پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9495 پاسخ برای این موضوع

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
نه بابا به الکس نمیخوره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين کجا عکس بچگي آلکسه اين که انگار ايرانه با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
این عکس الکس دل پیرو است در کودکی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خب الکس هم مثل ایرانیا میمونه دیگه

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
الکس نیست من کلی از بچگیاش عکس دارم حسش نیست بعدا میذارم ببینید موهای الکس بچه که بوده نسبتا روشن بوده...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خوب اینم اگه دقت کنی روشنه دیگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
من که از توی یکی از سایت های طرفداری الکس گرفتم اگه دوستان مطمئن هستند اینقدر من نمی دونم والا
  • s.m.r.d.8 از این پست تشکر کرده است

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان من ميتونم امضا بدم آلکس نيست توي خود سايت آلکس عکس از بچگيش هست اصلا اينطوري نبوده با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این بیشتر به یه پسر ایرانی شبیهه

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
;D شك نكن الكسه ........ ;D
اگه ميگفتيد ميرزاپوره بيشتر باورم ميشد  :D

اصلا زمان بچگي الكس دوربين رنگي بوده؟ ???
ميخوره كسي باشه كه حدودا الآن بيست و پنج داشته باشه!
اگه دقت كنيد يه خودكار بيك دستشه كه روش نوشته ساخت ايران. 8)

تصویر
::) ;D

---------------------------------------------

دو امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد ( کمال )

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
خوب من تسلیم پس یکی از دوستان یه عکس از الکس بزاره الکس پس از پیروزی جوانان یوونتوس مقابل اینتر گفت:این جوانان اینده یوونتوس هستند و من مطمئن هستم این بازیکنان می توانند جانشین مناسبی برای تیم فعلی یوونتوس باشند. البته با تمام احترامی که برای همه دوستان قائل هستم من همچنان مطمئن هستم عکس کودکی الکس هست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من الان رفتم توي سايت آلکس تا يه عکس از بچگيش بگيرم ولي کار با اين سايت رو بلد نيستم در ثاني توي صفحه اول سايتش هم عکس بچگيش رو گذاشته ولي نتونستم سيوش کنم اگر دوست داشتيد الان سايت آلکس رو باز کنيد بريد ببينيد با تشکر

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من از يكي از دوستام عكس بچگي هاش رو گرفتم و ديدم! خيلي بامزه بود! ;D

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
الکس... الکس... الکس... یک عمر به عشق الکس زندگی کردم...وقتی سال 97 مصدوم شد دور فوتبال خط کشیدم تا اینکه برگشت...باور کنید با هر گلی که میزد اشک تو چشام حلقه می زد...با هر تکل وحشتناکی که روی پای الساندرو می رفتن از ناراحتی دق می کردم اما الکس مثل همیشه خونسرد بود مثل همیشه... ....!!! حدس بزنید وقتی 5 سال پیش فهمیدم روز تولدم با روز تولد دلپیرو (9/11) برابری میکنه و ما دقیقا 9 سال با هم اختلاف سنی داریم(1983-1974)من در چه حالی بودم؟؟!! همیشه آرزو داشتم جام جهانی رو بالای دستای الساندرو دلپیرو ببینم که امسال به این آرزو رسیدم... زنده باد اله... که به راستی خدا ست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من مخصوصا مالک عزيز بسيار خوب آلکس رو توصيف کردند به نظرم آلکس باز ميتونه اوج بگيره يادمون نره که ندود توي 32 سالگي ترکوند و توپ طلا رو گرفت پس آلکس وقت داره که خودشو نشون بده با تشکر

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

اینم الکس کوچولو

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام پاوه جان واقعا دستت درد نکنه من فعلا دو امتياز دادم تا دوستان ديگه اگر خواستند بهت امتياز بدند جا داشته باشند با تشکر

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
چه با مزه س!!!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
آلساندرو دل پیرو بازیکن تیم ملی ایتالیا امیدوار است پیروزی شب گذشته این تیم مقابل اوکراین بتواند انتقادات نسبت به آتزوری را کاهش داده و اعتماد به نفس و دلگرمی را به این تیم بازگرداند. به گزارش سایت فوتبال ایتالیا دل پیرو پس از پیروزی مقابل اوکراین گفت: " ما ثابت کردیم که تیمی عالی هستیم. این درست است که اوکراین بدون آندری شوچنکو مهاجم نامدار خود بازی می کرد، اما ما هم آنقدر خوب بازی کردیم که صرف نظر از چند شوت و حملات کمرنگ انگشت شمار، آنها هیچگونه فرصت واقعی برای گلزنی نداشتند. " پیروزی 2 بر صفر مقابل اوکراین اولین پیروزی دونادونی به عنوان سرمربی جدید آتزوری بود، زیرا وی از زمانی که این پست را از لیپی تحویل گرفت، تنها به دو شکست و یک تساوی دست یافته بود. ستاره باشگاه یوونتوس می افزاید: " این نتیجه ما را در راه رسیدن به دور نهایی جام ملت های اروپا به جلو خواهد راند و این همان پیروزی بود که به آن نیاز داشتیم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
الکس اینا خر پول بودناااااااااااااااااااااااا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی