پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاندروا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
شا چطور به این نتیجه رسیدین ؟ :whaat: در ضمن هنوز هم خریداری نشده و قرضی هست !!!!

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

شا چطور به این نتیجه رسیدین ؟ :whaat: در ضمن هنوز هم خریداری نشده و قرضی هست !!!!

در آینده مشخص میشه ;D این بازیکن در حد و اندازه های نام یووه نیست :Facepalm: نمیدونم چرا مسئولین یووه دنبال یه بازیکن درستو حسابی نمیگردن :waiting:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

در آینده مشخص میشه ;D این بازیکن در حد و اندازه های نام یووه نیست :Facepalm: نمیدونم چرا مسئولین یووه دنبال یه بازیکن درستو حسابی نمیگردن :waiting:

به نظر من داری اشتباه میکنی دوست عزیز ، کاندروا تازه 20 سال داره و با هیچ منطقی نمیشه گفت که در حد یووه نیست و اینده خوبی نداره . ما باید از اینکه یه ملی پوش دیگه به جمعمون اضافه شده خوشحال باشیم .
مطمئن باش کاندروا قدر این پیراهن رو میدونه و این پیراهن رو فقط برای شهرت به تن نکرده مثل بعضی ها ...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حسن کاندروا 22 سالشه !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیشب من تحت تاثیر حرکات فردیش بودم . نمیدونم واقعاً اینجوری بود و کسانی که بازی رو دیدن با من موافقن یا من اینجوری استنباط کردم ! هماهنگ نبودش به هیچ وجه ولی خیلی خوب با توپ حرکات میکرد و بارها تکنیک خوبش رو هم نشون داد . توپ قشنگ رو پاش سواره و هر وقت توپ رو میگرفت دو اینتری کاملاً نزدیک میشدن تا توپ رو ازش بگیرن . ولی خب اصلاً هماهنگ نبود مخصوصاً با سیسوکو و ملو ولی هماهنگیش با دیه گو بهتر بود . یه شوت فوق العاده هم زد از اون سبک شوتهایی که بعد ندود 2006 دیگه تو یووه خیلی خیلی انگشت شمار زده شده ! فکر کنم اگر یکم هماهنگ تر بشه خیلی خیلی بازیکن خوبی بتونه بشه .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديشب خيلي خوب بازي كرد و نشون داد كه خيلي با استعداده. چندبار كه انتر داشت حمله ميكرد و تو برگشت توپ به ما رسيد خوب حفظ توپ ميكرد و بازي رو نگه ميداشت و يه شوت قشنگ هم زد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
فوق العاده هست آنتونیو !!! چه شوتهایی که نمیزنه !!! چه سانترهای عالی و دقیقی ! امیدوارم همینطور عالی ادامه بده و عالیتر پیشرفت کنه و جزیی از بازیکنان فصلهای بعد یووه باشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی با اینتر یک شوت زیبا زد که تولدو را به واکنش وا داشت و این بازی هم یک شوت دیدنی زد که حیف شد که گل نشد. باید توی تمرینات روی شوت هاش کاربشه. باید روی شوتهای کاندروا حساب کرد باید روش برنامه باز کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز 3-4 تا شوت کرد، یکیش رو خیلی خوب موزلرا گرفت.نفس اینکه یه بازیکن شوت زن به یووه اضافه شد که تا فضا رو می بینه شجاعت شوت کردن رو داره خیلی خوبه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اصلا روند بازیش خیلی توی حرکت های تیمی موثر بود ! کمی با تجربه تر بشه به نظرم می توه مفید باشه ! امیدوار شدم !

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

اصلا روند بازیش خیلی توی حرکت های تیمی موثر بود ! کمی با تجربه تر بشه به نظرم می توه مفید باشه ! امیدوار شدم !

تو حرکات تیمی هماهنگ نبود,ولی در کل بازیکن با کیفیتی نشون داد,حداقل از نوچرینو میتونه بهتر باشه.

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
از این بازیکنایی هست که آخر فصل از یووه میندازنش بیرون .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

خيلي بي انصافي

بازيكن خوبيه خوب بازي ميكنه امشب هم شب ِ‌ خوبي رو داشت فوق العاده نبود اما خوبه روند صعودي رو داره طي ميكنه بازي بعد مسلما بهتر از اين هم خواهد شد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

به شدت در اشتباهی امین کاندروا از اینده های فوتبال ایتالیا و یووه هست و من بشدت بهش ایمان دارم و اون رو امشب از بهترین های تیم دیدم از خیلی ها که نیم فصل بیشتر با تیم بودن هماهنگ تر هست.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اتفاقا به نظر من از ستاره های اینده یوونتوس و ایتالیا هست.. مگه کیه لینی اولین سالی که برای یوونتوس کاپلو بازی کرد کسی فکر می کرد که یه روزی بشه دفاع اول ایتالیا؟‌ به نظر من کاندروا هم یه استعداد هست که باید با کسب تجربه بهش فرصت داده بشه تا بتونه هافبک موثر بشه.. یعنی از بازی کردنش توی این ۲-۳ بازی میشه فهمید که فوتبالیست هست ولی تجربه نداره.. در ضمن من از مارکیزیو بیشتر می پسندم. یعنی اگه چیزی که فکر می کنم باشه..

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

فکر نکنم اینطوری بشه ، کاندروا از اون بازیکنان جوانی هست که لازمه به اونها اعتماد بنفس داده بشه مثل مارکیزیو ، در طول بازی تاثیر آنچنانی نداشت ولی بی تاثیر هم نبود و دوندگی و جرات شوت زنی زیادی داشت .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بارز ترین خصوصیت بازی کاندروا از نظر من این بود که اصل پوشش از بازیکن جلویی خودش رو به خوبی انجام می داد و همیشه توپ های دو رو به خوبی تبدیل به احسن می کرد ! من امشب بهش بین 6.5 تا 7 می دم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
منم از بازیش خیلی خوشم اومد بازیکن اینده داری نشون داد تسلط رو توپ بالا هستش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

از سبک بازیش خوشم اومد.

کاندروا فقط یه شوت زن معمولی نیست، شوت هاش رو دقیق و پر قدرت میزنه.
به نظرم با کسب تجربه میتونه بازیکن موثری بشه.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
یه چیزیش که نظر منو جلب می کرد این بود که همه پاساش به مقصد می رسید و صحیح بود ! این فصل بازیکنای بیش از هر چیزی پاس اشتباه دادن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی