پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9497 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6468 ارسال
  • LocationRasht

سالگرد گل الکسی در 1996 به لیورپلاته ست...

ADPIC1996.JPG

گُلشو میتونید از اینجا ببینید ؛ دقیقۀ 81 و در توکیو و 1996... دومین جام بین قاره ایمون بود و اولیشو با تراپ در 1985 کسب کردیم... ^_^

• MaMpIeRo, behnam_juve, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

@Orphée

سلام ...چون پیغام خصوصی خودت رو روی من مسدود کردی و به من پیام دادی من پاسخ شما رو اینجا ارسال می کنم و قصدی برای این کار نداشتم .

فراز خودت رو بگذار جای من و اگر کسی شما رو اینجوری مورد خطاب قرار بده ببین ناراحت نمیشی ؟

اینکه من در مورد تاریخ مسابقه اشتباه کردم رو تصحیح کنی عیبی نداره ولی با یک لحنی و ادبیاتی که باعث تخریب طرف مقابل نشه ...

فراز تخریب کردن و توهین کردن کار سختی نیست ...

صمیمیت یعنی احترام بیشتری برای طرف مقابلت قائل بشی ...نه اینکه اشتباه طرف مقابل رو به حساب سن بالاش بگذاری و طوری وانمود کنی که چون تو مسن تر هستی پس به شکل معمول دچار اشکال در رفتار و گفتار خودت هستی ...

• Orphée, eⁿzº, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6468 ارسال
  • LocationRasht

ای بابا، چی فکر میکردم، چی شد ! :fp: :fp: :2: :2: صلوات بفرستیم مرتضی جان. شما برای من عزیزتر از اون هستی که بخوام بحث کنم حتی باهات. حتماً صندوقم پر شده وگرنه جزو "نادیده گرفته شده" های من نیستی والا... نیت من فقط یه شوخی ساده و بالا نگه داشتن تاپیک بود نه خدایی نکرده تخریب و توهین! راستش رو بخوای من حتی برادرم که 37 سالشه رو گاهی پیرسال یا میانسال صدا میکنم به شوخی و از سر محبت... لامصب تو دهنم اُفتاده، شما به بزرگی خودت ببخش. اگه کسی به من حتی به جد هم بگه پیر ناراحت نمیشم و اتفاقاً بنظر من سن بالا فی نفسه بد نیست و احترام و تجربه رو با خودش میاره. ولی بازم از اینکه ناخواسته به شما توهین کردم عذر میخوام. اون پُستمم ویرایش کردم تا انرژی منفی باقی نمونه. اینم چند تا عکس از الکس در اون شب رویایی تقدیم به خودت... :4: :53: 

zj5_env2r93xeaecmrx_thumb.jpg  we9b_enwxmw1xcael471_thumb.jpg  19sk_enwxmw4weaaoxhu_thumb.jpg

• حامد, mory, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

@Orphée

:53: :53: :53: :53:

• حامد, Orphée و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

Screenshot_2020_01_03_Instagram.png

رابرت لواندوفسکی مهاجم قهار و توانمند بایرن مونیخ در مصاحبه ی اخیر خودش از الکس و آنری به عنوان الگوهای خودش یاد کرده در دوران کودکی ...

• MaMpIeRo, Prince Claudio, Sayyed Amir و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

Screenshot_2020_02_17_Instagram.png

الکس برای دوره ی مربیگری  A  یوفا ثبت نام کرده ...

چهره هایی مثل ویری ، دروسی ، مونتولیوو هم در این دوره ی 210 ساعته که به شکل آنلاین و مخصوص بازیکنان سطح اول برگزار شده است ثبت نام کرده اند .

..........................................................................................................................................................

دوست ندارم الکس وارد مربیگری بشه .

• Pinturicchio, Aminvo, Sayyed Amir و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بهترین وقت ممکن بود تا تیری بر قلب کنته شلیک بشه 

• Aminvo, D E L P I E R O و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6468 ارسال
  • LocationRasht

بحث و جدول الکس دل پیرو + جوزپه برگومی + فابیو کاپلو در استودیوی #اسکای :

del_piero_intervista_sky1.jpg

برگومی » یووه تو صدر جدول نیست و این غیرمنصفانه ست که با حرفامون روی اینتر فشار بیاریم که باید همۀ بازیها رو ببره و محکومش کنیم به شکست!

کاپلو » فشار؟ اینتر مدعی اصلی قهرمانیه و کنته در دومین سالش در اینتر...

دل پیرو » عمو ببخشید ، واقعاً داریم در مورد فشار صحبت میکنیم؟ چه تیمی فشارو احساس نمیکنه؟ رو اینتر فشاره، رو یووه فشاره و میلان هم داره فشار رو حس میکنه.. اونا فهمیدن که باید بهتر بشن و سالهاست که پیروز نبودن و بسیار بدتر از اینتر کار کردن...

دل پیرو در ادامه » اینتر فصل پیش هم محکوم به قهرمانی بود! من همیشه برای پیروز شدن زندگی کردم و بنابراین برای من فشار یچیز عادیه. اینتر برای قهرمانی بسته شده و بجاش این میلانه که داره خودشو بازسازی میکنه. اینتر سالهاست که منتظر موفق شدن در بازیهاست...

برگومی » مطمئنی؟ :nish:

• mory, Pinturicchio, Amir Delpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6468 ارسال
  • LocationRasht

دل پیرو بعد از بازی اینتر ۲-۰ در استودیوی #اسکای :

امروز تفاوت اصلی بین یووه و اینتر از منظر روانی بود چون یووه بلحاظ فنی و تاکتیکی ، این تیمی که امروز دیدیم نیست که این همه اشتباه بیهوده انجام بده. چه چیزی امسال سر جاش نیست؟ تفاوت چندانی با تیم پارسال بعد از باخت به لیون نداریم. یووه در هر سه جام داره برای قهرمانی مبارزه میکنه ولی امسال بجای خاموشی مقطعی ، کل زمان بازی برقش قطع میشه! غیبت کوآدرادو ، الکس ساندرو و دلیخت خیلی براشون گرون تموم شده...

• mory, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

Screenshot_2020_06_14_Instagram.png

الکس جان خدا را شکر می کنم که توانستم شاهد دوران فوتبال شما باشم ...

وگرنه ممکن بود هوادار بازیکنانی باشم که برای گرفتن 500 میلیون یورو حقوق از باشگاه خود حق وفاداری نیز طلب می کنند .

اگر وفاداری شما عزیزان را ندیده بودم اکنون چه تعریفی از وفاداری داشتم ...

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6468 ارسال
  • LocationRasht

حتی اگه مسی همین تابستون بارسا رو ترک کنه ، بارسلونا مجبوره ۳۹ میلیون یورو به او بابت "بند وفاداری" قراردادی که باهاش در ۲۰۱۷ بسته پرداخت کنه! :fp: #الموندو

+ حرفای الکسی در 2011 در مورد سفید امضاء کردن قراردادش :

مسئلۀ پول برام مطرح نیست. قوۀ محرکه در طول دوران بازیگریم ، همیشه عشقی عمیق به فوتبال بوده. پول زیادی در طول زندگیم کسب کردم ، هرچند اگه پیشنهادات خاصی رو قبول میکردم ، میتونستم بیشتر هم دربیارم. عشق و عطش برای پیروزی ، از زمان ویارجو (جامی که در ۱۹۹۴ با پریماورای یووه بُرد) تا جام جهانی [۲۰۰۶] با من بوده ، سری بی هم که نیاز به گفتن نداره. پیوند من با این لباس و هوادارا با اعداد قابل اندازه گیری نیست...

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب خاطر شرایط یووه بیشترین حقوق سری آ رو بکنی ب پایین ترین حقوق .....یه انسان جنتلمنیی ک بانوشو ول نکنه 

مقایسه نشود خواهشا با عنسی که فقط پوله ک اونو میچرخونه 

• Orphée, Aminvo, behnam_juve و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
واقعا همه یادمون میاد سفید امضا کردن الکس رو...
و چقدر قدرشو هم دونستن بعدش بعضیا.

حالا این بند وفاداری که میکید چه کوفتیه؟! حقوق میگیرن... پاداش میگیرن... هزارجور پول دیگه میگیرن تهش به چی وفادارن که بازم پول میگیرین بابتش؟
  • Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

@behnam_juve

بهنام جان بند یا حق وفاداری یعنی مثلا من به خاطر اینکه در باشگاه فعلی خودم باقی موندم و به باشگاه دیگری نرفتم علاوه بر حقوقی که در قراردادم ذکر شده باید یک مبلغ دیگری را به خاطر این لطف بگیرم .

..........................

امیدوارم درست گفته باشم .

• Aminvo, behnam_juve, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6468 ارسال
  • LocationRasht

دل پیرو به #اسکای بعد از بازی پورتو ۲-۱ یووه :

یک پنالتی واضح برای یوونتوس گرفته نشد. شک ندارم که یوونتوس متفاوتی رو در بازی برگشت خواهیم دید...بازیکن پورتو با زانو به ران رونالدو ضربه زد ، پس پنالتی واضح بود! یووه فاقد ایده و برنامه بود و بازی پورتو بلافاصله گرفت. اهمیت موراتا به حمله به فضاهاست و با اینکار دست تیم رو برای انتخاب گزینه های مختلف باز میذاره. کیه زا و کولوسفسکی سعی کردن توپ رو از پُشت بگیرن ولی جای خالی بازیکنی که وظایف موراتا رو در زمین انجام میده خالی بود و به همین دلیل وقتی موراتا وارد بازی شد ، بازیش قشنگ به چشم اومد...

• حامد, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

Screenshot_2021_03_21_Del_Piero_on_Insta

مثل تو کیست در جهان تا ز تو مهر بگسلم

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال

الکس فرگوسن فاش کرد به دنبال ساخت تیم خود حول الساندرو دل پیرو بوده است

به گزارش طرفداری و به نقل از توتو یووه، الکس فرگوسن از الساندرو دل پیرو اسطوره یوونتوس به عنوان بازیکنی نام برد که در موارد متعددی خواستار به خدمت گیری اش بوده است.
مربی اسبق شیاطین سرخ که برای مدتی طولانی مسئولیت مربیگری این باشگاه بزرگ انگلیسی را بر عهده داشت، اعتراف می کند در دوره ای برنامه اش ساخت تمام تیم حول الساندرو دل پیرو بوده است.

الکس فرگوسن در مورد الساندرو دل پیرو می گوید:

دل پیرو تنها کسی است که من حسرت او را می خورم. پس از یک مسابقه در لیگ قهرمانان اروپا بین منچستر و یوونتوس که او در آن بازی دفاع ما را دیوانه کرده بود، رایان گیگز و گری نویل به من مراجعه کردند و از من خواستند او را به هر قیمتی بخرم، زیرا شخصی مثل او باعث می شد ما همه ی افتخارات ممکن را کسب کنیم. بنابراین با مدیریت یوونتوس و نماینده این پسر تماس گرفتم. او حتی قبل از گوش دادن به پیشنهاد من گفت برای منچستر یونایتد احترام قائلم اما یوونتوس بهترین تیم برای من است و نمی توانم به لباس این تیم خیانت کنم. بسیار برای من ناراحت کننده بود، چون هرگز شخص دیگری را مثل او، یک قهرمان واقعی در داخل و خارج از زمین ندیده ام. 

همچنین پس از قهرمانی ایتالیا در جام جهانی دوباره از او دعوت کردم، در آن زمان رئال مادرید نیز خواستار جذب او بود و با توجه به شرایط یوونتوس در آن زمان تصور می کردم در نهایت به تیم ما یا رئال مادرید خواهد پیوست. بنابراین من مستقیماً با دل پیرو تماس گرفتم و گفتم: "الکس، دوست دارم تو را در یونایتد داشته باشم. شما ستاره تیم خواهید بود و با هم همه چیز را خواهیم برد. به درخواست رئال مادرید جواب منفی بدهید و به اینجا بیایید.
خندید و پاسخ داد: آقا، برای من هیچ چیز نسبت به سالهای پیش تغییر نکرده است. یوونتوس دچار مشکل شده و در شرایط خوبی نیست، من وظیفه دارم به آنها کمک کنم و نمی توانم یک خیانتکار باشم. متوجه شدم صحبت درباره این موضوع بی فایده است و از او خداحافظی کردم. 

در سال 2008، به مناسبت یک بازی دوستانه او را دوباره دیدم، من را در آغوش گرفت و سلام کرد، انگلیسی را خوب بلد نبود، اما به دلیل رد آن پیشنهاد از من عذرخواهی کرد و توضیح داد چرا این کار را کرده است.
دستم را روی شانه اش انداختم و به او گفتم: شما می خواستید یوونتوس را نجات دهید و این کار را کردید. فقط همین مهم است.
وقتی کسی از من بپرسد بازیکنی که همیشه می خواستم مربی او باشم و هرگز موفق نشدم، پاسخ خواهم داد: الساندرو دل پیرو.

• حامد, mory, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

@behnam_juve

چقدر قشنگ بود این پست  :53:

• حامد, mory, behnam_juve و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس