پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اودینزه ( هفته سیزدهم سری آ ) - یادواره آنجلو دی لی ویو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
تموم شد بردیم.............................................. :scarflong:

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
خدا رو شکر که بردیم به همه تبریک میگم

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
همون یک صفر به سود یووه تموم شد.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
آخه چرا باید فقط یه دونه به اودینه نصفه نیمه بزنیم و دقیقه 90 قلبمون تاپ توپ کنه ؟ این آمائوری چرا گل نمیزنه ؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
هورا !! خوش یمن بود !!! بردیم ! 3 امتیاز گرفتیم ! جووینکو بازی کرد ! الکس و سیسوکو برگشتند و مصدوم ندادیم !! ای جانم الکس !!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
تصویر تصویر تصویر

Juventus - Udinese
Sunday Novermber 22, 20:00CET
Stadio Olimpico di Torino, Italy

:: Goals ::

1-0 Grosso Min.51
Click Here for Video

:: Extras ::

Diego Shot Min.5
Click Here for Video

Giovinco Chance Min.12
Click Here for Video

Amauri Chance Min.37
Click Here for Video

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
از نتیجه 0-1 اعصابم بهم میریزه چون تا اخر بازی باید دست به دعا باشی که گل نخوری.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کیفیت بازی توی نیمه دوم هم جالب نبود اما یوونتوس به اون چیزی که می خواست رسید! توی این مقطع که بازی های ملی برگزار شد و توی یک هفته آینده یوونتوس دو بازی دیگه رو پیش رو داره مهم ترین هدف گرفتن امتیاز هست که یووه بهش رسید. مثبت ترین نکته بازی,بازی کردن الکس بود.درسته که کاملا آماده نبود و توی پست تخصصی خودش هم بازی نکرد اما بازگشتش می تونه خیلی به یووه کمک بکنه.امروز کامورانزی کمی خسته بود و برای اولینبار بود که الکس و دیه گو و کامو کنار هم بازی می کردن.مسلما به مرور زمان این ترکیب جا میفته و بازی های بهتری رو خواهیم دید.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خوب بازی با همان تک گل فابیو گروسو به پایان رسید ، پایان رساندن بازی با یک گل بسیار دشوار هست ولی تو این بازی بر خلاف تمام بازی هایی که با یک گل می بردیم استرس کمتری داشتم تنها به دو دلیل ، اولی اینکه غیبت دی ناتاله و په په و نبود سرعت و خلاقیت در اودینزه خیالم رو راحت کرده بود و دلیل دوم هم اینه که پولسن و محمد در پوشش دادن فضای جلوی مدافعان عالی بودند در ضمن وجود کیلینی هم برای ما یک نعمته ، بازی با 4-2-3-1 شروع شد ولی بعد از اینکه چیرو با فشردگی بازیکنان اودینزه در عمق مواجه شد به 4-4-2 روی آورد و سعی کرد با نزدیک کردن الکس و دیگو به هم از خلاقیت این دو بازیکن برای شکاف دادن در دفاع حریف استفاده کنه ، بازی به بازی بیشتر از تفکرات چیرو خوشم میاد اگر توجه کرده باشید در این بازی چیرو هوای بازی چهارشنبه رو داشت .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی ایده آلی نبود ولی خوب 3 امتیاز مهم بود که گرفتیم. از یه چیز فرارا خوشم اومد اونم تعویض ملو بود، ملو بد بازی کرد، پولسن خوب بازی کرد، ملو رو کشید بیرون پولسن رو نگه داشت ! نشون میده برای فرارا اسم ها اهمیت ندارند.پولسنی که فرارا تاکید کرده بود نمی خواد. وقتی خوب بازی می کنه حتی به ملوی 25 میلیونی هم ترجیحش میده. ازینکه پولسن توی زمین موند خوشم اومد.اتفاقا گل رو هم پولسن ساخت با پاس قشنگی که به کاسرس داد و کاسارس توپ رو انداخت برای گروسو. در کل اودینزه همچین تیم دست و پا بسته ای نبود و خیلی فضاها رو خوب بسته بود، یووه هم موقعیت هایی داشت که اگر گل می کرد تو نیمه اول می تونست فشردگی بازی اودینزه رو کم کنه ولی خوب موفق نشدیم گل بزنیم. در کل بازی فکر کنم بوفون 2 بار مجبور به واکنش شد که یکیش شوت از راه دور بود و یکی هم شلوغی محوطه آخر بازی بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 6 – کاسرس 5/6 - کاناوارو 6 – کیه لینی 6 – گروسو 5/6 – ملو 5 ( سیسوکو 7 ) – پولسن 6 – کامورانزی 6 – دیه گو 6 – جووینکو 5/5 ( دل پیرو 6 ) – امائوری 5/5

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مالکیت توپ :
یوونتوس 55.8% - اودینزه 44.2%

شوت در چهارچوب:
یوونتوس 7 - اودینزه 2

شوت بیرون :
یوونتوس 2 - اودینزه 0

شوت بلوکه شده :
یوونتوس 3 - اودینزه 2

آفساید :
یوونتوس 10 - اودینزه 5

پاس :
یوونتوس 440 پاس 82.50% صحیح.
اودینزه 349 پاس 3.07% صحیح.

سانتر :
یوونتوس 23 - اودینزه 17

خطا :
یوونتوس 16 - اودینزه 19

کارت زرد :
یوونتوس 3 - اودینزه 2

نمودار پاسکاری :

تصویر

جهت های حمله :

تصویر

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - بازی بسیار سختی بود و فکر می کنم این 3 امتیاز خیلی با ارزش بود. - مشکلاتی داشتیم، امروز در باز کردن و پیدا کردن فضاها ضعیف بودیم خصوصا در نیمه اول، ولی بهرحال چیزی که در آخر حساب میشه امتیازه. - خوشحالم که دلپیرو و سیسوکو رو در زمین دیدیم، اونا هم نقش موثری در این پیروزی داشتند. - دلپیرو مدت ها بود بازی نکرده بود، نمی خواستم ریسک کنم و می خواستم سرعت بازی کمی از جریان اولیه افتاد باشه و به ثبات بیشتری توی بازی رسیده باشیم که بازیش بدم، هرچند ریتم بازی هیچوقت به ثبات نرسید. - اینتر ؟ من الان تو فکر بوردو ام.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب خدا رو شکر که تونستیم بازی رو ببریم بازی نه فقط به خاطر نتیجه بلکه به خاطر شکل و شمایل بازی خیلی شبیه بازی با کیوو بود یووه خیلی دل چسب بازی نکرد ولی منطقی و بدون ریسک بود از فرارا متشکرم به خاطر این که با تعویض های عالی تونست بازی رو کنترل کنه و از این که ملو رو بیرون کشید و پولسن رو نگه داشت خیلی خوشحال شدم چون به اسم ها توجه نمیکنه و جواب خیلی ها رو که گفتن چیرو ترسو است رو داد . باید از همه هواداران یووه در استادیوم تشکر کرد چون مدام سیسوکو که یک سیاه پوست است رو تشویق کردن و جواب کسانی که هواداران یووه رو بعد از بازی با اینتر نزاد پرست خواندن دادن فرارا هم در مصاحبه با شبکه رای 2 به این موضوع اشاره کرد. :Juveflag:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

از یه چیز فرارا خوشم اومد اونم تعویض ملو بود، ملو بد بازی کرد، پولسن خوب بازی کرد، ملو رو کشید بیرون پولسن رو نگه داشت ! نشون میده برای فرارا اسم ها اهمیت ندارند.پولسنی که فرارا تاکید کرده بود نمی خواد. وقتی خوب بازی می کنه حتی به ملوی 25 میلیونی هم ترجیحش میده. ازینکه پولسن توی زمین موند خوشم اومد.اتفاقا گل رو هم پولسن ساخت با پاس قشنگی که به کاسرس داد و کاسارس توپ رو انداخت برای گروسو.

آمدم یک چیزی تو همین مایه ها بگم .... فقط خوب شد قبلش پست ها را خواندم . حرفی برای گفتن ندارم جز اینکه نوشته مزبور صد درصد تایید میشود.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یووه باید کوبنده تر فوتبال بازی کند.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مهمترین نکته ای که در بازی دیشب نظرمن رو جلب کرد تشویق های بی نظیر تماشاگران حاضر در المپیکو بود واقعا گل کاشتن البته شدت تشویق ها به بازگشت گروه Nucleo 1985 و هم صدا شدن Drughi با اونها مربوط میشد ، این نکته رو هم یاد آور بشم که دیروز یوونتوس برای 1000 بار در تورین تونست به پیروزی برسه البته در کالچیو ، گروسو و کاسرس دو یوونتوسی بودند که در تیم هفته ایتالیا انتخاب شدند.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به هر حال برديم وخوشحالم كه نتيجه رو گرفتيم اما در مقايسه با بازي قبل ضعيفتر بوديم كامورانزي اون بازيكن بازيهاي قبل نبود همچنين جووينكو امائوري هم چيز خاصي نداشت اما بوفون كيليني گروسو پولسن كاسرس و مخصوصن سيسوكو خوب بودند ديگو هم بد نبود اما ملو ضعيف بود و علت تعويضش هم همين بود يووه بازي رو خوب در اختيار داشت به جز دقايقي از انتهاي بازي اميدوارم بازي با بوردو هماهنگتر و بهتر ظاهر بشيم وبتونيم با برد به دور بعد بريم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کالچیو ایتالیا توی تیم منتخب هفتش در وصف کیه لینی گفت : در کل بازی حتی 1 اینچ فضاها هم به مهاجم های اودینزه نداد ! سایت گل هم هفته ی قبل توی تیم منتخبش در وصف کیه لینی نوشته بود : فکر می کنم فرارا وقتی می خواد لیست بازیکن های دعوت شده رو بنویسه،هر هفته اولین اسمی که قرار میده کیه لینی باشه ! شاید توی لیگ قهرمانان و سرعت بالاتر بازی ها کیه لینی به رقابت کشیده بشه و بازی ها براش چلنجینگ باشند، ولی سطح بازیش خیلی بالاتر از سطح مهاجم های سری آ ست، واقعا این هفته ها کیه لینی حکم دیوار داشته تو سری آ ! جالب تر اینه که دیگه بی خودی زیر توپ نمیزنه (یه بار گفتم قبلا) دیشب هم مثل سانتر می شد روی دروازه، بازیکن هم جلوش بود، ولی با استپ سینه توپ رو می نداخت اونور و پا به توپ می رفت ! دلپیرو دیشب بد نبود به طور کلی، ولی اصلا اون دلپیرو آماده هم نبود هنوز، طبیعیه. اما یه حرکت کردن خودشو و دیگو دو نفری 4 تا دفاع اودینزه رو اسگل کردن :دی: بین 3-4 نفر بودند تو 1 وجب فضا، یه پاسکاری خیلی قشنگی کردند و رد شدند.یه نکته دیگه هم این بود که وقتی دلپیرو اومد توی زمین بوفون بازوبند کاپیتانی رو فرستاد برای الکس، ولی دقیقا نفهمیدم چی شد اما چند لحظه بعد دیدم کیه لینی داره بازوبند رو برای بوفون پس میاره. بوفون برای خودش کم شخصیتی نیست (در حدی که بندی توی قرارداد بوفون هست که همیشه باید بیشترین حقوق رو بگیره که الان با 5.5 میلیون همینطوره) اما احترامی که به الکس گذاشت و این حرکتش خیلی تحسین برانگیز. خیلی حال کردم. الکس هم به محض ورود به زمین رفت با دیگو خوش و بش کرد :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
هر چند دیر ولی برد مقابل اودینزه را تبریک میگم. تونستیم با هر بد بختی شده 3 امتیاز بازی را کسب کنیم. بازی خوبی بود یوونتوس خوب بازی کرد ولی تنها مشکلی که داشت این بود که بعد از گل اول دیگه هیچ میلی به گل زنی نداشت. واقعا به حرکت گروسو روی گل اول توجه کنید واقعا ببینید چه حرکت موثری میکنه که باعث گل زدن خودش برای یوونتوس میشه. حرکتش قابل تحسین بود فکر کنم با وجود گروسو 3 یا 4 سالی دفاع چپمون تضمین هست. مارتین کاسرس هم واقعا در دفاع راست خوب بازی میکنه میدونم نواقصی داره ولی نشون داده که فرارا داره روش کار میکنه و میخواد اون دفاع راستش باشه. واقعا من چند بازی زیر نظرش دارم خوب بازی میکنه. انصافا خوبه. کریسیتن پولسن=> واقعا خیلی خیلی خیلی متحول شده واقعا خیلی خوب بازی میکنه نسبت به قبل من دیشب ازش سوتی ندیدم چیرو فرارا خیلی عالی روش کار کرده %100 در خدمت تیم بازی کرد و موثر. من خیلی به این تیم دوباره امیدوار شدم معلومه در این چند وقته یک کارایی شده. در مورد تعویض ها هم تعویض های فرارا همشون درست و به جا بود مخصوصا اوردن سیسوکو که اگر اون تکل هاش نبود شاید بازی با تساوی به پایان میرسید. این پیروزی مبارک همتون.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی