پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 5-1 سمپدوریا ( هفته دهم سری آ ) - یادواره جانلوکا ویالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
5-1 Trézéguet Min.88
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عالی بود، یکی از بهترین بازی های که تو این مدت از یووه دیده بودم، دل نری هرکاری می کرد تیمش میخ شده بود به زمین خودش، در ادامه هافبک وسط کشید بیرون وینگر (پادالینو) آورد تو بازم هیچ فرقی نکرد به حالش ! یووه عالی بازی کرد.انصافا 2-3 تا گل رو همین کاستلاتزی خرید وگرنه گلامون 7-8 تایی می شدند. گل هم روی یه اشتباه خوردیم، گروسو سوتی داد توپ لو رفت سانتر کردن تو غافل گیری پاتزینی یه سر زد که بوفون با دست زدش، خورد به تیر و رفت تو گل. نیمه دوم وقتی سیسوکو و ملو رو کشید بیرون فرارا (سیسوکو کارت گرفت، ملو نیمچه مصدومیت) یکمی سمپدوریا آزادتر شد ولی بعد از دقایقی دوباره یوونتوس هماهنگ شد.پولسن و دچلیه هم انصافا خوب بازی کردند.تو این بازی دیگو،کامو و سبا هرسه پاس گل دادند و هرسه عالی بازی کردند.آمائوری خیلی خوب بود، ترزگه یکمی شکننده نشون داد ولی گل خوب قشنگی زد و مادرش هم مثل همیشه پرید توی هوا و کاغذ رنگی پرت کرد :دی: خیلی خوب بود، جالب بود که حتی وقتی 4 گل و 5 گل هم زدیم مالکیت توپ رو از دست ندادیم و همچنان حمله می کردیم.سرعت بازی یووه بالا بود و تک تک نفرات وظایفشون رو به خوبی انجام دادند.تعداد پاسهای اشتباه به مراتب کمتر از بازی های قبل بود. بازی رو هم خوب بردیم، هم خیلی فوتبال جذابی بازی کردیم. انصافا دلم نمی خواست بازی تمام بشه :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس از هر لحاظ فوق العاده بود.گل سمپدوریا هم به خاطر اشتباه گروسو و توپی که کنار محوطه از دست داد به ثمر رسید. انتهای بازی فکر کنم آمائوری به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد اما همه بازیکن های یووه عالی کار کردن.شاید تنها بازیکنانی که درخشش بقیه رو نداشتن گریگرا و پولسن بودن هر چند اونا هم وظایفشون رو به خوبی انجام دادن. درست نیست با این یه بازی نتیجه بگیریم یووه هیچ مشکلی نداره و شرایط ایده آل هست اما چیزی که مشخصه اینه که همون طور که بازیکن ها و فرارا هم گفتن تیم داره شکل می گیره و روز به روز بهتر میشه. حالا اگر الکس رو هم به این مجموعه اضافه کنیم شرایط خیلی بهتر میشه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
تموم شد.. ۵-۱ امائوری هم بهترین بازیکن زمین شد مثل اینکه.. هرچند به نظر من جووینکو و دیه گو ترکوندن سمپدریا رو.. دفاع ها از دست جووینکو دیوونه شده بودن. ترزگه هم معمولی بازی کرد ولی مثل همیشه از موقعیت استفاده کرد و از ۲ موقعیت مناسبی که داشت یکیشو گل کرد.. نیمه دوم بعد از گل دوم امائوری فررا بازی رو ۴-۱-۴-۱ کرد.. البته کار خطرناکی بود که هافبک دفاعی رو به پولسن سپرد ولی پولسن حتی ۱ اشتباه هم نداشت و تونست تمیز کار کنه.. حرکت های ترکیبی دیه گو و جووینکو واقعا فوق العاده بودن.. بالاخره همین برد که مقابل تیم دوم بود که اینتر رو هم برده بود خیلی روحیه مثبت میاره به تیم.. فررا ترکیبش رو پیدا کرده.. امروز اگه دو مهاجم بازی می کرد و جووینکو روی نیمکت بود غیر ممکن بود این نتیجه بدست بیاد.. ولی این ترکیب با توجه به بازیکنا چه توی زمین چه ذخیره ها فیت ترین ترکیب ممکن هست..

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
واقعا بازي جذاب و زيبايي بود. يوونتوس سامپدوريا رو خفه كرده بود تو زمين خودش. من نمي دونم چرا يووه تو همه بازي ها اينجوري نيست. اگه يه مقدار فشار بياره تمومه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
عالی دیگه نمیدونم چی بگم بیست بیست گزارشگر عرب ذوق کرده بود میگفت یوونتوس الحقیقی تبریک ...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چقدر یووه هماهنگ و روان توی این تاکتیک بازی می کنه !!! انگار حالا که 5 تا هافبک هستند هم فضای بیش تری دارند هم فرصت فکر کردن بهتر هم بازیسازی بهتر! ملو فوق العاده بازی رو به گردش در میاره ! دیگو و جووینکو هم خیلی زیبا پاس کاری می کنند و گروسو هم که فوق العاده اضافه می شه ! کامو هم از این سمت خیلی خوب توپ رو در عرض به گردش در می اورد !

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
تصویر تصویر تصویر

Juventus - Sampdoria
Wednesday October 28, 20:45CET,
Olimpico di Torino

:: Goals ::

1-0 Amauri Min.25
Click Here for Video

2-0 Chiellini Min.42
Click Here for Video

3-0 Camoranesi Min.50
Click Here for Video

4-0 Amauri Min.62
Click Here for Video

4-1 Pazzini Min.63
Click Here for Video

5-1 Trézéguet Min.88
Click Here for Video

:: Extras ::

Chiellini Header Min.11
Click Here for Video

Amauri Chance Min.47
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نمرات من به بازیکن ها : بوفون - 6 - بیکار بیکار بود، یه توپ روی غافل گیری اومد که تونست روش تاثیر بزاره ولی بازم گل شد. کیه لینی - 8.5 - مثل همیشه در دفاع عالی و حاضر در حملات، گلش هم روی کرنر نبود، با توپ اومد جلو داد به آمائوری،آمائوری سانتر کرد براش با پا زد تو گل. کاناوارو - 8 - عالی بازی کرد، با سرعت میومد بین بازیکن های سمپدوریا توپ رو می دزدید و می رفت ! گروسو - 7 - اگر اون اشتباه رو نمی کرد شاید بیشتر نمره می دادم، بازی خیلی خوبی کرد، یه پاس گل خیلی قشنگ هم به ترزگه داد. گریگرا - 7 - خیلی تو بازی پیدا نبود، اما مفید و موثر بود، هم در حملات هم در دفاع. ملو - 7.5 - مثل همیشه آهنین و مسلط مرکز زمین، با وجود مصدومیت (گاهی هم می لنگید) خیلی خوب بازی کرد. سیسکو - 7.5 - هم در کارهای دفاعی عالی بود، هم در حرکات پا به توپ خیلی تکنیکی شده بود و دریبل های ریز قشنگی می زد. کامورانزی - 8 - پاس گل فوق العاده ای داد و خیلی موثر بود در روند بازی، یکی دوبار پاس های استثنایی پشت دفاع داد. دیگو - 8.5 - دیگو خیلی نزدیک تر شد به اون چیزی که ازش انتظار میره، نشون داد اگر کسی کنارش باشه که باهاش بازی کنه قابلیت هاش رو می تونه نشون بده. جووینکو - 8 - سمت راست دفاع سمپ رو کرده بود اتوبان ! کلی موقعیت ازون سمت خلق کرد که یکیش گل شد و ترزگه هم باید یکیش رو گل می کرد. آمائوری - 8.5 - بعد از مدت ها اون آمائوری پرتلاش و جنگنده رو دیدیم. 2 گل با ارزش زد تا به روزهای خوبش برگرده. تعویض ها : پولسن -7 - کاری که باید می کرد رو کرد.هیچ کم کاری ازش ندیدم. دچلیه - 7 - خوب بود. خیلی تهاجمی تر از چیزی که فکر می کردم تو زمین جا گرفت، تقریبا بین دیگو و جوینکو قرار گرفت. ترزگه - 7 - یکمی نامطئن نشون داد اول، ولی نهایتا گلش رو زد، 2-3 موقعیت براش درست شد که یکیش رو گل کرد، کافیه برای یک مهاجم !

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
داشتم از تي وي بازي رو ميديدم که نيمه اول دو تا زديم يه هو رفتم تويه سايت فوتبال سه ديدم تا دقيقه 74 چهار بر يک جلو افتاديم جاااااااااااااااااااان اين سمپدوريا شانس آورده که فوروارد 1 دونه تويه زمين بود اين گلها رو يکيش رو فقط فوروارد آمائوري زده و يکيش رو عزيزم کامرونزي و يکيش هم کيليني واااااااي جوينکو يکي الان خراب کرد .... شانس داره اين سمپدوريا به خدا نميدونم گل چهارم رو کي زده ولي ميدونم 4 گل رو حتما زديم اااااااااااااااااااي خدا من ديووووونه اين يوووووووووووووه هستم سکته نکنم خيليه به خدا

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال

عالی دیگه نمیدونم چی بگم بیست بیست گزارشگر عرب ذوق کرده بود میگفت یوونتوس الحقیقی
تبریک ...

يکي به من هم بگه از کدوم شبکه عربي بازي يووه پخش ميشه يا هر شبکه اي

من مجبورم بازي ها رو از اينترنت پيگيري کنم که جذابيت تي وي رو نداره

ممنون ميشم

دارم دق ميکنم ببينم چندتا گل ميزنيم

4 تاش رو ميدونم

فقط يووووووووووووووووونتوس را عشق است و ديگه هيچ تيمي

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی:

مالکیت توپ :
63.6 درصد یوونتوس، 33.4 درصد سمپدوریا

شوت:

شوت درچهارچوب 9 یوونتوس، 2 سمپدوریا.
شوت بیرون 6 یوونتوس، 3 سمپدوریا
شوت بلوکه شده 5 یوونتوس، 1 سمپدوریا.

کرنر 5 یوونتوس، 1 سمپدوریا
سانتر 26 یوونتوس، 11 سمپدوریا.
پاس یوونتوس : 483 پاس 80.54 درصد صحیح.
پاس سمپدوریا: 277 پاس 67.87 درصد صحیح.

خطا : 22 سمپدوریا و 20 یوونتوس

آمار 3 بازیکن تهاجمی یووه :

کامورانزی:

1 پاس گل، 55 پاس، 87.27% صحیح 1 شوت در چهارچوب 2 شوت بیرون. 8 سانتر.
دیگو:
1 پاس گل، 58 پاس،82.76% صحیح، 2 شوت بیرون،7 سانتر 4 تاش صحیح.
جووینکو:
1 پاس گل، 24 پاس، 87.50% صحیح، 1 شوت چهارچوب، 2 شوت بیرون، 4 سانتر، 4 تاش صحیح.

+کاسانو:
1 شوت بلوکه شده، 24 پاس،66.67% صحیح. 1 سانتر، 8 بار اقدام به دریبل 6 بار ناموفق.

نمودار پاسکاری :

تصویر

جهت های حمله :

تصویر

تصویر

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
گل چهارم رو آمائوري با سانت زيباي کامارونزي خدائيش چه سري زد اين آمائوري......2تا دروازه بان هم نميگرفتن اين سر رو ولي همين الان متاسفانه اين سمپدوريا شانسکي يک گل زد الان در سايت ديدم بازي 5 بر يک تموم شده گل پنجم رو کي زد ؟؟ هنوز نميدونم ..... اين برد شيرين را به همه طرفداران يوونتوس کبير تبريک ميگم

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال

چقدر یووه هماهنگ و روان توی این تاکتیک بازی می کنه !!!

انگار حالا که 5 تا هافبک هستند هم فضای بیش تری دارند هم فرصت فکر کردن بهتر هم بازیسازی بهتر!

ملو فوق العاده بازی رو به گردش در میاره !

دیگو و جووینکو هم خیلی زیبا پاس کاری می کنند و گروسو هم که فوق العاده اضافه می شه !
کامو هم از این سمت خیلی خوب توپ رو در عرض به گردش در می اورد !

به نيت 5 هافبگ 5 گل زيبا از ياران بانوي پير ايتاليا به سمپدوريا زديم تا همه تيمهاي کالچو حساب بياد دستشون و بفهمند که يوونتوس هميشه يک مدعي است

فهميدم از پستهاي قبلي گل پنجم رو ترزه گه عزيز زده

دستشون درد نکنه و خسته نباشند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من بازی رو به طور کامل و دقیق دیدم خدایی دست فرارا درد نکنه خیلی خوب شد این نتیجه ای کاش همیشه یوونتوس اینطوری بازی کنه من به داداشم گفتم یوونتوس 5-1 برد ( اینم بگم داداشم منو یوونتوسی کرد) گفته مگه جام حذفیه گفتم نه یوونتوس تو لیگ تیم دوم رو 5-1 برد که خوشحال شد و سریع پرسید اینتر کی بازی داره ;D بازکنان یوونتوس دهن همه رو سرویس کردن حتی دهن هواداران خودشون رو اخه هیچ کس فکرشو نمی کرد یوونتوس بیاد اینطوری بازی کنه خدایا اخه من یه اشتباه از بازیکنان یوونتوس ندیدم کسی دید!!!! این یوونتوس با این شرایط 7 تا به ناپولی میزنه ;D ( یکی منو بگیره جو گرفتم) بوفون هم میتونست اون توپ رو بگیره ولی نشد دیگه بیچاره اصلا انگیزه نداشت از اول بازی تا اخر بازی یه توپ سمتش اومد گفت بی خیال کی حال داره بپره رو هوا مدافعان عالی کار کردن خصوصا گروسو که ادم بازیشو میبینه یاد جام جهانی میفته ;D کیه لینی هم خوب بود کانا به نظر من عالی بود و گریگرا هم نمی تونست بد بازی کنه تو این یوونتوس هافبک ها هم که هیچی اصلا قابل انتقاد نبودن خصوصا دیگو که شده بود دیگو ارماندو مارادونای کبیر ، این کامو هم انگار با بچه کوچیکه بازی داشت هر کی از راه میرسید اوسش میکرد ;D کسی نیست بهش بگع خجالت نمیکشی بازیکنان حریف رو مسخره میکنی ;D ملو و سیسوکو هم که منو یاد خودشون گذاشتن اینو گفتم یا بگم تاحالا همچین هافبک دفاعی هایی دنیا به خودش ندیده و بلاخره جووینکو که واقعا گل کاشت تو بازی نیمه ی اول زیاد جالب بازی نکرد ولی نیمه دوم از کل تیم بهتره بازی کرد یه طوری بود که من گریه ام گرفت واسه مدافع راست و هافبک راست تیم سامپدوریا ;D امائوری خیلی خوب بازی کرد باور کنید این امائوری خودش یه تیم میشه وقتی اماده باشه و خودش رو پیدا کنه تعویض های یوونتوسی هم کاملا بجا و درست بود اولین باره میبینم 3 تعویض یوونتوس کاملا درست انجام میشه ورود دی چلیه به سرعت یوونتوس یه نون و ونوایی داد و پولسن هم که اون وسط رو خوب جمع می کرد و ترزگه هم که کار خودش رو کرد با اینکه کاملا منتظر زدن گل بود. نکته ی جالب اینه که دیگو و کامو واقعا سبک بازیشون یه جوورایی به هم خورد تو این بازی و مکمل همن این دوتا. علی فر هم که از دقیقه ی 70 تا 80 شر و ور می گفت مثلا گفت چرا به الکس بازی نمیده این فرارا خوب همه میدونیم الکس مصدومه و یه بار هم گفت ترزگه دیگه تموم شده که خودش ترزگه جوابش رو داد و یه بار دیگه هم گفت کانا خوب نیست که اونم به حق نبود اینم نمرات من به ستاره های یوونتوس بوفون 6 گریگرا 7 کانا 7 کیه لینی 7.5 گروسو 7.5 ملو 7.5 سیسوکو 7.5 کامو 8 دیگو 8.5 امائوری 8 جووینکو 7 ======== ترزگه 7 پولسن 7 دی چلیه 6.5

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بعد از سالها یووه داره روان بازی میکنه با سیستم 4-2-3-1 ، با این سیستم یووه فوتبالی فراتر از انگلیسی رو ارائه داد چون هم سرعت در اون بود هم فشردگی و فیزیک بدنی زیاد، از موقعی که کاپلو اومد یووه تا به امروز من تنها دوبار بازی سرعتی از یووه دیدم اولی بازی سال گذشته با میلان که 4-2 اونها رو بردیم و امشب ولی نکته ی مهم که این دو بازی رو از هم متمایز میکنه اینه که امشب دادن سرعت به بازی برخلاف بازی سال گذشته برنامه ریزی شده بود ، در زمان کاپلو که تیم بسته بازی میکرد ، دو فصل اخیر هم هر موقع ندود ، الکس ، سبا ، کامو رو فورم بودن به بازی سرعت میدادن ولی امشب سرعت بالای بازی حاصل برنامه های منظم تاکتیکی بود که بازیکنان در ریتم بازی بکار میگرفتند، در نهایت هم امیدوارم خیابانی و رفقاش نشسته باشند این بازی رو دیده باشند تا کمی این حق رو به ما بدهند که تنها بارسا تیم نیست :goog:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - بیش از هرچیز بازی یوونتوس و کار تیمی در این بازی برای من با ارزش بود، و از دیدن کیفیت خوب بازی یووه خوشحال شدم. - همه چیز عالی جفت و جور شد و بازیکنانم عالی بودند، گل ها مهم بودند و نتیجه ی خوبی بود. - خوشحالم که با یک جرقه این چنین شعله ور شدیم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه تا از نتایج بد اخر فاصله بگیریم. - نگه داشتن این کیفیت و سرعت بازی در طول فصل آسان نخواهد بود، ولی این روحیه امشبه که من می خوام تا آخر فصل تیمم داشته باشه. - امشب همه ی بازیکن ها مثل قهرمانان بازی کردند و من یک تشکر بزرگ به همشون بدهکارم. - البته من ازین مسئله آگاهم که حفظ این ریتم و این جور بازی کردن بسیار دشوار خواهد بود ولی ما باید ازین بازی به عنوان نقطه ی شروع استفاده کنیم. دل نری هم گفته : یوونتوس بیش از اندازه برای ما قوی بود. یوونتوس بسیار قدرتمند و بسیار زیبا بازی کرد و شکست سختی به ما تحمیل کرد، البته در این شکست درس های هم برای ما هست تا بفهمیم برای بالای جدول موندن مقابل تیم های بزرگی مثل یوونتوس نمیشه مثل بقیه تیم ها رفتار کرد و برای پیروزی نیاز به کیفت بالایی هست، برای تیم من این بازی تجربه ی خوبی بود و هیچ چیز در تیم ما عوض نشده. جووینکو : این بازی رو تقریبا به شکل ایده ال بردیم، نباید گل می خوردیم ولی بازی خیلی خوبی کردیم، این بازی رو با یک عملکرد جذاب بردیم. یکی از مهمترین نکات بازی این بود که از بازی کردنم لذت می بردم، چیزی که در سال گذشته هیچوقت حس نکردم. کاناوارو: از گلی که خوردیم عصبانی هستم، گلی نبود که بخوریم، ولی بازی خیلی خوبی بود، این یوونتوسی که باید در آینده ببینیم و با این روحیه پیروزی طلبی باید پیش بریم. کیلینی؟ کیلینی یک مدافع جوانه که انرژی زیاده داره، تا وقتی این انرژی رو داشته باشه و گل بزنه می تونه بره جلو ! :دی:

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال

من بازی رو به طور کامل و دقیق دیدم خدایی دست فرارا درد نکنه خیلی خوب شد این نتیجه ای کاش همیشه یوونتوس اینطوری بازی کنه من به داداشم گفتم یوونتوس 5-1 برد ( اینم بگم داداشم منو یوونتوسی کرد) گفته مگه جام حذفیه گفتم نه یوونتوس تو لیگ تیم دوم رو 5-1 برد که خوشحال شد و سریع پرسید اینتر کی بازی داره ;D

بازکنان یوونتوس دهن همه رو سرویس کردن حتی دهن هواداران خودشون رو اخه هیچ کس فکرشو نمی کرد یوونتوس بیاد اینطوری بازی کنه خدایا اخه من یه اشتباه از بازیکنان یوونتوس ندیدم کسی دید!!!!

این یوونتوس با این شرایط 7 تا به ناپولی میزنه ;D ( یکی منو بگیره جو گرفتم)

بوفون هم میتونست اون توپ رو بگیره ولی نشد دیگه بیچاره اصلا انگیزه نداشت از اول بازی تا اخر بازی یه توپ سمتش اومد گفت بی خیال کی حال داره بپره رو هوا

مدافعان عالی کار کردن خصوصا گروسو که ادم بازیشو میبینه یاد جام جهانی میفته ;D کیه لینی هم خوب بود کانا به نظر من عالی بود و گریگرا هم نمی تونست بد بازی کنه تو این یوونتوس

هافبک ها هم که هیچی اصلا قابل انتقاد نبودن خصوصا دیگو که شده بود دیگو ارماندو مارادونای کبیر ، این کامو هم انگار با بچه کوچیکه بازی داشت هر کی از راه میرسید اوسش میکرد ;D کسی نیست بهش بگع خجالت نمیکشی بازیکنان حریف رو مسخره میکنی ;D ملو و سیسوکو هم که منو یاد خودشون گذاشتن اینو گفتم یا بگم تاحالا همچین هافبک دفاعی هایی دنیا به خودش ندیده و بلاخره جووینکو که واقعا گل کاشت تو بازی نیمه ی اول زیاد جالب بازی نکرد ولی نیمه دوم از کل تیم بهتره بازی کرد یه طوری بود که من گریه ام گرفت واسه مدافع راست و هافبک راست تیم سامپدوریا ;D

امائوری خیلی خوب بازی کرد باور کنید این امائوری خودش یه تیم میشه وقتی اماده باشه و خودش رو پیدا کنه

تعویض های یوونتوسی هم کاملا بجا و درست بود اولین باره میبینم 3 تعویض یوونتوس کاملا درست انجام میشه ورود دی چلیه به سرعت یوونتوس یه نون و ونوایی داد و پولسن هم که اون وسط رو خوب جمع می کرد و ترزگه هم که کار خودش رو کرد با اینکه کاملا منتظر زدن گل بود.

نکته ی جالب اینه که دیگو و کامو واقعا سبک بازیشون یه جوورایی به هم خورد تو این بازی و مکمل همن این دوتا.

علی فر هم که از دقیقه ی 70 تا 80 شر و ور می گفت مثلا گفت چرا به الکس بازی نمیده این فرارا خوب همه میدونیم الکس مصدومه و یه بار هم گفت ترزگه دیگه تموم شده که خودش ترزگه جوابش رو داد و یه بار دیگه هم گفت کانا خوب نیست که اونم به حق نبود

اینم نمرات من به ستاره های یوونتوس

بوفون 6

گریگرا 7

کانا 7

کیه لینی 7.5

گروسو 7.5

ملو 7.5

سیسوکو 7.5

کامو 8

دیگو 8.5

امائوری 8

جووینکو 7

========

ترزگه 7

پولسن 7

دی چلیه 6.5

سپاس
عينا حرفهاش تائيد ميشه

ديوونم به خدا امشب

گل پنجم نزديک بودم قلبم بيافته کف پام

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال

بعد از سالها یووه داره روان بازی میکنه با سیستم 4-2-3-1 ، با این سیستم یووه فوتبالی فراتر از انگلیسی رو ارائه داد چون هم سرعت در اون بود هم فشردگی و فیزیک بدنی زیاد، از موقعی که کاپلو اومد یووه تا به امروز من تنها دوبار بازی سرعتی از یووه دیدم اولی بازی سال گذشته با میلان که 4-2 اونها رو بردیم و امشب ولی نکته ی مهم که این دو بازی رو از هم متمایز میکنه اینه که امشب دادن سرعت به بازی برخلاف بازی سال گذشته برنامه ریزی شده بود ، در زمان کاپلو که تیم بسته بازی میکرد ، دو فصل اخیر هم هر موقع ندود ، الکس ، سبا ، کامو رو فورم بودن به بازی سرعت میدادن ولی امشب سرعت بالای بازی حاصل برنامه های منظم تاکتیکی بود که بازیکنان در ریتم بازی بکار میگرفتند، در نهایت هم امیدوارم خیابانی و رفقاش نشسته باشند این بازی رو دیده باشند تا کمی این حق رو به ما بدهند که تنها بارسا تیم نیست :goog:

دقيقا

خياباني و رفقاش خيال کردند که بارسا تيمه ولي همين بارسا در خونش در جام قهرمانان چه سالي يادم نيست به ما باخت اونم در حالي که ما 10 نفره بوديم و يک اخراجي داشتيم در کمپ نيو زديمشون

فعلا که صدا سيما با يوونتوسيها کج افتاده و يا بازيهاش رو اصلا پخش نميکنه يا با تاخير پخش ميکنه و اين بر ميگرده به سلايق گزارشگرهاش که خيلي بي سليقه تشريف دارند

خلاصه سمپدوريا شانس آورد الکس مصدوم هستش وگرنه جاي 5 گل 10 تا گل بايد ميخوردند

من موندم سامپدوريا چطوري دوم جدول بود ؟؟؟؟ احتمالا اونم مثل اينتر مفت خور در رده ي مفت خورها و خوش شانسهاي کالچوست

اما من يووه رو هر طور بازي کنه ميپرستمش

يووه يعني عشق

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان واقعا بازی زیبا و تماشایی بود امیدوارم یووه بقیه بازی هاش رو هم اینقدر زیبا بازی کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی