پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-2 پالرمو ( هفته بیست و ششم سری آ ) - یادواره الساندرو بیریندلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
91 پاسخ برای این موضوع

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
منم با حرفت 100% موافقم من فقط امیدوارم چهارم بشیم (ببین یووه به چه فلاکتی افتاده که ارزوی چهارمی میکنیم) که فصل بعد بره cl تا ایشالا فصل بعد یه فرجی بشه با این گدا بازی ها به جایی نمیرسیم هم بازیکن سوپر استار هم مربیه خوب تا از این وضع بیایم بیرون یه 100 تایی خرج داره این یووه تا تیم بشه ما بازیکن مسن کم نداریم کانا گروسو ترزگل الکس کامو اینا جایگزین مناسب میخواند فوتبال امروزه سیاست های مرگ بار این مدیران رو نمیپسنده اسکلت اصلیه تیم باید باید یواش یواش عوض بشه اگه نه ما هم باید مثل انتر یه 15-16 سالی در ارزوی جام معتبر بسوزیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
متاسفانه عدم اعتماد به جوانان در یوونتوس حداقل سابقه ده ساله داره. لیپی و کاپلو از نظر توجه به جوانان در یوونتوس دیدگاه بسته و محدود نگری داشتند و همه اش به با تجربه ها اتکا داشتند. پس از کالچوپولی هم این روند با شدتی کم تر ادامه یافته.. شما ببینید اون بازیکنهایی که در یووه با ملیت ایتالیایی بازی فیکس دارند چه کسانی هستند.. کاناوارو بالای سی سال... الکس بالای سی سال.... کامورانزی بالای سی سال.... لگروتالیه بالای سی سال... متاسفانه هیچ نوسازی در تیم صورت نگرفته و در تیم ملی ایتالیا هم این موضوع به چشم می خورد طوری که تقریبا لیپی تیم جام جهانی قبل رو با کمی تغییرات میبره جنوب آفریقا. هفته بیست و ششم می تونست یکی از هفته هایی طلایی برای یووه باشه چرا که هم رم امتیاز از دست هم تیم های پشت سر که یک لشکر هستند میخاهند برسند به مقام چهارم. اما باخت یووه همه چیز خراب کرد... با این شرایط بازی با فیرنزه در هفته اینده فوق العاده حساس است و برد در آن شهر بسیار بسیار مورد نیاز است.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

دوست عزیز من اصلا قصد حمایت از زاکرونی رو ندارم و مسلما زاکرونی توی دنیای مربیگری آنچنان آش دهن سوزی نیست که من بخوام جبهه طرفداری ازش رو تشکیل بدم اما ...
در مورد بازیکنان که شما فرمایش کردید جناب فرارا سر مربی مورد علاقه و محبوب و موفق شما تیم رو بستن و باید به نقاط ضعف این تیم و مشکلاتی که از نظر بازیکن داشت نظر داشته و اونها رو پوشش می دادند و اگر این خواسته ها بر طرف نمیشد مثل همون هیدینگی که شما ذکر کردید محترمانه کنار می نشستند و این پست رو قبول نمی کردند .
من تا هفته ها از حامیان فرارا بودم ولی وقتی شاهکارهای ایشون رو بعد داشتن حدود 6 ماه تیم زیر نظرشون دیدم به عنوان یک هوادار یوونتوس و نه فرارا از ایشون انتقاد کردم و بعد از نیم فصل هم تمام مشکلات یووه رو مربوط به مدیریت ضعیف یووه دونستم .
خیلی از این مشکلات می تونست در نیم فصل کمرنگ بشه و با یک مدیریت صحیح حتی برطرف بشه
برکناری فرارا و اضافه کردن 2 یا 3 بازیکن کارآمد اتفاقاتی بود که امکان انجام شدنش بود .
یعنی شما فکر میکنید چیزی در حدود 2 ماه باختهای پی در پی در زمان فرارا شامل هیچ نوع ضعف تاکتیکی ای نبوده و تنها مشکل از بازیکنان و مصدومیتشون بوده .
آیا میلان هم دچار مشکل نشد یا رم هم این وضعیت رو نداشت آیا این دو تیم از مصدومیت نفرات کلیدی خودشون رنج نبردند اما کادر فنی و مدیریتی این تیمها مشکلات رو جمع کردند من نمی خوام بگم تمام مشکلات یووه از فرارا ناشی میشه ولی اون هم در کنار مدیریت تیم در کشوندن یووه در این منجلابی که توش گرفتاره مسلما سهیمه .
اما زاکرونی چند هفته هست که اومده و این تیم داغون رو تحویل گرفته و آیا روند یووه حداقل توی نتایج بهتر نبوده آیا روحیه بهتری در تیم نمی بینیم .
دوست عزیز باید منتظر موند و دید زاکرونی چیکار خواهد کرد البته من نمی گم به اندازه فرارا بهش فرصت بدهند چون اونقدر دیگه نوبره .

فرق فرارا و هیدینک این هست که فرارا برای تیم خودش دلسوزی کرد و تیم داغون فصل پیش رو از رانیری گرفت و کمکش کرد که نایب قهرمان بشه فصل پیش.. ولی هیدینک امسال تیم داغون یوونتوس رو به بهانه حقوق کم نگرفت چون دلش به حال یوونتوس نمیسوخت که داره چی میشه؟‌

هیدینک چون می دونست که تیم مشکلش مربی نیست، نیامد که یه نیم فصل ناموفق توی رزومه اش ثبت نشه..

ولی شما درست نفهمیدی که من چی می گم؟!‌ من از فرارا حمایت نمی کنم.. نتایجش گویای همه مسائل هست... من گفتم که شماها الان می گید مشکل از بازیکنا هست.. در حالی که با همین بازیکنا (که یه سریشون هم اون موقع مصدوم بودند)‌ می گفتید مشکل از بازیکنا نیست و مشکل فقط از مربی هست..

الان هم من کاری به زاکرونی ندارم.. ما زمان لیپی هم باخت داشتیم.. زاکرونی هم اولین بازی بود که باخت و مشکلی نیست.. فقط چون ما امسال زیاد باختیم فکر می کنیم که با یه باخت دوباره وارد بحران میشیم...

در ضمن من دوست عزیزت نیستم.. :) بجز اسم یوونتوسی بودن هیچ نکته ای نمی بینم که دوست عزیز خطاب بشم..

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
انگار دوباره لحظات تلخ داره برميگرده.مثل اينكه موفقيت ما بيش از دو هفته دووم نداره.واقعا مشكل ما جلوي پالرمو چيه كه هر فصل يه بازي رو بايد ببازيم؟اين فصل هم كه ركورد زديم و هردوبازي رو باختيم واقعا لحظات تلخيه ...... بعد از اين همه اميد به بازگشت و تيم شدن نشون داديم كه هنوز هم همون تيميم. اميدوارم هرجوري شده سهميه رو بگيريم.هرچند كه كار سختي رو داريم .1/2 نيم فصل سختتر ما مونده و كار سختي داريم. ولي اميدوارم سهميه رو بگيريم تا براي فصل بعد با بازگشت يه مربي بزرگ به تيم بتونيم تو ليگ قهرمانان هم باشيم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
man farsi nadaram dalili bara inke tim beterke ke javanha bekhand roshd bokonand ro nemibinam taze age ham alan juve age 4ta bazikone dorost hesabi dare sadaghe sarie hamoon lipiee mesle alex trezege camo chielini age tim bekhad javan beshe sali 1 bazikon na inke yoho 10ta be tim ezafe beshe dar zemn markizio va de chilie va seba ke kashk nistan az lahaze bazikone javan moshkeli nadarim vali az morabi va bazikone top kheili moshkel darim vaghe bin boodan kheili khoobe asl ro vel nakonim hashie ro be chasbim lipi va kapelo behtarin haye jahanand nemishe be in karashoon irad gereft vaghti hamishe jam miarand

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب آقا ما دیشب از فرط عصبانیت اصلا اینترنت نیامدیم. بازی بسیار ضعیف بود گریگرا یه چی فراتر از فاجعه بود منینگر زیاد عالی نبود. گل صحیحمون را نگرفتند. خیلی خوشحال بودم که کانا گل زده ولی!!!!!!!!!!!!! دل پیرو - دیگو - ترزگل - کاندروا،... و کلا شب ما نبود. امیدوارم در ادامه بهتر شویم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گل که انصافا نمی تونست صحیح باشه، ولی عوضش اون خطا روی دیگو می تونست پنالتی باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند تا نکته ی جالب ازین بازی : - زاکرونی و دلیو روسی 4 بار رودروی هم بازی کردند و هر 4 بار روسی برده. - زاکرونی 5 بار مقابل پالرمو بازی کرده، 2 مساوی و 3 شکست داشته. - روسی برای اولین بار در مقابل یوونتوس کلین شیت نگه داشت. - آخرین باری که پالرمو خارج از خونه پیروز شد، 8 هفته پیش مقابل میلان توی سن سیرو بود. - فصل پیش هم در تورین به پالرمو باختیم، فصل پیش هم میکولی گل زد به یووه. - این 600 بازی روسی به عنوان مربی بود ! - این بازی 200 مین بازی زبینا در سری آ بود. - روز بازی تولد دیگو، کاندروا و پولسن بود !!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
این تیمی بود که آقایان وعدشو میدادن. واسه چهارمی باید دعا کنیم. اشتباهات پی در پی مدیران و تصمیمات عجیب و غریب اونا باعث شده تیم به این وضع بیفته. تو نقل و انتقالات زمستون میتونستیم با توجه به مصدومیت های زیاد تیم بازیکن جذب کنیم تا الان با نیمکت خالی مواجه نشیم . جوری که واسه تغییر نتیجه بخوایم از زبینا استفاده کنیم. به هر حال. این تیم تا زمانی که همچین مدیرای بی خاصیتی داره نتیجه نمیگیره. این که بگیم این فصل تموم بشه و چهارم بشیم و فصل بعد شاید فرجی بشه نه. این حرفا نیست. کسایی که حتی تو خیالشون فکر نمیکردن روزی پست مدیریتی باشگاه یوونتوس رو به عهده بگیرن. اما حالا با ندانم کاریهاشون تیم به این وضع افتاده. با این مدیرا یووه باید خواب قهرمانی رو ببینه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه به اعتقاد من ما امسال سهیمه UCL را میگیریم. ولی " تا اون موقع جون ما به لبمون میرسه" انصافا در این بازی نمیشه از زاک و بقیقه بازیکنان جز گریگرا گله کرد خدایی همه خسته بودند دیگوف الکس، جورجو ، ملو و چند بازیکن دیگه 4 بازی پشت سر هم به فاصله 3 روز از ابتدا در ترکیب قرار گرفتند همه گی 80 دقیقه را هر بازی در زمین بودند. خب الکس هم گفت ما خسته بودیم. در این جوری مواقع تیم باید نیمکت قوی داشته باشه ولی ما مصدومین قوی داریم تا نیمکت قوی. وقتی هم تیم به مشکل خورد جز گروسو و لگروتالیه بازیکن سرشناس دیگری که حالا به هر نحوی بتونه نتیجه را تغییر بده ما نداشتیم. " به هر حال این بازی هم تمام شد، چشم به بازی های آینده به امید یوونتوس کبیر"

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
باید قبول کرد که یووه دیگه اون قدرت سابق رو نداره چه از لحاظ مدیریتی چه از لحاظ فوتبالی و چه از لحاظ ساختاری ما فعلا جایی تو تیمهای برتر جهان نداریم امسال هم پنجمین سال است که داریم به تعداد قهرمانی های اینتر زل زل نگاه میکنیم قهرمانی هایی که فکر کنم تا 3 ستاره شدنشون ادامه پیدا کنه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

قهرمانی هایی که فکر کنم تا 3 ستاره شدنشون ادامه پیدا کنه

نه ديگه...
اينطوريها هم نيست.انتر همين امسال هم به اين راحتي ها نميتونه قهرمان بشه كه تازه اگه بشه ميشه 18 اسكودتو .
من كه مطمئنم ديگه از سال بعد رقابت سخت تر ميشه و انتر حتي به 2 ستاره هم نميرسه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی