پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

پيشرفت خيلي خوبي داشته در هوا ميشه گفت كه كاملا" مسلطه اما روي زمين يكي دوتا ايراد كوچيك داره يكي اينكه كمتر تكل ميزنه ديگه اينكه گاهي اوقات فراموش ميكنه كه كجاست ،يعني اينكه در جريان كارهاي سرعتي تشخيصش مياد پایین.

دقیقا با این موضوع موافقم،
نیکولا اگر تحت فشار و حمله مداوم قرار بگیره ضریب اشتباهش میره بالا،یعنی دقیقا به قول سجاد تشخیصش میاد پایین.
برای همین یووه نیاز به هافبک دفاعی های خوبی داره که بخشی از فشار روی دفاع رو به دوش بکشند.

یادم میاد کاناوارو تکل های بلند چند متری هم میزد !
و یا حتی زیر فشار و سرعت بازیکنان تکنیکی در آخرین لحظه هم تسلیم نمیشد.توی محوطه جریمه هم مقابل شوت مهاجمان قرار میگرفت !
یکی از شاهکار های کانا صحنه ای بود که توپ رو با پشت با از شوچنکو گرفت.واقعا جادوگری کرد توی اون صحنه !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خداییش بازی با کاتانیا عالی بود وقتی اون توپ با اون سرعت خورد تو سرش خدا خدا میکردم چیزی نشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه اينم مصدوم مي شد و از دستش مي داديم بايد منتظر مي مونديم تا يووه با تركيب بريندلي و زبينا و حسن و كيليني بره براي دفاع و اين يعني افتضاح...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
سلام دوستان من حاضرم به شرفم قسم بخورم که بعد از الکس و بوفون مرد سوم یوونتوس نیکولاست ! رویایی بازی میکنه ، فوق طبیعت ! حرکاتتش منو یاد تاکیناردی میندازه ، تعصب افراطی ! با تشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

سلام دوستان من
حاضرم به شرفم قسم بخورم که بعد از الکس و بوفون مرد سوم یوونتوس نیکولاست !

با تشکر

دقیقا من با این فکر که بنویسم نیکولا پس از

الکس و بوفون با غیرت ترین بازی کنه یووه هست و مردونه بازی می کنه اومدم این جا ولی

دیدم بهمن هم همین نظر رو داره !!!

روی گل اول اصلا اشتباهی نداشت و گل واقعا شانسی بود از نظر من !!!!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
در این مورد که نیکولا با تعصب بسیاری بازی می کند شکی نیست.اما روی گل اول تا اونجا که من متوجه شدم آفساید را پر کرده بود.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
حرف شما کاملا صحیح : و قبول : اما لحظه گل همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد ، اصلا مهاجم رجینا می خواست بشوته و شوتش هم جوری بود که زمینی با فاصله زیاد به اوت می رفت ، ولی با کمال شانس توپ خورد پشت پای بازیکنشون و زد تو گل . برای همین من باعث گل رو نیکولا نمی دونم !!! ولی بالاخره هر انسانی نظری داره !!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

در این مورد که نیکولا با تعصب بسیاری بازی می کند شکی نیست.اما روی گل اول تا اونجا که من متوجه شدم آفساید را پر کرده بود.

نیکولا و گریگرا با هم آفساید رو پر کرده بودن! توی اون لحظه نیکولا سمت چپ خط دفاع بود و با حرکتش باعث شد بازیکن کناریش توی منطقه آفساید قرار بگیره اما اون توپ هم کاملا اتفاقی به برینتزا رسید.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نیکولا دیشب یه اشتباه وحشتناک کرد ! سرنی بازی رو شروع کرد و با اینکه رو به توپ بود و مدافع آخر با این حال انگار خون به مغزش نرسید و اگر اشتباه نکنم استلونه بود در کنارش که اونو نگاه کرد و خلاصه با بدختی تپ به کرنر رفت . یه لحظه تو اون صحنه یاد فصل 2004 افتادم که زوج مونترو بود و خوراکش این حرکات بود . ولی در کل دیشب هم خوب بود و آماده نشون داد .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آره.توی اون صحنه کیلینی با یه تکل عالی توپ رو فرستاد کرنر! اما لگروتالیه خیلی باجرات بازی میکنه!دیروز هم هیچ ترسی از ایستادن جلوی شوت ها و سانتر های بازیکنان تورینو نداشت.تو بازی با رجینا هم توی محوطه خودش رو جلوی یه شوت محکم قرار داد!واقعا این نحوه بازیش قابل تحسینه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظرتون به تیم ملی دعوت می شه ؟؟؟ چند در صد شانس داره ؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کاملا مطمئنم که دعوت نمیشه ! البته نه برای اینکه از نظر فنی ضعف داشته باشه ، از این نظر میگم که مدافعان ایتالیا کاملا مشخصا ؛ کاناوارو ، ماترازی ، بارزالی ، کیلینی ، اودو ، زامبروتا ، گروسو ، پانوچی و حتی نفراتی مثل گامبرینی ، کاستی و بونرا . کلا کارش خیلی سخته و باید منتظر اتفاقات و احتمالات باشه . ولی امیدوارم دعوت بشه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم دقیاقا همین نظر رو دارم و فکر کنم شانس دعوت شدنش فقط در صورت مصدوم شدن دیگر بازیکنان باشه و بس

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این نیکولا هم نعمتیه برای یووه دیشب بدون اشتباه بازی کرد وقتی هم که بدون اشتباه بازی میکنه ادم خیالش از دفاع راحت میشه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فقط دعا میکنم مصدومیتش جدی نباشه و به بازیه بعدی برسه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی معتقدا نیکولا میتونه تیم ملی رو تو یورو 2008 همراهی کنه . منم میگم این پتانسیل رو داره و میتونه یک ذخیره خوب برای تیم باشه اما یه مشکلی هست که باعث میشه شانس لگروتالیه کم بشه و اونم مشخص بودن نفرات خط دفاعی تیم هستش . در مدافعان میانی کاناوارو که بدون شک ثابت خواهد بود و در یک جای باقی مانده هم بازیکنانی نظیر ماترازی ، بارزالی ، کیلینی و حتی پانوچی حضور دارن . با توجه به اینکه احتمالا ماترازی زوج کاناوارو خواهد بود پس عقل سلیم میگه که دو ذخیره این دو میتونن مدافعان جوانی مثل جورجو و آندره آ باشن . در کل اگر نفری از خط دفاع خدایی نکرده مصدوم بشه و به مسابقات نرسه اونوقت نیکولا میتونه به اندازه بونرا و گامبرینی شانس برای رفتن به یورو داشته باشه .

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht
تصویر

نیکولا امروز حرفای جالبی رو به کانال یوونتوس زد .

ازش در مورد احتمال از دست رفتن جایگاه فعلیش در ترکیب اصلی یووه با اومدن ملبرگ سوال شده که اینطور جواب داده :
من یه آدم معتقد به سرنوشتم . اگه اون از من بهتره پس بازی خواهد کرد .من سال اخیر رو بعنوان یه مدافع انتخاب پنجم شروع کردم و الان ببینید که چه اتفاقی افتاده !
من از هیچ چیز و هیچ کس نمیترسم !

صحبتای مربوط به نقل و انتقالات به هیچ وجه منو اذیت نمیکنه و من کار خودم رو میکنم . مثه همیشه !

همچنین وقتی بحث دعوت شدنش به تیم ملی ایتالیا مطرح شد گفته :
امیدوارم که دعوت بشم حتی اگه دشوار باشه . نیکولای امروز با نیکولای 3 - 4 سال قبل خیلی فرق داره . واقعا جای تاسفه که من چیزای واضح رو در گذشته درک نکردم .
اونا زندگی منو تغییر دادن !

**

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
سلام دوستان من نيكولا اخراج شد ؟ انصافا عالي بود ! باتشكر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من فكر كنم نه.راستش فكر نمي كنم اخراج شده باشه.كارت زرد گرفت فقط ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

سلام دوستان من
نيكولا اخراج شد ؟
انصافا عالي بود !
باتشكر

نه باب اخراج نشد - توی بازی مقابل لاتزیو بازی خواهد کرد و هیچ مشکلی هم نخواهد شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی