پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آژاکس 1-2 یوونتوس ( بازی رفت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره مارچلو لیپی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

حرف شما صحیح من منظورم از کیه وو باری اینه که ما از این تیما 2 تا 3 تا خوردیم.

درسته ، ما این فصل کم دست گل به آب ندادیم! :rolleye:
فکر کنم که شما منظورتون رو بد رسونده بودین ، برای همین ما هم بد برداشت کردیم! :rose:
خدا کنه کنه فردا ببریم . :flag3:
منم معتقدم که با این اوضاع احوال اگه 4-3-1-2 بازی کنیم خیلی بهتر خواهد بود.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
بهترین ترکیب با بازگشت کامو و ترزگه در این بازی 2-4-4 هست.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من با 4-3-1-2 موافقم بوفون گروسو كيليني كانا كاسرس مومو ماركيزيو كامو ديگو الكس ترزگل(آما) البته در نبود ياكي

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

من با 4-3-1-2 موافقم
بوفون
گروسو كيليني كانا كاسرس

ملو مومو
ماركيزيو كامو

ديگو

الكس
ترزگل(آما)

البته در نبود ياكي

قطعا یووه با همچین ترکیبی بازی نمیکنه و اگر هم بخواد بازی کنه نمیتونه از کاناوارو استفاده کنه چون مصدوم هست و به امستردام سفر نکرده.و البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که نمیشه با 12 نفر فوتبال بازی کرد.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ملو اون وسط چیکار می کنه :Facepalm:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ملو چرا پريد وسط.ببخشيد. حواسم هم به كانا نبود.لگرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ملو اون وسط چیکار می کنه :Facepalm:

مگر فلیپه ملو در این بازی نیستش!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - ما به دنبال بازیافتن روحیه پیروزی طلبی خودمون هستیم. باید قدم به قدم پیش بریم و دنبال معجزه نباشیم. بردن آژاکس یک قدم خوب برای ما خواهد بود. - آژاکس فقط یک تیم نیست، یک مدرسه ی فوتبال پر از استعداده. اونا بهترین خط حمله ی لیگ رو دارند، دومین خط دفاع برتر لیگ و 17 بازی که شکست نخورده اند. همچنین از استعداد های فردی خوبی سود می برند. - یوونتوس تا حالا با مربیگری من بازی خوبی انجام نداده. در مقایسه با توانایی ها و کیفیت که باید داشته باشه. - ما باید سطح بازیمون رو بالا ببریم و باید نتیجه بگیریم. باید برای روحیه خودمون یک سری نتایج خوب ثبت کنیم چون فقط تلاش سخت در تمرینات کفایت نمی کنه. - درسته که ما کار سختی در لیگ داریم و یک بازی وسط هفته به ما فرصت کمتری برای کار بروی بازی بعدی میده، ولی پیروزی پیروزی میاره. پیروز شدن در اینجا کار ما رو در بازی بعد هم ساده تر خواهد کرد. -

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
الان تو یوونتوز خوندم که گویا سونیا، النا و زن ترزگه هم با تیم به آمستردام رفتند... :thumbs_up:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

الان تو یوونتوز خوندم که گویا سونیا، النا و زن ترزگه هم با تیم به آمستردام رفتند... :thumbs_up:

http://persian.juven....php?newsid=116

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من وجود همسر بازيكنان در استاديوم بهشون روحيه ميده و موثره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نقطه ضعف اژاکس تو این بازی اولگر مدافع مشنگ و سابق بارسا است که میتونه به عنوان یار دوازدهم برای یووه کمک رسانی کنه . :Facepalm: در ضمن من هر چی میرم ترکیب احتمالی یووه رو میبینم خبری از ترزگل روی نیمکت هم نیست ولی کامو روی نیمکت هست.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
امیدوارم امشب بتونیم یه ذره از ابروی رفته مون توسط فرارا رو برگردونیم اژاکس تیم خیلی خوبیه امشب شاهد بازی زیبایی خواهیم بود خدا کنه زاکه رونی تا اخره فصل بتونه این تیمه داغون شده رو جمع و جور کنه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

نقطه ضعف اژاکس تو این بازی اولگر مدافع مشنگ و سابق بارسا است که میتونه به عنوان یار دوازدهم برای یووه کمک رسانی کنه . :Facepalm:

در ضمن من هر چی میرم ترکیب احتمالی یووه رو میبینم خبری از ترزگل روی نیمکت هم نیست ولی کامو روی نیمکت هست.

یعنی مدافع آژاکس ، یک چیزی مثل تیاگو و مولینارو هست دیگه؟! :دی: وجود این بازیکن ها بسیار به تیم مقابل روحیه می ده! :دی:
جریان نبود اسم ترزگل روی نیمکت و نرکیب چیه؟ مگه اعلام نشده بود که به بازی می رسه؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من فکر می کنم یووه امشب اصلا رو اعصاب نباشه!!! برد مقابل جنوا روحیه داده و همه چیز از نو شروع شده برای بازیکنان !!! اصلا انتظار اون بازی بی برنامه جلوی میلان و بایرن و یا رم رو ندارم !! فکر می کنم بازهم گل بخوریم اما حداقل می تونیم توی بازی موقعیت های خوبی ایجاد کنیم !!!! امیدوارم به بازی !نمی دونم چرا !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

یعنی مدافع آژاکس ، یک چیزی مثل تیاگو و مولینارو هست دیگه؟! :دی: وجود این بازیکن ها بسیار به تیم مقابل روحیه می ده! :دی:
جریان نبود اسم ترزگل روی نیمکت و نرکیب چیه؟ مگه اعلام نشده بود که به بازی می رسه؟

والا من مولینارو رو از اولگر بیشتر قبول دارم :دی: ، درسته که هر جفتشون ادم های خوش شانسی بودن که تو تیم های بزرگی مثل یووه و بارسا بازی کردن ولی مولینارو هیچ موقع اجباری تو ترکیب نرفته ، منظورم اینکه اولگر اجباری تو بارسا بازی میکرد تا قبل از امدن پپ، چون میگن پارتیش کلفت بوده .
یادمه بازی دوستانه با اینتر بود توپ داشت میرفت تو گل امد خودش با سر بزنه تو گل توپ رو به طرز فجیحی انداخت دم نقطه کرنر. :Facepalm:

قضیه ترزگل رو هم نمیدونم چیه ، میگن با زنش رفته امستردام ،احتمالا 2 تایی پیچوندن رفتن صفا سیتی :دی:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

http://persian.juven....php?newsid=116

همون!منظورم این بود که الان تو یوونتوس دات آی آر خوندم که سونیا و النا و ...... :دی: [من شرمنده ی جناب صالحی! :Facepalm: ]

الان که داشتم بیشتر زوایا و گوشه کناره های یوونتوس دات آی آر رو کنکاش می کردم [! :دی: ]، دیدم دوسان ترکیب احتمالی گذاشته که البته منبع نذاشته بود. ترکیبش اینه [V] که جدا اگه قرار باشه با یه چنین ترکیبی بازی کنیم، من به شخصه بدجور به سلامت عقلانی-جسمانی زاکرونی شک می کنم:
بوفون
کیه لینی-لگرو-کاسرس
دچلیه-ملو-مومو-حسن
دیه گو دیگه* [! :دی: ]
آمائوری-الکس
!!!

کمتر از 4 ساعت به بازی می مونده، هیچ ترکیب احتمالی نسبتا موثقی دارین؟؟!

*ادیت: دیه گو رو یادم رفت احسان. ولی خب،فکر کنم واضح بود به هر حال که دیه گو باید اونجا باشه،نیازی نبود... ;D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
یادمه بابک چند وقت پیش میگفت بازی اژاکس رو دیده و خیلی تیم مزخرفیه منم یکی از بازیهاشو اخرین دیدم خیلی بد بازی می کردند و اصلا تیم سالهای پیش نبودند اما یووه هم الان تیم خوبی نیست و به نظر من بازی درجه یکی از اب در نمیاد فقط امیدوارم این اژاکس رو بتونیم دیگه رد کنیم

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

به نظر من وجود همسر بازيكنان در استاديوم بهشون روحيه ميده و موثره

آره این باعث میشه جولوی همسرانشون جو گیر بشن و خوب بازی کنن :121fs725372:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
چرا هرکی تو این تاپیک ترکیب میذاره هر تعداد که حال میکنه بازیکن میذاره تو لاین اپ ;D عاطفه 10 تا میچینه اون یکی دیگه 12 تا :دی: :Facepalm:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی