پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آژاکس 1-2 یوونتوس ( بازی رفت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره مارچلو لیپی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

آژاکس - یوونتوس

[size=15pt]

[size=13pt]مرحله 1/16 لیگ اروپا - بازی رفت
پنجشنبه 18 فبریه - 29 بهمن
استادیوم آمستردام آرنا - آمستردام
ساعت 19 به وقت ایتالیا - 21:30 به وقت ايران

[size=13pt]

بازی برگشت

[center]یوونتوس - آژاکس
پنجشنبه 25 فبریه - استادیوم المپیکو - تورینو

[center]تصویر

[center][center]تصویر

[center][size=10pt]برای آشنایی با مارچلو لیپی کلیک کنید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم بازیهای لیگ اروپا ساعاتش چه جوری هست؟ بازی یوونتوس من شنیده بودم ساعت 23:15 دقیقه هست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

میگم بازیهای لیگ اروپا ساعاتش چه جوری هست؟

بازی یوونتوس من شنیده بودم ساعت 23:15 دقیقه هست.

بازی برگشت 23:15 هستش .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
یعنی اگه ما قهرمان بشیم ، اولین تیمی هستیم که کاپ اروپا رو می بریم؟! :دی: چه جالب!:دی: ایشالله که دیگه این کاپ رو نبینیم! در کل خدا کنه که تیم آماده باشه و بتونیم حداقل این یک دونه کاپ رو بگیریم!! چون واقعأ به یک قهرمانی نیاز داریم!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خطرناکترین بازیکن آژاکس سوارز اروگوئه ای هست که در هر بازی یا هتریک کرده یا حداقل یک گل زده .....

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

خطرناکترین بازیکن آژاکس سوارز اروگوئه ای هست که در هر بازی یا هتریک کرده یا حداقل یک گل زده .....

سوارز به همراه امانوئلسون ، این بازیکن واقعا از تکنیک و سرعت بالایی برخور دار هست و باید خیلی مراقبش بود ، پستش هم یه جورایی مثل دیگو خودمون هست ، همه جا میپلکه. :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دروازه بانشون هم بدك نيست....استكلنبرگ رو ميگم...يه بازيكن ديگه دارن به اسم سوليماني...وينگر چپه و فوق العاده سرعتي و دونده هست كه اگر با سيستم 3-4-3 بازي كنيم،قابليت اين رو داره كه سمت راست مارو به اتوبان تهران-قم تبديل كنه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
حالا که یووه دیگه همه ی جام هارو از دست داده خدا کنه مدیرا و مربی تمام تمرکزشون رو رو این جام بزارن تا حداقل بعد از مدت ها یه قهرمانی داشته باشیم / مطمئنن قهرمانی تو لیگ اروپا چیز کمی نیست البته منم امیدوارم آخرین باری باشه که آرزوی قهرمانی یووه رو تو این لیگ میکنم !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

دروازه بانشون هم بدك نيست....استكلنبرگ رو ميگم...يه بازيكن ديگه دارن به اسم سوليماني...وينگر چپه و فوق العاده سرعتي و دونده هست كه اگر با سيستم 3-4-3 بازي كنيم،قابليت اين رو داره كه سمت راست مارو به اتوبان تهران-قم تبديل كنه

درسته ، کلا تیم خوبی دارن و بر حسب سیستم بازیشون بازیکن های خوبی تو هر پست دارن ، هلندی ها همیشه 4.3.3 بازی میکنن و همیشه باز فوتبال بازی میکنن که مهم ترین بازیکن ها شون هم همون دو مهاجم کناری هستن که خیلی میتونه برای یووه خطر ساز باشه به خصوص سمت چپ ما که در این مواقع اتوبان میشه.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من هیج شناختی از آژاکس ندارم فقط امیدوارم بعد عمری یووه ببره.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظرم اگه بازیکنان یکمی از دل و جون مایه بذارن میتونیم ناکارشون کنیم چون خط دفاعشون زیاد راضی کننده نیستش .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من به برد اصلا فکر نمی کنم مگر اتفاقات خارق العاده ای که مثل سال پیش توی مادرید رخ داد.. ولی نبردن مهم نیست.. در درجه اول نباختن و در وهله دوم گل زدن خیلی مهم هست.. زاکرونی توی این دو بازی اخیر کاملا من رو نا امید کرده ولی امیدوارم مثل بنیتز بتونه لنگان لنگان بکشه تیم رو بالا به مراحل بعد.. اژاکس هم تیم قوی نیست ولی یوونتوس هم اصلا قوی نیست.. در کل هر دو تیم فقط اسمشون رو یدک می کشن..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من چندتا از بازیهای این یک ماه اخیر آژاکس رو البته نه بصورت کامل ولی خب دیدم . کلاً یه چیزی بهتون بگم ، اگر یووه بتونه نصف یوونتوس اول فصل هم باشه تو همین آمستردام میتونیم آژاکس رو ببریم ! کلاً تیم خیلی خوبی نیست ، همون تیم خوب کافی هستش براش . من کاری با وضعیت خودمون ندارم که تو چه بحرانی هستیم ولی آژاکس هم تیم غولی نیست که بخواد یقه ما رو در صورت خوب بودن خودمون بگیره . یعنی ما اگر نصف یووه واقعی هم باشیم قابلیت پیروزی در همین آمستردام آرنا رو داریم .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
آژاكس تيميه در حد پالرمو و اگه از اين بحران خارج شيم و جنوا رو ببريم مطمئنا توانايي شكست آژاكس تو آمستردام رو هم داريم.ولي با اين وضع هيچي معلوم نيست

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
دیشب خواب دیدم یووه لیگ اروپا رو برد . البته ندود هم بازی میکرد . جالبتر این بود که تیم مقابل هم نمیدونستم کیه چون من 10 دقیقه آخر رسیدم ورزشگاه ;D امیدوارم یووه ببره تا بازم اقتدارشو تو اروپا به همه نشون بده :scarf:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس - آژاکس -این دو تیم در دهه 90 بیشتر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان و فینال لیگ قهرمانی به هم میخوردند و این باعث تاسف هست که باید در این چار چوب به مصاف هم برن. - در صحبتهایی که زاکرونی خوندم هیچ اشاره ای تا حالا به لیگ اروپا نکرده و من فکر میکنم که اصلا بهش فکر هم نمیکنه ممکن این تورنومنت را فدای سری ا کنه و ما با یک بازی ساده از آژاکس ببازیم و حذف بشیم. - وقتی که میشل پلاتینی آوردن لیگ اروپا (Europa League) را پیشنهاد کرد و بعدها دیگه مقرر شد تا سال دیگه لیگ اروپا باشه نه جام یوفا خیلی دوست داشتم یوونتوس توی این لیگ باشه و در اولین سالش یوونتوس باشه که قهرمان این جام بشه ولی خب ما در لیگ قهرمانان بودیم و تیم باید برای صعود تلاش میکرد ولی خب چرخ روزگار جوری چرخید که ما به لیگ اروپا سقوط کردیم. - امید به پیروزی در آمستردام آرنا.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اقا فکر میکنم بازی ساعت 21:30 باشه به وقت تهران ....... :rolleye:

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال

دیشب خواب دیدم یووه لیگ اروپا رو برد . البته ندود هم بازی میکرد . جالبتر این بود که تیم مقابل هم نمیدونستم کیه چون من 10 دقیقه آخر رسیدم ورزشگاه ;D
امیدوارم یووه ببره تا بازم اقتدارشو تو اروپا به همه نشون بده :scarf:

خدا کنه خوابت به واقعت تبدیل بشه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بازی ساعت 19 بوقت ایتالیا و 21:30 بوقت ایران خواهد بود .

تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نه,بازی ساعت 19 CET که میشه 21:30 به وقت ایران برگزار میشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی