پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9496 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آره آلکس سلطانه آلکس بزرگه ولي اينکه نصف طرفداران يووه بخاطر آلکس عاشق يووه هستند....... ياد يک حکايت افتادم يک مورچه اي زير يک درخت خوابيده بود ناگهان يک شبنم افتاد رو سرش ، يکهو داد زد بدويد دنيا رو آب برد ماجراي شما هم به همين صورته چون شما بخاطر آلکس به يووه علاقمند شدي فکر ميکني همه اينطوريند با تشکر

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ولی حقیقته اسم یووه میاد اسم الکسم کنارشه یعنی اغلب یووه رو با اسم یووه میشناسن ولی من یووه رو هم دوست دارم اون تیم الکسه و من عاشق ابن تیمم ولی الکس یه چیز دیگست واسه یووه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اقا کمال شما نوه ی دهخدایی؟

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
اگه شما به خاطر الکس طرفدار يووهين منم بخاطر پاول طرفدار يووهم که البته درست نيست

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اصلا من تسلیسمم ولی الکس با هیچ کس نمیشه مقایسه کرد

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
خب اینو راست میگی..... ولی یووه بدون بازیکنان بزرگم یووه میمونه....

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نه دیگه بدون الکس  نمیدونم چجوری بگم  بدو الکس مثل اینکه یه چیزش کمه یکی از دوستان راست گفت الکس مثل روح تیم میمونه اگه نباشه تیم ،تیم نیست مثلا اون یارو نمیدونم اسم خائنش چی بود کافلو بود اون الکسو تعویضی میزاشت من خونم به جوش میرسید ولی با این همه الکس ثابت کرد که همون ستاره ی بی چون و چرای فوتبال ابتالیاست وبا این همه از اون زلیچ صد برابر بهتر بود . پس نتیجه میگیریم الکس در هر برهه زمانی با هر روحیه ای که باشه بازم همون الکسه من نمی خوام از بازیکنان دیگه بد بگم مثلا بووفون دمش گرم تعصب خودشو ثابت کرد همچنین مرد مو صلایی یووه اینوثابت کرد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
امروز الکس گفته بود که از نیمکت نشینی توی تیم ملی خسته شده دوست نداره حتی جلوی گرجستان هم نیمکت نشین باشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
همینه دیگه قدرشو نمیدونن   حقشونه یه روز میفهمن که خیلی دیر شده از نظر من تنها کسی که قدر الکسو دونست اونم خیلی کم لیپی بود  اون به الکس اطمینان داشت و الکس هم اعتماد اون رو بی جواب نذاشت پس اگه به الکس ایمان داشته باشن مطمئن باشن که ظرر نمیکنن  الکس  هر 100 سال یه بار شاید به دنیا بیاد آلبوم جدید الکس دل پیرو آلبوم جدید الکس دل پیرو با تبلیغات وسیعی که از روز دوشنبه صیح توسط روزنامه ها و رسانه های جمعی صورت گرفته وارد بازار شد . این سی دی که ۲۲ یورو قیمت دارد دوشنبه توسط خود الکس در شهر میلانو و با امضاهای اختصاصی برای علاقه مندان فروش خود رو آغاز کرد . تا کاپیتان یوونتوس همچون همچون بزرگان موسیقی جهان بر روی فرش قرمز قدم بزند . این آلبوم با نام بهترین های الساندرو دل پیرو روانه ی بازار شده است و گفته می شود در سطح آسیا و شاید ایران با تعداد زیاد در اختیار عاشقانش قرار گیرد

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
متنش قشنگه شایدم یکم قدیمی باشه
  [glow=red,2,300][/glow]
اين تيتر يكي از صفحات مجله ورزشي توتواسپورت بود پسر طلايي ايتاليا و يوونتوس با تائكيد بر حضور ش يووه و اميدواري به ايتالياي دونادوني يورو2008محبوبيت خود را در ايتاليا چند برابر كرد الكس در جام جهاني همون بازيكني بود كه همه ما يوونتوسي ها انتظار داشتيم و تصميمي هم كه براي ماندن در يووه گرفت همون چيزي بود كه ما از او مي خواستيم او كاري كرد كه هيچ كس قدرت انجامش رو نداره يعني ماندن در تورين بازيكناني مثل تورام و زامبروتا كه اين همه دم از يووه مي زدند با رفتن از يووه محبوبيت خودشون رو هم از دست دادند اما دل پيرو حتي در 32 سالگي هم بيشتر محبوب مي شود پسر نيك تورين واقعا لقبيست كه هيچ كس بجز الكس لياقت آن را ندارد دل پيرو اكنون براي بازي در سري ب در تمرينات يوونتوس با جديت حضور دارد يك فصل سخت در سري ب كه هيچ يك از 9 ستاره يووه حاضر نبودن در آن بازي كنند اما او بدون هيچ گلايه اي خواهد ماند او مي خواهد يووه را به همراه بوفون،ندودو ترزگه به اوج باز گرداند حدود 13 سال از حضور الكس در يووه مي گذرد و تنها جايي كه اين افتخار را داشته تا دل پيرو را داشته باشد تيم دسته دومي پادوا در آن زمان بود كه بعد از درخشش در اين تيم به يووه آمد و از آن سال به بعد افتخاراتي دست نيافتني را با بانوي پير بدست آورد او جامي را بالاي سر برد كه هيچ كدام از ستاره هاي پر مدعي ايتاليا چه در گذشته و حال افتخار آن را نداشتند باجو و مالديني از بزرگترين مردان ايتاليا در دهه اخير بودند كه حتي آنها نتونستند قهرماني در جام جهاني رو تجربه كنند اما او توانست خود الكس در اين مورد مي گويد من قهرماني ها و افتخارات زيادي با يووه بدست آورده ام اما قهرماني در بزرگترين تورنمت فوتبال شيريني ديگري دارد ما در مقابل تيم هاي پيروز شديم كه هركدام م فوق العاده بودند و هم از كلاس بالاي فوتبال بهره مي بردند غنا،آمريكا،چك،استراليا،اوكراين،آلمان و بالاخره فرانسه تيمهايي بودند كه يك شيوه خاص از فوتبال را اجرا مي كردند و همگي بازيكنان بزرگي را در تركيب خود داشتند اما آنچه باعث شد تا بر اين بزرگان جهان غلبه كنيم اعتقاد به پيروزي و همبستگي زياد و غير غابل باور تيم بود دل پيرو همچنين در مورد ماندن در تورين به توتو اسپرت گفت: اتفاقات زيادي در اين ماهها گريبان گير يووه شده است هر كدام نگرانيهاي زيادي را به همراه داشت و يكي از بدترين آنها اتفاقي بود كه براي لوكا افتاد الكس در اين مورد مي گيود او يكي از بهترين دوستان من بود و اتفاقي كه براي او افتاد مرا خيلي نگران كرد ليپي هم در آن زمان شرايط من فراراو زامبروتا را درك كرد و در حالي كه شرايط سختي را در جام جهاني داشتيم با موافقت ليپي به ايتاليا بازگشتيم تا در كنار پسوتو باشيم و حالا بابت بهبودي او خوشحالم

دل پيرو به دادگاه رسوايي فوتبال ايتاليا اشاره مي كند ما همه روزها و لحظات سختي را سپري كرديم چه در جام جهاني و چه حالا كه به نظر مي رسد همه چيز به پايان رسيده است اما من در تمام اين مدت فقط به يك چيز فكر كردم ماندن در يووه براي هميشه آينده من در يوونتوس و با پيراهم بيانكونري رقم خواهد خورد و دوست ندارم در شرايطي كه تيم به من نياز دارد از اينجا بروم من و يووه دوستان خيلي خوبي براي هم هستيم و تا پايان هم مي مانيم و هيچ چيز نمي تواند ما را از هم جدا كند با رفتن كاپلو،كاناوارو،زامبروتا،امرسون،تورام،زلاتان،ويراو موتو يووه نيمي از قدرت خود را از دست داد اما در طول اين سالها بارها شاهد اين تغيير و تحولات بوده ام و چيزي از قدرت و محبوبيت يووه كم نشده است براي يك فصل جديد در سري B آماده ام و ترديد ندارم فصل آينده باز هم به سري A  باز مي گريدم و موفقيتهايمان را تكرار مي كنيم باورم نمي شد براي يووه چنين حكمي را بريده اند آنها مي خواهند ما را نابود كنند ما با تمام توان به ميدان مي رفتيم و هرگزاحساس نمي كردم كه چيزي خارج از قدرت ما در بازي ما را ياري مي كند ما جام را در زمين مسابقه بدست آورده ايم و هرگز احساس نخواهم كرد آن را از دست داده ايم من انتخاب خودم را كرده ام و براي هميشه در يووه مي مانم حتي بعد از دوران فوتبالم هم قصد دارم در اين باشگاه فعاليت كنم دوست دارم يووه هميشه پر قدرت باقي بماند و ترديد ندارم با دشان با اين امر دست خواهيم يافت خوب امشب هم يووه در جام حذف ايتاليا دومين بازي خودشو انجام داد  در اين بازي يووه به مصاف تيم كه سينا رفت و موفق شد اين رو با نتیجه دو بر یک شکست بده گل های یووه رو بوجینوف و کاپتان دوست داشتنی یووه دل پیرو زد این بازی که در استادیوم دینا مازوری برگزار شد از حضور ۱۷۱۱۲ نفر تماشاگر بهره می برد یووه احتمالآ دور بعد با آسکولی بازی خواهد کرد بعد از رسیدن بازی ها به دور حساس من هم برای کوپا ایتالیا آپ دیت خواهم کرد ما با قهرمانی در این جام در حضور اینتر میلان و رم خیلی چیز ها رو می تونیم ثابت کنیم پس به امید قهرمانی یووه در جام حذفی

اين روزها اما ... آله در آستانه ي يك افتخار ديگر قرار دارد ... دويستمين گل او با پيراهن بي گناه يووه ، شايد همين روزها از راه برسد و هواداراني كه اين روزها در سكوتي كر كننده فرو رفته اند را وادار به لبخند كند . افتخار براي آلكس ، كاپيتان و تصوير واقعي يووه ، تمام هواداران را خوشحال مي كند .

منتظر بودم شايد همين بازي با پياچنتزا ، آن روزي باشد كه از اين موفقيت آله بنويسم ولي فعلا بايد منتظر باشم .البته حالا يقين دارم كه اين انتظار به رنگ انتظارهاي قبلي نيست و به زودي زود ، شايد در چندين روز ديگر ، اتفاق افتد .

سال 1994 بود كه پس از دو سال در سري c ، نظر مديران يووه را به خود جلب كرد تا او را به باشگاه بزرگ شهر تورين بياورند .هيچ كس نمي دونه چي شد كه آله به يووه اومد . اما آلكس كه آن روزها جواني بي تجربه بود ايستاد كنار امثال باجو و راوانلي و ويالي ...دل آلپي جايي بود كه الكس اولين بار در مقابل فوجيا پيراهن سياه و مشكي يووه را به تن كرد و درست در بازي بعدي ، در مقابل رجينا اولين گل خود را با اين پيراهن به ثمر رساند . حالا چيزي حول و حوش دوازده سيزده سال از آن گل مقابل رجينا مي گذرد . در اين سالها چه ها كه بر سر ما و آله نگذشته است ... اما به هر حال ، آله همين روزها دويستمين گل خود با اين پيراهن را جشن خواهد گرفت .

تصور مي كنم اين افتخار كه شايد براي كمتر بازيكني در تاريخ فوتبال اتفاق افتد ، براي خيلي از هواداران فوتبالي و حتي يوونتوسي افتخار بزرگي ننمايد ؛ اما شايد اگر يووه ، باشگاه هميشه محبوب آله ، در كوران مسابقات سري آ و ليگ قهرمانان بود ، اين افتخار براي هواداران بزرگتر مي نمود ... اما براي گروهي كه من خودم را جزئي از آنها مي دانم ، همين افتخارات هم به خوبي رضايت كامل از فوتبال را برآورده مي سازد ... واضح تر بگم ! ... هميشه تصورم از لذت در ديدن فوتبال در اين نبوده كه يووه ، با كلكسيون گلچين شده ي بهترين ستارگان فوتبال ، تمام جامهاي پيش رو را مانند يك ماشين درو كند و قهرمان بلامنازع باشد ... اين لذتي از نوع لذتي است كه خاص مديران باشگاههاست ... من و شايد تو دنبال چيزهايي ديگريم... فوتبال كمي انساني تر!... هنوز هم كه هنوزه ، پيدا مي شه يه جاهايي ... لذت من از فوتبال در همينه كه هوادار يك تيم منسجم و متحد ، با بازيكناني كه قريب به اتفاق از حقوق سرسام آوري كه مي توانستند در ديگر باشگه ها داشته باشند ، گذشتند و حالا ، هر از چند گاهي ، موفقيت هاي فردي آنها را مي بينيم تا شايد پلي باشد براي موفقيت تيمي ... موفقيتي كه بايد منتظر باشيم تيم را به جايگاه اصلي خود يعني سري آ باز گرداند .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ایول الکس اگه البومش بیاد حتما یکی میگیرم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
چی میشه بعد همه جا می نویسن الکس مردی همه کاره میشه یه عکس از خونه ی الکس بزارید اگه دارید؟ ممنون میشم خدایی سایت الکسو دیدی ته کلاسه همه چیزه سایتش فلشه دمه طراحش گرم من که عضو سایتش شدم یچه ها شما هم عضو بشید

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نا مروتا الکسو ول کردین پست جدید نمیدین نشود که تا زانتی 2 تا گل زد کاپتانتونو فراموش کنین با ارزوی دید الکس میمانم و با این ارزو میمیرم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

نا مروتا الکسو ول کردین پست جدید نمیدین نشود که تا زانتی 2 تا گل زد کاپتانتونو فراموش کنین

با ارزوی دید الکس میمانم و با این ارزو میمیرم

دوست عزیز میخواستم سوال کنم چند سالته و چند ساله هوادار باشگاه یووه هستی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
هر چند سالشه مهم اینه که یووه ایه و طرفدار پینتوریکو

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دوست عزیز میخواستم الکس هشت سال پیش رو یادش بیاورم از هر موقیت گل گل می ساخت پشت هر ضربه ازاد پشت محوطه جریمه میرفت بدون شک گل بود چه کارها که تو بازی نمیکرد ولی این الکس هم همچنان یکی از بهترین و محبوب ترین بازیکنان دنیا است ولی خیلی دوست دارم الکس بازهم همان جادوگر گلزن سالهای جوانی باشه خودم تو اتاقم عکس بزرگ الکس را به دیوار زدم به خاطر اینکه الکس و زیدان بودن که من را بیش از هر چیز عاشق یوونتوس کردند

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من

نا مروتا الکسو ول کردین پست جدید نمیدین نشود که تا زانتی 2 تا گل زد کاپتانتونو فراموش کنین

با ارزوی دید الکس میمانم و با این ارزو میمیرم

دوست عزیز میخواستم سوال کنم چند سالته و چند ساله هوادار باشگاه یووه هستی

من 16 سالمه و5ساله طرفدارم
البته اول الکسو شناختم بعد یووه

GOD=ALEX

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب پس حالا حالاها کار داری یوونتوس 96 97 98 رو حتما نمیشناسی

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
معنی الکس یعنی فوتبال و معنی فوتبال یعنی الکس

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
دیگه فکر کنم این هفته نوبت الکسه واقعا بی صبرانه منتظ گل 200 الکسم مطمئنم که هیچ وقت یادم نمیره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی