پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاندروا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من لز شوت های خوبش که همیشه تو چار چوب خیلی خوشم میاد.خیلی وقت بود یه بازیکن شوت زن نداشتیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
هنوز خیلی زوده که بخواد به یک بازیکن ثابت واسه یووه تبدیل بشه ولی به نظر من از اونجایی که قیمت زیادی هم نداره و سن مناسبی داره و مهمتر از همه ایتالیایی هستش بهتره اخر این فصل قراردادش رو دائمی کنیم تا یک مهره ی نسبتا خوب روی نیمکت داشته باشیم و ذخیره ی مارکیزیو و سیسوکو باشه!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من منتظر گلزنیش بودم که خوب خوشحالم که به ثمر رسید ولی خیلی هنوز کار داره تا بازیکن یوونتوس بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

به نقل از گازتا ماروتا برای جذب کاندروا با سران اودینزه به زودی مذاکره میکنه،
ماروتا در قدم اول قصد داره کاندورا رو با قراردادی کامل یوونتوسی کنه، اما به احتمال زیاد با مبلغی در حدود 7 میلون نصف مالکیتش رو میخره.
خود کاندروا هم گفته از اینکه تو یووه بمونه استقبال میکنه،

فصل پیش در 20 دیدار به میدان رفت و 2 هم برای یووه به ثمر رسوند.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کاندروا بازیکن خوبیه ایندش رو هم درخشان میبینم ولی با ترافیک بازیکن که من تو پست اون میبینم و با این سیستم دلنری بعید میدونم بتونه مثل فصل قبل تو ترکیب باشه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کاندروا به نظر من اینده فوتبال ایتالیاست. از هم تیمی هاش مثل جووینکو و پپه و مارکیزیو خیلی با کلاس تر بازی می کنه و مشخصه که فقط با کمی تجربه کسب کردن می تونه هم توی یوونتوس و هم توی تیم ملی بازیکن تاثیرگزاری باشه..

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تعجب میکنم با بازی های خوبی که کاندروا انجام داد و اینکه میتونست تو خط هافبک بازی سازی های خوبی انجام بده چرا لیپی خطش زد نمیدونم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
لیپی، لیپیه! کاسانو که خیلی بهتر از کاندروا بود!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کاسانو هم خوبه باید دو تاشونو دعوت میکرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاندروا هم بعد از صحبت موروتا با دل نری رسما به اودینزه برگشت و توی مصاحبه ای گفته : کیه که دوست نداشته باشه برای باشگاهی مثل یوونتوس بازی کنه ؟ من ازین اتفاق ناراحتم ولی این آخر دنیا نیست. الان من یه بازیکن اودینزه ام و همه ی تمرکزم روی اودینزه است و منتظرم ببینم چه اتفاقاتی می افته. کاندروا همچنین گفته دوست داره یه روز به تورین برگرده. مثل اینکه دل نری خودش کاندروا رو نخواسته.
  • Juventus FC از این پست تشکر کرده است

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعا یه بازیکن جوان درست حسابی تو این نسل فوتبال ایتالیا بود همین کاندروا بود فعلا تصمیمات دلنری خیلی عجیب غریب بوده

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حیف شد!

میشد ازش به عنوان یه آچار فرانسه یا ذخیره ی طلایی استفاده کرد!

اینجور بازیکن های چند پسته واقعا برای هر تیمی لازم هستن!

مخصوصا کاندروا که هم ایتالیایی بود و هم آینده دار!

نمیدونم چرا دلنری نخواستش!!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
یکی از تصمیمات اشتباه دلنری بودش ! من که خیلی سبک بازیش رو دوست داشتم هوشیار و جنگنده بود !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
کاندورا توی یووه عملکرد خوبی داشت ولی بعد از جدایی از تیم هرگز دیگه اون بازیکن سابق نشد و حالا در چزه نا هم بازیکن قابل اتکایی نیست ! برای خودم خیلی عجیب هست که بازیکنی مثل کاندروا که سطح خوبی داشت و خودش رو توی یووه نشون داده بود، چطور توی پارما و چزه نا در حد یک بازیکن معمولی رو به ضعیف ظاهر شده،
  • مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

92245288323590328098.jpg

تنها بازیکنی که حتی بعد چهار سال هنوز حسرت رفتنش از یووه رو می خورم همین کاندروا است :2:

عشق من بود این بشر ، چه همون نیم فصل 2010 چه بعدش

دیشب باز بدجور یهو دوست داشتم تو یووه می موند :2: چه گلی زد

• GioVanni Agnelli, juve's fan, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- حفظ نكردن كاندروا يكي از مسائل مبهم و تاريك كارنامه مديريتي ـة اين چند سال اخيره.

تو نيم فصل به صورت قرضي اومد و توي اون تيم داغون و بدون انگيزه تنها بازيكني بود كه هم خلاقيت به خرج مي داد و هم حداكثر تلاش خودش رو ميكرد، اون تيم به قدري خشك و بي روح بازي ميكرد كه پاس هاي بيرون پاي كاندروا جذابيت خاصي به بازي مي داد !!

بازيكني هم هست كه هر جا بازيش بده "آخ" نميگه ! مثل ماركيزيو كه همه جا بازي ميكنه و يك آچار فرانسه به تمام معناست.

• juve's fan, فرهاد, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ولی من یادمه کاندروا تو یووه خدای سوتی بود...مخصوصا بازی با اتالانتا.........البته الان خیلی پیشرفت کرده

• Georgia و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

"Corriere della Sera"  نوشته که کاندروا بازیکن سابق یووه که ستون اصلی تیم ملی ایتالیا رو تشکیل داده  تو تابستون مدنظر ِ  آانتونیو کونته بوده و تو لیست کونته برای فصل جدید یووه بود .

• juve's fan, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
از بهترین بازیهایی بود که انجام داد و این بازیش حالا حالا ها تو ذهن من باقی میمونه ، خیلی خوبه که هستی تو اتزوری .
هنوزم دوست دارم تو یووه ببینمت ، کاش تو این دوره جوون تر بودی و میومدی و تو اون دوره سیاه به یووه نمیومدی ، کاش .
زنده باد کاندروا .
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دیشب با ی موشک گل چهارم اینتر مقابل لچه رو زد! این ریشاشو زده قیافش بدتر شده ولی بازیش بهتر شده!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی