پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آژاکس 1-2 یوونتوس ( بازی رفت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره مارچلو لیپی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی بد نبودیم ولی خوب هم نبودیم. زاکرونی یک اشتباه محض کرد اونم گذاشتن زبینا در ترکیب اصلی بود. با این روندی که از آژاکس میبینیم قطعا در نیمه دوم گل را میخوریم. هر حمله آژاکس شدیدا بوی گل میده نیمه اول هم خیلی شانس اوردیم که گلی نخوردیم. اگر زاکرونی تدبیری بیندیشه و زبینا را از ترکیب خارج کنه و گریگرا یا کاسرس به ترکیب اضافه کنه خیلی بهتر میشه. 3 دفاع در برابر این آژاکس اشتباه محضه. باید این خط دفاع در نیمه دوم درست بشه تا از این جام هم حذف نشدیم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
الكس يه لحظه جو گير شده بود ،‌همه رو داشت لايي ميزد :guntootsmiley: :scarf: :ultra:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دقیقا زبینا بدجوری رو اعصاب من بود! مطمئنم اگه بین دو نیمه تعویض نشه بد ضربه ای از این گیج بازیهاش می خوریم! فلسفه ی حضورش تو یووه هنوزم بعد از این همه سال واسم معلوم نشده! کلا دیه گو و الکس خوب بودن! ولی عجب پنالتی تیزهوشانه ای انجام داد کیه لینی! باید خوش شانس هم باشیم تا بتونیم نتیجه خوبی بگیریم! ضمن اینکه بالاخره عادل دچلیه رو درست تلفظ کرد!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
منم نظر امین رو دارم با 3 مدافع بازی کردن خیلی اشتباهه واقعا اژاکس تو ضد حمله خیلی خوب کار میکرد

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
این شیوه 3 دفاعه اگه کاناوارو و کاسرس باشن خیلی خوبه ولی با وجود لگرو و زبینا اصلاً قابل اطمینان نیست اونم جلوی آژاکس که رو ضد حملات خیلی با سرعت و عالی کار میکنه !!! بنظر من باید نیمه دوم کاندروا بجای مارکیزیو بازی کنه / نیمه اول اصلاً خوب نبود و تو بازی محو شده بود / امدن جووینکو هم رو ضد حملات خیلی میتونه کمک کنه !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
goooooooooooooooooooooool باز هم امائوری باز هم حرکت عالی اله :victory2: :victory2: گریگرا به جای زبینا به بازی امد سوارز هم بازی برگشت رو از دست داد. خیلی عجیبه البرت زاک حسن رو به جای امائوری به بازی اورد. :cuckoo:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
حسن گند زده بود به بازی . این مارتین کجا بود ؟ چرا بازی نکرد ؟ میترسم بازی برگشت مثل بازی بایرن بشه آخه بد جور حمله میکنه آژاکس .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من از نحوه دویدن داور فهمیدم کارت قرمز هست!
به نظرم حرکت داور درست بود
چون خیلی خطر ناک رفت!
-----
به همه تبریک میگم!
به امید پیروزی در دور برگشت و صعود به مرحله بعد

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خب با شانس زیادی که تو این بازی داشتیم تونستیم تقریبا خیال خودمون رو از بابت صعود راحت کنیم! زاک با اوردن حسن و تعویض اما دفاع رو 4 نفره کرد که قطعا اگه با دفاع 3 نفره بازی می کردیم گل می خوردیم! بهترین بازیکن زمین از نظر من کاپیتان بود!ملو هم خیلی خوب بود! از بازگشت ترزگل هم بی نهایت خوشحالم!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بردیم ولی اونها هم خوب بازی کردن ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این بازی برای یووه بسیار مفید بود و میتونه اغازی باشه برای ادامه پیروزی ها به هر حال امسال دنبال یه شروع تازه از یووه بدیم ، گفتیم راه پیروزی از سن سیرو میادنیامد که نیامد ، راه پیروزی کیلومتر ها انورتر و در امستردام بود با نماش حیرت انگیز کاپیتان . این بازی یه درسی به زاک داد که دیگه به زبینا اعتماد نکنه ، امشب فهمیدم که گریگرا در مقابل زبینا ، یه چیزی تو مایه های دنی الوز هست. خیلی حرف دارم ولی حال ندارم بگم .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
شما روحیه پیروزی دیگه ندارید.. وقتی می بریم هم می گید شانسی بود.. این همه تیم های بایرن و من یونایتد و بارسا و ... هم بد بازی می کنند ولی نتیجه می گیرند کسی چیزی می گه مگه؟!‌ امتیاز گرفتن مهم بود که اتفاقا هر ۳ امتیاز هم گرفتیم.. حالا به شانسی ایناش زیاد کار نداشته باشید.. دو تا برد پشت سر هم رو هم به فال نیک بگیرید که بر می گردیم بالاهای جدول توی سری ا..

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
Juventus FC 2 - 1 Ajax تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک مدتها بود اینقدر حال نکرده بودم خوب بودیم خوب بازی کردیم دو موقعیت داشتیم که از هر دوش یکی یک گل ساختیم و کار آژاکس را یکسره کردیم. خوشم میاد زاکرونی مسائل را میفهمه و درک میکنه در نیمه اول زبینا افتضاح بود باید تعویض میشد و شد تیم رفت تو دفاع چهار نفره. گل دودم الکس فوق العاده بود توپ را دقیقا فرستاد روی سر آمائوری، و آمائوری هم برگشت به دوران اوجش و گل را زد. گفتم مشکل یوونتوس گلزنی هست. یعنی گلزن در تیم نداشت مگر نه ما الان اینجای جدول نبودیم. خب خدا را شکر مشکل گلزنی حل شد و یوونتوس بازی را برد. میشه گفت بازی برگشت تیم صعود کننده را عوض نخواهد کرد چون سوآرز نیستش آژاکس 2 تا در خانه خورده و تا بازی برگشت کامورانزی هستش و کاناوارو هم هستش و طبیعتا آژاکس بدون سوآرز، کار مارتین یول را بیش از پیش مشکل خواهد کرد. راجع به اخراج صالیحمیدزیچ باید بگم تصمیم داور کاملا درست بود به اعتقاد من هم اون صحنه اخراج داشت. حسن پاش را بیش از حد بالا برد و سابوند به سر بازیکن آژاکس. راستی این دومین بازی بود که بازی باخته را میبریم. و این یک ترقی خیلی بزرگ برای یوونتوس محسوب میشه چون حتی زمان رانیری هم ما بازی باخته را این چنین با برد عوض نکرده بودیم. برد 2-1 یووه مقابل آژاکس را به همه ی یوونتوسی های جهان مخصوصا یوونتوسیهای اینجا تبریک میگم.

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
دلپیه‌رو واقعاً عالی بود، سر گل اول تا چند دقیقه من متعجب مونده بودم که چه جوری لایی زد به اون بازیکن آژاکس، واقعاً خیلی سخت بود لایی زدن به اون. دلیل تعویض حسن با آمائوری رو نفهمیدم، اگه جووینکو رو می‌آورد که توی ضد حملات از سرعتش استفاده کنه، شاید الآن نتیجه بهتر از این بود. در کل تبریک میگم به همه‌ی یوونتوسی‌ها، قدم اول رو خوب برداشتیم گل زدن آمائوری هم روحیه‌ی خوبی به خودش و ملو داده و ملو از نظر من این بازی خیلی خوب بود. اینجوری پیش بره می‌تونیم امیدوار باشیم که حداقل این جام رو بگیریم.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
خداییش خیلی شانس اوردیم نیمه دوم 2 حمله کردیم 1 گل زدیم من اصلا بازی محتاطانه یووه در نیمه دوم رو نمیپسندم عادل هم خیلی با اعتماد به نفس صحبت میکرد انگار بازی برگشتی تو کار نیست

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان تبریک می گم بازی خوبی بود دل پیرو هم در اوج آمادگیش به سر می بره.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خب با هر بدبختی بود بازی تموم شد! ولی واقعا این تاکتیک دفاعی خیلی خیلی شکننده و بده و ما هر بازی داریم همیم جوری شانسی می بریم! زبینا که یه چیزی فراتر از افتضاح بود! ببین کار به کجا رسیده که فردسی پور می گه که گریگرا به خط دفا یوونتوس سامان داده نیمه ی دوم :Facepalm: مارکیزیو خیلی محو بود فقط تو یه صحنه توپ رو خیلی خوب برای دچلیه انداخت که بعدش داور خطا نگرفت! کلا یه جوری بود امشب . . . تعویض آمائوری هم که شاهکار بود واقعا! کاش جداقل یکی دیگه رو میاورد - البته ایده ندارم ولی حسن خیلی داغون بوده این فصل - رو میاورد ! حالم داشت از بازیش به هم می خورد و برای اولین بار تو این 6-7 سال از اخراج یه بازیکن یووه خوشحال شدم! اینا به کنار داوری یه جورایی تلافی دیشب بود ، هر چند صحنه ی اخراج حسن یه مقدار سخت گیرانه بود ، ولی پنالتیه کاملا واضح بود . . . الکس هم که دیگه نیازی به تعریف من نداره عالی بود در یک کلام . . . بوفون مشخصه این هفته یه ذره هول هستش! اون از بازی با جنوا این هم این بازی . . . اون فردسی پور هم خوشحال شده بود متلک می نداخت :waiting: سیسوکو هم یکی از بدترین شباش بود هم اشتباه کرد و هم خبری از قطع توپ ها و تکل هاش نبود . . . ملو هم راستش زیاد بازیش به چشمم نیومد ولی تو یه صحنه خیل یعالی توپ رو دور کرد ( یلدم نیست دقیق شایدم کرنر داد) یادمه اول فصل می گفتن که این بازیکنای قد بلند زیادی که به یتم اضافه شدن رو صحنه های کاشته خیلی به کار تیم میان ! دقیقا این شده پاشنه ی آشیلمون! تو بازی با رم هم کل دفاع - که ماشالا یک یاز یکی رشیدترن :دی:- رفته بود جلو و گل خوردیم این بازی همین تکرار شد ، دیگه این سیستم مضحک 3 دفاعه هم قوزبالا قوز! :3ztzsjm: کلا من از این بازی راضی نبودم و اصلا هم فک نمی کنم کار تموم شده! این آژاکسی که من امشب دیدم خیـــــــلی بدشانسی آورد و چند بار با اشتباهایی که بازیکناشون تو استپ و . . . داشتن توپ رو از دست دادن! اصلا دوست ندارم که روند یوونتوس اینجوری ادامه پیدا کنه! یووه باید با قدرت ببره!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من اصلا بازی محتاطانه یووه در نیمه دوم رو نمیپسندم

منم همینطور.. به نظرم نیمه دوم باید ترزگه به دیه گو و الکس و امائوری اضافه بشن و عملا با چهار مهاجم بعد از گل دوم بازی می کردیم.. شاید بهتر بود که ملو یا سیسوکو هم با جووینکو عوض می شدن تا تهاجمی تر بازی می کردیم!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
با رفتن فرارا همه دارند به شرایط خوبشون بر میگردند از جمله ملو الحق و الانصاف نسبت به قبل بهتر بازی کرد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
واقعا جالبه برام! زمان کاپلو یوونتوس ۹۰٪ بازی هاش رو همین طوری می برد و همه به به و چه چه می کردن!اما الان نمی دونم چی شده که بردن آژاکس توی آمستردام شده شانسی! آژاکس ۱۹ تا موقعیت گل داشت اما فقط یکیش گل شد.این رو میشه تماما به شانس ربط داد؟! یوونتوس خوب دفاع کرد!نمی خوام بگم اشتباه وجود نداشت اما ارزش این برد رو به خاطر یه تیر دروازه ای که آژاکسی ها زدن پایین نیارید! مگه منچستر پریشب چطوری برد؟! چهار موقعیت و سه گل!یوونتوس هم امروز چهار موقعیت داشت و دو تاش رو گل کرد. به هر حال به هیچ وجه نمی خوام بگم یوونتوس تیم کاملیه و بی اشتباه بازی می کنه اما اصلا درست نیست برد امشب رو بذاریم به حساب بدشانسی آژاکس.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی