پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-2 پالرمو ( هفته بیست و ششم سری آ ) - یادواره الساندرو بیریندلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
91 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
rai در حال حاضر همچین ترکیبی رو پیش بینی کرده منینگر- کیلینی- لگرو-گریگرا-دچلیه-ملو-مومو-کاندروا-دیگو-دلپیرو-ترزگل پینسولیو-کانا-زبینا-گروسو-حسن-مارونه-پائولوچی.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اصلا خوشم نمیاد کانارو رو نیمکت ببینم نباید یه وزنه رو رو نیمکت گذاشت! از زاک خواهش می کنم هرکسی رو می ذاره حسن رو نذاره تو زمین چون فقط سر در گم بازیش پر از پاسای اشتباه شده ، امیدوارم بازی نکنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کسی موافق بازی کردن حسن نیست ولی احساس می کنم زاک علاقه ی خاصی بهش داره و اگه فیس نباشه هم ذخیره میاد تو بازی !!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
با اين وضع نيمكت مارونه و پينسوليو كه بعيده وارد زمين بشن اگه نيمه دوم به گل احتياج داشته باشيم احتمال ورود پائولوچي و براتزو زياده . اگر هم جلو باشيم كه كانا و گروسو كانديداي اول تعويضن

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

امیدوارم این بازی هم با همون سیستم درخت کریسمس و یا 4 دفاعه بازی کنیم چون اصلا هیچ جوره نمیتونم یا سیستم 3 دفاعه زاک کنار بیام!

درخت کریسمس دیگه چیه احسان؟؟! :دی: :دی: من ترجیح می دم با سیستم درخت بلوطی،افرایی چیزی بازی کنیم که منطقه ی بیشتری از زمین رو پوشش بدیم حداقل...

کسی موافق بازی کردن حسن نیست ولی احساس می کنم زاک علاقه ی خاصی بهش داره و اگه فیس نباشه هم ذخیره میاد تو بازی !!!

منم احساس می کنم که حسن بازی خواهد کرد، هرچند که واقعا کاندروا بهش ارجحیت داره....

خیلی مزحکه که آمائوری مصدوم شده، اون همه مدت که فقط قدم می زد تو زمین و هیچ کار خاصی نمی کرد تقریبا، سالم و سلامت به زندگیش ادامه می داد، حالا که یه چند تا بازی بود داشت نمایش قابل قبولی ارائه می کرد،زد و مصدوم شد... هر چند که ترکیب الکس-ترز هم جالب خواهد بود، ولی به شرطی که ترزگه کاملا رو فرم باشه...

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
باید قبول کرد که کانا اخیرا پراشتباه بازی کرده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب !!! منینگر - گریگرا - لگرو - کیه لینی - ده چلیه - حسن :دی: :دی: - ملو - سیسوکو - دیه گو - دل پیرو - ترزگه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خیلی هم نمیشه به زاک اعتراض کرد که چرا به حسن بازی میده ، اخه اگه یه نگاه به نیمگت بندازیم میبینیم که واقعا هیج کس رو نداره که بخواد به عنوان یار تعویضی به بازی بیاره تا در صورت نیاز بتونه گره بازی رو باز کنه ، این طوری حد اقل یه کاندروا رو نیمکت هست . حالا یه فرض کنید کاندروا از ابتدا تو بازی باشه و حسن رو نیمکت اونوقت یه نگاه به این نیمکت بندازین / (پینسولیو-کانا-زبینا-گروسو-حسن-مارونه-پائولوچی.)

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

(پینسولیو-کانا-زبینا-گروسو-حسن-مارونه-پائولوچی.)

آلبته الان به جاي حسن كاندروا رو نيمكته

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

آلبته الان به جاي حسن كاندروا رو نيمكته

مصطفی جان پست رو کامل بخون لطفا ، من گفتم فرض بگیریم که کاندروا تو بازی باشه ، انوقت با این بازیکن ها نیمکت ضعیفی داریم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

مصطفی جان پست رو کامل بخون لطفا ، من گفتم فرض بگیریم که کاندروا تو بازی باشه ، انوقت با این بازیکن ها نیمکت ضعیفی داریم.

Sorry

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حیف که کاسرس نیست،وگرنه میشد با خیال راحت تر به سمت راست دل بست.البته حسن و گریگ سر جمع فکر کنم یه کاسرس از توشون در بیاد :دی: امشب اگر ترزگل 30% ـِ اون ترزگل همیشگی باشه،با توجه به آمادگی الکس و دیه گو میشه به گلهای زیاد امیدوار بود

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

حیف که کاسرس نیست،وگرنه میشد با خیال راحت تر به سمت راست دل بست.البته حسن و گریگ سر جمع فکر کنم یه کاسرس از توشون در بیاد :دی:

آره، ولی اونجوری می شیم 10 نفر...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب 10 نفره هستیم دیگه،منظور من این بود که کاسرس در مجموع از حسن و گریگ بهتره،خب قطعا اگر کاسرس بود که زاک حسن و گریگ رو نمیشوند رو نیمکت،بالاخره یکیشون رو میفرستاد تو :دی:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
البته حسن من تحت هر شرایطی حاظرم حسن رو نیمکت بشینه چون با کمی تغییر میشه از گروسو به عنوان هافبک استفاده کرد ، گروسو هرچقدر تو دفاع افت کرده باشه اما تو کارای تهاجمی خیلی افت نکرده و هنوز میشه روش حساب کرد خیلی بیشتر از حسن!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

البته حسن من تحت هر شرایطی حاظرم حسن رو نیمکت بشینه چون با کمی تغییر میشه از گروسو به عنوان هافبک استفاده کرد ، گروسو هرچقدر تو دفاع افت کرده باشه اما تو کارای تهاجمی خیلی افت نکرده و هنوز میشه روش حساب کرد خیلی بیشتر از حسن!

این کار ها رو بیشتر چیرو فرارا انجام میداد چون اگه بخواد این کار رو بکنه کل سیستم تیم رو باید تغییر بده و فکر نمیکنم زاک این کار رو بکنه .
درسته زاک تو بازی تغییر سیستم میده مثل بازی با اژاکس ولی فکر نمیکنم یه دفعه بخواد همه چیز رو عوض کنه .
این کار زاک هم منطقی هست که یه بازیکن خوب برای نیمکت نگه داشته.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب مشخص شد . یووه با 4-3-1-2 بازی میکنه : منینگر - گریگرا - کاناوارو - کیه لینی - دچلیه - کاندروا - ملو - سیسوکو - دیه گو - دل پیرو - تره زگه . سیریگو - کاسانی - کیئر - بووو - بالزارتی - میلیاچو - لیورانی - نوچرینو - پاستوره - میکولی - هرناندز .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اخر ما نفهمیدیم ترکیب اصلی مد نظر زاک برای یووه با 3 دفاع هست یا 4 دفاع . خوب متاسفانه هرناندس باید از ابتدا بازی کنه و 100% میتونه برای مدافعان ما مشکل ساز بشه ، یه بازیکن جوان و اینده دار بسیار سرعتی و متخصص گل کردن توپ های تک به تک ، کلا زمانی که هرناندز تو بازی باشه تاکتیک پالرمو ارسال پاس در عمق برای این بازیکن هست که هافک ها باید مراقب لیورانی باشن چون پاسور خیلی خوبی هست . بالزارتی و نوچرینو و میکولی هم که بازیکن های خود ما بودن و امیدوارم ناموفق ترینشون میکولی باشه چون اصلا ازش خوشم نمیاد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ترکیب مشخص شد . یووه با 4-3-1-2 بازی میکنه :

منینگر - گریگرا - کاناوارو - کیه لینی - دچلیه - کاندروا - ملو - سیسوکو - دیه گو - دل پیرو - تره زگه .

سیریگو - کاسانی - کیئر - بووو - بالزارتی - میلیاچو - لیورانی - نوچرینو - پاستوره - میکولی - هرناندز .

البته من حدس می زنم بازی همون درخت کریسمس و 4-3-2-1 باشه با توجه به نفرات. البته باید بازی رو دید و حالت چینش بازیکن ها رو ولی من حدس می زنم این شکلی باشه :

منینگر
دچلیه کیلینی کانا گریگرا

سیسوکو ملو کاندروا

دلپیرو دیگو

ترزگل

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اميدوارم ميكولي امروز روزش نباشه.خيلي تو اين هفته ها خطريه پس كاندروا فيكسه و براتزو رو نيمكت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی