پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9496 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
الان لباس الکس رو پوشیدم چه لذتی داره.عجب روزی.کسر 8 امتیاز منفی,گل 200 الکس به امید باخت اینتر در برابر میلان(البته میلانم خودش یکیه مثل اینتر)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دم الکس گرم دل ما رو شاد کرد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
امروز واقعا یکی از بهترین روزها بود اول اینکه امتیازهای یووه رو بخشیدند بعد اینکه الکس گل دویستومش رو زد بعدش هم که یووه 1 سال شکست ناپذیزی رو تجربه کرد الکس واقعا امروز خوشهالمون کرد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
راستی الکس از دقیقه ی 60 به جای والری اومده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من شما علت نيمکت نشيني آلکس رو نميدونيد ؟ با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
كاپيتان محبوب بيانكونرى ها هيچگاه متوقف نمى شود و تنها به ارايه نمايشى ۹۰ دقيقه اى بسنده نمى كند. الكس دل پيه رو ستاره كهنه كار يوونتوس سقوط كرده، در ديدار شنبه شب مقابل فروزينونه، دويستمين گل خود را براى بانوى پير وارد دروازه حريف كرد، اما او دست بردار نيست و در پى تجربه گل هاى بيشتر و بيشتر است.
هنوز برگ هاى سپيدى از فواصل آينده بيانكونرى در راه است تا به نام كاپيتان رقم بخورد. الكس كه از تك گل خود در ديدار سفيد و مشكى پوشان بسيار خوشحال بود، در گفت و گويى با خبرنگاران اظهار داشت: روى ابرها راه مى روم. هم از پيروزى تيم خوشحالم و هم از گلى كه براى تيم به ثمر رساندم. نواختن دويستمين گل با پيراهن يوونتوس افتخار بزرگى است. تمام زندگى من در ۲ رنگ سفيد و مشكى و به نام يوونتوس رقم مى خورد. هنوز توپ هاى زيادى انتظار گل هاى مرا مى كشند و يووه پيروزى هاى بيشمارى را در آينده خود دارد. رابطه ام با باشگاه و هواداران غيرقابل وصف است.
براى الكس گلزنى در هر ديدار طبيعى است، اما او به آمار كنونى اش بسنده نمى كند.
از او در خصوص گل هاى به يادماندنى و مورد علاقه اش سؤال شد كه وى در پاسخ گفت: گل جام بين قاره اى، گل نخست در ليگ قهرمانان، اولين گل براى يوونتوس، گلى كه ركورد را شكست و گلى كه در اولين سال حضورم در اسكودتو برابر فيورنتينا به ثمر رساندم اينها گل هايى بودند كه واقعاً در خاطرم مانده اند. برخى از آنها را به خاطر شيوه نواختن به ياد دارم و برخى ها را به اين دليل كه واقعاً تعيين كننده نتيجه براى يوونتوس بودند.
گزارشگر ديدار يوونتوس- فروزينونه در پايان ديدار فرياد زد: آفرين الكس! اميدوارم يك ركورد دويست تايى ديگر را بشكنى!

تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی گلش خیلی قشنگ نبود

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3444 ارسال
خب مهم گليه که زد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به سلامتی الکس 202 گله شد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من گل دوم به نام آلکس ثبت نشد به نام مدافع حريف ثبت شد ولي باز آلکس نشون داد بهترين ضربه آزاد زن جهانه با تشکر

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
كدوم خري گل رو به اسم مدافع ثبت كرد؟! گل رو الكس زد!

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال

سلام دوست من
گل دوم به نام آلکس ثبت نشد
به نام مدافع حريف ثبت شد
ولي باز آلکس نشون داد بهترين ضربه آزاد زن جهانه
با تشکر

گل که از روی ضربه ازاد نبود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام لاريسا خانم بهرحال اکثر سايتها به نام مدافع حريف زدند به جز خود سايت يووه با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گل روی ضربه استگاهی زده شود و باید به نام دل پیرو ثبت شود

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
دل پیرو توی بازی دیشب هم گل زده...... اگه همین طور ادامه بده فکر نکنم کسی بتونه حالا حالاها رکودش رو بشکنه....

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خب پس نتيجه ميگسريم فقط سايت يووه خر نبوده! ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا خیلی عجیبه برام چرا کسی از تولد الکس که امروز هست حرفی نمی زنه
دارم شاخ در میارم از تعجب
وب سایت هواداران یوونتوس در ایران تولد الکس دل پیرو کاپیتان و ستاره محبوب و دوست داشتنی یوونتوس را به تمامی هواداران این باشگاه عزیز تبریک عرض می کند.

http://www.forum.juv...ews/News-FA.php

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
الكس جاودان تولدت مبارك :-*

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تولدش مبارک باشه.... به امید خدا 1700 ساله بشه....

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من تولد پسر تورين رو به همتون تبريک ميگم واقعا توي اين 32 سالي که از زندگيش ميگذره هر روز بهتر از ديروز بوده و هر روز بيشتر از ديروز خودش رو توي قلب هوادار جا کرده با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی