پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 5-1 سمپدوریا ( هفته دهم سری آ ) - یادواره جانلوکا ویالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس - سمپدوریا

[size=13pt]هفته دهم سری آ
چهارشنبه 28 اكتبر - 6 آبان
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

سیه نا 0-1 یوونتوس
سمپدوریا 4-1 بولونا

بازی بعدی

يوونتوس - ناپولی
سمپدوریا - باری

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center]------------------------------------------------------------------------------

[size=10pt]جانلوکا ویالی

متولد 9 جولای 1964 - کرمونا
ایتالیایی
180 cm قد
77 kg وزن
مهاجم

سابقه بازی در تیمهای :

کرمونزه - سمپدوریا - چلسی

یوونتوس 1992-1996 102 بازی 38 گل
تیم ملی ایتالیا 1985-1992 59 بازی 16 گل

2 بار فتح سری آ

سمپدوریا : 1990/1991
یوونتوس : 1994/1995

4 بار فتح کوپا ایتالیا

سمپدوریا : 1984/1985, 1987/1988, 1988/1989
یوونتوس : 1994/1995

2 بار فتح سوپر کاپ ایتالیا

سمپدوریا : 1991
یوونتوس : 1995

1 بار فتح FA CUP به همراه چلسی : 1997
1 بار فتح لیگ کاپ به همراه چلسی : 1998
1 بار فتح جام برندگان جام اروپا به همراه چلسی : 1998
1 بار فتح سوپر کاپ اروپا به همراه چلسی : 1998

1 بار فتح جام یوفا به همراه یوونتوس : 1992/1993
1 بار فتح لیگ قهرمانان اروپا به همراه یوونتوس : 1995/1996

1 بار فتح جام برندگان جام اروپا به همراه سمپدوریا : 1989/1990

[right]تصویر

تصویر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
در وضعیت حاضر من شانسی برای برد توی این بازی برای یووه نمی بینم !!! یووه پر از مشکلات گلزنی در مقابل سمپدوریای به شدت آماده !!! مگر اینکه اون یووه ی جلوی تیم های قوی رو شاهد باشیم که کلا با قبل و بعدش فرق داره و غیرتی بازی می کنه!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
آخه عرفان امروز خیلیا بازی نکردن جلو سمپدوریا اوضاع خیلی فرق می کنه نگران نباش

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ما از وقتی از سری B به سری آ اومدیم من یاد ندارم که تونسته باشیم این سمپدوریا را حتی 1-0 ببریم. دو سال قبل این نتایج بدست آمد => بازی رفت یوونتوس 0 - 0 سمپدوریا - برگشت => یوونتوس 3 - 3 سمپدوریا(بازی آخر دو تیم در فصل) پارسال => دیدار رفت یوونتوس 0 - 0 سمپدوریا - برگشت یوونتوس 1 - 1 سمپدوریا بردن سمپدوریا شده یکی از آرزوهای من. امسال هم این بازی خیلی حساس شده سمپدوریا با دو امتیاز بیشتر ما در مکان دوم جدول قرار دارد و ما باید این بازی را ببریم. با توجه به استراحت فابیو کاناوارو - فابیو گروسو و استراحت سیسوکو هرچند که دقایقی بازی کرد ما باید با آمادگی کامل به مصاف سمپدوریا بریم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کلا این هفته سری آ خیلی حساسه. تیم های دوم و سوم با هم بازی می کنن و تیم های اول و چهارم (پالرمو) هم با هم. اگر پالرمو بتونه از اینتر امتیاز بگیره و یووه هم موفق بشه سمپدوریا رو شکست بده فاصله تیم ها خیلی کمتر میشه.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر من یووه این بازی رو میبره هر چند که خیلی سخته ولی مطمئنم که بازی رو میبره / فرارا دیگه باید تمام توانش رو بکار بگیره / همه ی بازیکنا هم هستن و دیگه دلیلی واسه نتیجه نگرفتن نیست / فقط این ناهماهنگی یکم مسئله سازه !!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با توجه به سیستم و بازیکنانی که چیرو امروز بکار برد پیش بینی من اینه که با سمپدوریا 4-2-3-1 بازی میکنه ، چیرو در بازی امروز سعی داشت که با تیزهوشی فقط سه امتیاز رو بگیره و به هیچ عنوان زدن گلهای زیاد برای اون مهم نبود ، بازی با سمپدوریا چیزی از بازی با اینتر یا میلان کم نداره حداقل در این مقطع از فصل من که به برد در این بازی خوش بینم. :yess:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته ببخشید ولی احتمال باخت یوونتوس بسیار زیاده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاسانو پارسال عالی بود، امسال هم فوق العاده بوده تاحالا.پارسال که سمپ رو برد فینال کوپا.فصل پیش 12 گل زد و 11 پاس گل داد.این فصل هم تا الان با اختلاف بهترین پاس گل دهنده بوده با 6 پاس گل در 9 بازی سری آ، توی کوپا ایتالیا هم 1 بازی کرده سمپ با لچه که کاسانو توش 2 گل زده. این هفته هم عالی بازی کرده در حدی که فوتبال-ایتالیا تیترش راجب این بازی سامپدوریا Cassano show بود ! میشه گفت بیش از عوامل دیگه، کاسانو نقش خیلی زیادی تو حضور سامپدوریا در مکان های بالای جدول داشته.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر تو این بازی 4-3-2-1 بازی کنیم نهایتا بتونیم یه 0-0 بگیریم !! چون دیگو به تنهایی نمی تونه از پس بازی سازی بر بیاد.اما مشکل اینه بازی با 4-2-3-1 هم توی این بازی خطرات زیادی داره، اول از همه ساختار دفاعی ضعیف تر میشه خصوص در کناره ها و سمپدوریا تمام قدرتش در کناره هاست (سبک بازی سمپ شبیه بازی رانیری که تمرکز حملات با کمک کامورانزی و ندود بود) وینگر ها و وینگ بک های خوبی دارند و از اطراف خیلی خطرناک اند. و به طور کلی سامپدوریا بعد از اینتر بهترین خط حمله ی سری آ رو داشته. سمپدوریا تیم واقعا خوب با مهره های خوبیه، درون دروازه کاستلاتزی آماده رو دارند که یکی از آماده ترین و با تجربه ترین دروازه بان های فعلی سری آست.من این فصل بازی های خوب زیادی ازش دیدم.پالومبو، استنکویچیس، منینی و سیمیولی هم از بازیکن های مهمشون هستند و مهم تر از همه خط حمله ی عالی سمپدوریا : کاسانو و پاتزینی ! کاسانوی بهترین پاس گل دهنده ی دو فصل اخیر لیگ، پاتزینی 6 گله که گل زن دوم این فصل سری آ بوده. منینی هم این فصل 5 گل برای سمپدوریا زده. (بهترین گل زن یووه 3 گله است !) الکس مثل اینکه با تیم تمرین کرده ولی هنوز زوده که بیاد و در ترکیب قرار بگیره، تازه تمرینات عادیشو شروع کرده و فکر کنم هنوز کمی زمان ببره تا بتونه با تیم تمرین کنه، گریگرا رو به زبینا و کاسرس ترجیح میدم، گریگرا شاید خیلی خوب و عالی نباشه، ولی حداقل یه دفاع کناری استاندارده.در خط حمله هم ترزگه یا آمائوری بهتره بازی کنند.بقیه پست ها هم تقریبا مشخصه. امیدوارم یوونتوس با 4-2-3-1 بازی کنه و امیدوارم توی تورین 3 امتیاز خونگی این بازی رو ازدست ندیم که ضربه ی بزرگی خواهد بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من از اين مانيني خيلي خوشم مياد ، يجورايي مثل كامو هستش ، هم موهاش هم سبك بازيش ( تا حدودي ) و هم ته چهره اش . كلاً بازيكن خطرناكيه ! من ترجيح ميدم ياكوئينتا در نوك حمله باشه . بنظرم حالا كه آما پاش به گلزني باز شده بهتره كه زوج ياكوئينتا - آمائوري رو دوباره ببينيم هرچند دوست دارم جووينكو رو از ابتدا ببينم . قطعاً با بازگشت امثال كاناوارو ، گروسو ، سيسوكو و كامورانزي ميتونيم با دست پر از زمين بيرون بيايم ضمن اينكه بنظرم سمپدوريا هم خيلي زوده كه به عنوان يه تيم خيلي خطرناك ازش ياد بشه ، تيم خوبيه ولي هنوز اونقدر كامل و خوب نيست كه ازش خيلي واهمه داشته باشيم ولي قطعاً بازي سختي هستش .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
یکی از بچه ها لطفا بگه تو بازی قبل با چه سیستمی بازی کردیم البته اگه ترکیب رو به صورتی نشون بدین که پستهای بازیکنان معلوم بشه متشکر میشم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یکی از بچه ها لطفا بگه تو بازی قبل با چه سیستمی بازی کردیم البته اگه ترکیب رو به صورتی نشون بدین که پستهای بازیکنان معلوم بشه متشکر میشم

بوفون
مولینارو کیلینی لگروتالیه گریگرا

ملو
دچلیه پولسن

دیگو
آماوئوری ترزگه

که نیمه دوم کاسرس اومد جای گریگرا، دچلیه رفت جای مولینارو، پولسن اومد سمت چپ و کامورانزی رفت سمت راست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بعد از مصدومیت یاکوئینتا بی صبرانه منتظرم تا ببینم مستر چیرو چه ترکیبی رو با چه سیستمی به بازی میفرسته . الآن تیم فقط دو مهاجم نوک داره که نردیکترین بازیکن بهشون جووینکو هستش که اونم حداکثر میتونه یک مهاجم دوم باشه و نقشی رو بر عهده بگیره که الکس بازی میکنه ، البته اموبیله هم هستش که خیلی نمیشه روش حساب کرد بخصوص برای این بازی حساس هرچند اگر اوضاع وخیم تر بشه شاید کم کم سر و کله اش رو نیمکت پیدا بشه ! با این تفاسیر الآن دو حالت وجود داره ، حالت اول اینه که چیرو تیم رو با همون 4-1-2-1-2 معروف به زمین بفرسته که در این صورت آمائوری و تره زگه زوج خط حمله رو 99% تشکیل میدن مگر اینکه فرارا بخواد از سباستین در خط حمله و در نقش دل پیرو استفاده کنه . اینجوری تیم فقط یک نیروی تهاجمی روی نیمکت داره که اونم سبا هستش که مهاجم نوک نیست . حالت دومم اینه که 4-2-3-1 بازی کنیم تا جووینکو از ابتدا جانشین تره زگه یا آمائوری بشه که در این حالت احتمال نیمکت نشینیه دیوید بیشتره . خوبی این سیستم اینه که با اینکه باز هم یک مهاجم روی نیمکته ولی اون تک مهاجم تموم کننده هستش و مهاجم نوکه و میتونه تعویض مناسب تری باشه . در کل به شخصه ترجیح میدم مثل بازی با مکابی بازی کنیم با این تفاوت که آما جای دیوید رو بگیره . دفاع سمپدوریا تا اونجایی که چند بازی این فصلشون رو دیدم ، خیلی تند و فرض نیست ، سرعت و تکنیک دیه گو و جووینکو و بازیسازی ، تکنیک و خلاقیت کامو میتونه خیلی راحت این دفاع رو بهم بریزه . من ترجیح میدم 4-2-3-1 بازی کنیم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امسال ماتزاری از سرمربیگری سمپدوریا کنار رفت و لوئیجی دلنری سرمربی اتالانتا شد سرمربی سمدوریا. یعنی در تابستان این انتقالات انجام شد. ما تا حالا به لوئیجی دلنری نباختیم. و فکر نمیکنم این بازی را ببازیم. احتمال مساوی در این بازی خیلی بالاست. اگه چیرو خلاقیت به خرج بده %100 این بازی را میبریم.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
برد؟ ما یعنی خیر سرمون یوونتوسیم بعد از برد با ترس و لرز حرف میزنیم؟ تو خونه غیر از برد هیچ چیزی قابل قبول نیست من زیاد به 4-2-3-1 یا 4-1-2-1-2 یا هر چیز دیگه ای اهمیت نمیدم اون روح پیروز شدن و جاه طلبی باید تو وجود یووه دوباره زنده بشه که این کار رو هم باید چیرو بکنه با شخصیت بودن چیرو خیلی به یووه و کلاس کاریش میاد ولی این اروم بودنش نباید به بازیکن ها انتقال داده بشه باید جنگندگی و پر جنب و جوش بودن به تیم تزریق بشه دقیقا کاری که همیشه مورینیو و فرگوسن با تیم هاشون میکنند به نظر من تنها مشکل یووه در شرایط فعلی همینه- اون روحیه بردن تو تیم دیده نمیشه خودمونیم ولی کمبود یه بازکنی مثل گاتوزو یا استانکوویچ یا از این دسته بازیکن ها که جنب و جوش روحیه زیادی به تیم میدند حس میشه (البته الکس خودمون این کار هارو بهتر و با شرایط متفاوت تری انجام میداد که فعلا نیست)

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
اون چیزی که مسلم هست اینه که یووه با سیستم 4-2-3-1 بازی خواهد کرد ، در مقابل سمپدوریا هم با سیستم 4-4-2 بازی میکنه اوج قدرت حریف در دو مهاجم خودش نهفته هست ، کاسانو و پاتزینی در اوج آمادگی بدنی و تاکتیکی قرار دارند البته سمپدوریا بازیکنان خطرناک و با تجربه زیاد داره بازیکنانی مانند مانینی ، پالمبو ، زائوری و زیگلر ، سمپدوریا در تدارک حملات سریع خیلی به کاسانو وابسته هست و اون تقریبآ کاری رو انجام میده که الکس در زمان جوانی انجام میداد در واقع کار کاسانو حرکت در نقطه های کور و حفره های بوجود آمده بین دفاع و خط میانیست ، پاتزینی هم فوق العاده فرصت طلب هست در خط میانی اونها مانینی رو دارند که بهمراه پالمبو جنگندگی زیادی در نیمه ی زمین ایجاد میکنند (مانینی جناح راست هست) ، زائوری هم کاپیتان سابق لاتزیو هست و بازیکنیه که خیلی سخت کوش هست در کل بازی سختی در انتظار چیرو و یووه هست قبلا هم گفتم که این بازی چیزی از بازی با اینتر و میلان کم نداره بنظر من که میشه با این بازی و شرایط سختش کنار اومد با استفاده از مهره هایی که در اختیار چیرو هست ترکیب من هم اینطوریه : بوفون گروسو کیلینی کاناوارو گریگرا ملو مومو سبا دیگو کامو آماوری

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کاسرس به بازی نرسید و اموبیله به لیست نفرات پیوست : Buffon Chiellini Felipe Melo Cannavaro Grosso Amauri Manninger Camoranesi Trezeguet Poulsen Molinaro Giovinco Grygera Sissoko Ariaudo Diego De Ceglie Legrottaglie Immobile

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخرین اخبار :دی: ملو کمی احساس ناراحتی کرده ولی به بازی می رسه اما بعییده فیکس باشه ! البته فرارا گفته می دونم که می تونه بازی کنه کاسرس بینیش شکست و به بازی نرسید :دی: فرارا هم کلی از کاسانو تعریف کرده و این یعنی کاسانو شانس داره بیاد یووه :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فلیپه ملو هست ولی مصدومه، تو تمرینات امروز ضربه دیده و سایت یووه نوشته احتمالا نتونه بازی کنه. فرارا : - برای این بازی باید یک یوونتوس سطح بالا باشیم، چون سمپدوریا آماده ترین تیم حال حاضر سری آ رو فقط با یک بازی عالی میشه برد. - کاسانو امسال بازیکن فوق العاده ایه، پارسال هم بازیکن فوق العاده ای بود، در گذشته وقتی خودم روبروش بازی کردم هم بازیکن فوق العاده ای بود! - سمپدوریا فقط کاسانو نیست، یک تیم با سازماندهی قویه که باعث میشه همه ی بازیکن ها خوب بازی کنند. - آیا این یه بازی تعیین کننده است ؟ توی لیگ همه ی بازی ها تعیین کننده اند.و ما باید از این بازی خونگی حداکثر استفاده رو کنیم. - امیدوارم فلیپه ملو به بازی برسه، من امیدوار و خوشبینم چون خیلی بهش نیاز دارم، ولی اگر نرسه هم من به دیگر بازیکن ها اعتماد کامل دارم و مطمئنما می تونند از پس سمپدوریا بر بیاند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی