پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاندروا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پاسی که منجر به پنالتی شد هم اگر اشتباه نکنم کاندروا انداخت پشت دفاع برای الکس.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پاس قشنگی هم داد...آینده دار نشون داده ولی باید ببینیم بازیهای بعدی چطوره شاید اینم به سرنوشت قبلیها دچار بشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من که بازیه کاندروا به دلم نشست واقعا در خدمت تیمه و مفید بازی میکنه مثل دیگو نمایشی بازی و غیر مفید بازی نمیکنه من صد در صد اون رو به مارکیزیو ترجیح میدم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تا اونجایی که من دیدم آمائوری براش انداخت. کاندروا اصلا در اون محدوده نبود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

تا اونجایی که من دیدم آمائوری براش انداخت. کاندروا اصلا در اون محدوده نبود.

من الان رفتم صحنه منجز به پنالتی رو دیدم امائوری با سر پاس داد به اله. ;)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
كاندروا پاس اول رو فرستاد و آمائوري پشت موطه استپ كرد و دادش به آله . ولي پاس و ديد آنتونيو فوق العاده بود .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

كاندروا پاس اول رو فرستاد و آمائوري پشت موطه استپ كرد و دادش به آله . ولي پاس و ديد آنتونيو فوق العاده بود .

بابک من الان رفتم دیدم امائوری با سر پاس داد به اله ،الان که گفتی استوپ کرد من رو به شک انداختی که دوباره برم ببینم ولی باز هم دیدم بدون استوپ با سر انداخت برای اله ، استوپی در کار نبود :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بابک من الان رفتم دیدم امائوری با سر پاس داد به اله ،الان که گفتی استوپ کرد من رو به شک انداختی که دوباره برم ببینم ولی باز هم دیدم بدون استوپ با سر انداخت برای اله ، استوپی در کار نبود :دی:

حالا با هرچي انداخت كاندروا به آمائوري پاس داد ! :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

حالا با هرچي انداخت كاندروا به آمائوري پاس داد ! :دی:

با زورم که شده باید پاس گل آنتونیو کاندروا بده :دی:

میگم این کاندروا یه جوری تو مایه های نوچرینو هست با خاصیت تهاجمی.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
تو اين 2 بازي اخير خيلي خوب بازي كرده و موثر بوده و پشت محوطه جريمه شوت هاي خطرناكي رو ميزنه كه ما اين فصل بازيكني نداشتيم كه اين كار رو به خوبي انجام بده حداقل تو اين دوبازي خيلي بازي اميدواركننده اي انجام داده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خیلی خوشحالم که انقدر از بازی کاندروا تعریف میکنید فقط امیدوارم قانون مرغ همسایه غازه اجرا نشه تا شاهد محو شدن جیووینکو و مارکیزیو باشیم باتشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

سلام
خیلی خوشحالم که انقدر از بازی کاندروا تعریف میکنید
فقط امیدوارم قانون مرغ همسایه غازه اجرا نشه تا شاهد محو شدن جیووینکو و مارکیزیو باشیم
باتشکر

سلام کمال.. مرغ همسایه غازه برای زمانیه که مثلا کاندروا توی لیوورنو بود ما ازش تعریف می کردیم.. الان باید میگفتی قانون نو که امد به بازار کهنه می شه دل ازار...

در هر صورت به نظر من کاندروا از مارکیزیو بهتر خواهد بود.. بازیهای زیادی ندیدیم هنوز. فقط ۲ بازی کامل بازی کرده ولی حرکتاش طوری هست که نشون میده استعداد داره فقط تجربه می خواد.. مارکیزیو با تجربه هم بشه نمی تونه ستاره بشه. در نهایت یه بازیکن خوب میشه. ولی کاندروا پتانسیل ستاره شدن رو داره در اینده.. البته اینا همه اش حرفه و پیش بینی شخصی من هست.. باید توی ادامه فصل خودش رو نشون بده..

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خیلی دوست دارم شماره ی 7 آینده ی یوونتوس باشه ، بعد از پسوتو :rose: یووه شماره 7 درست و حسابی نداشته . . . هم شوت ها و هم پاس هاش خییل چشم نوازه . . . با اینکه فقط بازیشو جلوی لاتزیو دیدم ، ولی من هم اعتراف می کنم به نسبت مارکیزیو آیندش درخشان تره . . .

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
با اومدن کامو کاندروا میتونه کنار دیگو ,اله و خود کامو بازی های بهتری انجام بده.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

سلام کمال.. مرغ همسایه غازه برای زمانیه که مثلا کاندروا توی لیوورنو بود ما ازش تعریف می کردیم.. الان باید میگفتی قانون نو که امد به بازار کهنه می شه دل ازار...

در هر صورت به نظر من کاندروا از مارکیزیو بهتر خواهد بود.. بازیهای زیادی ندیدیم هنوز. فقط ۲ بازی کامل بازی کرده ولی حرکتاش طوری هست که نشون میده استعداد داره فقط تجربه می خواد.. مارکیزیو با تجربه هم بشه نمی تونه ستاره بشه. در نهایت یه بازیکن خوب میشه. ولی کاندروا پتانسیل ستاره شدن رو داره در اینده.. البته اینا همه اش حرفه و پیش بینی شخصی من هست.. باید توی ادامه فصل خودش رو نشون بده..

البته به نظر من خوب بودن كاندروا دليل نميشه كه ماركيزيو فراموش بشه
ماركيزيو يه جوون شايسته و فوق العاده است كه مطمئنا در آينده بهتر هم خواهد شد و تو تيم ملي هم بازيكن فيكس خواهد شد.
ولي از نظر من اصلا بد نيست كه تعداد جوانان با استعدادمون زياد بشه.شايد همين باعث يه رقابت و انگيزه دوباره در بازيكناني مثل ماركيزيو بشه و باعث پيشرفتشون بشه

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
ولی من فکر نمیکنم بتونه در آینده برا یووه به یه بازیکن خوب تبدیل شه :waiting:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
مطمئنی ؟ چون کاملا تفکرت غلطه :huhsmileyf: :wagfinger1:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من كه بازيكن خوب و اينده داري هست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من هم استیل بازییش خیلی خوب و جالب توجه هست !!! تکنیکش هم بد نیست ! من که خیلی بهش امیدوار هستم !!! البته بازیکن باهوشی هم هست!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من كه كاندروا جاي پيشرفت داره و بهتر هم ميشه روي گل امروز هم از تك موقعيتش استفاده كرد واگه اون توپ رو گل نميكرد شايد ما الان باخته بوديم چون بولونيا سخت داشت حمله ميكرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی