای بازی میتونه بسیار مهلک باشه

32302196388965889905.jpg
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

موجی 

" من نمی دانم ما چه نیازی به خرید داور داشتیم ! تیم ما این امکان را به ایتالیا داد که در سال 2006 قهرمان جام جهانی شود، فرانسه (فینالیست جام جهانی) نیز 4 نماینده از یوونتوس را در خود داشت "

" اگر هم چیزی بود ، این دیگر تیم ها بودند که بدنبال (نیازمند) کمک بودند "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

یک خبر فوق العاده اینه که دادگاه حقوق بشر در سالزبورگ ، رای به بی گناهی موجی داده ، بر اساس رای این دادگاه موجی بی گناه شناخته شده و فدراسیون فوتبال ایتالیا مدارک لازم برای محروم کردن مادام العمر موجی رو نداره ، بزودی فدراسیون فوتبال ایتالیا برای دفاع از تصمیمات غیر قانونی که در این مورد ( کالچیوپولی ) گرفته باید در این دادگاه حاضر بشه .

+ احتمال مقصر شناخته شدن فدراسیون در این پرونده خیلی رفته بالا و حتی تاویکو از آنیلی خواسته که گذشته رو فراموش کنه و اختلاف نظرها تموم بشه .

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

" مسعود ; بچه ی آبادان "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تـولدت مبـارک مـرد بزرگ / 79 سالـه شد

45918884590343031214_thumb.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نمیدونم اینجا جاش هست یا نع اما..     (طرفداری )

موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس ایتالیا به ادعاهای مارک روجر، مدیرنامه های سابق چند ستاره معروف دنیای فوتبال، به سرعت پاسخ داد.

به گزارش Calcioweb، موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس که با ادعاهای عجیبی توسط مارک روجر، ایجنت سابق دنیای فوتبال مواجه شده است، به ادعاهایی که در کتاب بیوگرافی روجر به نام "ترانسفرها" مطرح شده واکنش نشان داد. 

او در مصاحبه با توتو یووه گفت: "ما اصلا آن روزها به هتل پالاس تورین نرفتیم. این ها یک سری اطلاعات غلط است که در اختیار مردم قرار گرفته است."

وی در مورد داستان انتقال زیدان به رئال مادرید هم با رد ادعاهای روجر اظهار داشت: "این اتهامات هیچ پایه و اساسی ندارد. واقعا نمی دانم او در مورد چه چیزهایی نوشته است. آنچه مربوط به ما بوده، انتقال یک بازیکن به باشگاهی دیگر بوده با بندهایی مشخص در قرارداد و یک هزینه مشخص شده و موردتوافق دو طرف. این ادعاها فقط برای گمراه کردن ذهن مردم است. واقعا متاسفم که چنین ادعاها و اتهاماتی در رسانه ها منتشر شده و یک سری اطلاعات غلط در اختیار مردم قرار گرفته است. مسببان این مساله باید شرمسار باشند."

وی در نهایت افزود: "من به دادگاه شکایت خواهم کرد و برای حیثیتم می جنگم. من ادعای خسارت می کنم تا حقایق مشخص شود."

جای این پست اینجا بود البته.

این یارو اومده تو کتابش یه سری تهمت واهی به موجی زده  ، گفته یووه تو لیگ قهرمانان ۹۶ واسه داورا روس*ی جور میکرده و می آورده تو هتل یا اینکه موجی خودش قیمت زیدان رو بالا برده تا پسرش پول بیشتری به جیب بزنه :24: ، این ایجنته خودش یه مدت زندانی بوده بابت کارایی که کرده ، طرف خودش مشکل داره گفته بود به ماشین ماکلله سنگ پرت می کردیم که بیاریمش رئال به بهانه ی نامن بودن باشگاههش  :22:  ، منبعش برای اون تهمتی که درباره ی هتل زده ، حرفای گارسون هتل بوده مثلا. :2laugh:

به قدری حرفا بی اساس و مزخرفه که حتی ارزش جواب دادن نداشت ، باز دیدن یووه امپراتوریشو تو ایتالیا شروع کرده ، شروع کردن به تهمت زدن.

به ایتالیا خوش آمدید ، جایی که می تونید مدیریت بد ، نادانی و بی تدبیریتون رو گردن یوونتوس بندازین :6:

پ.ن : طرفداری اول فقط تهمت ها رو چاپ کرده بود ، من سریع رفتم سایت توتویووه ، دیدم مصاحبه ی موجی رو ، به نویسنده ی مطلب گفتم حالا که این تهمت رو کار کردی ، جوابشو هم کار کن ، نویستده ی مطلب یوونتوسی بود :53:

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

- مادر لوچانو موجی به تازگی درگذشت :53:

• AAG, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

موجی گفته در مجموع عملکرد ماروتا خوب و قابل قبول بوده ...

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

موجی گفته در مجموع عملکرد ماروتا خوب و قلبل قبول بوده ...

پیام کاملش رو هم بگو که نوشته بازیساز نگرفته و..

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

افشین هنوز تیم هماهنگ نشده و برای قضاوت زوده ... یه مسئله ی دیگه ما داریم از بیرن به قضایا نگاه میکنیم و از خیلی چیزا بی خبریم ! دیگه وقتی کسی با تجربه ی بالای موجی میگه عملکرد ماروتا در مجموع خوب بوده حتما رو حساب کتاب حرف زده ، به هر حال نظر شخصیش رو گفته ... 

+ در حد همین یه جمله گفته بود خطاب به الگری در توئیتر 

• Orphée, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

لینک خبر رو بگذارید پلیز.........

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

لینک خبر رو بگذارید پلیز.........

capture2.jpg

• Juventus FC, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

موجی به چهار ماه زندان محکوم شد!

41126653903695413270.jpg

لوچیانو موجی مدیر سابق باشگاه یوونتوس به خاطر تهدید فرانچسکو بالدینی مدیر سابق باشگاه رم به چهار ماه زندان محکوم شده است.

سال گذشته اتهاماتی علیه شرکت GEA World که یک آژانس خدمات ورزشی است و توسط الساندرو موجی پسر لوچیانو موجی اداره می شود، مطرح شده بود.

دادگاه ورزشی عالی ایتالیا سال گذشته رای خود را اعلام کرده و محاکمه این آژانس مبنی بر اتهام تحت فشار گذاشتن بازیکنان را باطل اعلام کرده بود.

حالا بالدینی به عنوان یکی از شاهدین محاکمه آژانس GEA World، مدعی شده است موجی در آن دادگاه وی را با اشاره انگشت به سمت صورتش تهدید کرده است.

بالدینی سوگند یاد کرده است که مدیر سابق باشگاه یوونتوس به او هشدار داده که "مراقب باشد" چرا که این کارها می تواند "پایان بدی برای او داشته باشد"!

با شکایت مدیر سابق رم، موجی به خاطر این تهدید متهم شده بود، اما او از دادگاه فرجام خواهی کرده بود. با این حال، امروز هیئت منصفه دادگاه ورزشی در رم این اتهام را تایید و رای خود را صادر کرد. بر اساس این رای موجی باید چهار ماه زندانی شود.

بر اساس قانون کشور ایتالیا، تا زمانی که سطوح فرجام خواهی برای یک متهم به پایان نرسد فرد متهم محسوب نمی شود، بنابراین، موجی هنوز می تواند درخواست فرجام خواهی خود را از دیوان عالی پیگیری کند.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

+

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لوچانو موجی  :

یوونتوس از همین الان وارد بارزار نقل و انتقلات شده است ، انها چه انتظاری از ژانویه می توانند داشته باشند؟

• به نظر من انتظار خاصی نمی توان داشت ، چون اگر بخواهد کاری انجام شود برای جبران کم کاری های جون و جولای خواهد بود.در این مارکت قرصت های بسیار کمی خواهد بود ، چون باشگاه ها سعی می کنند بازیکنان خوبشان را حفظ کنند.

به نظرتان یوونتوس چگونه بوده و مرد سال ۲۰۱۵ یوونتوس کیست؟

• فکر می کنم سال فراتر از عالی بود ، لیگ بد شروع شد ، اما بعد امتیازات زیادی ریکاوری شد و حالا مدعی اصلی قهرمانی هستند.فکر می کنم یوونتوس اهدافش را پیگیری خواهد کرد.

چه بازیکنی شما را با درخشش شگفت زده کرد؟

• مانژوکیچ مرا سورپرایز کرد ، من به خوبی او را می شناختم به عنوان یک بازیکن حرفه ای ، یک بازیکن استثنایی و در خدمت تیم ، اما به عنوان مهاجم کمتر روی او حساب می کردم. او به یک مهاجم مدرن تبدیل شده که چطور زحمت بکشد ، به هم تیمی ها کمک کند و گل هم بزند! امیدواریم که این روند ادامه دار باشد.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

فصل 2002-2001 فصلی که بازیکن های  بزرگی به تیم اضافه شدند که 1 نفرشون الان نایب رئیس باشگاه و یکی دیگشون بهترین دروازه بان تاریخه و هنوز تو دروازه یوونتوس آقایی میکنه ... همه این ها به لطف تدبیر یکی از بهتریم مدیران ورزشی تاریخ موجی رقم خورده . تایستان سال 2001 زیدان با انتقالی تاریخی و رقمی حدود 75 میلیون یورو راهی رئال شد انتقالی که تا 8 سال گران ترین ترسنفر تاریخ بود ... 

لیست خروجی ها و ورودی های یوونتوس تو این سال و هزینه ای که یووه انجام داد جالب توجهه :

مهم ترین خرید ها : در مجموع تقریبا 176 میلیون یورو 

hd4udexj8cfmk1n95eml.jpg

مهم ترین فروش ها : در مجموع تقریبا 136 میلیون یورو

hd0932tar4m4gshnh448.jpg

این نشون میده علاوه بر اینکه باشگاه با فروش زیدان رکورد نقل و انتقالات رو جابجا کرده چیزی نزدیک به 40 میلیون یورو هم سرمایه گذاری کرده و با خرید های هوشمندانه تیمی رو ساخت که نیاز نیست بگیم چه نتایجی بدست آورد و چه جایگاهی داشت ...  البته شرایط مالی دقیق اون زمان باشگاه رو خبر ندارم ولی به هر حال نشون میده تنها فروش زیدان برای ساختن یه تیم قوی کافی نبوده .

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

موجی گفته من جای مدیران یووه بودم، پوگبا رو در ازای موراتا + کروس + ایسکو + 30 میل میدادم به رئال...  همچنین گفته براردی هیچوقت به اینتر نمیره چون ساسولو با یووه توافق کرده و اگه از ساسولو خارج بشه، فقط میاد یووه...

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

cm86nzrweaahh9d.jpg

موجی کبیر 79 ساله شد 

:worship:
  :worship: :worship: