پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

دوستان نبود اشنیایدر رو دلیل شکست اینتر میدونن ولی ای کاش نبود کیلینی رو از دلایل باخت یووه میدونستن .نه اینکه همه تقصیر هارو گردن چیرو بندازن .

فقط نبود کیلینی نیست که

نبود کیلینی و سیسوکو و یاکوینتا

تازه از مصدومیت اومدن ماکیزیو و دلپیرو و ترزگه

روزهای بد امائوری

مصدومیت بوفون که با درد داشت بازی میکرد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

دوستان نبود اشنیایدر رو دلیل شکست اینتر میدونن ولی ای کاش نبود کیلینی رو از دلایل باخت یووه میدونستن .نه اینکه همه تقصیر هارو گردن چیرو بندازن .

همچنین مصدومیت بوفون و نبودن گروسو و مصدومیت طولانی یاکی

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خدا خیرتون بده بابا شما ها این مسائل رو درک میکنید ولی بعضی ها بجای اینکه باخت یووه رو گردن مصدومیت ها بندازن برد های یووه رو دلیلش رو مصدومان حریفان یووه میدونن.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

باید منطقی باشیم خود من هم از هواداران چیرو هستم ولی نمیشه که علت باخت تیمی مثل یووه رو نبود کیلینی دونست ، مقصر اصلی باخت به باری بنظرمن چیرو بود چون خود چیرو هم فهمیده بود که بازی با این ترکیب در این وضعیت بسیار دشوار بزرگترین اشتباه ممکن بود ، یک مسئله ی دیگه هم اینه که تیم فرارا دچار آشفتگی تاکتیکی هست و چیرو علاوه بر تغییر سیستم های مکرر در اجرای تاکتیک ها هم به بن بست میخوره در بازی دیشب فقط سانتر از دو جناح بود که بازی با این تاکتیک برای من بعنوان یک هوادار امیدوار کننده نبود در ضمن در بازی دیشب اگر قرار بود به الکس بازی نده با توجه به آمادگی سبا بهتر بود 4-2-3-1 بازی کنه تا اینکه بخواد از تیاگو یا آماوری که آماده نبودند استفاده کنه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته باید منطقی بود و شکست اینتر رو به خاطر نبود اشنایدر زیر سوال نبرد.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

میتونست مارکیزیو وظایف دیگه بهش بده

مثلا اگه مربی ترسو بود
میگفت جلو نرو
شوت از پشت هیجده بزن فقط
و موقعیت سازی برای حمله ها بکن
نه برو تو هیجده حریف جای گیری بکن

اصلا فکر کردی مارکیزیو چطوری اون موقع که سیسوکو شوت رو زد تو هیجده بود؟
چرا یه جای دیگه نبود؟

من نمیدونم به چی میگی تاکتیک
اینکه تو تیم مثلا بارسلونا مسی توپو بردار 10 نفرو جا بزاره بزنه تو گل؟
این تو فوتبال تو کوچه هم پیش میاد

یا مثلا تیم رئال کاکا و یا رونالدو توپو بردارن و با سرعت برن بزنن تو گل؟

کار بزرگو کسی میکنه که با بازیکنایی مثل تیاگو و مولینارو این همه موقعییت رو دروازه حریف درست میکنه

من اصلا هواداره بارسا نیستم ولی تورو خدا یه تیم دیگرو مثال بزن تا حالا دیدی بارسا چه جوری پرس می کنه؟ اصلا تاحال پاسکاریاشونو دیدی؟ تو به اینامیگی تاکتیک یا مثلا 4-1 باختن به بایرن بدون دوزار پاس کاری؟

جدیدا منتقدان چیرو حمایت از چیرو رو جرم میدونن و بشدت با این مسئله برخورد میکنن.

حسن باور کن داریم بحث می کنیم. چرا جو رو بهم می ریزی من فکر کنم الان فقط شما داری تا انتقادی از چیرو میشه می آی اینجوری پست میدی خداوکیلی اینی که الان تو گفتی چه ربطی به بحث داشت؟!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

من اصلا هواداره بارسا نیستم ولی تورو خدا یه تیم دیگرو مثال بزن تا حالا دیدی بارسا چه جوری پرس می کنه؟ اصلا تاحال پاسکاریاشونو دیدی؟ تو به اینامیگی تاکتیک یا مثلا 4-1 باختن به بایرن بدون دوزار پاس کاری؟
حسن باور کن داریم بحث می کنیم. چرا جو رو بهم می ریزی من فکر کنم الان فقط شما داری تا انتقادی از چیرو میشه می آی اینجوری پست میدی خداوکیلی اینی که الان تو گفتی چه ربطی به بحث داشت؟!

خب بارسلونا الان تو اوجش هست
اونا تک تک بازیکناشون بازیکنای بزرگی هستن و البته با هم هماهنگ

الان یوونتوس برای این فصل چنتا بازیکن جدید اضافه کرده؟
حدود 5 تا
خب مگه این کمه؟
فقط برای هماهنگ شدنشون حداقل باید 1 فصل بره
بعدم بارسلونا کجا 3 یا 4 سال پیش رفته دسته 2 کشورشون و این همه جریمه داده و.........................................

تو نباید بارسلونا رو با یوونتوس مقایسه کنی چون اصلا قابل مقایسه نیست

بعدم هی میگی 4 تا از بایرن خوردیم خوردیم مگه بارسلونا 4 تا از ختافه نخورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه 4 تا از رئل مادرید نخورد؟؟؟؟؟؟
مگه 4 تا از اتلتیکو مادرید نخورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تیمی که 3 تا 4 تا تو یه فصل بخوره تیم بزرگی هست؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

این نتایج مال سالی بود اخرین قهرمانی رئال تو لالیگا بدست اومد(2سال پیش)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بچه ها لطفا ً این بحث رو توی تاپیک مربوط به خودش ادامه بدید

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
وای من چند روزی نبودم بازم باختیم !!! :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکات جال بازی : این پتالتی که برای یووه گرفته شد، اولین پنالتی گرفته شده برای یووه بعد از 41 بازی بود ! در جریان هم هستید که الان نزدیک 2 ساله به ضرر اینتر پنالتی گرفت نشده. ترزگه تاحالا به باری گل نزده بود، در نتیجه باری، 31 مین تیمیه که در ایتالیا از ترزگه گل می خوره !!! این 12 مین باخت یووه در سال 2009 بود (ژانویه تا ژانویه) چیزی که در 15 سال اخیر بی سابقه بوده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اماری که دادی درسته ولی یه اشتباه داره این فصل بازی اینتر کالیاری بالاخره داورها ناپرهیزی کردن و یه پنالتی به ضرر اینتر گرفتن و البته 60 تا هم نگرفتن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

باید منطقی باشیم خود من هم از هواداران چیرو هستم ولی نمیشه که علت باخت تیمی مثل یووه رو نبود کیلینی دونست ، مقصر اصلی باخت به باری بنظرمن چیرو بود چون خود چیرو هم فهمیده بود که بازی با این ترکیب در این وضعیت بسیار دشوار بزرگترین اشتباه ممکن بود ، یک مسئله ی دیگه هم اینه که تیم فرارا دچار آشفتگی تاکتیکی هست و چیرو علاوه بر تغییر سیستم های مکرر در اجرای تاکتیک ها هم به بن بست میخوره در بازی دیشب فقط سانتر از دو جناح بود که بازی با این تاکتیک برای من بعنوان یک هوادار امیدوار کننده نبود در ضمن در بازی دیشب اگر قرار بود به الکس بازی نده با توجه به آمادگی سبا بهتر بود 4-2-3-1 بازی کنه تا اینکه بخواد از تیاگو یا آماوری که آماده نبودند استفاده کنه .

مرسی مسعودجان.

نکات جال بازی :

این پتالتی که برای یووه گرفته شد، اولین پنالتی گرفته شده برای یووه بعد از 41 بازی بود !
در جریان هم هستید که الان نزدیک 2 ساله به ضرر اینتر پنالتی گرفت نشده.

ترزگه تاحالا به باری گل نزده بود، در نتیجه باری، 31 مین تیمیه که در ایتالیا از ترزگه گل می خوره !!!

این 12 مین باخت یووه در سال 2009 بود (ژانویه تا ژانویه) چیزی که در 15 سال اخیر بی سابقه بوده.

مقصر چیرو فرارا نیستا. یک وقت فکر بیخود نکنید!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مقصر چیرو فرارا نیستا. یک وقت فکر بیخود نکنید!!!!!!!

ازین 12 تا باخت 6 تاش مربوط به یوونتوس رانیریه و 6 تاش مربوط به فرارا.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ازین 12 تا باخت 6 تاش مربوط به یوونتوس رانیریه و 6 تاش مربوط به فرارا.

با این تفاوت که 6 تا باخت کلودیو رانیری در کل 1 فصل اتفاق افتاده و با اون بازیکنان.

ولی 6 تا باخت چیرو فرارا فقط در یک نیم فصل بوده و با این بازیکنان ستاره. ( مصدومیت تقریبا کمتر) 2 بار ما تحقیر شدیم بدجوری هم تحقیر شدیم از این 6 باخت 2تاش در لیگ قهرمانان بوده که بدجوریم حذف شدیم.

**********آمار بسیار زیباست***********

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
لطفا یه چیزی از خودت بگو چرا از این و اون تشکر میکنی. حرف های شما خیلی جالبه که میگی باخت اینتر به خاطر نبود اشنایدر بود و من فقط نبود کیلینی رو مثال زدم نه اینکه بخوام بهانه کنم ولی شما به خاطر نداشتن حرف مناسب همش دنبال این جور مسائل میگردی. امیدوارم تو میتینگ بعدی حاضر باشی تا بتونیم خیلی راحت دیدگاهمون رو به هم انتقال بدیم چون این طوری به هیچ جا نمیرسیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

لطفا یه چیزی از خودت بگو چرا از این و اون تشکر میکنی.
حرف های شما خیلی جالبه که میگی باخت اینتر به خاطر نبود اشنایدر بود و من فقط نبود کیلینی رو مثال زدم نه اینکه بخوام بهانه کنم ولی شما به خاطر نداشتن حرف مناسب همش دنبال این جور مسائل میگردی.
امیدوارم تو میتینگ بعدی حاضر باشی تا بتونیم خیلی راحت دیدگاهمون رو به هم انتقال بدیم چون این طوری به هیچ جا نمیرسیم.

گفتنی ها را من در پست های 182 و 188 گفتم. ولی کسی جواب درست و حسابی و منطقی به من نداد و اکثر بچه ها هم که عامل ناکامی را مربی میدونند.

از دوستان هم تشکر میکنم چون صادقانه و بدون طرفدارای پست میدهند و کاملا منطقی هست.

***آقا دوستان یوونتوسی های عزیز برد یوونتوس مقابل اینتر یک برد کاملا تاکتیکی بود نبود اشنایدر هم هیچ تاثیری در بازی نگذاشت و فرارا با قاطعیت نراتزوری را شکست داد***

دیگه دست از روی سر ما بر میدارید.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خیلی میخوامت. دست رو سر گذاشته بودم که حالا بخوام بردارم. :unknw:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با این تفاوت که 6 تا باخت کلودیو رانیری در کل 1 فصل اتفاق افتاده و با اون بازیکنان.

ولی 6 تا باخت چیرو فرارا فقط در یک نیم فصل بوده و با این بازیکنان ستاره. ( مصدومیت تقریبا کمتر) 2 بار ما تحقیر شدیم بدجوری هم تحقیر شدیم از این 6 باخت 2تاش در لیگ قهرمانان بوده که بدجوریم حذف شدیم.

من که گفتم سال 2009 ، از ژانویه تا ژانویه، هر مربی یک نیم فصل بود.

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
تحقیر شدن یووه تا کی؟ چرا استعفا نمیده این فرارا کلاسش هم بهتره---همش ابروریزی----------لعنت به..................از سال 94 که هوادار و عاشق بیانکونری بودن اینجوری رو ندیده بودم----------

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تحقیر شدن یووه تا کی؟ چرا استعفا نمیده این فرارا کلاسش هم بهتره---همش ابروریزی----------لعنت به..................از سال 94 که هوادار و عاشق بیانکونری بودن اینجوری رو ندیده بودم----------

وحید جان آروم باش. چه خبره، چرا گرد و خاک میکنی. خیلی توپت پره!!!! وایسا کم،کم همه چیز درست خواهد شد!!!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی