پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-2 پالرمو ( هفته بیست و ششم سری آ ) - یادواره الساندرو بیریندلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
91 پاسخ برای این موضوع

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بازم باختیم !!! آفرین بر مدیران :snoringf:

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
باخت امشب اصلآ ربطی به نیمکت خالی نداشت,زاکرونی ثابت کرد که مربیه بزرگی نیست.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حسین به نظرت ما فرق یووه در دو نیمه چی بود؟ نیمه ی اول فقط توپ رو داشتیم،نیمه ی دوم همون رو هم نداشتیم. واقعا نمیشه گفت زاک 100%مقصره.چون بازیکنی مثل کاندروا داره که انقدر بدنش ضعیفه که تاب 90 دقیقه بازی رو نداره راستی تو اون صحنه ای که دچلیه رو هوا ضربه خورد که والری با تاخیر سوت زد،دچلیه از بد ناحیه ای ضربه خورد.من خودم یه ضربه اونجوری خوردم که البته دو ماه بعد تازه دردش شروع شد،از صمیم قلب آرزو میکنم دچلیه اونجوری نشه. صحنه ی گل یووه که مردود اعلام شد آیا الکس رو توپ اثر گذاشت؟چون اگر اثر نذاشته باشه اون گل کاملا سالم بود چون الکس اصلا و ابدا دید دروازه بان پالرمو رو کور نکرده بود

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
آخر فصل خیلی جالب میشه مخصوصا اگه نریم CL . فکرشو بکنید 11 تا بازی مونده با دوتا بازی تو میلان داریم . یکی توی فلورانس و یکی توی ناپل و یکی هم توی جنوا . کاش بین دو نیمه زبینا و ایموبیله میومدن . واقعا دست زاک خالی بود . کامورانزی باید آخر فصل خداحافظی کنه از شرش خلاص شیم . حداقل دیگه بهش امید بیخود نداریم و تیم یه جانشین براش میاره . کاناوارو ، دلپیرو ، زبینا ، گریگرا هم همینطور . دیگو رو هم گند زدیم بهش رفت . دقیقا شدیم اینتر قبل از 2007 موراتی و رئال کالدرون .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته قضیه اینقدر شور هم نیست، پالرمو همیشه گربه سیاه بوده و همیشه بهش می بازیم ! من خودم قبل از بازی حدس می زدم نتیجه نگیریم ازین بازی، ولی فکر می کردم مساوی بشه، اگر گریگرا اون کار رو نمی کرد شاید مساوی هم می شد. در راستای بازی فوق العاده ی ملو بگم که ملو توی این بازی 62 پاس داد که فقط 4 تاش اشتباه بود ! یعنی 92 درصد پاسهاش صحیح بود. واقعا امشب ترکونده بود و با دقت فوق العاده ای بازی می کرد.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
به نظرم حسین هم درست می گه.. البته نه همه تقصیرات برای زاکرونی.. ولی با همین بازیکنا وقتی یوونتوس دو ماه پیش می باخت کسی به بازیکنا کاری نداشت و همه یک صدا به فرارا دری وری می گفتند.. اینکه امشب رو بگیم که زاکرونی اصلا مقصر نبوده اشتباه هست (کامران اینطور می گه مثلا) .. ولی وجود شاهکارهایی مثل گروسو و گریگرا هم مزید بر علت بودند.. کاندروا بازیکن فوق العاده خوبی هست.. فکر کنم امروز جز بهترین بازیکنا بود.. بعد از ملو و کیه لینی. من تعویض اخر زبینا و دیه گو رو هم متوجه نشدم.. کسی اگه اطلاعاتی داره راجع به این تعویض بگه..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کلا من این چند بازی هیچوقت تعویض های زک رو نفهمیدم ! هرچند گاها نتیجه گرفتیم از تعویض هاش ! ولی خیلی کارای عجیبی می کنه. مثلا تعویض زبینا با دیگو ؟ اگر قصد داری سانتر کنی دیگو رو ببر سمت راست، زبینا آخه چرا ؟! هر غلطی که زبینا قراره کنه دیگو حتما بهتر می تونه انجامش بده ! ولی در کل بازم میگم، یه فکری به حال مصدوم ها باید کرد، وضعیت مسخره ای شده ! به خدا اگر این بازیکنا رو از میدون تیر رد کنید و به گلوله ببنید، تعداد بازیکنی که سالم ازون ور میان بیرون بیشتر از الانه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
لابد خواسته به ديه گو بفهمونه كه با بازيت حال نكردم! تنها دليلش اين ميتونه باشه مگه اينكه فكر كرده باشه كه تو اون يك دقيقه زبينا فرشته نجات يووه ميشه و 2 گل رو رديف ميكنه -- اين تيم خيلي داغونه.كاري به بازي هاي گذشته اش ندارم.بازي امشبو ميگم.يعني نتوني موقعيت 100% توي محوطه به دست بياري؟ 2 ساعت با توپ ور بري و اينور اونور كني و بعد بسپاري به كناره ها و اونا هم سانترهاي خوشگل خوشگل بكنن كه يا دروازه بان بگيره يا همشون بلا استثنا دفع بشن!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ولی در کل بازم میگم، یه فکری به حال مصدوم ها باید کرد، وضعیت مسخره ای شده ! به خدا اگر این بازیکنا رو از میدون تیر رد کنید و به گلوله ببنید، تعداد بازیکنی که سالم ازون ور میان بیرون بیشتر از الانه.

:laugh3:
خیلی قشنگ گفتی خدایی رضا خیلی حال کردم ، احساست رو نسبت به چند ماه پیش و زمان فرارا درک کردم میدونم خیلی از این وضع خسته شدی اخه اون موقع گفتی اگه بازیکن ها تو تمرین همدیگه رو با چوب بزنن انقدر مصدوم نمیدیم ولی با گذشت چند ماه وضع بدتر هم شده و رضا جلو چشم هاش رو خون گرفته. :دی:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من ميگم اگه برگرديم به سيستم سه دفاعه شايد بيشتر جواب بده

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
واقعا جمع کردن این تیم کار سختیه با این مشکلات ... چقدر پیراهن یووه به تن بعضی از بازیکنان گشاده ... فکر نمی کنم زاکرونی تقصیر آنچنانی در باخت امشب یووه داشته باشه حالا علاوه بر مشکل مصدومین که نمیشه براحتی از کنارش عبور کرد یک سری کمبودها یی از نظر جنس و کیفیت بازیکنان داریم که واقعا خیلی اوقات خودش رو نشون میده . وقتی شما یک مدافع کناری ای مثل گریگرا دارید که سوتی های اساسی در طول فصل میده یا به طور مثال یک بازیکن طراح ندارید که بتونه حملات تیم رو پی ریزی کنه و بخاطر همین الکس مجبور میشه بیاد عقب بازی کنه و خیلی زود تحلیل بره چه توقعی میشه داشت ... توی اینجور بازیها که تیمها از نظر توان تقریبا برابرند باید از موقعیتهای محدود بدست اومده نهایت استفاده رو برد یووه توی نیمه اول یکی دو تا موقعیت خوب داشت (نه 100 درصد) ولی استفاده نکرد در نیمه دوم هم تقریبا الکس و دیگو از بازی خارج شدند و بازی رفت به سمت سانتر های بی هدف که طبق معمول نتیجه نداشت . یووه اگر سهمیه سی ال رو بگیره شاهکار کرده چون واقعا مشکل داره . با این بازیکنان کار واقعا سختیه .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من فکر کنم شما تازه به مشکلات بازیکنا پی بردید... چون مثلا همین موری رو پست های قبلیش رو بخونید همه اش از مشکلات تاکتیکی فرارا صحبت می کرد ولی الان با اینکه بازیکنا هیچ تفاوتی ندارند نسبت به اون موقع می گه که با این بازیکنا نتیجه گرفتن شاهکاره.. من این رو متوجه نمی شم که حالا که بازیکنا یکی هستند پس چرا اون موقع فرارا مقصر بود الان زاکرونی مقصر نیست.. ولی به هر حال.. من از همون موقع مشکل رو از مربی نمی دونستم. برای همین مساله بود که اقای هیدینک باشگاه رو پیچوند.. چون قطعا اون از وضعیت بازیکنا و مصدومان و ... با خبر بود و دلش هم به حال یوونتوس نمی سوخت.. فقط به فکر رزومه خودش بود که پاک باشه..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - توانایی فیزیکی مشکل بزرگی توی این بازی بود، من احساس می کنم امشب مشکلات یووه رو بیشتر درک کردم. - من سعی کردم با چرخشی بازی دادن بازیکن ها در خط هافبک مانع از خستگی اونا بشم، ولی امروز نیمه ی دوم تیم از لحاظ فیزیکی خیلی کم آورد. - پالرمو خیلی هوشمندانه عمل کرد و در نیمه اول با دفاع ما رو خسته کرد و در نیمه دوم بهمون آسیب زد، نیمه دوم ما آزارمون به یه پشه هم نمی رسید ! - دلیل تعویض دیگو ؟ برای اینکه از خستگی نمی تونست بدوه. اگر دست من بود بهش مدتی استراحت می دادم اما جانشینی براش ندارم. دیگو و کیلینی از اول فصل دارند مدام بازی می کنند. - با این بازی های فشرده بازیکن ها خیلی افت فیزیکی پیدا می کنند، دیگو نیاز به استراحت داره تا طراوت و تیزی خودش رو دوباره پیدا کنه، من هم منتظرم تا مصدوم ها برگردند تا بتونم به دیگو استراحت بدم. - من در مجموع در این بازی ایراد رو تا حدود ضعف فیزیکی می دونم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

من فکر کنم شما تازه به مشکلات بازیکنا پی بردید... چون مثلا همین موری رو پست های قبلیش رو بخونید همه اش از مشکلات تاکتیکی فرارا صحبت می کرد ولی الان با اینکه بازیکنا هیچ تفاوتی ندارند نسبت به اون موقع می گه که با این بازیکنا نتیجه گرفتن شاهکاره.. من این رو متوجه نمی شم که حالا که بازیکنا یکی هستند پس چرا اون موقع فرارا مقصر بود الان زاکرونی مقصر نیست..
ولی به هر حال.. من از همون موقع مشکل رو از مربی نمی دونستم. برای همین مساله بود که اقای هیدینک باشگاه رو پیچوند.. چون قطعا اون از وضعیت بازیکنا و مصدومان و ... با خبر بود و دلش هم به حال یوونتوس نمی سوخت.. فقط به فکر رزومه خودش بود که پاک باشه..

مرسی حمیر واقعا حرف دلم رو زدی ،البته من منظورم کلی هست نه به یک کاربر .
خیلی دوست داشتم همچین مثالی بزنم ولی گفتم بیخیال باز دوباره بحث چیرو فرارا میاد وسط
من همون روزی که چیرو رفت از همه خواهش کردم با مربی بعدی فامیل بازی در نیارید .
من شکست امشب رو مقصر اصلیش رو زاک نمیدونم همون طور که ابتدای فصل چیرو رو مقصر نمیدونستم چون همون طور که تو گفتی مشکل اصلی از جای دیگست.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

من فکر کنم شما تازه به مشکلات بازیکنا پی بردید... چون مثلا همین موری رو پست های قبلیش رو بخونید همه اش از مشکلات تاکتیکی فرارا صحبت می کرد ولی الان با اینکه بازیکنا هیچ تفاوتی ندارند نسبت به اون موقع می گه که با این بازیکنا نتیجه گرفتن شاهکاره.. من این رو متوجه نمی شم که حالا که بازیکنا یکی هستند پس چرا اون موقع فرارا مقصر بود الان زاکرونی مقصر نیست..
ولی به هر حال.. من از همون موقع مشکل رو از مربی نمی دونستم. برای همین مساله بود که اقای هیدینک باشگاه رو پیچوند.. چون قطعا اون از وضعیت بازیکنا و مصدومان و ... با خبر بود و دلش هم به حال یوونتوس نمی سوخت.. فقط به فکر رزومه خودش بود که پاک باشه..

دوست عزیز من اصلا قصد حمایت از زاکرونی رو ندارم و مسلما زاکرونی توی دنیای مربیگری آنچنان آش دهن سوزی نیست که من بخوام جبهه طرفداری ازش رو تشکیل بدم اما ...
در مورد بازیکنان که شما فرمایش کردید جناب فرارا سر مربی مورد علاقه و محبوب و موفق شما تیم رو بستن و باید به نقاط ضعف این تیم و مشکلاتی که از نظر بازیکن داشت نظر داشته و اونها رو پوشش می دادند و اگر این خواسته ها بر طرف نمیشد مثل همون هیدینگی که شما ذکر کردید محترمانه کنار می نشستند و این پست رو قبول نمی کردند .
من تا هفته ها از حامیان فرارا بودم ولی وقتی شاهکارهای ایشون رو بعد داشتن حدود 6 ماه تیم زیر نظرشون دیدم به عنوان یک هوادار یوونتوس و نه فرارا از ایشون انتقاد کردم و بعد از نیم فصل هم تمام مشکلات یووه رو مربوط به مدیریت ضعیف یووه دونستم .
خیلی از این مشکلات می تونست در نیم فصل کمرنگ بشه و با یک مدیریت صحیح حتی برطرف بشه
برکناری فرارا و اضافه کردن 2 یا 3 بازیکن کارآمد اتفاقاتی بود که امکان انجام شدنش بود .
یعنی شما فکر میکنید چیزی در حدود 2 ماه باختهای پی در پی در زمان فرارا شامل هیچ نوع ضعف تاکتیکی ای نبوده و تنها مشکل از بازیکنان و مصدومیتشون بوده .
آیا میلان هم دچار مشکل نشد یا رم هم این وضعیت رو نداشت آیا این دو تیم از مصدومیت نفرات کلیدی خودشون رنج نبردند اما کادر فنی و مدیریتی این تیمها مشکلات رو جمع کردند من نمی خوام بگم تمام مشکلات یووه از فرارا ناشی میشه ولی اون هم در کنار مدیریت تیم در کشوندن یووه در این منجلابی که توش گرفتاره مسلما سهیمه .
اما زاکرونی چند هفته هست که اومده و این تیم داغون رو تحویل گرفته و آیا روند یووه حداقل توی نتایج بهتر نبوده آیا روحیه بهتری در تیم نمی بینیم .
دوست عزیز باید منتظر موند و دید زاکرونی چیکار خواهد کرد البته من نمی گم به اندازه فرارا بهش فرصت بدهند چون اونقدر دیگه نوبره .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

به عنوان یک هوادار یوونتوس و نه فرارا از ایشون انتقاد کردم

چه فلسفه ای پشت این قضیه هست خدا میدونه ، شاید اگه شکسپیر زنده بود میتونست برامون توضیح بده !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ولی وجود شاهکارهایی مثل گروسو و گریگرا هم مزید بر علت بودند..

بنده خدا گروسو که کلاً با وقت اضافه یه ربع هم بازی نکرد و هیچ نقشی تو نتیجه نداشت ! حداقل یکم تجربه دار کرد سمت چپ رو چون دچلیه بارها جا موند و لایی خورد و ثابت کرد که فقط بدرد خط میانی میخوره ! من جای زاکرونی بودم حداقل برای تنوع هم که شده نیم ساعت به گروسو بازی میدادم !

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
این چه وضعشه آخه؟! دوباره باختیم که...اونم 2-0 !!!! کی میشه این کابوس تموم شه...؟! حتی حوصله ندارم شکلک بدارم! من امیدوارم زاک یه خورده تو شناخت تیم عجله کنه همین فصله که داره از دست میره تازه داره تیمو میشناسه؟؟!! فصل تموم شد بابا! آخه این چه حرفیه که این میزنه؟؟!!

Sina Nedved

Sina Nedved

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
بابا خسته شدم دیگه ، آخه چقدر باخت تو سری آ ؟؟ فکر کنم تیم به یه تغییر تحول بزرگ نیاز داره که اونم با اومدن بازیکنان بزرگ در فصل آینده حل میشه . نه ؟؟؟؟؟

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
بازیکنهای نوک حمله یووه تحرک لازم ندارن و سنشون بالاست و همین باعث میشه هافبک ها داغون بشن دیگه باید از تعصب بیخود دست برداریم الکس و ترزگه دیگه مثل قبل نمیتونن بازی کنن تازه اگه هم تحرک داشتن هم میباختیم چون خیلی وقته کنار هم بازی نکردن کاناوارو هم که دیگه پیر شده گذشته از تمام اینا یوونتوس برای هیچ بازی تو این فصل برنامه و تاکتیک نداشته و همین طور الکی و بی هدف حمله میکنه و به گل هم نمیرسه چون گلزن نداره همین باعث میشه بازیکنها بیش از حد تاقبل از دقیقه 70 کار کنن و خسته بشن و اعصابشون از اینکه توپ گل نمیشه خورد بشه و نتنها گل نزنن بلکه گل هم بخورن و تازه به خاطر کار کشیدن زیاد از بدن مصدوم بشن افتضاحی که چیرو امسال روی دست یووه گذاشت فصل بعد هم دامن تیم رو میگیره آخه من نمیدونم بازیکنی مثل یاکویینتا و کامو و پولسن و کاناوارو و گریگرا و ترزگه و دلپیرو که همش مصدوم اند و سالی 6 بازی هم نمیکنن چرا جایگزین اونها رو نمیخرن تا تیم کله پا نشه بازیکنهای جوانی مثل یووتیچ ریبری ژکو شماخ آگرو و... باید جایگزین بشن وگرنه تا 10 سال دیگه هم قهرمان نمیشیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی