پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لاتزیو ( هفته بیست و دوم سری آ ) - یادواره آنجلو پروتزی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
در مجموع نیمه ی اول خوب بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تیم توی نیمه اول تقریبا امیدوار کننده بود هر چند که هنوز از مالکیت مطلق توپ و میدان موقعیت مسلم گلزنی ایجاد نمی کنه اما تفکرات هجومی زاکه رونی برای حملات تحسین بر انگیره !!! خط میانی خیلی سریع جای خودشون رو با هم عوض می کنند و غیر از ملو که عقب وایساده بقیه مدام تغییر جا می دن !!!! امائوری و دل پیرو بهشون هیچ توپی نرسید ! دیه گو و سیسوکو خیلی پرتلاش بازی می کنند

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
واقعا یووه مالک 100% بازی بود لاتزیو فقط تونست 2 تا ضد حمله بزنه ، یووه واقعا خیلی خوب توپ رو چرخوند و هرکات ترکیبی زیادی پشت محوطه داشت ، یه چیزی که تو تیم زاک دیدم این بود که دیگه مثل سابق یووه پشت محوطه گیج نمیزنه و فقط به فکر اینکه توپ رو بندازه تو در و عمق دفاع لاتزیو رو هدف گرفته بود ، یه نکته مثبت دیگه این بود که دیگه خبری از سانتر های بیش از حد و بی هدف نبود ، تو تیم فقط گریگرا سانتر میکرد که از اون انتظار دیگه ای نمیرفت و اگه کاسرس بیاد جاش با این وضع خیلی عالی میشه . میشه گفت همه خوب بودن جزء گریگرا و البته امائوری حداقل از بازی های پیش بهتر بود. یه نکته که باعث ناراحتیم شد این بود که هواداران یووه به خاطر نشان دادن اعتراضشون ورزشگاه رو پر نکردن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفتی سیسوکو یادم اومد یکی ازون تکلاش زد که بازیکن نفهمید اعتراض کنه یا فکر کنه توپ رو چطور از بین پاهاش درآوردن :lol: حسین هم گفت، بازیکن ها به شکل عجیبی توی زمین جابه جا می شند و تحرک بالایی دارند.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
طبق گزارشات زاکرونی و یووه خیلی خوب شروع کردن !!! امیدوارم طلسم لعنتی " مالک کامل توپ بودن و نتیجه نگرفتن" بشکنه !!! :tired:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من بعد بازی با انتر انقد داغون بودم که از اون موقع تقریبا پست فوتبالی ندادم ولی امشب همچی یه خورده امیدوار شدم!!! :yes: خدا کنه حمله ها نتیجه بده!!!

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
من که نمیتونم بازی رو ببینم . لینکش هم که یه جوریه . پخش نشد :faintingsmiley: ممنون از همه بچه ها که دارن آمار بازی رو میدن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ادامه بازی از شبکه سوم سیما در حال پخش است

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Candreva Shot Min.51
Click Here for Video

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
گل. الکس پنالتی زد

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-0 Del Piero Min.70
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-1 Mauri Min.78
Click Here for Video

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
چه قدر بد شانسيم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خوب بعد مدت ها نباختيم ! بازي يوو چيز خاصي نداشت و از روي اشتباه داور به گل رسيديم فكر كنم بهترين بازيكن يوو ديگو بود !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چند سوال
چرا یووه ، چه خوب بازی کنه چه بد بازی کنه ،چه شوک بهش وارد بشه ،چه نشه نمیتونه بازی رو ببره ؟

[یکی فلسفه تعویض کاسرس بجای ملو رو هم به من بگه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازی رو باید با اختلاف هم می بردیم ! نمی دونم چرا 15-20 دقیقه آخر پنچر شد تیم ! شاید به خاطر دودنگی زیاد نیمه ی اول. ولی ازون بازی هایی بود که توپ نمی خواست بره توی گل ! و بعد لاتزیو 2 موقعیت داشت، یه گل زد. اگر به عملکرد تیم نگاه کنیم، بازی خوبی بود. بازی خیلی تهاجمی، حتی روی کارهای دفاعی هم خوب بودیدم. از لحاظ انفرادی همونطور که زک قول داده بود بازیکن ها خیلی بهتر شده بودند. ملو همون ملوی اول فصل بود (که البته فکر کنم مصدوم شد) آمائوری بهتر بود، هنوزم اون چیزی که باید باشه نیست ولی توی بازی خصوصا نیمه ی اول حضور موثری داشت. دچلیه خیلی خوب بود. هرچند بیشتر جلو بود و توی کارهای دفاعی تست نشد.کاندروا خوب بود، چند شوت خوب داشت که یکیش خیلی حیف شد نرفت توی گل. دیگو بهترین بازیکن یووه بود که اونم 15 دقیقه آخر به نظر خسته شده بود دیگه، اما توی 1 ساعت اول بازی واقعا غوغا کرد. الکس هم بهتر شده بود.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

چند سوال
چرا یووه ، چه خوب بازی کنه چه بد بازی کنه ،چه شوک بهش وارد بشه ،چه نشه نمیتونه بازی رو ببره ؟

[یکی فلسفه تعویض کاسرس بجای ملو رو هم به من بگه ؟

ملو كه تابلو بود مصدوم شده حالا اين كه كي قراره به جاش بياد فكر كنم به خاطر اين بود كه قرار بود كاسرس بياد هافبك راست و سيسوكو بره جاي ملو

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ملو مصدوم شده بود نمی تونست بازی کنه فقط میشه گفت بد شانس بودیم تو این بازی 1 توپ اومد رو دروازه دفت تو گل

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
چه گل مفتی خوردیم,وقتی خوب بازی میکنیم بازم نتیجه نمیگیریم,تعویض های زاکه خیلی عجیب بود,نباید بعد گل عقب میرفتیم,یکی از بازیکنایی که واقعآ خوب بازی کرد کاندروا بود,دیگو و سیسوکو هم خیلی خوب بودن,در کل پیام این بازی امید به اینده بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
2 نکته مهم در این بازی : 1- فلسفه آفرینش گریگرا ! و فلسفه وجودش در یووه چیست ؟ 2- آمائوری به چه دردی جز داد و بیداد الکی میخوره !؟؟؟ حیف یووه که اینجور بازیکنها دارن نابودش میکنن ! من به زاکرونی امتیاز 8 از 10 میدم ! واقعا خوب شروع کرد و امیدوارم فصل رو عالی تموم کنه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی