پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لاتزیو ( هفته بیست و دوم سری آ ) - یادواره آنجلو پروتزی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
واقعا تیم تو بحرانه !!! تو کار دفاعی واقعا افتضاحه یوونتوس بازیکن صاحب توپ حریف رو 3 نفر فقط میدون دنبالش !!! دفاع کنارهای یووه واقعا بدرد لای جرز میخورن خصوصا گریگرا ! از لحاظ روحی شرایط تیم خیلی خرابه . انگار بردن رو فراموش کردن ! این کاندروا هم که اصلا تو بازی نبود اینو از کدوم قبری کشیدن بیرون دیگه!!! در ضمن بازیکنا خیلی عجول بازی میکردن . بهترینهای زمین هم تا اونجا که من دیدم از تلویزیون دیگو و آمائوری بودن . کاپیتان هم خیلی بد بود امشب و باید زودتر تعویض میشد . خط دفاع طبق معمول بد .

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
واقعا متاسفم برای این مدیرا... (اینو دیگه پاک نکنید!!!!!!!)...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
هرچند که ناامید کنند نبود ولی برای شروع عالی بود ، این بازی تیم چیرو بود نه زاکه رونی ، تنها تغییر در تیم بازیابی روحیه ی از دست رفته ی بازیکنان بود البته تا حدودی ولی میشه به آینده امیدوارتر شد .... آقا حسن ما 4-3--1-2 بازی میکردیم و دچلیه دفاع چپ بود و ملو در وسط هافبک قرار گرفته بود با آمدن کاسرس ، گریگرا جای خودش رو به اون داد و جای دچلیه رو گرفت و از اون به بعد کاندروا هافبک پوششی شد هدف از این تغییر نزدیک شدن دچلیه به دیگو و الکس بود تا بشه از سرعت بالای اون در حرکت های روی خط بخوبی استفاده کنه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس 1 - 1 لاتزیو. بد شانس بودیم انصافا بد شانس بودیم در این بازی. توپ دیگو باید گل میشد ولی به تیر خورد. خب. بازی بدی نبود. پنالتی که برای ما گرفته شد انصافا اصلا پنالتی نبود ولی من می گذارم به حساب پنالتی هایی که در طول فصل باید میگرفتند و نگرفتند. نیمه دوم خیلی بهتر نیمه اول بودیم حمله میکردیم ولی هیچ اثری از هماهنگی تیمی نبود هیچ اثری از یک مهاجم فرصت طلب نبود. مشکل اصلی ما گلزنی هست ما یک مهاجم فرصت طلب و گلزن میخواهیم مثل ترزگل مثل یاکوئینتا که فعلا مصدوم هستند ولی میشه روی پائولوچی جوان و جووینکو بعنوان مهاجم فرصت طلب حساب کرد. خب بعد از خوردن گل کسی نباید از تیم نا هماهنگی که فرارا ول کرد و رفت از زاکرونی انتظار گل داشت طبیعی بود که لاتزیو اشتحاش تازه باز شده و میخواد گلهای بیشتر بزنه و به سختی میشه توپ ازش گرفت آمائوری هم که اصلا در حد یاگو فالکوئه هم نیست که بتونه گل بزنه. در این مدت کم ما انتظار معجزه نداشتیم ولی زاکرونی تعویض اشتباهی کرد که خیلی زود جزاشم دید ملو نباید می امد بیرون. " بهترین دفاع حمله هست جناب زاکرونی" باید بهتر می بودیم باید مثل بازی با اینتر تا دقایق آخر بازی هم از تک گلمون دفاع میکردیم. ولی خب 1 امتیاز هم برای شروع کار زاکرونی بد نیست ولی برای مایی که سهیمه لیگ قهرمانان را می خواهیم باید هر 3 امتیاز هر بازی را بدست بیاریم. زاکرونی باید در این چند روزه تا بازی با لیورنو خیلی کار کنه. نباید با ایجاد یک سیستم جدید یهو به یوونتوس شوک وارد کنه که نتونیم حتی گل بزنیم. به آینده امیدواریم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

هرچند که ناامید کنند نبود ولی برای شروع عالی بود ، این بازی تیم چیرو بود نه زاکه رونی ، تنها تغییر در تیم بازیابی روحیه ی از دست رفته ی بازیکنان بود البته تا حدودی ولی میشه به آینده امیدوارتر شد .... آقا حسن ما 4-3--1-2 بازی میکردیم و دچلیه دفاع چپ بود و ملو در وسط هافبک قرار گرفته بود با آمدن کاسرس ، گریگرا جای خودش رو به اون داد و جای دچلیه رو گرفت و از اون به بعد کاندروا هافبک پوششی شد هدف از این تغییر نزدیک شدن دچلیه به دیگو و الکس بود تا بشه از سرعت بالای اون در حرکت های روی خط بخوبی استفاده کنه .

البته بچه ها گفتند، ملو داشت می لنگید، فکر کنم مصدوم شده بود. هدف از این تعویض این بود که هافبک دیگه ای برای توی زمین آوردن نداشت! دچلیه رو از دفاع چپ آورد وسط، گریگرا رفت چپ و کاسرس اومد جای گریگرا !

درضمن سیسوکو و یه بازیکن دیگه که یاد رفت کی بود محروم شدند فکر کنم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

ملو كه تابلو بود مصدوم شده حالا اين كه كي قراره به جاش بياد فكر كنم به خاطر اين بود كه قرار بود كاسرس بياد هافبك راست و سيسوكو بره جاي ملو

کاسرس اومد جای گریگرا. گریگرا رفت جای دچلیه. دچلیه رفت کاندورا. کاندورا رفت جای سیسوکو. سیسوکو هم رفت جای ملو...

معادله رو هم ساده کنی در نهایت می بینی که کاسرس چرا اومد جای ملو...

یوونتوس 1 - 1 لاتزیو.

بد شانس بودیم انصافا بد شانس بودیم در این بازی. توپ دیگو باید گل میشد ولی به تیر خورد.

ما توی بازی های قبلی هم بدشانس بودیم... این رو که می دونن همه.. الان مشکل امتیاز گرفتن هست.. زاکرونی هم نمیشه گفت نقش خاصی داشت. توی ۳ روز کاری خاصی نباید انتظار داشت ازش.. از بازی بعد باید نظر راجع بهش داد..

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

درضمن سیسوکو و یه بازیکن دیگه که یاد رفت کی بود محروم شدند فکر کنم.

گریگرا هم محروم شد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
قطعا نقش زاک تو این بازی فقط تو مسائل روحی بود ولی یوونتوس خوب بازی می کرد تو چند تا صحنه کمبود اعتماد به نفس بین بازیکن ها مشهود بود کلا همه بازیکن ها یه پیشرفتی داشتن ولی باز هم نتونستیم بازی رو ببریم جای خشحالی داره که تیم یادش افتاد چیزی به نام مساوی تو فوتبال هستش

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
من فقط نیمه دوم رو دیدم !!! در کل به نظر بازی خوبی بود !! یووه تا وقتی گل رو زد خیلی خوب بازی میکرد !! انگار که با اومدن زاکرونی یه نیروی تازه وارد تیم شده آخه بازیکنا خیلی پر هیجان و با انگیزه بودن تیمم هجومی بازی میکرد که من خیلی از این قضیه خوشحالم امیدوارم زاکرونی همین طورم ادامه بده !! مشکل عمده یکم ناهماهنگی بود که به خاطر این تغییراته و مطمئناً از بین میره !! دیه گو و سیسوکو خیلی آماده بودن و خیلی جاها همکاری خوبی با هم داشتن !! کاندروا عالی نبود ولی خوبم نبود در کل نوع بازیش حرکات پا به توپش و شوتاش خوبن فقط ناهاهنگه !!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

درسته من هم میدونم ولی اخه وچرا کاسرس امد جاش که ترکیب تیم به کل تغییر کنه ؟
من همون طور که از بازی تیم تو نیمه اول راضی بودم از نیمه دوم هم به همون قدر راضی بودم البته تا قبل از اینکه ملو به هر دلیل تعویض شد ،بعدش دیگه همه چیز ریخت بهم .
در مورد سیستم تیم هم بگم که یووه بیشتر مواقع با 3 یا 4 مهاجم حمله میکرد به جزء دل پیرو و امائوری و دیگو ، اگه دقت کردید تو تمام حملات سیسوکو هم نقش داشت ، اگه یووه همین طور ادامه بده خیلی امیدوار کننده هست چون حداقل یه برنامه خاصی برای حمله داره و دیگه پشت محوطه گیج نمیزنه.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
حسن كي بايد جاي ملو ميومد تو بازي؟!؟!؟!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من که حداقل به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوارم چون از هفته ی آینده بوفون ، گروسو ، کامو برمیگردن و زاکه رونی میتونه از سبا هم استفاده کنه فقط خداکنه تا بازی با آژاکس مصدوم ندیم که به اون بازی دیوید و یاکی هم خواهند رسید .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

حسن كي بايد جاي ملو ميومد تو بازي؟!؟!؟!

من هنوز به مصدوم بودن ملو شک دارم چون وقتی خواست تعویض بشه بدون هیچ مشکلی با سرعت از زمین خارج شد و کارگردان بازی هم هیچ صحنه ای از مصدومیت ملو نشون نداد.اگه مصدوم بوده و تعویض شده من به زاک بابت این تعویض حق میدم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

من هنوز به مصدوم بودن ملو شک دارم چون وقتی خواست تعویض بشه بدون هیچ مشکلی با سرعت از زمین خارج شد و کارگردان بازی هم هیچ صحنه ای از مصدومیت ملو نشون نداد.اگه مصدوم بوده و تعویض شده من به زاک بابت این تعویض حق میدم.

قبل از تعویض نشون داد ملو می لنگه چند بار پشت سر هم ملو رو نشون داد که مشکل داره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات ناظر بازی : منینگر 6 – گریگرا 5/5 – کاناوارو 5/5 – کیه لینی 6/5 – دچلیه 6/5 – کاندروا 5/5 – ملو 5/6 ( کاسرس 6 ) – سیسوکو 5/5 – دیه گو 6 – امائوری 5/5 – دل پیرو 6/5

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دیگو ستاره ی بازی گفت : همه ی بازیکنان بازی خوبی را به نمایش گذاشتند ، نسبت به گذشته بهتر شدیم ولی برای بدست آوردن پیروزی باید تلاش بیشتری برای بهتر شدن بکنیم ، در مجموع بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ولی برای برد کافی نبود ، یک هفته برای بهتر شدن و فکر کردن به اشتباهات و بازگشت به پیروزی فرصت داریم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
زاک در مصاحبه با شبکه رای بعد از بازی

[img width=480 height=360]http://i.imagehost.org/0990/RAI2_0130_11766_V_27500_20100131_135125.jpg[/img]

روبرتو بتگا در مصاحبه با شبکه رای

[img width=480 height=360]http://i.imagehost.org/0747/RAI2_0130_11766_V_27500_20100131_135410.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - در مورد آینده ی من همه چیز واضحه، من تا جون با یووه قرارداد دارم، تا اونموقع هم می خوام تا جایی که میشه پیروزی کسب کنیم. - اگر کسی بهتر از من برای این تیم آورده بشه خیلی هم خوبه، من هم برای اون و یوونتوس آرزوی موفقیت می کنم. - برای مربی که پیروز شدن رو دوست داره، بازی با یوونتوس یه فرصت خیلی خوبه، خصوصا بعد از نزدیک به 3 سال خونه نشینی این فرصت رو به این راحتی از دست نمی دادم. - من نمی تونیم دیگه با اینتر رقابت کنیم، ولی مطمئنا تیم های دیگه بالا پایین خواهند داشت. و این می تونه ما رو به جایگاه های بالاتر، و سهمیه لیگ قهرمانان برسونه. - یوونتوس تیم با کیفیتیه، امروز شما تلاش کردن رو توی این تیم دیدید، به زودی تغییرات دیگه و پیشرفت رو در این تیم خواهید دید. - بیشتر از نتیجه من به نقاط ضعف تیم نگاه کردم در این بازی، اشتباهات و ایرادات تیم در زمان مالکیت توپ و در زمان مالک نبودن. - گاهی تلاش برای کارهای بیشتر انجام دادن به ضرر یک تیم میشه، امروز هم ما خیلی فرصت ها رو هدر دادیم. - تیم خیلی عصبانی بود بعد از سوت پایان چون فکر می کرد استحقاق بیشتر ازین رو داره، و خیلی دوست داشتند سریع گذشته رو جبران کنند. - در خط هافبک خیلی غایب داریم و دست من خیلی محدوده. خط هافبک جاییه که شما باید صاحب بازی بشید و اگر بازی رو در مرکز ببرید، شانس بیشتری برای پیروزی دارید. اما درحال حاضر در این منطقه بازیکنان زیادی در اختیار نداریم. - ما مشکل کمبود عمق داریم. بازیکن ها خیلی کوتاه بازی می کنند و در همه ی قسمت های زمین عمق کمی داره بازی ما. - مهاجم های ما گاهی خیلی نزدیک به هم بازی می کنند و دیگو هم فکر می کنم نیاز داره گاهی به اطراف بره تا بتونه برای خودش فضا ایجاد کنه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این هم مصاحبه اله با شبکه رای ،کارشناس داوری برنامه ،تومبولینی از داوران سابق سری آ بد جوری داره سر قضیه پنالتی اله رو سوال پیچ میکنه :دی: :Facepalm:

[img width=480 height=360]http://f.imagehost.org/0056/RAI2_0130_11766_V_27500_20100131_140107.jpg[/img]

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خوب با یه بازی نمیشه در مورد یوونتوس جدید نظر داد ! ولی بازی چند نکته هم داشت ! یکی اینکه یه کم هیجان تو بازی یووه اومده بود و بازیکنا تلاش بیشتری میکردن البته خوب یه کم هم عجله می کردن که همون هیجان باعثش بود که البته فعلا طبیعیه چون مربی جدید اومده و هر کس میخواد خودشو نشون بده !! بعد هم اینکه این یووه بردن رو فراموش کرده و به باخت و تساوی داره عادت میکنه که بدترین چیز برای یه تیم میتونه باشه !! و در آخر اینکه یه بازیکن ویژه هم داشت این بازی که کاندروا بود که من رو به شخصه خیلی امیدوار کرد ! بازیش یه رگه های خیلی خوبی داره که امیدوارم پیشرفت کنه ضمن اینکه استیل خیلی عالی هم داره !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی