پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خیلی با تعصب بازی میکنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

نیکولا در مصاحبه ای گفته : زمانی که تیم به هدف خودش میرسه میشه متوجه شد که همه وظیفه خودشون رو به خوبی انجام داده اند چه بازیکنان و چه افرادی که پشت صحنه کار میکنند
متاسفم آخرین هفته های لیگ رو سپری میکنیم!اگر چند هفته بیشتر به پایان باقی مونده بود ما میتونستیم به اهداف بالاتری هم دست پیدا کنیم.از بعد از بازی با اینتر در سن سیرو ما غیر قبل توقف شده ایم
کار ما برای فصل آینده سخت تر هم میشه چون اهداف بزرگی داریم و همه هم ازشون آگاهی داریم.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
هیچکس فکر نمیکرد این فصل این قدر عالی بازی کنه!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نیکولا گفته که امسال بهترین فصل بازیش رو پشت سر گذاشته و دوست داره همین روند رو به رشد رو ادامه بده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من نیکولا امسال واقعا همه رو غافلگیر کرد ! هیچ کس انتظار چنین بازیهای زیبایی رو ازش نداشت ! اما برای سال بعد 2 حالت وجود داره با توجه به حضور ملبرگ : 1 - کیه لینی و ملبرگ در وسط بازی خواهند کرد و نیکولا ذخیره خواهد شد . 2 - کیه لینی به پست اصلی خودش برمیگرده و ملبرگ و لگروتالیه دو دفاع وسط یوونتوس خواهند بود . من خودم دوست دارم که نیکولا اگر این روند صعودیش رو حفظ کنه ، همچنان به عنوان دفاع فیکس بازی کنه . باتشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نیکولا در مورد تیم ملی گفته : لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم ولی مطمئنم که در لیست منتخب دونادونی نخواهم بود ! از لگروتالیه در مورد جام جهانی 2010 و امیدش برای این مسابقات پرسیدن که گفته : فوق العادست ولی نشدنی به نظر میاد ! در حال حاضر همه تمرکزم بروی یووه هست و میخواهم قهرمانی های شیرینی را با تیم تجربه کنم .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
ای کاش دونادونی احمق به جای ماترادزی کثیف نیکولای عزیز رو دعوت می کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من به نظر من سال بعد دیگه لگروتالیه نمیتونه دفاع اصلی یوونتوس باشه ! یک نکته رو همیشه میخواستم بگم ! من هنوزم نمیتونم گذشته لگروتالیه رو فراموش کنم ! اون مدافع پر اشتباه که سوتی دادن براش عادی شده بود ! به نظر من هنوزم لگروتالیه در دفاع ضعبفه و شاید پائین تر از ضعیف ! یکی از اصول دفاع کردن برای یک مدافع مرکزی ، اینه که نزاره توپ بیاد به محوطه جریمه ! در واقع یکی از اصول پیش پا افتاده هست ! اما یک بار دیگه بازی های لگروتالیه رو ببینید ! میزاره توپ بیاد داخل محوطه و بعد توپ رو دور میکنه ! در بازی مقابل فیورنتینا ، در بازی که 3 - 2 باختیم ، روی گل دوم فکر کنم لگروتالیه بود که اشتباه کرد و گذاشت توپ وارد محوطه بشه ! یکی از درخشان ترین بازی های لگروتالیه ، بازی مقابل رم بود ! اما به عقیده من تنها عاملی که باعث شد لگروتالیه درخشان باشه ، تعصبش به یوونتوس بود !! خودش رو جلوی محکم ترین شوت ها قرار میداد ! میدوید جلو و میپرید جلوی شوت بازیکن حریف ! این وظیفه یک مدافع نیست که دفاع رو رها کنه و بره جلوی شوت بازیکن حریف ! کار لگروتالیه تحسین برانگیزه ! مطمئنا اگر تمامی اون شوت ها به سوی دروازه یووه میرفتند ، گرفتنشون راحت نبود ، اما در چندین صحنه حدود 6 . 7 متر از دفاع دور میشه لگروتالیه ! لگروتالیه با داشتن حدودا 34 سال سن ، از تجربه زیادی برخوردار نیست که بتونه یووه رو در بازی های اروپایی کمک کنه ! بازی در تیم های رده پائین و البته دور بودن از تیم ملی و سطح اول فوتبال ایتالیا نمیتونه مدافع مطمئنی رو بسازه ! بازی های لگروتالیه در سال پیش واقعا پر از تعصب بود ! اما پیشنهاد میکنم یک بار دیگه بازی ها رو ببینید ، ایا میشه به لگروتالیه اعتماد کرد ؟! با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی بنده خدا 31 سالشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام مانی جان اره ! راست میگی ;D ولی بازم قبولش ندارم ;D فکر کنم زوج کیه لینی و ملبرگ بیشتر جواب بده ، ظاهرا هم زوج کیه لینی و ملبرگ رو سال بعد خواهیم داشت . با تشکر

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
نیوکولا هنوز تو یووه است ؟!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

عجب سوال عجيبي بود پرسيدي

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بازي با هامبورگ مگه نديدي؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نیکولا از تمام مدافعان تیم به جز جورجو بهتره و باید در کنارش قرار بگیره در ک بهتری از تیم در این دو وجود داره

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال

عجب سوال عجيبي بود پرسيدي

بازي با هامبورگ مگه نديدي؟

حالا من یه اشتباهی کردم . اخه من بازی رو از کجا باید میدیدم . یه کد پولست اسپرت میخواستم که هیچکس بهم نداد .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
احتمال زیاد با کیلینی زوج مرکزی خط دفاعی خواهند بود.............

تصویر

تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نیکولا هم بعد از حدود 4 سال و نیم به تیم ملی دعوت شد و چهارشنبه شب در جمع نفرات ایتالیا به مصاف اتریش خواهد رفت . نیکولا اولین بازی ملیش رو در نوامبر 2002 در برابر ترکیه انجام داد . آخرین بازیش هم در فوریه 2004 در تساوی 2 بر 2 در پالرمو و در برابر چک بود . کلا 7 بازی ملی انجام داده و یک گل هم در برابر سوئیس در کارنامه داره . یک نکته جالب دیگه اینه که از 7 بازی ملی قبلی نیکولا ، 6 بازی دوستانه بود و فقط یک بازی رسمی در برابر فنلاند و در چارچوب مقدماتی یورو 2004 انجام داده . **

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
الان که جورجیو نیستش نیکولا باید با ملبرگ زوج وسط خط دفاعی باشن !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب خوب بود . یعنی بعد از 4 سال و نیم دوری و با توجه به اینکه اصلا قرار نبود باشه و به دلیل مصدومیت جورجو دعوت شد ، از خوب هم بالاتر بود . با بازی خوب امشبش ، حالا میشه راحت تر گفت که شاید تو تیم حفظ بشه . به نظرم اگر همون نیکولای فصل پیش باشه میتونه یک ذخیره پر قدرت در ایتالیا به حساب بیاد .

tobias

tobias

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
نیکولا در حال حاضر از قدیمیهای یووه به حساب میاد و باید در کنار ملبرگ بازی کنه در نبود کیلینی و البته میتونه بعد بازگشت کیلینی به جای ملبرگ در کنار کیلینی بازی کنه . اون میتونه رهبر خوبی برای خط دفای باشه .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی