پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اودینزه ( هفته سیزدهم سری آ ) - یادواره آنجلو دی لی ویو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس - اودینزه

[size=15pt]

[center][size=13pt]هفته سیزدهم سری آ
یکشنبه 22 نوامبر - 1 آذر
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

آتالانتا 2-5 یووه
اودینزه 0-1 فیورنتینا

بازی بعدی

کالیاری - یوونتوس
اودینزه - لیورنو

[center]تصویر

آنجلو دی لی ویو

متولد 26 جولای 1966 - رم
ایتالیایی
173 cm قد
73 kg وزن
هافبک دفاعی

سابقه بازی در تیمهای :

رم - رجینا - نوچرینا - پروجا - پادووا - فیورنتینا

یوونتوس 1993-1999 186 بازی 3 گل
تیم ملی ایتالیا 1995-2002 40 بازی

3 بار فتح سری آ

1994-1995, 1996-1997 , 1997-1998

2 بار فتح کوپا ایتالیا

یوونتوس : 1994-1995
فیورنتینا : 2000-2001

2 بار فتح سوپرکاپ ایتالیا

1995 , 1997

1 بار فتح لیگ قهرمانان اروپا : 1995-1996

1 بار فتح سوپرکاپ اروپا : 1996

1 بار فتح جام بین قاره ای : 1996

تصویر

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امیدوارم بعد از یک پیروزی شیرین و 5تایی این هفته به سرنوشت 2هفته قبل دچار نشیم و بتونیم از شاگردان مارینو 3امتیاز حساس رو بگیریم. ولی امیدوارم در بازی ایتالیا و هلند و بقیه بازی های ملی مشکلی برای بازیکن ها پیش نیاد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
يك نكته مثبت اين تعطيلي دو هفته اي ليگ اينه كه چندتا از بازيكنان مصدوم مثل دل پيرو رو قطعاً در اين بازي در اختيار خواهيم داشت . البته شايد گفته بشه كه بازيهاي ملي هفته آينده باعث خستگي و شايد مصدوميت بازيكنان ملي پوش ميشه ولي خب به اين نكته هم بايد توجه كرد كه اين بازيها دوستانه هستند و بخاطر تعداد تعويض بالاتر ، فشار كمتري به نسبت بازيهاي رسمي به بازيكنان مياد . كلاً همين كه الكس به اين بازي ديگه 100% خواهد رسيد بزرگترين ثمره اين بازيهاي ملي خواهد بود ! البته به احتمال زياد زبينا هم خواهد رسيد ولي ياكوئينتا و ماركيزيو نيستند .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب البته بابك،همين نكته ي مثبتي كه مي گي، باعث مي شه كه مصدوماي اودينزه هم برسند، مسلما بدون دي آگوستينو و پپه و فلورس،يه لقمه ي چپ بودن! اودينزه تيم زياد خطرناكي نيست انصافا، ولي نمي دونم چرا هر دفعه جلو يووه شاخ مي شه! بازي تو خونه است، خيلي مهمه كه ببريم! از طرفي شانس هم بهمون رو كرده و دي ناتاله محرومه، فكر نمي كنم با چنين شرايطي حرف زيادي واسه گفتن داشته باشند، ولي بايد حواسمون جمع باشه به هرحال! اين زاپاتا، بعضي اوقات بد كليد مي كنه... ضمن اين كه من تقريبا مطمئننم با درخشش دي آگوستينو رو به رو مي شيم و كلي حسرت خواهيم خورد!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

يك نكته مثبت اين تعطيلي دو هفته اي ليگ اينه كه چندتا از بازيكنان مصدوم مثل دل پيرو رو قطعاً در اين بازي در اختيار خواهيم داشت . البته شايد گفته بشه كه بازيهاي ملي هفته آينده باعث خستگي و شايد مصدوميت بازيكنان ملي پوش ميشه ولي خب به اين نكته هم بايد توجه كرد كه اين بازيها دوستانه هستند و بخاطر تعداد تعويض بالاتر ، فشار كمتري به نسبت بازيهاي رسمي به بازيكنان مياد . كلاً همين كه الكس به اين بازي ديگه 100% خواهد رسيد بزرگترين ثمره اين بازيهاي ملي خواهد بود !

البته به احتمال زياد زبينا هم خواهد رسيد ولي ياكوئينتا و ماركيزيو نيستند .

سیسوکو چی؟
به این بازی میرسه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سیسوکو چی؟
به این بازی میرسه؟

مشخص نيست ولي احتمالش زياده . بايد منتظر موند تا ببينيم در تمرينات هفته آينده چه كساني به جمع اضافه ميشند . شايد ماركيزيو هم برسه هرچند خيلي احتمالش كمه در حد 10% !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفتم اون تاپیک، یووه همیشه بعد از بازی های ملی افت می کنه ! امیدوارم این بار اینطوری نشه.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

گفتم اون تاپیک، یووه همیشه بعد از بازی های ملی افت می کنه ! امیدوارم این بار اینطوری نشه.

لیپی چون یکم طرفدار یوونتوسه خودش حواسش هست تا بازیکنا خسته نشن و مصدوم
بیشتر بازیکنای که دعوت شدن هم مال ایتالیا هستن
فکر نکنم بازیکنای اصلیو خیلی بازی بده فقط در حدی بازی میده که اماده بمونن
به نظر من میتونیم این بازیو ببریم اگه مصدومی تو بازی های ملی ندیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اودینزه تیم بسیار تا بسیار خطرناکی هست که در این دوساله هر بار ما را بدجوری به زانو دراورده از این تیم امتیاز گرفتن خیلی مشکل هست. با بازگشت الکس و مارکیزیو قطعا قدرت یوونتوس دو چندان خواهد شد به هر حال در این بازی باید دقت و احتیات کرد که امتیازی از دست نره.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خدا کنه که الکس برسه / خیلی دلم واسش گلاش تنگ شده :cray: / الان داشتم چنداتا از گلای فصل پیشرو میدیدم / ای ........ :cray: مهم ترین نکته این بازی اینه که بعد از برگشت بازیکنا از بازیهای ملی شاید خستگیشون به ضرر تیم تموم بشه !!! ولی یووه حتماً باید این بازی رو ببره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب چیزی که قطعیت یافته اینه که هم دل پیرو به بازی میرسه و هم مارکیزیو ولی بعیده از ابتدا بازی کنن ! شاید بشه گفت که فرارا تقریباً برای اولین بار تیم کامل تری داره هرچند که یاکوئینتا و سیسوکو غایب هستند . از طرفی باید دید که چیرو با بازگشت آمائوری و گلزنی خوب تره زگه آیا همچنان از 4-2-3-1 استفاده میکنه یا به دیاموند سابق برمیگرده . به شخصه هم بعید میدونم با دیاموند بازی کنه و هم اینکه خیلی دوست دارم با همین 4-2-3-1 بازی کنیم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از دلپرو پرسیدن منتظر نیستی که با دیگو بازی کنی بالاخره توی بازی با اودینزه؟ گفته البته که دلم می خواد با دیگو بازی کنم، ولی من اینقدر دور بودم از بازی ها که در درجه اول فقط دلم می خواد بازی کنم ! :دی: دلپیرو گفته تو این دو هفته می خوام سخت تلاش و تمرین کنم تا اینقدر آماده بشم که 22 نوامبر بتونم بازی کنم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دی ناتاله تو این بازی محروم هست.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
سلام منم با Mauro Camoranesi موافقم . امیدوارم یووه به بازی با 4-2-3-1 ادامه بده . هرچند این سیستم برای الکس مناسب نیست و اگر به زمین بیاد در پست تخصصی خودش بازی نمیکنه . ولی خوب الکس هم الان 35 سالشه و این سن برای یک مدافع هم یعنی عبور از جاافتادگی به سمت کهنسالی چه برسه به یک مهاجم . من بعید میدانم الکس الان به لحاظ بدنی آماده بازی باشه . من خودم علاقه زیادی به الکس دارم ولی اون الان در پایان دوره فوتبالش به سر میبره و هیچ تضمینی وجود نداره که در این سن و با یک چند ماهی مصدومیت تا اواخر فصل هم به فرم ایده آل برگرده . من فکر میکنم یووه الان بیش از منافع الکس ( که فصل آخر یا حد اکثر یکی مانده به آخر فوتبالش را میگذرانه ) باید به فکر آینده تیم باشه و این آینده بیشتر در وجود بازیکنانی مثل دیگو و جووینکو تجلی پیدا میکنه تا کاپیتان . ----------------------------------------------------------------- در این بزی تماشای نمایش دی اگوستینو برام اهمیت داره . هیچوقت بازی های زیادی ازش ندیدم که بتوانم قضاوتی در موردش داشته باشم .دوست دارم بدانم چه طور بازیکنی است . ----------------------------------------------------------------- دی ناتاله طوفانی شروع کرد ولی وب الان وجش خوابیده . کلا از نبودش خوشحالم . ولی بودنش هم برای محک زدن مدافعان ما خوب بود .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نوشته کوریره دلو اسپورت دی آگوستینو هم بازی مقابل یووه رو به خاطر مصدومیت از ناحیه ران پای راست از دست می ده.(این روزنامه نوشته قطعا به بازی نمی رسه!) اودینزه این بازیکن ها رو مقابل یووه نداره : دی ناتاله,دی آگوستینو,په په,سانچزواوبودو,فرونتی حتی امکان داره فلورو فلورس هم به بازی نرسه!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

به نوشته کوریره دلو اسپورت دی آگوستینو هم بازی مقابل یووه رو به خاطر مصدومیت از ناحیه ران پای راست از دست می ده.(این روزنامه نوشته قطعا به بازی نمی رسه!)
اودینزه این بازیکن ها رو مقابل یووه نداره : دی ناتاله,دی آگوستینو,په په,سانچزواوبودو,فرونتی
حتی امکان داره فلورو فلورس هم به بازی نرسه!

خدارو شکر یه بار شانس با ما یار ه ه ه ه ه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بدون در نظر گرفتن حوادث و مشکلاتی که ممکن هست خدایی نکرده برای بازیکنان ملی پوش به وجود بیاد ترکیب اینجوری می شه !!! بوفون گروسو کیه لینی کاناوارو کاسرس پولسن ملو سبا دیه گو کامورانزی ترزگه البته شانس بازی دل پیرو هم خدا رو شکر بالا هست !!! البته اگه دیگه اسمش رد بشه واسه این بازی

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با این وضعیتی که برای اودینزه پیش امده باید منتظر یک بازی 5 تایی دیگه باشیم ، بنظر من بازی رو با ترکیب بازی برابر آتلانتا آغاز میکنه چیرو ولی در ادامه بهتره که 4-2-3-1 به 4-3-1-2 تغییر بده و با این ترکیب بازی رو به پایان برسونه : بوفون گروسو کیلینی کاناوارو کاسرس مارکیزیو ملو کامو دیگو الکس تره زگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
راستی به نظر می رسه با این اوضاع اودنیزه مجبور به بازی با روش 4 - 3 - 3 بشه و از ترکیب هندونوویچ لوکوویچ کودا زاپاتا پاستا اسامواه سامارکو ایلنر رومرو کورادی لودی فقط امیدوارم افت یووه بعد از بازی های ملی این دفعه اتفاق نیوفته

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من ترکیب حسین رو ترجیح میدم البته اگه روز بد پولسن نباشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی