پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لاتزیو ( هفته بیست و دوم سری آ ) - یادواره آنجلو پروتزی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
اسامی بازیکنان دعوت شده برای بازی فردا برابر لاتزیو :

2 Caceres
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Cannavaro
10 Del Piero
11 Amauri
12 Chimenti
13 Manninger
15 Zebina
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
26 Candreva
27 Paolucci
28 Diego
29 De Ceglie
32 Yago
33 Legrottaglie
39 Marrone
36 Giandonato

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خيلي خوشحالم كه جووينكو و كاسرس در ليست قرار گرفتن! ببينم هنوز گاتزتا تركيب احتمالي اعلام نكرده؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زاکرونی : (نمی دونم چرا احساس کردم باید حرفای فرارا رو ترجمه کنم، وقتی یادم اومد زاکرونیه حالم گرفت !) - تنها کاری که من در این مقطع باید انجام بدم اینه که اون روحیه ی پیروزی که اول فصل توی یووه فرارا ایجاد کرده بود رو دوباره بسازم. - ما باید این بازی رو مال خودمون کنیم، همه ی بازیکن ها باید با یک ایده و یک روح به زمین بروند. - ارتباط من با بازیکن ها بار اساس قوانینم خواهد بود.در تمرینات همه به خوبی خودشون رو در اختیار من گذاشتند و با تیم حرفه ای روبرو شدم. - ما باید آروم آروم پیش بریم و بعد توقعمون رو بالاتر ببریم. برای اولین کار باید از لحاظ روانی ترسی که در بازی های اخیر تیم رو تحت تاثیر قرار داده از بین ببریم. - یوونتوس تیمی نیست که بخواد از پایین رفتن دوری کنه، یوونتوس تیمیه که برای پیروزی به زمین میره، ما هم فقط برای پیروزی به زمین میریم. - ما باید میانگین کیفیت بازی هر بازیکن رو بالا ببریم تا کیفیت بازی تیم بالا بره، من می خوام اونا رو در شرایطی بزارم که بهترین استفاده از تواناییهاشون رو انجام بدند. - من تا الان با کاپیتان تیم صحبت کردم و بهش گفتم چه انتظاراتی ازش دارم و در مدیریت بحران نقش کاپیتان برای من چی خواهد بود.بزودی و رفته رفته این کار رو با تک تک بازیکن ها می کنم و نقش تک تکشون رو بهشون خواهم گفت. - من ایده های توی ذهنم دارم که هنوز زوده اوان رو روی تیم اجرا کنم. فعلا فقط قصدم اینه که کیفیت فردی بازیکن ها رو بالا ببریم تا اعتماد به نفس کسب کنند. ولی در آینده با بررسی تیم و قضاوت روی داشته هام شکل بازی تیم رو انتخاب خواهم کرد. - (ازش می پرسند منظورت از روحیه ی پیروزی چیه ؟) همون روحیه ای که در ابتدای فصل از یوونتوس می دیدیم. - من هیچ سابقه ای در این تیم ندارم، اگر می خوام محبوب بشم، باید پیروز باشم. این قانونشه و من ازش آگاهم. - من فرقی بین بازیکن ها قائل نیستم، شاید دیگران به خاطر عملکرد هر بازیکن تفاوت هایی قائل شده باشند ولی من تفاوتی قائل نیستم. - من حرف همه بازیکن ها رو شنیدم. بعضی ها توی رختکن صداشون بهتر شنیده می شد، بعضی ها توی زمین بازیشون بهتر دیده می شد. - بزودی برتری و ضعف پیشنهاداتشون رو توی زمین خواهیم دید و تصمیمات رو خواهیم گرفت. - شکل سیستم تیم مهم نیست، مهم اتحاد تیمیه، اگر اتحاد تیمی از دست بره هیچ سیستمی باعث تیم شدن نمیشه. من در مورد سیستم تصمیم خواهد گرفت، ولی می دونم در خط هافبک به شکل الماسی بازی می کنیم چون ابزارش رو داریم.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
تنها امیدم امدن آلبرتو زاکرونی.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
صحبت های جالبی داشت یعنی خوشم امد از حرف زدنش خیلی مطمئن حرف زده و معلومه برنامه خاصی داره ، مثل چیرو خوب با کلمات بازی میکنه و شخصیت گفتاری جالبی داره ولی خوب مشخصا با هم خیلی تفاوت دارن .به نظر من خوبی اوردن یه مربی غریبه توی این شرایط برای یووه که هر کی هر جوری عشقش میکشید بازی میکرد در اینکه بازیکنان دیگه مثل قبل بی خیال نیستن و میدونن زاک با کسی رودر واسی نداره و کم کم حساب کار دستشون میاد ، بغضی ها تو این مدت تنبل شده بودن که امیدوارم زاک شارژشون کنه . امروز رفتم پیش یکی از دوستام که سنش 2 برابر من هست و خیلی هم فوتبالی ،ازش در مورد زاک پرسیدم که بهم جواب مثبت داد و گفت مربی هست که بتونه یووه رو از این شرایط خارج کنه بازی های لاتزیو رو برام مثال زد که گفت خیلی خوب کار کرد و فوتبال ایتالیا رو خوب میشناسه ، در اخر بهم گفت امیدوار باش . من هم امیدوارم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از اونجایی که مربی تیم تغییر کرده و زاک هم هنوز تو تعداد دفاع هاش شک داریم چه برسه به کل تاکتیک و همین طور مطمئن نبودن ترکیب های شبکه rai ،خیلی به صحت این ترکیب امیدوار نباشیم. یووه _ منینگر - کانا -کیلینی -کاسرس - دچلیه .ملو - سیسوکو - کاندروا -دیگو -دل پیرو -امائوری .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچ مربی حرفه ای با دو جلسه تمرین نمیاد تاکتیک تیم رو عوض کنه بخصوص با این شدت که یدفعه بکنه 3 دفاعه تیم رو ! هیچ شکی نیست که فردا با همون 4-4-2 خودمون بازی میکنیم . شاید زاکرونی بازی با 3 دفاع رو بپسنده ولی هنوز نه خودش و نه تیم اونقدر با هم مچ نشدن که براحتی بتونن همدیگر رو درک کنن و تغییر تاکتیک رو بپذیرن .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
کاسرس خیلی به موقع رسید,از شر گریگرا راحت میشیم,به جای امائوری,سبا باشه خیلی بهتره,حداقل سرعت داره ولی امائوری فعلآ هیچی نداره.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

کاسرس خیلی به موقع رسید,از شر گریگرا راحت میشیم,به جای امائوری,سبا باشه خیلی بهتره,حداقل سرعت داره ولی امائوری فعلآ هیچی نداره.

من هم خیلی دوست دارم امائوری بازی نکنه ولی مشکل اینجاست که سبا نمیونه تو اون پست باز دهی داشته باشه و هم اینکه روی نیمکت هم مهاجم هم پست امائوری، پائولوچی هست که فکر کنم بازی با لاتزیو براش خیلی بزرگ باشه .
این رو هم بگم که همون قدر که به خاطر مصدومان تیم دلم برای چیرو میسوخت همون قدر هم برای زاک میسوزه.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

مگه هر كي محروم ميشه نبايد تمرين كنه ؟! :دی:

گروسو چهار كارته هستش و محرومه و الكس هم وضعيتش مشخص نيست ولي به احتمال خيلي خيلي زياد به بازي ميرسه .

من نميدونستم گروسو محرومه و به خاطر محروميت نميرسه فكر ميكردم مصدوم شده :Facepalm:

خدا رو شكر الكس ميرسه حداقل يه كاپيتان درست حسابي بالاسره تيم هست و يه نفر كه احتمال گل زدنش خيلي خيلي بيشتر از آمائوري هستش :faintingsmiley:

خوشحالم كاسرس رسيد :blissysmile:

و اينكه زاك هم تو حرف زدن كم نمياره انگار :دی:

==========================

اميدوارم فرداشب يه بازي خوب رو ببينيم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
در کنفرانس مطبوعاتی پس از پیوستنش به یوونتوس حرفهای خیلی زیبا و جالب و امیدوار کننده ای زده بود و اینجا هم حرف های زیبایی زده بود و واقعا اگر اینطوری که میگه حرف بزنه ما دیگه غمی نخواهیم داشت. اما.... شاید مثل فرارا 5 بازی متوالی پیروز بشه و بعد در یک بازی کم کم افت کنه و تیم از بین بره شاید از تجربش استفاده کنه و تیم همیشه پیروز باشه و اصلا دچار افت نشه،که این احتمال خیلی کمه که تیم دچار افت نشه چون شاید زد و از آژاکس هم خوردیم و از لیگ اروپا هم حذف شدیم بعد وضع بشه مثل اون وضع حذف از لیگ قهرمانان. دقیقا اینجا بود که فرارا اصلا نتونست تیم و جمع کنه و هر بازی هم دسته گلی تازه به آب میداد.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

از اونجایی که مربی تیم تغییر کرده و زاک هم هنوز تو تعداد دفاع هاش شک داریم چه برسه به کل تاکتیک و همین طور مطمئن نبودن ترکیب های شبکه rai ،خیلی به صحت این ترکیب امیدوار نباشیم.

یووه _ منینگر - کانا -کیلینی -کاسرس - دچلیه .ملو - سیسوکو - کاندروا -دیگو -دل پیرو -امائوری .

به نظر من با اين وضع بازيكناني كه داريم همين 11 تا بهترين هايي هستند كه ميشه واسه اين بازي ازشون استفاده كرد.
تركيب يووه:
2-1-3-4

Manninger
Caceres, Cannavaro, Chiellini, De Ceglie
Sissoko, Melo, Candreva
Diego
Del Piero, Amauri

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
امشب واقعا فرصت خوبیه که پیروز بشیم و یه خورده به وضعمون تو جدول سر و سامان بدیم. لاتزیو هم زیاد وضع خوبی نداره و باید نهایت استفاده رو ببریم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

امشب واقعا فرصت خوبیه که پیروز بشیم و یه خورده به وضعمون تو جدول سر و سامان بدیم. لاتزیو هم زیاد وضع خوبی نداره و باید نهایت استفاده رو ببریم.

درسته.اگه ببريم پنجم ميشيم و به فاصله 5 امتيازي ميلان و روم و به 3 امتيازي ناپل مي رسيم
و به 13 امتيازي انتر

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
یکی لطف کنه لاین آپ بازی رو بزاره بینم زاکرونی میخواد با چه ترکیب و سیستمی بازی کنه !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
حدود 15 دقیق به شروع بازی مونده و در شبکه الجزیره اسپرت ترکیب قطعی یووه امد

منینگر کیلینی کانا دچلیه گریگرا ملو سیسوکو مارکیزیو دیگو دل پیرو و امائوری

انتونیو کابرینی به همراه چزاره مالدینی کارشناسان برنامه هستن.

[img width=480 height=360]http://f.imagehost.org/0842/JSC_Sports_1_0130_11296_H_27500_20100131_110043.jpg[/img]

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Diego Shot Min.21
Click Here for Video

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نيمه اول كه بدون گل تموم شد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
توپ خیلی زیاد دست یوونتوس بود. ولی موقعیت گل نزدیک به صفر بود اگه شوت دیگو رو حساب کنیم.. اگه نه که کلا موقعیت گل نداشت یوونتوس.. ولی تقریبا همه بازی توپ دست یوونتوس بود..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیزی که واضح بود، تفکرات تهاجمی زاکه رونی بود ! یوونتوس با تعداد خیلی زیاد حمله می کرد، همه بازیکن ها تو زمین دیده می شدند ! همه رو همه جا می دیدیم ! همه توی دفاع و حمله شرکت داشتند. حتی گزارشگر بازی هم یه جا گفت، مالکیت توپ زیادی برای یوونتوس می بینیم، همچنین پاسکاری زیاد که تمام بازیکن ها درش شرکت دارند. خیلی موقعیت داشتیم ! خیلی موقعیت های خوب داشتیم و از 45 دقیقه شاید 40 دقیقه روی دروازه بودیم. بازیکن ها خیلی سریع پاسکاری می کنند و سریع جا به جا می شند.و البته توی دفاع هم مشکلی نداشتیم. اولین حمله ی لاتزیو فکر کنم دقیقه 40 بود ! حقمون زدن بیش از یه گل توی نیمه اول بود. دیگو چند موقعیت خوب گل داشت، کاندروا موقعیت گل داشت. سیسوکو و آمائوری، کیلینی و خیلی های دیگه موقعیت گل داشتند اما شاید موقعیت های 100 درصدی نبودند هیچکدوم! :دی: زاکه رونی خیلی پرسر و صداست کنار زمین. مدام داره هی علامت میده و تذکر میده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی