پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اودینزه ( هفته سیزدهم سری آ ) - یادواره آنجلو دی لی ویو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اگه الکس بره هافبک واقعا ظلمه و چون در این پست درگیری زیاده احتماله مصدومیتش زیاده

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دل پیرو گفته از بازی در پست هافک مشکلی نداره.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال
من یکی که اصلا به این قضیه بازی الکس توی پست هافبک خوشبین نیستم و به نظرم با توجه به سن و سال الکس و نوع بازیش اون بازدهی لازم رو نخواهد داشت . در گذشته نیز این کار انجام شده بود ولی به نتیجه مطلوبی نرسیده بود . لازمه بازی در پست هافبک (به احتمال زیاد تهاجمی ) سرعت بالا و همچنین قدرت بدنی مناسبه که فکر نمی کنم بشه همچین چیزی رو از الکس توی 90 دقیقه بازی انتظار داشت . امیدوارم الکسی که میتونه خیلی به کار تیم بیاد اینجوری هرز نره .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من یکی که اصلا به این قضیه بازی الکس توی پست هافبک خوشبین نیستم و به نظرم با توجه به سن و سال الکس و نوع بازیش اون بازدهی لازم رو نخواهد داشت .
در گذشته نیز این کار انجام شده بود ولی به نتیجه مطلوبی نرسیده بود .
لازمه بازی در پست هافبک (به احتمال زیاد تهاجمی ) سرعت بالا و همچنین قدرت بدنی مناسبه که فکر نمی کنم بشه همچین چیزی رو از الکس توی 90 دقیقه بازی انتظار داشت .
امیدوارم الکسی که میتونه خیلی به کار تیم بیاد اینجوری هرز نره .

منم حرف شما رو تایید میکنم !!!!

این رو هم ذکر میکنم که الکس یه جورایی دوباره پشت مهاجم قرار میگیره !!! درست اسم ترکیب 1 3 2 4 هست ولی اگه الکس توی ترکیب باشه در مواقع حمله این شکلی میشه ولی در هنگام دفاع قضیه کمی متفاوت هست !!!!! و ترکیب یه جورایی 1 5 4 میشه که هافک های دفاعی در حالتی که الکس باشه باید کمی به الکس متمای شن و ازش حمایت کنن !!!!!! در کل باید بازیکنی مثل سیسوکو در اوج امادگیش باشه تا بتونه سمت الکس رو هم جمع کنه !!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب دی اگوستینو هم به بازی مقابل یووه می رسه !!! مصدوماشون : اوبودو - فلورس - په په - سانچز - محروم : دی ناتاله یووه هم 4 تا مصدوم به نام های یاکوئنتا - امجیچ - زبینا و سیسوکو داره خوشبختانه مارکیزیو هم مشکلی برای این بازی نداره به همراه دل پیرو

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اودینزه به جزء کورادی هیچ مهاجم دیگه ای نداره و این یه امتیاز برای ماست. داور بازی هم بریگی است که اصلا ازش خوشم نمیاد خیلی شوم تشریف داره .

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اودینزه یاداور یه خاطره خوب هم هست سال 2002 که انتر مقابل لاتزیو له شد ما اودینزه رو بردیم و قهرمان شدیم---چه حالی داد

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
با مصدومیت دیوید و محرومیت آمائوری به احتمال خیلی زیاد الکس فوروارد نوک بازی می کنه جوینکو هم سر پست قبلیش میمونه خبر مصدومیت دیوید خیلی بد بود اما یکم جالب میشه ترکیب 4 تا بازیکن تمام تکنیکی کارای حمله رو انجام میدن جوینکو دیگو کامو اله مثل اینکه قسمت نیست الکس هافبک بازی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره متاسفانه ترزگه بهترن گل زن یووه (که کمترین دقایق بازی هم داشت) به دلیل مشکل ماهیچه ی ساق پای چپ 1 ماه از میادین دور خواهد بود و احتمالا بازی اینتر و بایرن رو از دست میده. دیگه واقعا این مصدومیت ها دارند اعصاب خورد کن می شند... آمائوری البته محروم نیست.بازی با آتلانتا محروم بود فقط.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
خبر بسیار ناراحت کننده و اعصاب خرد کنی بود ! باز هم فقط یک مهجم نوک داریم! راستی ، آمائوری برای چی محرومه؟!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

آمائوری البته محروم نیست.بازی با آتلانتا محروم بود فقط.

فکر می کردم دو بازی محروم پس جووینکو به احتمال زیاد یار ذخیرست

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس _ اودینزه
هفته ی سیزدهم
ورزشگاه المپیک تورین

دو تیم 77 بار برابر هم صف آرایی کردند که یووه 50 برد ، 18 مساوی ، 9 شکست را در کارنامه ی خود ثبت کرده است .
در لیگ ایتالیا دو تیم 70 بار به مصاف هم رفتند که حاصل کار یووه 47 برد ، 14 مساوی ، 9 شکست است.
مارینو کار خودش رو با تیم اودینزه با تساوی 2-2 برابر پارما آغاز کرد ، سپس 3-1 از سامپدوریا شکست خورد و در سه بازی پیاپی برابر کاتانیا ، میلان و جنوا به پیروزی رسید و در سه بازی پیاپی دیگر برابر اینتر ، آتلانتا و پالرمو شکست خورد سپس با کیوو مساوی کرد و به فیورنتینا باخت که نشان از کم فروغی اودینزه در این فصل است ، در این بازی اودینزه فلورس ، په په ، اوبودو و دی ناتاله را در اختیار ندارد اما دی آگستینو به بازی خواهد رسید .
در سوی دیگر میدان چیرو با آرامش خاطر به بازی خواهد پرداخت زیرا اغلب بازیکنان مصدوم را در اختیار خواهد داشت در حالی که خبر مصدومیت تره زگه شوک دیگری به یووه وارد کرده است اما خبر بسیار خوشحال کننده بازگشت الکس خواهد بود ، الکس دلپیرو در این فصل تنها در 6 دقیقه به میدان رفته است و بازگشت او به ترکیب کار چیرو را آسانتر خواهد کرد ، غایبان یووه در این بازی تره زگه ، یاکوینتا ، زبینا ، حمیدزیچ خواهند بود.

بازگشت مردان روزهای سخت :

در این بازی مردانی که بیشترین سهم را در تشویق یووه از سال 1985 دارند به المپیک تورین باز خواهند گشت .
Nucleo 1985 باز خواهند گشت و شور و هیجان زیادی را به بازی خواهند داد ، همواره به تشویق های دراگی ها عادت کرده بودیم ولی با بازگشت Nucleo شاهد تشویق هایی خواهیم شد که تاریخ و بزرگی یووه را به همه نمایان خواهد کرد ، مدیران یووه به استفانو پییری و گروهش اجازه ی ورود به المپیکو تورین را صادر کردند که با این تصمیم بسیاری از هواداران خوشحال شدند زیرا با بازگشت این گروه به استادیوم شاهد شور و هیجان زیادی در بازیکنان یووه خواهیم بود .
Nucleo 1985 + Drughi : همواره این دو گروه را در سالهای نه چندان دور در دل آلپی میدیدیم که تشویق های آنها با پیروزی های یووه همراه بود.

این هم دو عکس از این گروه که واقعا شور و هیجانی رو به بازی میدن که در تمام اروپا بی نظیر هست :

http://www.forzajuve...82-1986/173.jpg

http://www.nucleo198.../09-10.02-1.jpg

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خبر باز گشت nucleo رو که شنیدم خیلی خوشحال شدم چون عاشق جو ورزشگاه ام وقتی این دو گروه یووه رو تشویق می کنن ................................ برخلاف خیلی ها من دوست داشتم الکس تو پست هافبک بازی کنه که با مصدومیت دیوید احتمالش خیلی کم میشه البته همه چیز به تصمیم چیرو بر میگرده!!!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

خبر باز گشت nucleo رو که شنیدم خیلی خوشحال شدم چون عاشق جو ورزشگاه ام وقتی این دو گروه یووه رو تشویق می کنن
................................
برخلاف خیلی ها من دوست داشتم الکس تو پست هافبک بازی کنه که با مصدومیت دیوید احتمالش خیلی کم میشه البته همه چیز به تصمیم چیرو بر میگرده!!!

نه مثل اینکه آمائوری می تونه بازی کنه پس الکس هافبک!!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس در برابر اودینزه با همان 4-2-3-1 ترسناک : امروز تیتر بسیاری از رسانه های ایتالیا بود ، خبرهایی که از تمرینات یووه به گوش میرسد حاکی از آن است که چیرو فرارا قصد ندارد به سادگی دست از این سیستم بردارد و با توجه به مصدومیت دیوید و کمبود مهاجمان قصد دارد به بازی با 4-2-3-1 ادامه دهد اما تنها نکته ی مبهم این سیستم بازی الکس است ، خیلی از کارشناسان بر این باورند که چیرو برای بازی دادن به الکس در پست هافبک بجای سبا دچار تردید است بویژه آنکه بازی برابر بوردو نیز در راه است و الکس برای بازی یکشنبه لحظه شماری می کند . خبر دوم : یکشنبه شب و قبل از شروع بازی از کامورانزی ستاره ی یووه بدلیل درخشش در بازی های گذشته و انتخاب از سوی تیفوسی ها بعنوان بازیکن برتر ماه تجلیل خواهد شد و جایزه ای هم به این مهره ی ارزشمند اهدا خواهد شد ، تره زگه هم دومین مرد خوش شانس یکشنبه شب خواهد ، دیوید که رکورد گلزنی سیوری را زیر پا گذاشت جایزه ای را از سوی مدیران باشگاه دریافت خواهد کرد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فرارا دوباره از 4.3.1.2 یا همون دیاموند استفاده میکنه . بوفون.کانا.کیلینی.گروسو.کاسرس.سیسوکو.ملو.کامو.دیگو.دل پیرو.امائوری

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تمرینات امروز یووه 17 نوامبر 2009 : تمرینات یووه در شرایط جوی بدی برگزار شد ، چیرو فرارا مجبور شد برای مدتی تمرینات را به سبب مه شدید به تاخیر بیاندازد ، بزرگترین غایب تمرینات امروز تره زگه بود ، مارکیزیو نیز بدلیل خستگی حاصل از تمرینات و برای پیشگیری از مصدومیت مجدد خود را از ترکیب بازی فردا شب کنار کشید. توتو اسپورت مصاحبه ی جالبی رو با سرمربی یوونتوس انجام داده است که در رابطه با بازی یکشنبه شب سوالاتی را از فرارا پرسیده است : 1- دیگو و دلپیرو با هم : هردو برای هماهنگی با هم کار فوق العاده ای انجام دادند ، در غیاب الکس نتایج خوبی گرفتیم ولی بسیاری از چیزها در الکس خلاصه می شود و با وجود الکس کمبودهای خود را از بین خواهیم برد. 2- بازگشت الکس و سیستم یوونتوس : الکس به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته و در تمرینات عالی کار میکند در 4-2-3-1 میتواند در سمت چپ خط میانی بکار گرفته شود ، الکس در یووه بسیار مهم است همچنین دارای بسیاری از ویژگی های منحصر بفرد است که میتواند در چپ خط میانی بازی کند به شرطی که توازن خط دفاعی به هم نخورد ، جووینکو دارای این خصوصیات بطور کامل بود . 3- بازگشت مارکیزیو : پس از بازگشت از مصدومیت بسیار تلاش کرد و احساس کرد در بهترین حالت های خود قرار دارد ولی کمی از ناحیه ی ماهیچه ها دچار خستگی و کوفتگیست. 4- کامورانزی ، دیگو و دلپیر هر سه ستاره در کنار یکدیگر : می توانند در کنار هم بازی زیبایی را ارائه دهند به شرطی که در سمت چپ توازن را بوجود آورند. 5- بازی برابر اودینزه : بازیکنان تمرینات خوبی را سپری کردند ولی بازی سختی خواهیم داشت ما به حجریف احترام می گذاریم ، اودینزه با وجود غایب بودن بسیاری از مهره های بزرگ بازی رو به جلو را نمایش خواهند داد. 6- آماوری و پاسپورت ایتالیایی : در روزهای گذشته جنجال هایی صورت گرفته بود ولی بنظرمن آماوری شایستگی پوشیدن پیراهن آتزوری را دارد. 7- همواره یوونتوس در بازی های غیر قابل پیش بینی بوده است : تساوی برابر بولونیا و شکست از ناپولی باعث عقب افتادن ما از اینتر بود ولی ما همواره برای تیم ها خطرناک بودیم و برای بهتر شدن تلاش میکنیم. بازیکنان دعوت شده برای بازی یکشنبه شب برابر اودینزه : Buffon 2 Caceres 3 Chiellini 4 Felipe Melo 5 Cannavaro 6 Grosso 10 Del Piero 11 Amauri 12 Chimenti 13 Manninger 16 Camoranesi 18 Poulsen 19 Molinaro 20 Giovinco 21 Grygera 22 Sissoko 23 Ariaudo 28 Diego 29 De Ceglie 33 Legrottaglie 40 Immobile

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من فکر می کنم اون توازون سمت چپ که بیشترم مسائل دفاعی هستش رو از گروسو و ملو انتظار داره که ایجاد کنن که فکر می کنم مواقعی که سیسوکو کنار ملو باشه ملو از پس این قضیه به بهترین نحو بر بیاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا در کنفرانس بازی : - برای ترزگه متاسفم ولی ما الان نباید به این مسئله فکر کنیم، ما فقط باید به بازی فردا فکر کنم نه مصدومان و غایبان. الان مهاجم ها ما آمائوری و دلپیرو هستند. و غیبت یک بازیکن باعث نمیشه که چیزی به من دیکته بشه، ما با روحیه و انگیزه پیروزی به این شرایط غلبه می کنیم. -بازگشت کاپیتان خیلی تیم رو تقویت می کنه ولی یک مربی باید همه ی شرایط رو در نظر بگیره.آمادگی دلپیرو موضوع پیچیده ایه، دلپیرو الان 2 هفته است بدون مشکل تمرین کرده، ولی من این رو هم باید در نظر بگیرم که دلپیرو زمان خیلی طولانی که بازی هم نکرده. - (سبک بازی با بازگشت دلپیرو ؟ ) دلپیرو یک مهاجم دومه که خصوصیاتش جوریه که از کنار به مرکز خیلی خوب بازی می کنه.هرچند دلپیرو یک مهاجمه ولی اگر بخواهیم با تاکتیک اخیر بازی کنیم، هافبک چپ بیرونی جایی که الساندور می تونه از خصوصیاتش استفاده کنه. هرچند این پست متفاوتی برای او خواهد بود ولی در تمرینات ثابت کرده می تونه به خوبی از پس وظایف این پست بر بیاد. - دلپیرو خصوصیات دفاعی نداره و من نمی تونم ازش بخوام کل جناح خودش رو پوشش بده، ولی فکر نمی کنم جووینکو هم خصوصیات دفاعی زیادی داشته باشه، پس دلپیرو-دیگو و کامورانزی هم می تونند همزمان در زمین باشند. - داشتن دلپیرو یک برتریه برای هر تیمی، من به خوبی ارزش ها و جایگاه دلپیرو در باشگاه رو می دونم و می فهمم. با تمام احترامی که برای دلپیرو به عنوان کاپیتان تیم قائلم، ولی باعث نمیشه که چیزی به من تحمیل بشه. - بعد از امتیاز از دست دادن های خانگی مقابل ناپولی و بولونیا، ما هیچ جایی برای اشتباه کردن و لغزیدن نداریم، تنها چیزی که برای ما وجود دارد پیروزی است. - امیدوارم ازین به بعد المپیکو قلعه ی اطمینان ما شود !

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب با اين صحبتايي كه چيرو كرده، تقريبا مي شه مطمئن شد كه سيستم بازي همون 1-3-2-4 خواهد بود كه تو اين موقعيت واقعا عااليه از نظر من! دفاع(!) سيسوكو-ملو الكس-ديه گو - كامو آمائوري كه خب خيلي تركيب مناسبيه انصافا! از اونجايي كه ترزگه مصدوم شده،‌الكس هم نمي تونه مهاجم باشه! الكس بايد با يارش باشه. تركيب الكس-آمائوري،‌نصف كارايي الكس-ترز رو هم نداره... الكس و آمائوري مكمل نيستند، خيلي ويژگي هاشون مشابهه بيشتر، تا مكمل!(جدا از توانايي ضربه آزاد و شوتاي الكس كه خب وقتي به عنوان يه مهاجم تمام عيار بازي مي كنه،‌كم رنگ تر مي شه...) همه چيز عاليه،‌فقط كانا و جورجو بايد خيلي حواسشون به دي آگوستينو و آساموا باشه،‌بعد ديگه تمومه‌! راحت 3 تا مي تونيم بزنيم بهشون... ويرايش: توتو پولسن رو گذاشته جاي مومو...من اميدوارم سيسوكو حداقل يه نيمه بازي كنه. بايد هر چي زودتر برگرده به تركيب...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی