پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 5-1 سمپدوریا ( هفته دهم سری آ ) - یادواره جانلوکا ویالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس نیمه اول واقعا عالی بود.توپ کاملا دست یووه بود و سمپدوریا به جز شوت دقیقه ۴۵ که از کنار دروازه رفت بیرون هیچ موقعیت دیگه ای نداشت. توی این بازی ۱-۳-۲-۴ خیلی بهتر از بازی با مکابی اجرا شد.البته هنوز تعداد پاس های اشتباه زیاده و گاهی اوقات بازیکن ها نمی تونن همدیگه رو پیدا کنن اما پیشرفت توی بازی یووه کاملا محسوسه.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
حالا کی میگه فرارا بده؟؟؟!!!!! بابا اون موقع مصدوم داشتیم مورینیو جلو این تیم 1 بر 0 باخت تا دیگه هی نگید مورینیو مورینیو به نظر من احتمال یه برد با گل زیاد هست چون الان سمپدریا میاد جلو گل بزنه ما هم با سرعت خط هافبکمون رو ضد حمله بازم گل میزنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عالی بود، سامپدوریا رو دوختیم به دروازه اش ! اینقدر یوونتوس صاحب بازی بود و سامپدوریا تحت فشار بود که دقیقه 35 دل نری تعویض تاکتیکی کرد و سامپ رو 3-4-3 کرد شاید از زیر فشار خارج بشه ولی گل دوم هم خوردن ! یکی دوبار هم کاستلاتزی نجاتشون داد خصوصا ضربه ی سر کیه لینی بود فکر کنم از روی خط درش آورد. خیلی خلاصه، همه عالی اند. مشخصا فرارا روی کارهای دیگو-سبا و دیگو-کامو تمرینات به خصوصی انجام داده چون حرکاتی رو چندین بار تکرار کردند با دیگو این دو بازیکن که مشخص بود تمرین شده است.اوایل بازی از سمت چپ حمله می کردیم و سبا فعال بود، بعد از سمت راست حمله می کردیم و کامو فعال شد. دیگو هم دونده پرتلاش بود و نسبت به بازی با مکابی خیلی هماهنگ تر شدیم. پاسکاری ها عالیه. سیسوکو عالی بازی می کنه.یه تیکه کاسانو و کانا درگیر شد کاسانو رد شد ولی سیسوکو با یه تکل بلند توپ رو از توی پای کاسانو درآورد.خود کانا هم عالی بود، 2-3 بار اومد جلو و از بین بازیکن های سامپدوریا توپ رو دزدید. کیه لینی هم مدتی می خوام یه پست راجبش بدم حتما بعد ازین بازی اینکارو می کنم دیگه :دی: اگر همینطور ادامه بدیم شاید بیشتر هم گل بزنیم. سامپ تو نیمه اول هیچکاری نکرد، کاسانو هم محو بود تو بیشتر بازی یا خیلی زود توپ رو ازش می گرفتند.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

پس بگو مشکل یوونتوس کجاست

هر موقع من بازی ها رو میبینم یوونتوس نمی بره یا به زور می بره حالا راحت داره می بره

تو چرا نميبيني؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تحلیل از نوع 327 لازم بید.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تو چرا نميبيني؟

دیدش نامردم از تنظیم افتاد اینقدر هم خسته هستم که حال ندارم برم درستش کنم

همون بهتر که نمی بینم

هر موقع دیده اعصابم خورد میشه حالا که یوونتوس جلو افتاده خیلی هم خوشحال شدم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
عجب بازی. همه خوب بودن.. کاناوارا فوق العاده دفاع کرد در حد ۲۰۰۵ ... کیه لینی که توی صحنه نفوذش شاهکار بود.. یه گلم قبلش باید میزد.. زوج دیه گو و جووینکو اتشین.. امائوری فوق العاده. کامرانزی سانترهایش خیلی خوب بود فقط حیف که کسی نبود سر بزنه.. ولی همه یوونتوس به کنار زوج سیسوکو و ملو از همه چیز لذت بخش تر بود.. زبانم قاصره فکر کنم.. فقط نکته محو بازی عدم نفوذ موفق گریگرا و گروسو بود که اصلا مهم نیست. خط هافبک طوری قشنگ بازی می کنه که نیازی نیست.. فقط اخواتی که می گفتن فررا ترسو هست بدونن که یوونتوس کل ۴۵ دقیقه چه بعد از گل اول چه گل دوم همه رو حمله کرد.. الان هم باز داره حمله می کنه... دروازبانشون خیلی فوق العاده ست.. الان دومین توپ رو از روی خط کشید بیرون..

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
3-0 کامو

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
سومی رو سرورتون زد... سیسوکو هم جاشو با پولسن عوض کرد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
'گل سوم کامورانزییییییییییییییی :clap:

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
گل سوم ...................M. Camoranesi

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
3-0 Camoranesi Min.50
Click Here for Video

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
واسه سیسوکو مصدومیتی پیش اومده که تعویض شده؟ یه نفر هم خبر بده یووه گل زده کافیه ها ;D

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
گل چهارم Amauri......................

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
سرورتون نه تنها گل می زنه بلکه پاس گل هم می ده.. بالاخره سانتر هایش جواب داد.. اولین موقعیت گل سمپدریا هم گل شد.. ۴-۱

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
عجب بازیه یکیم خوردیم 4-1

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
4-0 Amauri Min.62
Click Here for Video

4-1 Pazzini Min.63
Click Here for Video

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ترزگه هم زد... ۵-۱ مامانش چقدر شبیه خودشه..

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چه کرده یووه !! خسته بودم می خواستم بخوابم ! حالا مگه بیمارم بازی ای که یووه 4 گل می زنه رو نبینم !!! وای ،کی فکرش رو می کرد همچین بلایی سر سمپدوریا مدعی بیاریم ! وای 5.1 !!!! اینتر . بایرن باید بلرزند دیگه !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی